Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 2 з 3 [ 41 повідомлень ]
Прикормка

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
25 квітня 2009, 10:01
Повідомлень: 72
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 17
Подякувати: 10
Повідомлення
Додано: 08 травня 2012, 21:16
написав ru6ak
...загалом я використовую (як основу) свої прикорми, а заводські, на зразок "Фіш дрім", чи то "Фшка"-як добавки (для смакового забарвлення). А ця прикормка тверда, як пресована макуха. Я її просто наскоблив. Якогось ефекту не зауважив. Можливо тому, що дно дуже замулене, та й травичка дуже сильно розвилася (як соплі), замучився знімати з кормушок. Пробував на іншому ставі-ТЕЖ НІЯКОГО ЕФЕКТУ. Щось я не так роблю!!! :( :punish2:

Добавте в свою чи заводську прикормку вище згадані інгрідієнти і протестуйте прикормку в домашніх умовах.І побачите чи працює прикормка,тобто чи є ефект гейзеру і на скільки він сильний.
“Рыба клюет вчера, завтра и вон – под тем берегом”

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 січня 2009, 21:15
Повідомлень: 59

Дякував (ла): 5
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 12 липня 2012, 01:13
написав WOW
написав ru6ak
...загалом я використовую (як основу) свої прикорми, а заводські, на зразок "Фіш дрім", чи то "Фшка"-як добавки (для смакового забарвлення). А ця прикормка тверда, як пресована макуха. Я її просто наскоблив. Якогось ефекту не зауважив. Можливо тому, що дно дуже замулене, та й травичка дуже сильно розвилася (як соплі), замучився знімати з кормушок. Пробував на іншому ставі-ТЕЖ НІЯКОГО ЕФЕКТУ. Щось я не так роблю!!! :( :punish2:

Добавте в свою чи заводську прикормку вище згадані інгрідієнти і протестуйте прикормку в домашніх умовах.І побачите чи працює прикормка,тобто чи є ефект гейзеру і на скільки він сильний.

Якщо вона тверда і кругла з наскрізним отвором посередині то це технопланктон на товстолоба і карпа. Погуглити треба.
Є вода - має бути риба!!!

Новенький
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2012, 17:39
Повідомлень: 22
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 07 лютого 2013, 19:19
Привіт, це все що ви написали добре, але було питання на початку яка підкормка працює на Тернопільському ставі? якщо хтось ловив то поділіться темою будемо дуже вдячні!!!


Активний дописувач
З нами з:
08 вересня 2012, 20:10
Повідомлень: 110
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 94
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 07 лютого 2013, 20:16
написав vova5max
Привіт, це все що ви написали добре, але було питання на початку яка підкормка працює на Тернопільському ставі? якщо хтось ловив то поділіться темою будемо дуже вдячні!!!

Ну на нашому ставі я прикормлював горохом вареним + гейзер від фішдрім(але трошки) + пару капель ароматизатора(якшо літо тоді туті-фруті,шоколад чи шось в тому роді).І на такий прикорм сходиця лящ трохи краще ніж коли без прикормки а просто з пружиною набитою..... Ну якшо вже на карпа то мона добавити макуху в ту кашу,якшо плотву тоді манку.
Я сильно не заморочуюсь на прикормі,мішаю з того шо є в хаті,кидаю руками.Риба ж не олігарх - перебирати не буде.
За це повідомлення автора Relight подякували:
Sava_f8 (11 березня 2016, 13:44)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 07 лютого 2013, 20:41
написав Relight
написав vova5max
Привіт, це все що ви написали добре, але було питання на початку яка підкормка працює на Тернопільському ставі? якщо хтось ловив то поділіться темою будемо дуже вдячні!!!

Ну на нашому ставі я прикормлював горохом вареним + гейзер від фішдрім(але трошки) + пару капель ароматизатора(якшо літо тоді туті-фруті,шоколад чи шось в тому роді).І на такий прикорм сходиця лящ трохи краще ніж коли без прикормки а просто з пружиною набитою..... Ну якшо вже на карпа то мона добавити макуху в ту кашу,якшо плотву тоді манку.
Я сильно не заморочуюсь на прикормі,мішаю з того шо є в хаті,кидаю руками.Риба ж не олігарх - перебирати не буде.

Ну ти про прикормку трохи хибної думки. Я рідко ловлю на поплавок чи донні снасті, але все ж буває. По ходу своєї роботи в сфері написання текстів на замовлення я перечитав дуже багато інформації про прикормки. Тут були включені різні нюанси, від складових частин до погодніх умов. Чесно кажучи, довелось використати на практиці деякі поради. І хоча я так як і ти зі скепсисом дивився на склад прикормки і т.д, я зрозумів, що ті поради працюють. І працюють води дуже ефективно. Так що можна намішати "всьо шо є в хаті" і ловити, а можна приготувати хорошу збалансовану прикормку і ловити в рази краще. От так от.

Для тих хто шукає оптимальні склади прикормок раджу знайти в інтернеті статті з журналів "Рыбачьте с нами". Там можна знайти досить багато цікавої і зрозумілої інформації.


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2012, 17:39
Повідомлень: 22
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 08 лютого 2013, 00:04
Ти це все гарно розказав що треба відноситись до прикормки (ретельно), но наше озеро дуже любить хліб, такщо якщо комусь допоможе то добавляйте в прикорм побільше сухарів тоді і лящ клює нормально, а мій рецепт такий, (відварюєш горох щоб він вже розсипався при натиснені пальцем даєш йому остигнути потім береш мясорубку і перепускаєш його, потім тоже саме робиш з соняшником тільки його не вариш а просто перемелюєш і додаєш сухарів і трохи манки.) Але ящо втебе є якийсь свій рецеп то поділися ми будем раді попробувати, а то що пишуть в журналах для кожної водойми є свої прикорми на які лібше клює, Я сам карпятник і трофеїв вмене є досить, але Я люблю закинути на коропа а збоку сісти і ловити ляща але Я тільки цого року прикупив собі фідер щоб було не скучно сидіти і ловити всяку рибу, але в більшості ляща.


Новенький
З нами з:
07 лютого 2011, 22:40
Повідомлень: 5
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 1
Подякувати: 1
Повідомлення
Додано: 22 травня 2013, 14:00
Всім привіт. Кашу зварену по методу Салапіна ніхто не пробував? Минулого року провів з нею дві рибалки. На одній, в с. Жеребки взяв тільки одного карпика, на іншій рибалці, на каналі - взагалі нічого. Хоча погода була в обидвох випадках вкрай ніяка. На місці добавляв до каші і куплений фішдрім, і горох, і ароматизатори...


Постійний відвідувач
З нами з:
29 липня 2012, 20:44
Повідомлень: 206
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 4
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 12 липня 2013, 19:18
їду завтра на дикий став, незнаю на шо там ловлять (забите село) маю фішдрім універсал, трошки красного карпу від фішдріму, макуху, кукурудзу з запахом тутті фрутті і сухарі. шо з цього всього можна придумати ? думав ще для крупної фракції взяти пшоно. планую ловити карпа. порадьте. нарив крім пшона - какао. як думаєте варто добавляти ? якшо так в якій пропорції


Постійний відвідувач
З нами з:
29 липня 2012, 20:44
Повідомлень: 206
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 4
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 12 липня 2013, 21:21
допоможіть будь ласка. спішу...


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 грудня 2010, 23:43
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 40
Подякувати: 133
Повідомлення
Додано: 12 липня 2013, 22:10
kukich
Какао можешь добавить, около 5% к готовой бодяге. Смотри не переборщи...


Постійний відвідувач
З нами з:
29 липня 2012, 20:44
Повідомлень: 206
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 4
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 18 липня 2013, 07:30
прикормку робив з фішдрім універсал 200гр, фішдрім красний карп 100гр мука з макухи 100гр, 200гр пшона, 100гр сухарів, і трошечки какао, ніби працювала.


Активний дописувач
З нами з:
14 травня 2014, 11:19
Повідомлень: 28
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 9
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 18 липня 2014, 11:13
Бачу ніхто не хоче ділитись робочими прикормом .((((( Я випробовую Зараз таку Сухарі поніровочні + кукрудза + грис + беру фішдрімовську Грос карп + бетеіни даю так щоб її була половина від загальної .


Активний дописувач
З нами з:
14 травня 2014, 11:19
Повідомлень: 28
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 9
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 18 липня 2014, 11:33
Підкажіть де в Тернополі можна купити комбікорм для риби думаю використовувати для прикормки.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 18 липня 2014, 11:41
бачив колись на центральному ринку під навісом, де всякі трави продають
За це повідомлення автора tedden подякували:
Володимир 30 (18 липня 2014, 18:45)


Активний дописувач
З нами з:
14 травня 2014, 11:19
Повідомлень: 28
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 9
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 18 липня 2014, 18:47
А може хтось підкаже про ароматизатори наскільки вони ефективні і що краще давати , часник, ваніль какао, кориця , все разом не можна. Чи потрібно все таки пробувати по черзі . Хто великий рибак і підкаже .

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 2 з 3 [ 41 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron