Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 6 з 9 [ 134 повідомлень ]
Карпови "патики" i катушки

Активний дописувач
З нами з:
07 травня 2010, 14:55
Повідомлень: 65
Звідки: ternopol
Дякував (ла): 10
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 17 серпня 2012, 11:42
ця катушка тим більше не підходить,в неї мала шпуля.вона більше підходить для ловлі карпа фідером,або з карповими удочками з малим тестом


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
28 травня 2012, 10:37
Повідомлень: 19
Звідки: Файне Місто
Дякував (ла): 4
Подякувати: 4
Повідомлення
Додано: 31 серпня 2012, 11:14
Ну що, було успішно куплено дві Daiwa REGAL Z 5000BR( http://profishing.com.ua/katushki-ribol ... 000br.html ) і одну пробну Spro Bartruner Freeliner LCS 565( http://www.snasti.com.ua/katushki/katus ... S+565.html ). Працюють в парі з JRC PowerPlay Rods 12ft 3.60m 3.00lb. Особливо похвалитись нема чим, найбільший карп 1750грам, але його витягнув взагалі без напрягів. Короче - я довольний!


Новенький
З нами з:
14 жовтня 2012, 16:21
Повідомлень: 4
Звідки: Коростишів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 14 жовтня 2012, 16:30
Я читав, та й чув, що у Daiwa Regal Z 5500 занадто коротка та глибока шпуля і це "сприяє" поганому сходу лески. Я спочатку й сам поклав око на цю катучу, а заре беруть сумніви. Що скажете? Може запропонуєте іншу катушку приблизно за ці гроші? Як на рахунок Абіс? >:o


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
25 травня 2012, 09:25
Повідомлень: 160
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 12
Подякувати: 175
Повідомлення
Додано: 19 жовтня 2012, 20:30
Моя порада, Shimano BBLC ("автомат Калашнікова"), всерівно рано чи пізно звернете на них увагу, тим більше, як добре пошукати, то можна знайти за хорошу ціну.
Плохой день на рыбалке, лучше чем хороший день на работе!!!

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 20 жовтня 2012, 10:28
написав daxa.79
Моя порада, Shimano BBLC ("автомат Калашнікова"), всерівно рано чи пізно звернете на них увагу, тим більше, як добре пошукати, то можна знайти за хорошу ціну.


не продають їх зара за розумну ціну в такому стані скільки за них просять. вичайно в неті можна знайти і новіші випуски за дешевші ціни під придлогом старих катушок - але чи це та якість?

візьми емкаст і юзай на здоров'я
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Новенький
З нами з:
14 жовтня 2012, 16:21
Повідомлень: 4
Звідки: Коростишів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 21 жовтня 2012, 15:09
Прочитав все те що, тут написано (і не тільки тут) і запутався остаточно. Є катухи з байтранером (сам маю дві таких дишивеньких), а є Baitrunner Spool II, є ще з "быстрым фрекционом". Ті стоят дешевше ті дороще, оди хвалить те другий інше :shock: Готовий викласти до 2000 гр за катуху, але підскажіть що краще з цих примочок і яку катушку краще взяти. (ставлю на Дайва Відов 3,0 лб та 3,5 лб.) Будь-ласка не ігноруйте приходжу з роботи, вечір читаю в інеті, голова пухне, потім ніч не сплю! :evil: Візьму до уваги всі підсказки бувалих (і таких як сам) карполовів. ДЯКУЮ.


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 21 жовтня 2012, 19:57
написав kyb5
Прочитав все те що, тут написано (і не тільки тут) і запутався остаточно. Є катухи з байтранером (сам маю дві таких дишивеньких), а є Baitrunner Spool II, є ще з "быстрым фрекционом". Ті стоят дешевше ті дороще, оди хвалить те другий інше :shock: Готовий викласти до 2000 гр за катуху, але підскажіть що краще з цих примочок і яку катушку краще взяти. (ставлю на Дайва Відов 3,0 лб та 3,5 лб.) Будь-ласка не ігноруйте приходжу з роботи, вечір читаю в інеті, голова пухне, потім ніч не сплю! :evil: Візьму до уваги всі підсказки бувалих (і таких як сам) карполовів. ДЯКУЮ.

Не будемо фантазувати. З шимано в такому бюджеті +/- звичайно з достойних провірених часом речей варто відзначити:
http://shimano.kiev.ua/katushka-shimano ... ta-lc.html
http://shimano.kiev.ua/katushka-shimano ... 00xtb.html
З дайви:
http://carpshop.com.ua/c4-Katushki/p223 ... T_Z_5000LD
По цінах, ну тут пораджу пошукати, попитати, ну і врешті найти. Можливо найти такі катушки за ваш бюджет.
Відносно бейтранера чи швидкого фрікциону, діло звички. Виключно. Тут основне, щоб 4 робочі катушки були однакові.
Вищезазначеними катушками користувався особисто і претензій до їх роботи не виникало.
Наведені катушки зайвої реклами не потребують і продати їх ви завжди зможете. Опускатися на якийсь рівень нижче, я не рекомендую.
Але, впринципі, вирішувати вам.
Успіху.
http://www.active.lviv.ua

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
25 травня 2012, 09:25
Повідомлень: 160
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 12
Подякувати: 175
Повідомлення
Додано: 21 жовтня 2012, 20:49
я би ще в цей список добавив "стареньку" BBLC

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Плохой день на рыбалке, лучше чем хороший день на работе!!!

Новенький
З нами з:
14 жовтня 2012, 16:21
Повідомлень: 4
Звідки: Коростишів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 22 жовтня 2012, 19:09
Дякую. Багато читав про Байтранер та Швидкий фрикціон, про їх переваги один над одним. В основному це ціна, та діло звички. Але хочу запитати: швидкий фрикцион - це коли ми можемо поворотом фрикциона на декілька градусів перевести його з положення повної "свободи" до намертво затягнутого? Наведені Вами катушки хвалять всі, а Ви можете навести приклад катушок цих двох видів в діапазоні 1000-2000 гр.


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
25 травня 2012, 09:25
Повідомлень: 160
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 12
Подякувати: 175
Повідомлення
Додано: 22 жовтня 2012, 20:07
написав kyb5
Ви можете навести приклад катушок цих двох видів в діапазоні 1000-2000 гр.


Ці катушки і коштують у даному діапазоні, тільки треба пошукати. Для прикладу Вам пару ссилок:

http://www.sportfishing.ua/communities/ ... 62398.html
http://www.sportfishing.ua/communities/ ... 62312.html
Плохой день на рыбалке, лучше чем хороший день на работе!!!

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 22 жовтня 2012, 20:12
написав kyb5
Дякую. Багато читав про Байтранер та Швидкий фрикціон, про їх переваги один над одним. В основному це ціна, та діло звички. Але хочу запитати: швидкий фрикцион - це коли ми можемо поворотом фрикциона на декілька градусів перевести його з положення повної "свободи" до намертво затягнутого? Наведені Вами катушки хвалять всі, а Ви можете навести приклад катушок цих двох видів в діапазоні 1000-2000 гр.

Про швидкий фрикціон ви зрозуміли правильно.
Я наводив варіанти, відповідно до представленого вами бюджету та власного досвіду. Такі такушки можливо знайти за цей бюджет.
Вирішувати вам. Але, як на мене, нічого гіршого і, відповідно, дешевшого я би не брав.
Успіхів.
http://www.active.lviv.ua

Новенький
З нами з:
14 жовтня 2012, 16:21
Повідомлень: 4
Звідки: Коростишів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 24 жовтня 2012, 20:26
Дякую Вам. Але Ultegra 14000 для мене, я думаю, буде завилика. Я за тей час, що полюю на коропа не був на таких ставках де б мені знадобилося 300-400 м. лески. А там де я був, з таким метражом можна перепливти на інший берег два рази! :'( Я звирнув увагу на Ultegra 5500 ХТВ вона меньше.ю та й коштує дишевше ( а на різницю може я візьму сигналізаторів?!) А ще звирнув увагу на Biomaster 8000 ХТВ та Navi 8000 XTB від Shimano. Що скажете за них, чи може я звиртаю увагу не туди куди слід? А якщо чесно, то неможу вирішити катушка з байтранером чи без :'(


Активний дописувач
З нами з:
07 січня 2009, 22:16
Повідомлень: 96

Дякував (ла): 9
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 24 жовтня 2012, 21:33


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
25 травня 2012, 09:25
Повідомлень: 160
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 12
Подякувати: 175
Повідомлення
Додано: 24 жовтня 2012, 22:55
написав kyb5
Дякую Вам. Але Ultegra 14000 для мене, я думаю, буде завилика. Я за тей час, що полюю на коропа не був на таких ставках де б мені знадобилося 300-400 м. лески. А там де я був, з таким метражом можна перепливти на інший берег два рази! :'( Я звирнув увагу на Ultegra 5500 ХТВ вона меньше.ю та й коштує дишевше ( а на різницю може я візьму сигналізаторів?!) А ще звирнув увагу на Biomaster 8000 ХТВ та Navi 8000 XTB від Shimano. Що скажете за них, чи може я звиртаю увагу не туди куди слід? А якщо чесно, то неможу вирішити катушка з байтранером чи без :'(


Я вже не розумію що Ви хочете %) %) %) , Вам порадили нормальні катушки, які будуть служити роками. Мені теж не потрібні 300-400 м. лєски. Якщо Ви всерйоз рішили зайнятись карповою ловлею, то прислухаєтесь порад і користуєтесь на здоров"я :drill: :drill: :drill: . НХНЧ.
Плохой день на рыбалке, лучше чем хороший день на работе!!!

Постійний відвідувач
З нами з:
29 липня 2012, 20:44
Повідомлень: 206
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 4
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 09 березня 2013, 21:50
новачок у цій справі. весь час ловив базарними вудочками яким вже 100 років і куплялись вони по 20-50грн, щось тай витягував ними, але зараз вже розумію шо вони ні на що не годні. на останній рибалці памятаю закидуючи добре заряжену пружину вудочка трісла ше при забросі... це смішно, але...
тому вирішив собі зробити подарунок і купити 2 хороші карпові вудочки. збираюсь одну зробити на пружину іншу - макушатнік. що можете порадити при бюджеті 500-600грн ?
де краще купувати такі вудки і на що звертати увагу, якими вони мають бути, ну і взагалі як вибирати карповий спінінг/вудочку (доречі як я розумію це теж не одне і те саме)
буду дуже вдячний за поради) надіюсь це мені допоможе, адже сезон вже розпочався)))) :drill:
Востаннє редагувалось kukich в 10 березня 2013, 10:46, всього редагувалось 2 разів.
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 6 з 9 [ 134 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: