Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 2 [ 19 повідомлень ]
Поводки

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 29 березня 2009, 14:17
Бистренько д1л1ться якими поводками користуэтесь,якщо робити сам1 то з яких матер1ал1в?


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 29 березня 2009, 14:45
В і-неті надибав багато різних "рецептів", що до поводків, роблять їх і струн гітарних (1-2 струна) і з ніхрому 0,2-0,25 мм, але це все треба бігати-шукати. А от варіант поводків з дроту-польовкі мені сподобався, тим паче декілька метрів дома цього дроту було. Коли зняти їзоляцію всередині є три мідних і три сталистих дротика діаметром десь 0,2 мм. Так от із цієї стальки я попробував скрутити поводок. І вийшло досить непогано. Єдиний мінус цього поводка - це він досить пружний і вирівняти його важкувато. Відпалювати його не пробував, на ньому є якесь антикорозійне покриття, боявся його втратити. А так, поводкі досить нормальні виходять і в принципі дармові


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 29 березня 2009, 14:58
Я користуюсь, флюорокарбоном 0.2мм, 6Lb Varivas
img__trout_leader_fl.jpg
Довжина 40-60 см., вузол Albright,
Albright.jpg переваги:
1. Флюорокарбон невидимий(відносно, краще за моно) у воді, що важливо для весни і вибагливої риби.
2. Шнур не має контакту з камінням, ракушкою і т.д, матеріал ФК саме і призначений як шок-лідер для форелевої рибалки.
Мінуси:
1. Вузол з"єднання шнура і ФК збирає траву і мусор(зараз стоїть питання як цього позбутись :skrob: , можливо проклеювати вузол)

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 29 березня 2009, 14:59
Особисто я не люблю поводк1в,але коли приходиться,користуюся саморобними поводками,е в продаж1 поводковий матер1ал ф1рми техн1пеш,вяжиться любим узлом 1 не треба всяких зажим1в.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2009, 13:08
Повідомлень: 97
Звідки: Тернопіль, м-рн Дружба
Дякував (ла): 9
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2009, 15:44
На мою думку, поводки потрібні. Я розумію, що поводок часом шкодить, і впливає негативно на кльов. Але прикиньте, що вигідніше, втратити 4-5 грн. на нормальний поводок, чи втратити воблерок від 25 грн. як мінімум? Сам постійно, і в основному, користуюсь "Трітонами", або корейськими поводками. Колись, давно, я також сам майстрував щось зі струни чи тонкої нержавійки. Але, повірте, це не то. При "відповідному кльові" поводок не має впливу на цей самий кльов. В мене товариш живе в росії в магаданскій області, так он він розповідав, що одного разу(точніше, не одноразово) виїхавши на щуку, вони брали замість поводків(яким приходить кінець в результаті різноманітних обривів), звичайний розігнутий дріт зі звязки ключів(іншого не було під руками). І щука продовжувала активно брати. Головне, що не відкусує блесну або іншу наживку. Випадок зі мною минулого року. Ловив на перекаті головля, на "ребеловський коник", який коштує порядка 10 баксів. По всіх правилах, на перекаті, на швидкій течії не повинно бути щуки. Але вона взяла!!! десь на грамм 800. Добре, що зачепилась тільки губою за нижній тройник. А якби відкусила? Я не настільки багата людина, щоб запросто фірмові воблери поновляти. Отож бо то й воно. Тому старюсь завжди поводки ставити. Але хороші поводки, фірмові. Ніяка струна, чи інші, скажімо так, "вдома виготовлені прибамбаси", не порівняються з хорошим, фірмовим поводком. Та чи і є смисл, вдома над поводками морочити голову і час? Зараз на ринку і в магазинах купуй "любе і різне". "Доморощені" поводки годяться тільки тоді, коли кльов "суперовий", і рибі дійсно пофіг, який там поводок.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
10 березня 2009, 11:50
Повідомлень: 34
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2009, 18:42
А в мене минулого року така сама ситуація тільки з гіршим ісходом! :ireful:
Щука була кілограма 2 :ops: взяла на досить таки сильній струї і заглотила воблерок дуже сильно!
Одна свічка і бородьба закінчилась........ :twisted:
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2009, 20:26
написав matroskin
...... Але хороші поводки, фірмові. Ніяка струна, чи інші, скажімо так, "вдома виготовлені прибамбаси", не порівняються з хорошим, фірмовим поводком. Та чи і є смисл, вдома над поводками морочити голову і час? Зараз на ринку і в магазинах купуй "любе і різне". "Доморощені" поводки годяться тільки тоді, коли кльов "суперовий", і рибі дійсно пофіг, який там поводок.

Влад, тут я з тобою незгоден ;D ...., якщо я ловлю шнуром 6лб, і буду ставити магазинні поводки, якими би вони тонкими не були, перехльоста з гачками того самого воба не уникнути, поводок мягкий.., це актуально для лайта-медіума 10лб і вище, а жорсткий http://donetskfishing.2bb.ru/viewtopic.php?pid=39142#p39142 самопасамопал 4-6см довжиною із струни гітари №1-саме то :good:, і не заважає грі приманки і щука не перекусить, а взагалі вже довший час ловлю зовсім без поводка, так як і приманки максимум 5см довжиною, зубата такі приманки бере дуже акуратно, поводка не потрібно на 99%, а якщо влетить щось велике то і поводок не допоможе ;)
Зображення

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2009, 22:35
Я думаю по цій темі скільки рибаків стільки і думок буде. Хоч досвід лову хижої риби в мене не дуже, але позволю висловити свою точку зору, якщо є хоч невелика ймовірність, що вашу приманку візьме щука або судак, поводок (металічний) ставити треба. А от чи буде він від відомого виробника чи самопальний це вирішувати треба кожному для себе. Раніш я також поводкі купляв.... купляв мягкі, тонкі і.... виходило що це було слабке звено :'( снасті. Досить багато приманок втратив (в зацепах) при розриві на поводку. Став використовувати поводкі з стальки, гачки розгиналися, але втрат стало менше. Це особисто моя думка, без претензій :)


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
01 грудня 2008, 20:28
Повідомлень: 175
Звідки: м. Зборів, Тернопільська обл.
Дякував (ла): 7
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2009, 22:39
Самий простий приклад. Поставте на УЛ-воблер заводський поводок. Поперше в нього гра втратиться і по друге він буде завалюватися на боки. А струна є струна. Легенька, тоненька, компактна. І якщо я її вдома сам виготовляю, то перед тим тестую. Задоволений...


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2009, 22:46
Ще хочу добавити,якщо потрібний поводок трошкі більший (10-15 см+), то не обовязково його робити з одного куска, можна зробити 2-х, або навіть 3-х складним.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2009, 13:08
Повідомлень: 97
Звідки: Тернопіль, м-рн Дружба
Дякував (ла): 9
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 14 квітня 2009, 12:03
написав Pashtet
якщо я ловлю шнуром 6лб, і буду ставити магазинні поводки, якими би вони тонкими не були, перехльоста з гачками того самого воба не уникнути, поводок мягкий..,

Так, звичайно, перехльости бувають. Може я і не правий, але дійсно, скільки людей - стільки і думок. :)


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 482

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 14 квітня 2009, 12:57
як на мене якщо ловити тврофену щуку то поводок обов'язковий. а для окуня чи "шнурків" то смисл з поводка нульовий. останім часом не користуюсь поводками взагалі

питання до тих хто ловив з карбоном, а чи не впливає флюорокарбоном на гру приманки?
Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 14 квітня 2009, 15:46
Ставиш 0,36 флюік і ніяких проблем немає,порбував 0,25 на попередній рибалці зрізала з удару.Ще одне,після двох-троьх щук треба перевіряти поводок.Довжину практикую десь 70см. окуню флік по барабану всерівно бере.


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 14 квітня 2009, 15:58
Прошлий сезон користувався поводками заводськими та ФК, в кінці осені досталось мені кусок рояльної стальки :)
Її використовував на жерлицях зимою, зараз поробив поводки. Фото додаю. Діаметер мені невідомий, але суттєво тонша за 1-шу г. струну.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 14 квітня 2009, 17:53
написав rc5
питання до тих хто ловив з карбоном, а чи не впливає флюорокарбоном на гру приманки?

Рома, ФК трохи жорстіший за моно, але на гру приманки не впливає.
goof
А нарахунок ФК діаметром 0.36(порядка 20лБ)-це вже жесть %) , такий поводок тільки для хеві джига, або тролінга.
Зображення
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 2 [ 19 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron