Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 4 з 9 [ 121 повідомлень ]
Ловля на фідер

Новенький
З нами з:
18 квітня 2012, 20:08
Повідомлень: 8
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 3
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 19 квітня 2012, 21:31
написав Tadek
Сергію радий читати твоє повідомлення, нарешті хтось відгукнувся. Що мішає тобі як початківцю розповісти мені про ваш канал, заодно задати пару своїх запитань. Я думаю наше спілкування буде корисне для обох. До речі в травні змагання, вони відкриті, можна буде записатися коли почнеться реєстрація або просто прийти поспостерігати, це дуже хороший досвід.

Про канал можу розказати зі свого досвіду ловлі на спінінг.Фонова глибина (покази ехолота) 3,5-4,5м місцями до 5,5м бижче до мосту є жолоб до 7,5м , різка бровка біля самого берега, фактично канал це величезний рів з відносно рівним і твердим дном без явних горбів і ям як на річках - одним словом рукотворний гребний канал зроблений земснарядом.Основна риба - підлящик і непогана плотва, можна попасти на гідного
ляща 1-1,5кг . Мої знайомі ловлять на каналі на фідер (по правильному) досить не погано.
За це повідомлення автора МІВ подякували: 2
Pavel K (20 квітня 2012, 12:30), Tadek (19 квітня 2012, 21:38)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2011, 09:28
Повідомлень: 30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 5
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 24 квітня 2012, 07:37
Був в суботу на озері, ловив на острівку, не можусказати що улов був дуже велекий, але 11 плотичок 1 густера і ще 1 верховодка. Ловив з 7 до 13:00 до 9 кльову взагалі не було. Активний кльов був десь 10 до 12. Клювало на будерброд опариша і хліба. На відстані від берега метрів 40.Поводок 0.12, 90см, гачок №16.


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
03 квітня 2012, 21:24
Повідомлень: 19
Звідки: м.Яворів Львівська обл
Дякував (ла): 5
Подякувати: 4
Повідомлення
Додано: 24 квітня 2012, 21:03
Цікаво, цікаво. Олександр а чим кормились, і по бутерброду - це перше кулька хлібу зафіксована опришем чи як?
Фідер це Вам не шахмати - тут думати треба.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
07 квітня 2012, 13:49
Повідомлень: 320
Звідки: Файне Місто
Дякував (ла): 67
Подякувати: 53
Повідомлення
Додано: 24 квітня 2012, 22:00
Доброго вечора, панове. Порадьте будь ласка вудлище та катуху для ловлі на фідер для повного аматора-початківця... Здалося б бюджетний варіант (дешево і сердито), поки навчусь. І скажіть чи можлива такою снастю ловля прсто на пружину :) Місця в котрих ловитиму мають на березі кущики та доволі часті дерева, чи є короткі варіанти вудилищ?
Дякую.
F.G.W. - Fish Gone Wild

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
13 березня 2012, 01:05
Повідомлень: 35
Звідки: Чортків
Дякував (ла): 4
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 24 квітня 2012, 22:42
Все залежить чи стояча вода чи течія, якою вагою будеш годівниці закидати? фідера 3.6м, 3.9м,4.2 метра можуть бути лайт медіум хеві екстра хеві, лайт це десь приблизно до 60грам максимум медіум більше хеві ще більше 60-110грам, є ще пікера це теж саме можна порівняти як в спінінгу ультра лайт пікером можна закидати вагу як в якого виробника 20 в других 40грам.
Опалення, водопостачання, розрахунок тепловтрат приміщень, гідравлічний розрахунок трубопроводів. Paradyuk.vitya@gmail.com

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
25 травня 2011, 21:26
Повідомлень: 53
Звідки: м.Тернопіль
Дякував (ла): 33
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 24 квітня 2012, 22:49
написав Віктор_prest
Все залежить чи стояча вода чи течія, якою вагою будеш годівниці закидати? фідера 3.6м, 3.9м,4.2 метра можуть бути лайт медіум хеві екстра хеві, лайт це десь приблизно до 60грам максимум медіум більше хеві ще більше 60-110грам, є ще пікера це теж саме можна порівняти як в спінінгу ультра лайт пікером можна закидати вагу як в якого виробника 20 в других 40грам.

наприклад стояча вода 3,6 м достатньо і чи треба котуху з байтранером (доречі сам з Чортківського р-ну )


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
07 квітня 2012, 13:49
Повідомлень: 320
Звідки: Файне Місто
Дякував (ла): 67
Подякувати: 53
Повідомлення
Додано: 24 квітня 2012, 23:11
я думаю лайт, ловитиму в стоячій воді(місцями слабо проточна), байтраннер не потрібен. максимальний заброс до 50 метрів.
F.G.W. - Fish Gone Wild

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 24 квітня 2012, 23:17
написав WASJA_BOSS
і чи треба котуху з байтранером


Васю,друже,спитай мене а я тобі скажу і вже казав-байтранер це понти,чому?а тому шо ти всерівно мусиш відрегулювати передній фрікціон,якщо забудеш цей понт тобі зробить обрив.
Детальніше при зустрічі


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
03 квітня 2012, 21:24
Повідомлень: 19
Звідки: м.Яворів Львівська обл
Дякував (ла): 5
Подякувати: 4
Повідомлення
Додано: 25 квітня 2012, 20:24
Цитата:
а я тобі скажу і вже казав-байтранер це понти

Коли карп вкраде тобі фідер як ти відійдеш по потребі, тоді дивишся на воду приблизно так - =-O і бейтранер вже не здається такими понтами. Всьому своє місце і при потребі бейтранер є дуже помічним а фрикціон треба регулювати завжди, незалежно з бейтранером чи з флажковим фрикціоном в тебе катушка.
Фідер це Вам не шахмати - тут думати треба.
За це повідомлення автора Tadek подякували: 3
Killer (25 квітня 2012, 20:26), Lean (25 квітня 2012, 21:03), Віктор_prest (25 квітня 2012, 21:33)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 25 квітня 2012, 22:15
написав Tadek
а фрикціон треба регулювати завжди


Золоті слова,...ну і я о том же.
Вот як би ти навчився відразу правильно регулювати фрікціон,то бейтранер тобі був би непотрібен


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
25 травня 2011, 21:26
Повідомлень: 53
Звідки: м.Тернопіль
Дякував (ла): 33
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 25 квітня 2012, 23:58
%) ну так треба чи ні :grisha: ящо так навіщо і чомуб ні :sos:


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 26 квітня 2012, 09:20
написав WASJA_BOSS
%) ну так треба чи ні :grisha: ящо так навіщо і чомуб ні :sos:

Василь все одно тобі рішати, з одної сторони байтренер як ще один елемент, який може зламатися :skrob: ., з другої сторони штука дуже помічна. Настроїв собі передній фрікціон, окремо настроїв байтренер і ловиш не думаючи, що зловивши "гав" в тебе вкраде вудку. Про себе скажу, в мене катушкі з байтренерами ;)
За це повідомлення автора GOR подякували:
WASJA_BOSS (27 квітня 2012, 21:23)


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
14 вересня 2010, 14:18
Повідомлень: 23
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 1
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 26 квітня 2012, 14:54
написав WASJA_BOSS
...і чи треба котуху з байтранером

якщо роздивлятись питання як "а чи треба спеціально для фідера купляти катуху з БТР" то відповідь однозначно ні. Якщо питання чи можна використовувати для фідера таку катушку, то звісно можна. Але функціонально БТР на фідері потрібний вкрай рідко. Це якщо говорити про фідер як про снасть, яка потребує завжди 100% уваги і присутності. Інакше фідер перетворюється в звичайну донку без нагляду, від фідера залишиться тільки тип удилища :)
ЗображенняЛОФРС

Новенький
Аватар користувача
З нами з:
03 квітня 2012, 21:24
Повідомлень: 19
Звідки: м.Яворів Львівська обл
Дякував (ла): 5
Подякувати: 4
Повідомлення
Додано: 26 квітня 2012, 20:47
написав Tarsik


Вот як би ти навчився відразу правильно регулювати фрікціон

Це форум і тут не треба тиснути на людей своїм надуманим авторитетом бувалого рибака 8-) а давати цінні поради, якщо є що сказати.
На рахунок вмію я чи ні, записуйся на змагання, поборемось і покажем один одному свою майстерність.
Фідер це Вам не шахмати - тут думати треба.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 26 квітня 2012, 21:16
написав Tadek
Це форум і тут не треба тиснути на людей своїм надуманим авторитетом бувалого рибака 8-) а давати цінні поради, якщо є що сказати.
На рахунок вмію я чи ні, записуйся на змагання, поборемось і покажем один одному свою майстерність.


Спортсмен де ти бачиш тиск?
Дав другу,доброму знайомому,пораду.
Риболовний спорт невизнаю за спорт(ця тема іменно на цему форумі давним-давно перетерта)
А вот закінчуться змагання і ми всі побачим хто чим дихае.

В самого дві карпові катушки TICA ABISS(з БТР),але я іх придбав через те що продавали по хорошій ціні.Коростуючися ними прийшов до висновку шо вони(тобто БТР) безпотреби.

І в кінці кінців - я можу мати свою власну думку чи ні?!!!!

Tadek нівякому разі нехтів тебе обідити,якщо получилося-вибачай.
Востаннє редагувалось Tarsik в 26 квітня 2012, 21:45, всього редагувалось 1 раз.
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 4 з 9 [ 121 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron