Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 7 з 9 [ 121 повідомлень ]
Ловля на фідер

Активний дописувач
З нами з:
07 січня 2009, 22:16
Повідомлень: 96

Дякував (ла): 9
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 27 березня 2013, 18:29
Семінар Сергія Попова (ZOOM)

Друзья, в контексте возобновившихся долгих зимних вечеров я решил опубликовать семинар по фидеру. Данное действо прошло в городе Харькове, для ребят Харьковского Фидерного Клуба. Благодарю парней за съемку, внимание и радушный прием. Данная лекция посвящена моему субъективному видению современной фидерной рыбалки и я не претендую на истину, просто, без купюр делюсь своим видением.


http://feeder.webtalk.ru/viewtopic.php? ... =30#p93509


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 січня 2009, 21:15
Повідомлень: 59

Дякував (ла): 5
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 23 травня 2013, 20:53
Вітаю всіх хто буде це читати. Наперед хочу сказати, що висловлюю свою думку про фідерну ловлю на основі одного сезону ловлі і не претендую на першість. Фідером зацікавився при одній береговій рибалці на спінінг на відомому гребному каналі. На фідер ловив мій знайомий і я просто всівся на траву і почав спостерігати за цим процесом, через хвилин 15 покльовка і мене зачепило в душі попробувати. Ясна річ, що фідера в мене не було. В фідер мої "очумілі ручки" перетворили спінінг китайського виробництва довжиною 2.7 метра куплений за 20 грн. дуже давно (квітертит класу медіум звичайно був покутний). Перша рибалка, перший заброс, перша покльовка і я підсів на фідер серйозно і надовго.
Тепер, що хочу сказати початківцям(моя власна думка);
1.Фідер це обовязково шнур.
2. Катушка з БТР чи без незнаю, але якщо він буде, то не помішає. Щодо розміру шпулі - це питання індивідуальне і однозначно сказати не можливо є багато факторів, які впливають на вибір. Для першої катушки підійде будь-яка в розмірі 3000-4000 з вже наявних у вас.
3. Фідер чи пікер треба дивитись на умови ловлі. Як і в спінінгу треба мати декілька комплектів.Якщо говорити про перший фідер, я б порадив, щось в районі 2.7-3 метра з тестом до 60-80 грам.Тобто класу лайт.
Є вода - має бути риба!!!

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 23 травня 2013, 21:16
на мою думку катушку з БТ то не обов'язково, ти завжди перед вудилищем, хіба пішов пішов пі-пі :) на то можна на пару хвилин відпустити шпулю, шнур, на фідері завжди маю, моно зовсім не то, з мого досвіду.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 січня 2009, 21:15
Повідомлень: 59

Дякував (ла): 5
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 23 травня 2013, 21:33
Продовження.
Починаючи з середного класу снасті ви собі визначите що вам підходить темпова ловля плотви, краснопйори та густери тоді вам в пікер. Чи вичікування поклювки хорошої риби , тоді вам в хеві фідер. Якщо хочете золоту середину, то в вас вже є лайт фідер-пікер.
4.ПРИКОРМКА. Спочатку радив би покупну з приміткою фідер і гейзер, в пропорції 4:1(Гейзер для стоячої води, для терії чистий фідер).
5. МОНТАЖ. Користуюсю несеметричною петлею - задоволений.
6.ПОВОДОК.Завжди підбирається експерементально, як довжина, як діаметр так і матеріал(жилка чи шнур).
7.ГАЧОК.Навіть мала риба нормально засікається на №6(відстань від жала до піддіву по прямій в міліметрах). чим тонший гачок тим краше на нього клює за рахунок його малої ваги(на гачках не економте купіть(OWNER чи HAYABUSA).
8.КОРМУШКА. Ловив на каналі і терн. ставі на дистанції до 40 метрів з кормушками вагою 30-40 грам(кормушки саморобні з повітряного фільтра вантажних автомобілів).
9.ПІДСТАВКИ. Повторю вище сказане не мною чим повищі, телескопічні підставки.
Є вода - має бути риба!!!

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 січня 2009, 21:15
Повідомлень: 59

Дякував (ла): 5
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 23 травня 2013, 21:34
Ще продовження.
Щодо виробників і моделей йдіть в магазин і беріть те що ляже в руку і підійде по ціні і ваших умовах ловлі.
Зараз втікаю в хеві фідер. Буду брати фідер GLOBE SAMURAI 3.9м до 120гр кидає супер. Катушку EOS STUNA 4000 з БТР відповідає моєму критерію ціна/якість. Шнур FORMAX Vantage 0.16 ну дуже вже мені подобається(юзав 0,14 на спіні по щуці і судаку).
Є вода - має бути риба!!!

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 січня 2009, 21:15
Повідомлень: 59

Дякував (ла): 5
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 23 травня 2013, 21:39
написав tedden
на мою думку катушку з БТ то не обов'язково, ти завжди перед вудилищем, хіба пішов пішов пі-пі :) на то можна на пару хвилин відпустити шпулю, шнур, на фідері завжди маю, моно зовсім не то, з мого досвіду.

Я тоже пишу з свого досвіду і нікоко не буду переконувати, що це істина. І не писав, що БТР є обовязковим.
В спорі народжується істина. Особисто для себе я вже оприділився з снастями, проце написав вище. І теж вважаю, що одного фідера достатьно і перед ним треба завжди сидіти і уважно споглядати верщинку.
Є вода - має бути риба!!!

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 23 травня 2013, 22:12
ну от, розмова почалась в цій темі, спорити не треба ні в якому разі, а от обговорювати , я тільки за, бо таке враження, що ніхто на фідер не ловить :)


Активний дописувач
З нами з:
19 серпня 2012, 16:36
Повідомлень: 49
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 24 травня 2013, 17:57
Я ловлю і багатьох людей на це підсадив )))


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 24 травня 2013, 18:04
За пару тижнів у вас на каналі буде проходити І Відкритий чемпіонат Тернопільскої області з лову риби фідером 2013 р.
Дивно, що немає жодної команди з Тернополя.
http://www.active.lviv.ua

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 24 травня 2013, 18:11
Щодо снастей:
я на мене, вище перелічені палки є всі досить бюджетними, ну і відповіно...
Але до всього потрібно прийти самому в процесі життя.

Бейтранер для фідера - це зайва деталь.

Катушки мають бути дуже витривалі. При ловлі лайтом, медіумом чи хевіком (в рості 13 футів) переважно використовує катушки в 4000 розмірі за шиманівською класифікаціє. Для прикладу із бюджетних шимано Exage 4000.

Пробуйте, і у вас обовязково вийде.
Коли не виходить, питайте, можливо підкажу.
http://www.active.lviv.ua

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 січня 2009, 21:15
Повідомлень: 59

Дякував (ла): 5
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 24 травня 2013, 19:00
написав Misha Pro
написав tedden
ну от, розмова почалась в цій темі, спорити не треба ні в якому разі, а от обговорювати , я тільки за, бо таке враження, що ніхто на фідер не ловить :)


Я ловлю і багатьох людей на це підсадив )))

Міша ти сам на фідер підсаджений. Я і Паша дали перші уроки.
Є вода - має бути риба!!!

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 січня 2009, 21:15
Повідомлень: 59

Дякував (ла): 5
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 24 травня 2013, 19:01
написав Serhij
За пару тижнів у вас на каналі буде проходити І Відкритий чемпіонат Тернопільскої області з лову риби фідером 2013 р.
Дивно, що немає жодної команди з Тернополя.

З радістю прийшов в ролі глядача, але робота...
Є вода - має бути риба!!!

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 24 травня 2013, 19:21
Шкода. У вас є потенціал для розвтку. Та і водойма досить перспективна прямо під боком.
http://www.active.lviv.ua

Активний дописувач
З нами з:
19 серпня 2012, 16:36
Повідомлень: 49
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 25 травня 2013, 18:45
написав vasil123
написав Misha Pro
написав tedden
ну от, розмова почалась в цій темі, спорити не треба ні в якому разі, а от обговорювати , я тільки за, бо таке враження, що ніхто на фідер не ловить :)


Я ловлю і багатьох людей на це підсадив )))

Міша ти сам на фідер підсаджений. Я і Паша дали перші уроки.


Шо правда то правда , і довольний як слонь на фідер завжди клює ))) :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 січня 2009, 21:15
Повідомлень: 59

Дякував (ла): 5
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 25 травня 2013, 19:27
В мене потенціал для розвитку в багатьох сферах, як і в більшості людей. Спортивна рибалка думаю, ще мене почекає - це не важка атлетика, але й відкладати не буду. Тож за першої можливості зустрінемось на змаганнях.
Є вода - має бути риба!!!
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 7 з 9 [ 121 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron