Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 3 з 9 [ 121 повідомлень ]
Ловля на фідер

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 грудня 2010, 23:43
Повідомлень: 125
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 40
Подякувати: 133
Повідомлення
Додано: 05 листопада 2011, 00:09
Как не надо ловить на фидер.
Пособие для начинающих.

Раньше фидеров было мало, и получить дельный совет было трудно. Теперь всё изменилось и специалистов пруд пруди, все уже знают, как правильно ловить на фидер. Однако, никто ещё не написал, как не правильно на него ловить. Настало время восполнить этот пробел.


1. Собираясь на рыбалку, не стоит копать червей и тем более, покупать в магазине. Всё равно вы их забудете дома. Гораздо лучше потом побегать по берегу и поклянчить наживку у соседей.
2. Прибыв на место, первым делом займитесь прикормкой - съешьте все бутерброды и пирожки, что взяли с собой.
3. Сделайте прикорму для рыбы – размешайте в ведре сухую смесь, зачерпните воды, добавьте, тщательно перемешайте.
4. Выловите мобильник из воды, куда он упал, когда вы набирали воду. Снимите с него аккумулятор и положите всё на солнышко сушиться.
5. Пока прикормка доходит, оборудуйте место так, что б было максимально неудобно. Поставьте стойки для фидера, платформу или стульчик, разложите подсачник.
6. Закормите выбранную точку при помощи рогатки.
7. Соберите фидер, поставьте катушку, привяжите кормушку.
8. Оторвите кормушку, проденьте леску через кольца и снова привяжите.
9. Наполните кормушку прикормкой.
10. Отцепите крючок от штанов.
11. Сделайте заброс, убедитесь, что до прикормленного места вы не добрасываете.
12. Привяжите кормушку потяжелее, сделайте заброс максимальной силы.
13. Привяжите новую кормушку и вызовите скорую для рыболова на том берегу. Забросьте.
14. Вспомните, что забыли привязать крючок, привяжите.
15. Отцепите крючок от штанов.
16. Сделайте заброс.
17. Снимите оснастку с дерева.
18. Отцепите крючок от штанов.
19. Сойдите с коробочки для насадки, на которую вы наступили.
20. Соберите то, что осталось.
21. Сделайте заброс.
22. Распутайте захлестнувшуюся за тюльпан плетёнку, привяжите новую кормушку, замените поломанную вершинку.
23. Отцепите крючок от штанов.
24. Увернитесь от летящей с того берега кормушки. Найдите её, она вам ещё пригодится.
25. Отцепите крючок от штанов.
26. Да снимите вы нахрен эти штаны!!!!
27. Аккуратно извлеките из ноги впившийся крючок, обработайте рану йодом.
28. Оденьте штаны.
29. Сойдите с фидера, на который вы наступили, пока одевали штаны.
30. Выкиньте всю прикормку и собирайтесь домой. Здесь больше делать нечего.
31. Вернитесь назад, чтобы убедиться, что оставленного на просушку мобильника и забытых стоек уже нет.
32. По дороге домой подсчитайте убытки.
33. Найдите того, кто посоветовал вам ловить на фидер, и набейте ему морду.
34. Зайдите в магазин и купите рыбы.
За це повідомлення автора Анатолійович подякували: 2
Сергій2 (12 лютого 2012, 10:35), Віталік (07 листопада 2011, 10:20)


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
28 січня 2012, 21:32
Повідомлень: 5
Звідки: Ходорів,Львівської обл.
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 12 лютого 2012, 10:17
написав Asche
написав KOwAK
Я використовую оснастку "несеметрична питля", досить проста, доступна і ефективна!
Відстань визначаю методом проміру глибини, шукаю перспективне місце, тобто якусь ямку або бровку.Найшовши таке місце, закліпсовую лєску на шпулі щоб закидати постійно на туж відстань і вперед.


Закліпсовувати то є добре, але що робиш коли ну дуже файна рибка клюне :ops: ? Тут на мою думку 2 варіанти: або зірве кліпсу, або порве жилку. На мою думку "несиметрична петля" буде навіть ефективнішою, ніж "патерностер" про який так всі говорять. Хоча: "На вкус и цвет, фломастеры разные"

Є вихід-використати бухгалтерську гумку замість кліпсування. :empaty:


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
03 квітня 2012, 21:24
Повідомлень: 19
Звідки: м.Яворів Львівська обл
Дякував (ла): 5
Подякувати: 4
Повідомлення
Додано: 05 квітня 2012, 20:03
Вітання Всім фідеристам Тернопільщини. На рахунок монтажів скажу вам що всі сучасні монтажі нормально працюють. Я особисто ловлю патерностером, напарник по команді несиметричкою, але коли на змаганнях пообривається то теж переходить на патерностер бо його вяжеш на основній і за 15 сек. Не кліпсуюсь тільки по карпу, по решта рибі не бачу проблем з кліпсою, правильно підібраний поводок і фрикціон роблять свою справу, а точність закорму дорогого вартує.
Тепер моє питання. Розкажіть будь-ласка про ловлю фідером на Тернопільському каналі, цікавлять глибини, бровки, яка течія ну і звичайно яка рибка ловиться? В нас там заплановані на 12.05 змагання от і збираю інформацію по крупинках.
В свою чергу питайте може щось підкажу вам зі свого досвіду.
Фідер це Вам не шахмати - тут думати треба.

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
13 березня 2012, 01:05
Повідомлень: 35
Звідки: Чортків
Дякував (ла): 4
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 07 квітня 2012, 00:15
Привіт всім любителям піратської (англійської) донки! Так так розказуйте що Вас там водиться в каналі ,яке дно і тому подібне! Питання хто який антрактант використовує при ловлі ляща напишіть будь-ласка, або поможіть мені вибрати хто важає який підійде із нище наведеноого списку для ляща Фірма Van Den Eynde По моєму голандія хто працював із ними і як вони в ділі?
1. BloodWorm (мотиль)
2.Predator Plus
3.Brasem
4.Pellet
5.Molasses (меляса)
6.Corn (кукурудза)
7.Strawberry (клубніка)
8.Scopex
9.Tutti Frutti
10.Tuna (Тунець)
11.Green Lip Mussel (зелені мідії)
12.Cat Food Gravy (корм соус для котів)
Те що знав, приблизно переклав! Щиро всім дякую за допомогу!
Опалення, водопостачання, розрахунок тепловтрат приміщень, гідравлічний розрахунок трубопроводів. Paradyuk.vitya@gmail.com

Новенький
Аватар користувача
З нами з:
03 квітня 2012, 21:24
Повідомлень: 19
Звідки: м.Яворів Львівська обл
Дякував (ла): 5
Подякувати: 4
Повідомлення
Додано: 08 квітня 2012, 20:05
VDE це бельгійська прикормка, по холодній воді добре працює мотиль, по решті не скажу, але якщо чесно то атрактанти тонка річ, треба пробувати все на місці.
Фідер це Вам не шахмати - тут думати треба.

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
13 березня 2012, 01:05
Повідомлень: 35
Звідки: Чортків
Дякував (ла): 4
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 08 квітня 2012, 21:03
Tadek спасибі, ще одне, в яких пропорціях їх потрібно розводити, ну наприклад на 1кг суміші розбавляєш 20грам антрактану в пів літрі води? не знаю як воно розбавляється? чи то залежить яка повинна бути прикормка сипуча чи більш клейка чи наприклад весною менше запаху а літом більше розумію що в холодну воду менше запаху а літом можна більше бо тепліша вода а які пропорції? дякую.
Опалення, водопостачання, розрахунок тепловтрат приміщень, гідравлічний розрахунок трубопроводів. Paradyuk.vitya@gmail.com

Новенький
Аватар користувача
З нами з:
03 квітня 2012, 21:24
Повідомлень: 19
Звідки: м.Яворів Львівська обл
Дякував (ла): 5
Подякувати: 4
Повідомлення
Додано: 09 квітня 2012, 12:38
Віктор, все так як ти написав, розводиш на воді для стартового замісу, а пропорцію від пори року, чим тепліше - тим більше можна лити. На змаганнях народ так лиє що за 10 метрів чути і нічого клює.
В Тернополі напевне не ловлять на фідер, зовсім неактивна тема.
Фідер це Вам не шахмати - тут думати треба.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 серпня 2009, 10:57
Повідомлень: 416

Дякував (ла): 145
Подякувати: 310
Повідомлення
Додано: 09 квітня 2012, 21:06
Да дійсно дуже мало народу ловить на фідер. а ті хто ловлять то поки на рівні початківців в тому числі і я))
автовініл.розробка та поклейка автомобілів плівкою.063 386 19 64

Новенький
Аватар користувача
З нами з:
03 квітня 2012, 21:24
Повідомлень: 19
Звідки: м.Яворів Львівська обл
Дякував (ла): 5
Подякувати: 4
Повідомлення
Додано: 09 квітня 2012, 22:39
Сергію радий читати твоє повідомлення, нарешті хтось відгукнувся. Що мішає тобі як початківцю розповісти мені про ваш канал, заодно задати пару своїх запитань. Я думаю наше спілкування буде корисне для обох. До речі в травні змагання, вони відкриті, можна буде записатися коли почнеться реєстрація або просто прийти поспостерігати, це дуже хороший досвід.
Фідер це Вам не шахмати - тут думати треба.

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2011, 09:28
Повідомлень: 30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 5
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 10 квітня 2012, 07:43
Я був у суботу на каналі, кльов та погода бажали кращого. Але якусь інфу я для себе здобув, так як на каналі ловив вперше, то хочаб визначився з глибинами та довжиною поводка.
На наступну суботу планую виїхати на озеро, потім відпишуся про результативність. Якщо хтось ловить на озері фідером регулярно, можливо щось підкажіть (прикормка, наживка), поділіться, так би мовити досвідом. Буду дуже вдячний!


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
03 квітня 2012, 21:24
Повідомлень: 19
Звідки: м.Яворів Львівська обл
Дякував (ла): 5
Подякувати: 4
Повідомлення
Додано: 11 квітня 2012, 20:39
написав KOwAK
Але якусь інфу я для себе здобув

А для народа :'( , не можна так, ніби відписав а виходить тільки подразнив :) . Що там з глибинами, якщо кльов поганий то я завжди зтоншую поводки і роблю їх довшими. В нас на Прилбичах вже непогано клює карась і краснопірка.
Мій звіт можна почитати тут -http://www.active.lviv.ua/topic-t4869-45.html.
Фідер це Вам не шахмати - тут думати треба.

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2011, 09:28
Повідомлень: 30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 5
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2012, 07:41
Стосовно поводків, то я почав з 40 см і поступово збільшувавши дійшов до 90см, але суттєвої різниці в кльові не побачив. Що до глибин, то на відстані, приблизно 40-45 м знайшов пониження десь на 30-40 см, на метр ближче до берега і на метр далі гдибина в районі 6 м.
За це повідомлення автора KOwAK подякували:
Tadek (14 квітня 2012, 20:51)


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
03 квітня 2012, 21:24
Повідомлень: 19
Звідки: м.Яворів Львівська обл
Дякував (ла): 5
Подякувати: 4
Повідомлення
Додано: 14 квітня 2012, 20:57
Досить велика глибина, може треба шукати де мілкіше, там вода більше прогріта відповідно і рибка повинна крутитись. А яка прикормка використовувалась, і чи зтоншував діаметр поводка. Я 31 березня на змаганнях на волині щоб хоч щось зловити використовував 0.08, холодно дуже було і рибка зовсім пасивна була, притягував тільки кормовий мотиль.
Фідер це Вам не шахмати - тут думати треба.

Новенький
Аватар користувача
З нами з:
03 квітня 2012, 21:24
Повідомлень: 19
Звідки: м.Яворів Львівська обл
Дякував (ла): 5
Подякувати: 4
Повідомлення
Додано: 14 квітня 2012, 21:04
написав KOwAK
можливо щось підкажіть (прикормка, наживка), поділіться, так би мовити досвідом.

Прикормку зараз треба однозначно темного кольору, вона не відлякує рибу, яку конкретно не підкажу залежить яку рибу зібрався ловити, по насадках мотиль, опариш, хробак і їх комбінації. Весна - риба нагулює жирок тому краще ловити на мясце.
Фідер це Вам не шахмати - тут думати треба.

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2011, 09:28
Повідомлень: 30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 5
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 17 квітня 2012, 08:23
В суботу вирватись на рибалку не вийшло! А на каналі використовівав поводки товщиною від 0.16 до 0.10 і гачки від 0.12 до 0.16, на самі тоші оснастки було 5 покльовок, три реалізовані. Можливо, дійсно птрібно було знайти місце де глибина поменша.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 3 з 9 [ 121 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron