Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 15 повідомлень ]
FANATIK Чемпіонат Тернопільської обл. спін.човен, 27.03.16р.

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 03 березня 2016, 21:36
Положення
Про проведення FANATIK Чемпіонату Тернопільської області з риболовного спорту
(ловля хижої риби спінінгом з човна)

1. Мета та завдання
Змагання проводяться з метою:
- пропаганди фізичної культури та спорту, здорового способу життя;
- популяризації риболовного спорту;
- підвищення спортивної майстерності й удосконалення техніки володіння спортивним знаряддям;
- визначення кращих спортсменів-рибалок - переможців та призерів змагань.

2. Організатори змагань
Загальне керівництво й підготовку організації змагань здійснює відділ з питань фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації та федерація риболовного спорту Тернопільської області.

3. Місце та час проведення
Змагання проводяться 27 березня 2016 року на водоймі - Тернопільський місьський став
4. Учасники змагань
4.1. Змагання командні. Команда складається з 2 учасників в одному човні.
4.2. До участі в змаганнях допускаються усі бажаючі, які за віком не молодші 18 років.
4.3. Учасники зобов’язані:
- мати із собою рятувальний жилет (або рятувальний круг);
- мати із собою довідку про задовільний стан здоров’я;
- дотримуватися правил поведінки на водоймі та техніки безпеки;
- виконувати вимоги поведінки на водоймах, правил змагань і цього положення, морально-етичних норм поведінки в суспільстві;
- беззаперечно дотримуватись розпоряджень і вказівок суддів;
- при погіршенні здоров’я терміново поставити до відома суддю.
- учасники вносять реєстраційні внески, за рахунок яких здійснюються організаційні витрати.
- сума реєстраційного внеску для членів Федерації риболовного спорту України – – 150 грн. з учасника (300 на команду)

5. Регламент та програма проведення змагань.
Змагання проводяться в два тури . Тривалість кожного туру – 4 годин.
Розклад 27 березня 2016 року :
- 06.00 Реєстрація команд.
- 07.00 - 07.10 Шикування.
- 07.10 - 07.45 Вихід учасників до зон лову.
- 08.00 - Старт I етапу.
- 12.00 - Фініш I етапу.
- 12.00 -12.15 Збір біля суддів для здачі улову.Учасники зобов'язані здати рибу суддям в зоні на протязі 15хв., після фінішної ракети.
- 12.30 - 13.00 Зважування улову I етапу, підведення підсумків першого дня.
- 13.00 - 14.00 Відпочинок
- 14.00 - 14.30 Вихід учасників до зон лову.
- 14.30 - Старт II етапу.
- 18.30 - Фініш II етапу.
- 18.30 -18.45 Збір біля суддів для здачі улову.Учасники зобов'язані здати рибу суддям в зоні на протязі 15хв., після фінішної ракети.
- 18.45 - 19.00 Зважування улову II етапу, підведення підсумків двох днів змагань.
- 19.30 Шикування. Нагородження переможців. Урочисте закриття змагань.

Можливі зміни програми проведення в залежності від погодних умов під час змагань.

6. Правила змагань
6.1. Акваторія лову ділиться на дві зони.
6.2. Учасникам змагань заборонено виходити за межі зони і заходити до неї без
дозволу судді.
6.3. Довжина спінінга не повинна перевищувати 2.74 м (9.00 футів).
6.4. До зважування приймаються всі види хижої риби, спіймані на дозволену приманку.. Розмір риби який береться до заліку: щука – 35см, судак – 42см, сом – 70 см, головень – 24см, жерех – 30см, окунь ;до заліку приймаються( до 20шт на команду).
У випадку вилову риби, що не відповідає заявленим параметрам, учасники зобов’язані рибу відпустити.
6,5 При здачі до зважування риби, меншого від дозволеного до вилову розміру, її вага віднімається від загальної ваги улову. При здачі до зважування окуня в кількості більше 20 шт, до заліку приймається кількість окунів, менше 20 на стільки, на скільки було перевищення. Наприклад: спортсмени привезли на фініш 25 окунів. В цьому випадку судді приймають до зважування 20-(25-20)=15 окунів. При цьому до зважування приймаються самі найменші рибини.
6.6. Дозволяється використання тільки штучних приманок. Для ловлі на м’які приманки. Приманки можуть бути оснащені не більш як трьома одинарними, подвійними чи потрійними гачками.
6.7. Після сигналу про закінчення змагань риба в пакетах здається судді зони. Судді зважують спійману рибу на березі в присутності спортсменів. Результат заноситься в протокол та підтверджується підписами суддів і спортсмена.
6.8. Учасники мають право використовувати відповідні човни, електро- та бензо- двигуни при дотриманні швидкості 5 км/год., ехолоти, погоджені із головним суддею. Інші засоби – заборонені.
6.9. Тролінг, прямовисне блешніння, – заборонені.
6.10 Рознесені оснастки - дозволено!
6,11 У зонах змагань мають право вільно переміщатися судді (на човнові), які здійснюють безпосередній контроль.
6,12. Відстань човнів на водоймі не повинна бути меншою як 50 метрів один від одного та 15 метрів від берегу.

7. Підбиття підсумків змагань та визначення переможців
7.1.Підбиття підсумків робиться на основі протоколів суддівської колегії, згідно правил змагань
7.2. Переможці та призери визначаються в командному заліку.
7.3. В командному заліку переможці визначаються за найменшою сумою місць зайнятих командою протягом 2-х турів. За рівних результатів команд до уваги береться загальний командний улов – вага риби, упійманої учасниками команди протягом двох турів.
7.4. За однакових уловів двох або кількох учасників, місце спортсменів встановлюлюється як середньоарифметичне місць спортсменів з однаковими уловами.
7.5. Учасники з нульовим результатом займають місце, що дорівнює сумі місць всіх спортсменів з нульовим результатом ділене на кількість таких спортсменів (наприклад загальна кількість учасників в зоні 10, з них 3 учасника з нульовим результатом - всі вони займають 9 місце - 8+9+10=27/3=9.

8. Штрафні санкції та протести:
8.1 Спортсмени, які свідомо або систематично порушують правила змагань за рішенням суддівської колегії можуть бути зняті зі змагань. Стартові внески порушникам не повертаються.
8.2. Кожний учасник має право подавати протест до суддівської колегії.
Під час змагань спортсмен повідомляє суддів щодо протесту і викладає його суть в усній формі, а після закінчення змагань зобов’язаний подати його письмово. Протести розглядаються суддівською колегією до затвердження результатів змагань. Рішення щодо протесту приймається голосуванням членів суддівської колегії і є остаточним.

9. Фінансування
Харчування суддів, дипломи та медалі за рахунок відділу з питань фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА, нагородження спортсменів призами – за рахунок спонсорів.

Безпека при проведенні змагань
Відповідальність за забезпечення безпеки при проведенні змагань покладається на головного суддю змагань.

Телефон для довідок 8-097-871-70-94 Леонід
8-098-338-29-49 Олег

Генеральний спонсор змагань ТМ "FANATIK"

Зображення
http://fanatik.dp.ua/

Спонсор - компанія ІБІС
ibis.net.ua
Зображення

Спонсор - Магазин РИБАК
ЗображенняЗображення

Спонсор - Кондитерський дім Блажевських
http://blazhevskyy.com/
Зображення


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 09 березня 2016, 11:11
Реєстрація:
1. Команда "HardLine", м. Тернопіль
- уточнюється
- Ткачук Леонід

2. Команда "Релакс-1", м. Заліщики
- Федик Сергій
- Тартачник Олександр

3. Команда "Релакс-2", м. Заліщики
- Логін Петро
- Бурак Степан

4. Команда "БРГО" КЛУБ РИБАЛОК ", м. Бережани
- Петрович Ю.В
- Куліковський А.І.

5. Команда "Fishka" м. Тернопiль
- Блажевський Роман
- Уточнюэться

6. Команда "Рибак" м. Тернопiль
- Ковалишин Іван
- Дида Олег

7. Команда "DanceFish" м. Львів
- Вільгуцький Олександр
- Ривак Олег

8. Команда "Upstream" м. Львів
- Князєв Сергій
- Вільгуцький Владислав

9. Команда "Ekstrim" м. Львів
- Ярослав Козак
- Олег Павлюк

10. Команда "Рибак рибаку - 1" м. Теребовля
- Прокопенко Петро
- Петровський Павло

11. Команда "Рибак рибаку - 2" м. Теребовля
- Музичука Ігор
- Глух Ігор

12. Команда "CRAZY FISH" м. Тернопіль
- Мозіль Ігор
- Товарницький Володимир

13. Команда "Chin Choppa" м. Тернопіль
- Іващук Олег
- Мудрий Сергій

14. Команда "Pike Hunters" м. Долина
- Фізер Роман
- Гошовський Олег

15. Команда "StrongBass" Львів м. Долина
- Краєв Олександр
- Гітченко Андрій


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 23 березня 2016, 21:23
кожен учасник отримає значок :)

ЗображенняЗображення


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 24 березня 2016, 10:32
Місце зборів та стартів - база Буревісник

ЗображенняЗображення


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 26 березня 2016, 23:21
не забуваєм, що цієї ночі переводять годинники!!!


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 28 березня 2016, 08:28
Протоколи:

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 28 березня 2016, 11:26
ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 листопада 2012, 20:49
Повідомлень: 343
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 49
Подякувати: 87
Повідомлення
Додано: 29 березня 2016, 06:35
а другого туру не було ???
Мурчик-добрий! Зображення

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 29 березня 2016, 09:55
написав Мурчик
а другого туру не було ???

то ше фігня... по береговому вобше протоколів нема... а вже більше тижня пройшло...


Постійний відвідувач
З нами з:
02 травня 2011, 22:44
Повідомлень: 151
Звідки: файне місто
Дякував (ла): 48
Подякувати: 75
Повідомлення
Додано: 29 березня 2016, 16:34
Маємо те що маємо,не федерація а бардак


Активний дописувач
З нами з:
26 квітня 2013, 22:36
Повідомлень: 44
Звідки: Збараж
Дякував (ла): 19
Подякувати: 81
Повідомлення
Додано: 29 березня 2016, 19:53
Булоб ще добре якби федерація розписувала такі справи як витрачення внесків за змагання.
Типу було 80-90 учасників по березі, з кожного по 150 грн, в сумі 10-12 тисяч грн (поправте якщо не так так як в такому не приймаю участі).
Призи видавали від спонсорів. Іто 10 частину з виділеного (по словах учасників) не мої слова базару не розводжу але так говорять учасники.
Водойму оголошують після чуть не півмісячних тренувань деяких учасників-організаторів...
Мені здається що спорцмени взагалі не мають приймати участі в організаторстві...
типу наловив багато всьо другого туру не буде, наловив мало буде ще 2 тура.. ну це в мому розумінні.
я далекий від спорту тому прошу вибачення за такий пост.
Але з сторони воно так виглядає.
Тому було б почути все з перших вуст а саме від організаторів.
І ще наскільки мені відомо коли "Фанатик" організовує змагання то призи складаються з більшого ніж 1 пачка гуми...Принаймі в інших областях.
Якщо написав щось не так цікаво почути інше.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 29 березня 2016, 21:21
Вступай в федерацію - будеш все знати ;)
тут статут ТОФРС, може для себе щось проясниш...


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 01 квітня 2016, 09:34
написав AMATOP
Булоб ще добре якби федерація розписувала такі справи як витрачення внесків за змагання.
Типу було 80-90 учасників по березі, з кожного по 150 грн, в сумі 10-12 тисяч грн (поправте якщо не так так як в такому не приймаю участі).
Призи видавали від спонсорів. Іто 10 частину з виділеного (по словах учасників) не мої слова базару не розводжу але так говорять учасники.
Водойму оголошують після чуть не півмісячних тренувань деяких учасників-організаторів...
Мені здається що спорцмени взагалі не мають приймати участі в організаторстві...
типу наловив багато всьо другого туру не буде, наловив мало буде ще 2 тура.. ну це в мому розумінні.
я далекий від спорту тому прошу вибачення за такий пост.
Але з сторони воно так виглядає.
Тому було б почути все з перших вуст а саме від організаторів.
І ще наскільки мені відомо коли "Фанатик" організовує змагання то призи складаються з більшого ніж 1 пачка гуми...Принаймі в інших областях.
Якщо написав щось не так цікаво почути інше.


В президента федераці, наскільки мені відомо, є фінансовий звіт по змаганнях. Можете звернутись та поцікавитись. Сам в очі його не бачив, якщо чесно.

Щодо фанатика і взагалі спонсорів, то питати треба: а) в них, б) в тих, хто підтягував цих спонсорів.

Щодо оголошення водойми, то вона була оголошена з самого початку. Було прописано: Романівка\ Хоростків. Плюс, хтось же має пробивати загальну ситуацію на водоймі. До мене, та й не тільки мене, була маса дзвінків з приводу водойми. Якби я сказав що не був і ніфіга не знаю, то учасників було би набагато менше. В цьому я впевнений. А щодо організації, то без спорТСменів того свята і не відбулось би... Для того щоб говорити про участь спортсменів в організації, варто хоча б вступити в федерацію і поваритись хоча б 1 раз в кухні організації змагань чи навіть фестивалю.

Щодо скорочення кількості турів. Дана пропозиція поступила не від тих хто "наловив багато риби". По-перше, дуже багато команд після 2-го туру поїхали додому. Багато "по-англійськи", що собисто мене трохи засмутило. Тому пішла така пропозиція, щодо якої голосували на зборах капітанів. Було прийнято загальне рішеня.

Щоб всі розуміли, я ніяк не вигороджую федерацію. Там самий перший і найбільший косяк - немає протоколів. Тобто питання до суддів. Я вважаю, що керівник спінінгового напрямку та його колеги зробили досить багато, щоб відбулись змагання.

І ще, Фанатик не організовує змагання, а виступає спонсором. То трохи різні речі.

Я особисто от не знаю, що там нам дали за командне місце. Та й то не моя заслуга =) А, кепку собі підбрив від Тіортапа ) Я не печалюсь, що нема гуми. Мені було сумно, коли хлопцям на Кубку України дипломи в рамку не оділи. На жодних федераційних змаганнях на якісь "смаколики" і не розраховую. Через мене підключався Тоіртап, і я тільки сконтактував їх представника на змаганнях з суддями. Вони, наче, свій план по спонсорстві виконали.

Ну і, як писав вище Ігор, вступайте в федерацію і беріть участь у її житті. В Вас може все получатись значно краще. І це не сарказм. Просто не будучи всередині подій, не варто щось стверджувати. І на слухи не зовсім солідно опиратись.

Багато букв, але я так люблю писати )

З повагою.


Активний дописувач
З нами з:
26 квітня 2013, 22:36
Повідомлень: 44
Звідки: Збараж
Дякував (ла): 19
Подякувати: 81
Повідомлення
Додано: 01 квітня 2016, 21:02
Вступати в федерацію не бачу сенсу.
Вона не на тому рівні щоб дати змогу розвиватись спорцмену.
Я не про смакулики писав і не ревізію робити...
Просто мені здається було б правильно знайти спонсорів на організаційні питання (на то вона "федерація")
а за внески спорцменів призовий фонд зробити щоб спорцмен зміг на ці кошти піднімати свій рівень по снастях та зміг частіше тренуватись.
А взагалі це було безглуздо з мого боку взагалі на цю тему щось писати, просто тріпання язиком вийшло.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 02 квітня 2016, 10:07
написав AMATOP
Вступати в федерацію не бачу сенсу.
Вона не на тому рівні щоб дати змогу розвиватись спорцмену.
Я не про смакулики писав і не ревізію робити...
Просто мені здається було б правильно знайти спонсорів на організаційні питання (на то вона "федерація")
а за внески спорцменів призовий фонд зробити щоб спорцмен зміг на ці кошти піднімати свій рівень по снастях та зміг частіше тренуватись.
А взагалі це було безглуздо з мого боку взагалі на цю тему щось писати, просто тріпання язиком вийшло.


Знайти спонсорів на організаційні питання - звучить дуже перспективно і цікаво. Згідний. А тепер поясню. Ніхто в Україні, ніхто, не зацікавлений в спонсорстві організації федераційних змагань. На призи резину то дають мінімально і більш практично нічого. Великі компанії радше проспонсорують призами фестиваль, аніж федераційні змагання. Подібні форуми в Тернополі часто спонсорував ще й магазин "Все для рибалки", що було досить приємно. Але... Наразі можна на пальцях однієї руки перерахувати команди в Україні, котрих спонсорує якась фірма. І то, пальців забагато в людини. Нікому це не цікаво, якщо розібратись.

Тепер за внески. Частина їх йде на організацію самих змагань, а частина залишається в федерації. За якісь кошти ще й треба їхати на Чемпіонат і Кубок України. Внесок там був минулого року - 1500грн з команди. Плюсуємо дорогу, проживання і елементарне харчування. Отримуємо некислу суму на виході навіть коли їде мінімальна кількість людей - 3 учасників. А без координаторів там дуже туг, я ж їх упускаю з поля зору. Хоча є "Кубок Єдності", яе, якщо не помиляюсь, 70% внесків йде на призи. Це мені подобається. Хоча, можна зробити прості підрахунки. Нехай є 25 команд там по 3 чоловіка з внесками по 200грн. Виходить 15 000 грн. 70% = 10 500. Ці кошти треба розділити на 3 особисті і 3 командні місця. Виходить не так вже й багато. Хто орієнтується в цінах на снасті, зрозуміє, що за такі гроші можна купити.

Вихід - комерційні змагання. Але тут є не одне "але". Перше - мало хто приїде, бо комерція не буде рейтинговою. Треба переламати стереотипи перш за все. Ще вихід для команд - пошук спонсора, який буде крім снастей та амуніції оплачувати все. Таких команд я знаю: Харківський Флагман, Київський Імпульс-Джакал, Лакі Джон з Чернігова чи звідки там вони. Може ще РибРай.

Тут все дуже печально. Але тему комерційних змагань будемо пробувати просунути. Багато балачок з цього привду, а конкретики поки мало.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 15 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron