Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 9 повідомлень ]
Незацепляйки

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 22 березня 2009, 20:00
Іноді без них - просто одні втрати і поганий настрій на рибалці. Ясна річ вони не панацея від втрат, але дещо зменшать їх. Ось що придумав (на авторські права не претендую :) ). Для цього мені знадобилося:
-паяльник 40-100 Вт
-припой
-паяльна кислота
-сталистий дротик (пружний і бажано нержавіючий) діам 0,2-0,25 мм (гітарна струна, дротик з "польовки")
-гострий ніж
-пласкогубці.
В передній частині джиг головки, вдавлючи в свинець ніж (обережно, можна порізатись) робив розщеп. Вставив туди дротик, потім здавив пласкогубцями і зафіксував дротик. Для кращої фіксації за допомогою паяльної кислоти, припою і паяльника припаював дротик до джиг головки. Лишилось тільки зігнути дротик на потрібний кут і обрізати лишок. Незацепляйка готова. Для більших джиг головок я використовував дротик вдвоє, щось по типу готового покупного гачка з незацепляйкою.
Конструкцію провірив на Збручі, а там повірте мені хватає місць де без незацепляйки ну ніяк.... . Працює супер, я не загубив не одного сілікону!!! :sun:

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 23 березня 2009, 03:42
Прикольні фішки придумав.... ;) . Щеб їх на практиці протестити, принеси на наступну зустріч мені зодва на 3 і 5 гр , компенсую таранькою :\m/:
Ще питання. Чому твістери насажені закрученим хвостом вниз ??? Я їх чіпаю зекручним догори, так вроді всі кажуть тре робити :BYE:


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 481

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 23 березня 2009, 22:42
наприклад я бачив що одівають його так
033.jpgі сам користуюсь такою технікою .... чесно кажучи я замітив, що гра твістера не залежить як ти його одів. можливо я помиляюсь

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 24 березня 2009, 12:48
Особисто пероконався що твістери насажені вниз тому що при забросах менше дуль получається,тобто захлест хвоста за гачок.А на рахунок незацепляйок,до них ставлюся негативно,краще обірвати силікон чим мати обідний схід риби і плюватися.Рибалка без втрат не буває.


Клубівець
З нами з:
06 грудня 2008, 22:02
Повідомлень: 506

Дякував (ла): 358
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 24 березня 2009, 22:11
Малесенькі твістирки можна хвостом вверх, при падінні краща гра, у зимовий період.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 24 березня 2009, 22:27
написав goof
Особисто пероконався що твістери насажені вниз тому що при забросах менше дуль получається,тобто захлест хвоста за гачок.А на рахунок незацепляйок,до них ставлюся негативно,краще обірвати силікон чим мати обідний схід риби і плюватися.Рибалка без втрат не буває.


Я думаю, що всі ми би хотіли обходитись без незацепляйок, але коли, що не заброс, то зацеп.... то я особисто вибираю кращу з бід - незацепляйку. А у своїх виробах я використовував дротик досить мякої пружності (відносно).
А от на рахунок хвостика, вверх чи вниз, порився в і-неті, маса варіантів і тих і інших, от один із них, де вже сам виробник нам підказує, як насаджувати твістера (фото з львівського форуму)

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 26 березня 2009, 13:33
написав GOR
написав goof
Особисто пероконався що твістери насажені вниз тому що при забросах менше дуль получається,тобто захлест хвоста за гачок.А на рахунок незацепляйок,до них ставлюся негативно,краще обірвати силікон чим мати обідний схід риби і плюватися.Рибалка без втрат не буває.


Я думаю, що всі ми би хотіли обходитись без незацепляйок, але коли, що не заброс, то зацеп.... то я особисто вибираю кращу з бід - незацепляйку. А у своїх виробах я використовував дротик досить мякої пружності (відносно).
А от на рахунок хвостика, вверх чи вниз, порився в і-неті, маса варіантів і тих і інших, от один із них, де вже сам виробник нам підказує, як насаджувати твістера (фото з львівського форуму)

Практивував один спосіб,над вогнем розкалював гачки,потім на рибалці при зацепах вони розгиналися,але риба не сходила.Мені цей прийом саме більше підходить,обривів нема і риба ловиться.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 26 березня 2009, 21:45
написав goof
Практивував один спосіб,над вогнем розкалював гачки,потім на рибалці при зацепах вони розгиналися,але риба не сходила.Мені цей прийом саме більше підходить,обривів нема і риба ловиться.


Тоже непоганий варіант, якось над тим і не думав. Навряд чи саме тоді :excl: на наш сілікон позариться якись монстр поза 10 кг :) .
Єдене. а після відпуску гачка він в тебе не ржавіє. чи ти його чимось покриваєш ?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 26 березня 2009, 22:15
Ну я не думаю що джиг буде збер1гатися 2 роки,взагал1 то не пом1тив щоб гачки ржав1ли.Ще один вар1ант на рибалц1 зажимом дек1лька раз з1гнути 1 роз1гну гачок,також допамагаэ.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 9 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron