Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 1 з 1 [ 1 повідомлення ]
Правила

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 08 січня 2009, 20:11
Дані правила є загальними для всього форуму і обов'язкові для виконання як учасниками, так і адміністрацією форуму. Якщо в розділі встановлені внутрішні правила, то вони доповнюють дані правила форуму. Незнання Правил не звільняє від відповідальності за їх порушення.

Наш форум створений для спілкування, обговорення і взаємодопомоги в освоєнні способів рибного лову. Всі учасники обговорення мають рівні права та обов'язки, несуть відповідальність за виконання даних Правив і законодавства України.

1. Учасник має право

1.1. Створити нову тему в будь-якому форумі відповідно до даних правил.

1.2. Вимагати від інших учасників форуму дотримання даних правив.

1.3. Оспорити дії адміністрації, з якими він не згоден, за допомогою особистих повідомлень представникам адміністрації.

2. Учасник зобов'язаний

2.1. При реєстрації вказати існуючу адресу електронної пошти. Саме на неї ми пришлемо Вам пароль при реєстрації. Якщо Ви бажаєте зберегти приватність, то можете заборонити публікацію вашої адреси електронної пошти. Ми гарантуємо конфіденційність вказаної Вами інформації. Адміністрація залишає за собою право використовувати адреси електронної пошти учасників для розсилки оголошень загального характеру, для розсилки спаму Ваша адреса електронної пошти використовуватись не буде. Від розсилок адміністрації Ви можете відмовитися в своєму профілі.

2.2. При реєстрації користувач обов'язково повинен вказати місто або населений пункт в якому проживає.

2.3. Перед тим, як залишати свої перші повідомлення на форумі, уважно ознайомтесь з правилами форуму, в який збираєтесь писати своє повідомлення, переконайтесь, що тема створюється у форумі відповідної тематики. Якщо Ви випадково помилилися тематикою форуму, попросіть модераторів перенести тему в потрібний розділ. Створення однакових тем в різних розділах розцінюється як флуд.

2.4. Перед створенням нової теми переконайтесь, що подібна тема ще не обговорювалася. Для цього використовуйте пошук.

2.5. При створенні нової теми, давайте їй осмислену назву. Вона повинна відображати суть питання або повідомлення. За назви, подібні : "Допоможіть будь ласка", "У мене проблема", Ваша тема буде видалена, при повторних порушеннях Вам буде заборонена можливість створення тем.
У розділах з звітами, теми називати назвою водоймища або найближчого населеного пункту, району!

2.6. Виконувати вимоги адміністрації і модераторів, висловлені в темі або в особистих повідомленнях. Якщо Ви не згодні з рішенням адміністрації, Ви можете пізніше його оскаржити.

3. Учасникові не дозволяється

3.1. Реєструвати безглузді нікнейми (наприклад JKh324asR534), також забороняється вибирати нікнейми, звучні зухвало або образливо, використовувати в нікнеймі нецензурні слова, адреси веб-сайтів, адреси e-mail електронної пошти і т.п.
Нікнейми релігійного і нацистського змісту!

3.2. Подвійна реєстрація (реєстрація під двома і більш ніками) і захоплення ніків (реєстрація нікнеймів з метою запобігання використання їх іншими) .Реєстрація двійника вже існуючого нікнейма (або візуально схожих).

3.3. Створення повідомлень, що містять рекламу (зокрема в посиланнях і підписах), свідомо помилкову інформацію, грубі, нецензурні вирази, як в явному, так і неявному вигляді. Провокації жорсткого флейма, екстремістські заяви, а також вислови, покликані принизити або образити групи людей або окремих осіб. Повідомлення, покликані навмисно ввести користувачів в оману або завдати їм збитку. Повідомлення, єдиною метою яких є "накрутка лічильників".

3.4. Створення тем комерційного характеру на форумі заборонені без узгодження з адміністрацією форуму.

3.5. Створення тем, повідомлень, які спотворюють зовнішній вигляд форуму, а також зловживання візуальним оформленням повідомлень і підпису (яскраві кольори або кольори під тон форуму, крупні шрифти, безглузді картинки, велика кількість смайликів).

3.6. Використовувати посилання в підписі, яке порушує дане законодавство. Використовувати будь-які картинки в підписах. Створювати підписи із понад 5 строчок, а також використання тегів, які на думку адміністрації недопустимі (code, quote, великий розмір шрифту і т.д.).

3.7. Використання аватарів, які так чи інакше ображають учасників форуму, або порушують чинне законодавство України.

3.8. Оффтоп в тематичних розділах. Флуд в тематичних розділах Для вільного спілкування на будь-які теми є спеціальний розділ - Балачки

3.9. Ображати і принижувати інших учасників форуму, їх рідних або близьких, їх думки, погляди на життя, віросповідання і національну приналежність.

3.10. Забороняється обговорення на форумі дій адміністраторів і модераторів. Всі претензії по їх рішенню можна виразити в приватних повідомленнях.

3.11. Навмисне спотворення слів, заміна букв на схожі по написанню символи і букви інших мов. Навмисне порушення правил російської і української мов, а також зловживання хуліганським і "албанським" сленгом. Будь ласка, утримаєтеся від написання повідомлень транслітом.

3.12. Створювати тему або створювати повідомлення ЗАГОЛОВНИМИ БУКВАМИ (за винятком скорочень або найменування компаній, торгових марок, товарів, і іншого, тобто всього того, що традиційно пишеться у верхньому регістрі).

3.13. Використовувати надмірне цитування. Повне цитування повідомлень учасників і цитати, що займають більш за один екран, також не вітаються.
Використовуйте "цитата виділеного".

3.14. Повне цитування статей з інших ресурсів!.

3.15 Створювати повідомлення типу: Вигляді "Смайла", Спасибі, Дякую, Супер і т.д.

4. Адміністрація має право

4.1. Виносити попередження і обмежувати доступ на форум за будь-яке порушення даних правил.

4.2. Видаляти аккаунт учасника, що не має в конференції жодного посту. Видалення проводиться через 3 місяці неактивності, а нікнейм звільняється для реєстрації іншим користувачем.

4.3. Видаляти або змінювати Ваш підпис, нік або аватар відповідно до даних Правил. При цьому Вам буде послано особисте повідомлення, що пояснює суть події.

4.4. Карати в будь-якій формі за образу учасника форуму або адміністрації.

4.5. Редагувати ваші повідомлення, назви тем відповідно до даного законодавства і діючих правил форуму.

5. Адміністрація зобов'язана

5.1. Стежити за дотриманням даних правив на форумі і присікати їх порушення.

5.2. Обяснити свої дії користувачу, не згідному з діями адміністрації, в особистому повідомленні.

5.3 При винесенні попереджень, зсилатися на відповідні пункти правил, і пости не відповідаючі цим пунктам. В іншому випадку попередження буде зняте.

6. Публікація звітів

6.1. При публікації звітів дотримуйтеся правил любительського лову - вид і кількість снастей, розмір і вага улову (3кг на одного рибалку в день, 5кг на ділянках з платною риболовлею плюс один трофей, якщо попався).

6.2. Браконьєрські "фотозвіти", будуть модеруватися, з відповідними висновками. Також відстежуватиметься "художня цінність" деяких фотографій.

6.3. Вилов риби в недозволених місцях, велика кількість або заборонений до вилову розмір риби на фотографіях породжує тільки нездорові дискусії на форумі і тому розміщення таких фотографій присікатиметься. Показати своє уміння ловити можна публікуючи послідовно звіти з фотографіями спійманої живої риби, при цьому будь-яка кількість і будь-який розмір риби будуть оцінені позитивно.
За це повідомлення автора BOB подякували:
bpm (30 березня 2011, 18:28)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 1 з 1 [ 1 повідомлення ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB