Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 10 з 17 [ 248 повідомлень ]
Воблер

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
13 листопада 2009, 20:52
Повідомлень: 326
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 461
Повідомлення
Додано: 04 червня 2014, 21:07
написав sagittarius79
Доречі прохання до людей які вже шось пробували робити: порадьте хороший лак для цієї справи який не дуже довго сохне . Наразі лакував яхтним , незадоволений ним, висихає за сутку але кристалізується дуже довго , після місяця якщо ногтем потиснути , то на лаку залишаються сліди...

На нашому ринку ідеального лаку кажись нема, а от за бугром користуються епоксидним лаком enwirotex (переважно для джерків). Також користується попитом серед воблеристів фінський лак LV-1, це спеціальний лак для покриття воблерів. Але його поштою не вишлють, навіть якщо замовиш, це горюча суміш. Хіба з Росії, якщо там є знайомі і добазаряться з повідником на поїзді. Він не дешевий, літр приблизно 500 гривасів.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 04 червня 2014, 21:44
sagittarius79 твої воби мене зацікавили дуже, вони схожі на щось середнє між "Хорватське яйце" або в "попла-поппером" , де бальзу можна дістати в Тернополі, або в інет-магазинах можеш сказати ? в тебе такі шедеври виходять, класс !!! якщо можна виклади весь процес с фотками, мені і рибалкам дуже допоможе !!! дякую !


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 04 червня 2014, 21:52
написав ЩукарьJ
На нашому ринку ідеального лаку кажись нема, а от за бугром користуються епоксидним лаком enwirotex (переважно для джерків). Також користується попитом серед воблеристів фінський лак LV-1, це спеціальний лак для покриття воблерів. Але його поштою не вишлють, навіть якщо замовиш, це горюча суміш. Хіба з Росії, якщо там є знайомі і добазаряться з повідником на поїзді. Він не дешевий, літр приблизно 500 гривасів.


Дякую за наводку, але з Росії наврядчи куплю (через принципи), буду шукати на наших просторах шось підходяще . А сам чим лакував?
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
13 листопада 2009, 20:52
Повідомлень: 326
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 461
Повідомлення
Додано: 04 червня 2014, 22:40
написав sagittarius79
написав ЩукарьJ
На нашому ринку ідеального лаку кажись нема, а от за бугром користуються епоксидним лаком enwirotex (переважно для джерків). Також користується попитом серед воблеристів фінський лак LV-1, це спеціальний лак для покриття воблерів. Але його поштою не вишлють, навіть якщо замовиш, це горюча суміш. Хіба з Росії, якщо там є знайомі і добазаряться з повідником на поїзді. Він не дешевий, літр приблизно 500 гривасів.


Дякую за наводку, але з Росії наврядчи куплю (через принципи), буду шукати на наших просторах шось підходяще . А сам чим лакував?

Я використовую наш епоксидний клей, але дуже свіжий, бо стоячий дає мутний ефект, щодо пропорцій смоли і затверджувача, то стараюсь не переборщувати із останнім, бо покриття буде крихким, хоч і твердим. Завжди експериментую. Якщо приманки окуньові, то яхтного хватає, ну а відповідно щучі воблерки захищаю ЕПО.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 04 червня 2014, 22:59
написав ЩукарьJ
Я використовую наш епоксидний клей, але дуже свіжий, бо стоячий дає мутний ефект, щодо пропорцій смоли і затверджувача, то стараюсь не переборщувати із останнім, бо покриття буде крихким, хоч і твердим. Завжди експериментую. Якщо приманки окуньові, то яхтного хватає, ну а відповідно щучі воблерки захищаю ЕПО.

Знач буду йти своєю дорогою, методом спроб і помилок із своїми граблями і шишками :) Можливо пориюсь в різних виробничих сферах лакування ;)
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 04 червня 2014, 23:14
написав tedden
sagittarius79 твої воби мене зацікавили дуже, вони схожі на щось середнє між "Хорватське яйце" або в "попла-поппером" , де бальзу можна дістати в Тернополі, або в інет-магазинах можеш сказати ? в тебе такі шедеври виходять, класс !!! якщо можна виклади весь процес с фотками, мені і рибалкам дуже допоможе !!! дякую !

...бальзу в Тернополі не шукай , це дерево ПД.Америки , шукай в неті , правда ціна космос :( Процес роботи практично не фотографую. Та там в принципі і нема шо. Кусок деревяшки, ніж із змінними лезами, наждачка, доводиш форму до потрібної. Дальше скобу робиш з дроту (обов"язково нерж) і лопатку з оргскла, ставиш огрузку і на дООООООвгострокові =-O випробування в воду. Найважче заставити воб грати так як тобі потрібно, але тільки після того як доб"єшся потрібної гри є зміст продовжувати далі, в іншому випадку - смітник. Якшо все гуд - аер в руки і на покраску. З лаком порадити не можу так як сам в активних пошуках. Якось так.
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль
За це повідомлення автора sagittarius79 подякували:
tedden (05 червня 2014, 08:36)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 листопада 2012, 20:49
Повідомлень: 343
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 49
Подякувати: 87
Повідомлення
Додано: 05 червня 2014, 06:25
а автомобільний лак не підходить ?
Мурчик-добрий! Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 05 червня 2014, 07:23
написав Мурчик
а автомобільний лак не підходить ?

Думав над таким варіантом, мінус в тому що автолаки двокомпонентні , тобто щоб мокнути заготовку в ємність з лаком його потрібно доволі багато розвести, а при його ціні.... Як варіант покривати аером. Сохне сутку , кристалізується десь тиждень. А по інших властивостях наразі не знаю, може вже хтось пробував?
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль

Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2014, 19:28
Повідомлень: 55
Звідки: Підгайці
Дякував (ла): 0
Подякувати: 6
Повідомлення
Додано: 05 червня 2014, 11:33
Ну а що дає бальса в порівнянні з іншою деревиною?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 05 червня 2014, 11:50
мабуть вона легше в обробці ну і головне, що в неї сама більша плавучість, на поверхневі воби, поппери саме то


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 05 червня 2014, 12:33
написав AFC
Ну а що дає бальса в порівнянні з іншою деревиною?

в сухому стані найлегше дерево в світі. Через то і практично всі поплавки з неї роблять. Мінус її в ціні і надлишковій м"якості (легко царапається навіть ногтем), але при правильній обробці по міцності не гірше любого іншого дерева.
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 05 червня 2014, 12:34
написав tedden
мабуть вона легше в обробці ну і головне, що в неї сама більша плавучість, на поверхневі воби, поппери саме то

в обробці просто пісня 8-)
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль

Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2014, 19:28
Повідомлень: 55
Звідки: Підгайці
Дякував (ла): 0
Подякувати: 6
Повідомлення
Додано: 05 червня 2014, 15:37
Ну про її легкість я вкурсі, але ж воби і так підгружаються. Я колись також майстрував воблери. Якщо вам потрібен легкий матеріал, що легко обробляється то гляньте в сторону вербової кори. Вона значно легша за деревину і з нею дуже легко працювати. По міцності, думаю, бальсі не поступиться, хоча можу помилятись.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 жовтня 2013, 10:11
Повідомлень: 302
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 29
Подякувати: 141
Повідомлення
Додано: 05 червня 2014, 16:21
написав AFC
Ну про її легкість я вкурсі, але ж воби і так підгружаються. Я колись також майстрував воблери. Якщо вам потрібен легкий матеріал, що легко обробляється то гляньте в сторону вербової кори. Вона значно легша за деревину і з нею дуже легко працювати. По міцності, думаю, бальсі не поступиться, хоча можу помилятись.

Якщо ви майстрували воби , то напевне вкурсі , що вони підгружаються не для того щоб зробити їх важчими , а для зміщення центру ваги приманки в потрібну точку заготовки. Бальза по міцності на злом десь як сосна , але м"яка. В авіамоделюванні всі частини фюзеляжів моделей робляться саме з тоненьких брусків бальзи, наврядчи з кори можна зробити брусок 50см довжиною і 4-5 мм товщини. Хоча з кори поки шо нічого не робив (в майбутньому може попробую) ;)
не страшно коли ти один , страшно коли ти ноль

Активний дописувач
З нами з:
11 квітня 2014, 19:28
Повідомлень: 55
Звідки: Підгайці
Дякував (ла): 0
Подякувати: 6
Повідомлення
Додано: 05 червня 2014, 16:37
написав sagittarius79
Якщо ви майстрували воби , то напевне вкурсі , що вони підгружаються не для того щоб зробити їх важчими , а для зміщення центру ваги приманки в потрібну точку заготовки. Бальза по міцності на злом десь як сосна , але м"яка. В авіамоделюванні всі частини фюзеляжів моделей робляться саме з тоненьких брусків бальзи, наврядчи з кори можна зробити брусок 50см довжиною і 4-5 мм товщини. Хоча з кори поки шо нічого не робив (в майбутньому може попробую) ;)
Тоді коли я їх майстрував то підгружав якраз для того щоб змінити вагу приманки. Інтернету тоді в мене не було і про доцільність зміниь центру ваги в конкретну частину воба я не знав)) Давно то було... Років 15 тому... Витесати для мене не проблема, пригадую лише, що проблемою було рівно встановити лопатку а також підбір матеріалів для неї. Також складним процесом було нормально покрасити воба. Навіть обклеював їх сигаретною фольгою)) До тепер зберігаю тих монстриків у ящику, суто заради ностальгічних відчуттів)) Бо зі всієї армії яку я тоді витесав справно ловив тільки один і то я потім ненароком відламав у ньому лопатку, а після реставрації риба на мій воб вже не велась((

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 10 з 17 [ 248 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron