Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 9 повідомлень ]
Зимовий ящик

Активний дописувач
З нами з:
18 травня 2014, 22:06
Повідомлень: 134
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 13
Подякувати: 17
Повідомлення
Додано: 04 грудня 2014, 19:45
Маю бажання виготовити ящик для зимової риболовлі. З листового алюмінію 2мм. Технологічні можливості необмежені. Прошу порадити раціональну компоновку, оскільки мій досвід в двох словах "ні разу".
Гріх сумувати, коли є інші гріхи.

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 травня 2012, 10:50
Повідомлень: 141
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 194
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 04 грудня 2014, 20:32
ПрОсТиЙ Як БаРаБоЛя !

Активний дописувач
З нами з:
18 травня 2014, 22:06
Повідомлень: 134
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 13
Подякувати: 17
Повідомлення
Додано: 04 грудня 2014, 21:30
Дякую. Можливо я забагато хочу, але мене би цікавили практичні поради, що де розмістити, чим кріпити, скільки треба якого майна. Як зробити, для мене не питання, відділення, шухлядки, кишеньки, прихвати... Чи це все байка, звалив все в корито, "двайцять дека влУпив"(с) і пігнав? ;)
п.с. Пошуком користуюся сам.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи.

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 травня 2012, 10:50
Повідомлень: 141
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 194
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 05 грудня 2014, 13:19
як на мене то я б краще купив ящик чим сам робив. мінуси алюмінєвий троха важкий і час затратити треба . Плюси: в тому що фантазія необмежена на рахунок полочок (тобто як захочеш так і розмістиш), і розміри які хочеш можеш зробити.
ПрОсТиЙ Як БаРаБоЛя !

Активний дописувач
З нами з:
18 травня 2014, 22:06
Повідомлень: 134
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 13
Подякувати: 17
Повідомлення
Додано: 05 грудня 2014, 20:19
написав Rivs2010
... мінуси алюмінєвий троха важкий і час затратити треба ...

А з якого матеріалу ви би радили? Час для пенсіонера не така проблема. А от купити готовий за 600грн, попробувати, прийти до висновку що гівно і все одно робити свій? Почувати себе розведеним це вже трохи боляче.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи.

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 травня 2012, 10:50
Повідомлень: 141
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 194
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 05 грудня 2014, 20:38
написав Mykola STARyy
написав Rivs2010
... мінуси алюмінєвий троха важкий і час затратити треба ...

А з якого матеріалу ви би радили? Час для пенсіонера не така проблема. А от купити готовий за 600грн, попробувати, прийти до висновку що гівно і все одно робити свій? Почувати себе розведеним це вже трохи боляче.


Як на мене то з Листового алюмінію класика (Можна зробити ще лапки відкідні типу санок щоб не носити в руках ящик а сунути по льоду ) :) ! Ще є варіанти морозостійкий пластик ! І само собою всередині використовувати піноапласт для оздоби внутрішніх стінок ! Наприклад свого часу я хотів також сам робити ящик, навіть уже мав всі необхідні матеріали, але трохи те все діло затянулось потім у звязку з відсутністю часу передумав і купив собі простий пластиковий ящий фірми Konger той що більший ! Тай ним обходжусь, на разі задовільняє мої потреби і витримує мою вагу ! (легкий тай практичний і не дорогий). Ще знаю і бачив що з фанери роблять, але в них є мінус великий вони на морозі чи при відлизі втягують вологу а потім коли до дому приходиш, або розклеюється фанера, або розкисає і виходить що то на 1 сезон або навіть і того не вихожують !
ПрОсТиЙ Як БаРаБоЛя !

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 05 грудня 2014, 20:59
Mykola STARyy за 600 грн, то буде даже крутий :) моя думка, ящик має бути зручний і відповідати параметрам риболова (по вазі), є можливість зробити з якісного матеріалу, то треба робити, параметри ящиків, є в інеті заводських і саморобних, сучасних і совдеповських, поставити перегородки можна завжди вертикальні, горизонтальні перегородки в нижній частині, на мою думку, недоречні, вертикальні, так треба, вудочки, жерлиці, якщо ловити, можна замість того багорик, шумовку, ну і для рибки:) можна зробити отвір на пружині, щоб ніхто не бачив особливо, рибку зловив і кинув втіхаря, але на саморобних то окремий відсік, щоб на ньому сидіти було зручно і не холодно, бо можно відморозити :)
За це повідомлення автора tedden подякували: 2
Mykola STARyy (05 грудня 2014, 23:26), Rivs2010 (05 грудня 2014, 21:13)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
13 липня 2014, 07:43
Повідомлень: 58
Звідки: теребовлянська дружба
Дякував (ла): 22
Подякувати: 20
Повідомлення
Додано: 05 грудня 2014, 22:08
Купляти однозначно не треба тимбільше що є час і можливість.Так роблять або ті що не мають часу зробити або ті що купляють самий дорожчий щоб пови.....тися.
Якщо у вас немає досвіду в підлідному лові то якогоб ви заре не зробили всеодно з часом його переробите.
Я користуюсь купованим пластмасовим(купив колись зрук запівдурно) вже замахався його доробляти перероблят і вдосконалювати і всеодно місця бракує.
Виходячи з свого досвіду спробую дати деякі поради:
1.Завеликого ящика не буває (в рзумних межах)
в нього вам треба буде покласти: 4-5 балалайок, 2-3 поплавчанки, дьоргалку окуньову,дьоргалку судакову,
багор, відцеп, коробочку з мормишками і блешнями-балансирами, прикормку,термос, канапки і до канапок,
невеличкий рушник, можливо наколінники, і насам кінець виловлену з допомогою всього вище
перечисленого
рибу.Можна їдучи, наприклад, на ляща все лишнє не брати, але як часто буає кльову нема і переходиш на окунів або йдеш шукати судака.
2.Обовязковим вважаю отвір для вкидання риби і перегородка в середині щоб окуні не зїли канапки і не випили чай :)
3.Сідушка повинна бути досидь мягка і обтягнута водонепроникним матеріалом.
Якщо маєте листовий алюміній, то я думаю, вийде непогано-легше тільки пластмаса.
Успіхів.Надіюсь чимось допоміг.
З повагою.
За це повідомлення автора FISHHANTER подякували:
Mykola STARyy (05 грудня 2014, 23:26)


Активний дописувач
З нами з:
18 травня 2014, 22:06
Повідомлень: 134
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 13
Подякувати: 17
Повідомлення
Додано: 05 грудня 2014, 23:25
О, дякую! це якраз те що треба. Канапки не проблема бо в багажнику живе газова плитка на 2 конфорки. :) Основне -перелік нАчиння.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи.
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 9 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron