Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 2 з 2 [ 23 повідомлень ]
c. Бережанка, Ланiвецький район

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 27 червня 2009, 21:31
Дуже дякую. Постараюсь на наступному тижні туди поїхати.
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 02 липня 2009, 11:46
Був 01.07.09 на цьому ставі я з батьком з 17 00 - 22 00 зловили 3 карасі на пружину. Пробував ловити і на мілині і біля дамби і посередині (приблизно 200м справа від дамби - навпроти обривистого берега), кльову чомусь не було. Я думаю шо проблема у великій кількості мєлочі, яка обїдала пружину.
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 00:55
Повідомлень: 495
Звідки: Sтарий Парк
Дякував (ла): 542
Подякувати: 270
Повідомлення
Додано: 02 липня 2009, 12:21
Був в неділю 28 липня,такаж сама ситуація.Приїхали на 5 ранку і були до 12 дня.Зловили пару карасів і красноперки, на пружини.Місцеві казали що зараз там поганий кльов,там того тижня то взагалі нічого не брало.Пробував на спінінг,також повний нуль і обірвав два Мепса :( . Став дуже закоряжаний.При додавні зерен коноплі до каші.колокольчики аж підскакували від покльовок маленької краснопери.
Автономера за 5 хв.вул Весела 1. 098-999-42-42 .

Активний дописувач
З нами з:
11 грудня 2008, 22:31
Повідомлень: 27

Дякував (ла): 3
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 19 липня 2009, 17:37
Вчора в 03-45 прибули на ставок десь біля 04-30 девять вудочок були успішно закинуті десь біля 07-00 зловив мій знайомий карасика десь на грам 300 це вже радувало але не так всьо складувалося просидівши від 07-00 до 11-00 жодної покльовки =-O і було вирішено мчати в рідне місто Тернопіль


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 18:48
Повідомлень: 55

Дякував (ла): 23
Подякувати: 21
Повідомлення
Додано: 18 серпня 2009, 10:07
Отже після невдалого початку рибалки в с. Козярі. Десь блисько 15:00 з GORом приїхали в Бережанку. На ставку ні душі, сильний західний вітер і знаючи повадки риби тут (після обіду і до ранку в нас тут ніколи нормального кльову не було) особливо на результат не розраховували. Розмістились ми на мілині, якраз напроти дамби, вітер на нас. Позакидали пружини і намилились пообідати та попити кавусі. Але не тут то було. Одразу почались потужні покльовки і то причому на всі вудочки одночасно. Як то кажуть "пішла жара". Брав карась від 300 до 500 гр, не встигали перезакидувати, постійно одна дві вудочки лежали на березі. Кльов був десь години до 19:00 - 19:30. Далі рідкі покльовки. Приїхали наші колеги, позакидались, але покльовок вже не було. Ми їх заспокоїли і пообіцяли гарний кльов зранку. В підсумку наловили з GORом більше 10 кг гарного карася.
Зранку позривались в 5:00 перезакинули вудочки і тишина, ну просто "гробовая". Сигналізатори мовчать, дзвіночки не дзеленчать, 0000000000.... В обід не витримали і пішли ловити хижака, тобто окуня, щуки тут маловато. Пройшовши від мілини до дамби зловив 3 окунця тараньочного розміру. Зайшли на дамбу і тут почалось, окунь брав як дурний, правда тільки на сілікон, пробівали і вертушки і воблерки все ігнорує, тільки вчепиш твістерок, зразу удар. Ось так ми наловили за два кг окуня розміром 50-300 гр. Карась так до вечера і мовчав. Ось така вийшла рибалки цими вихідними.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 02 січня 2010, 19:30
Поїхав я значить ся сьогодні на ставок в Козарі, думав чуток плотвічки :nyam: половити. Але (блін завжди це але :)). Приїхавши на місце для себе зрозумів, що здоровий глузд, навіть в такіх фанатів рибної ловлі як я :ribak: ;) має бути. Лід на ставку якийсь мокрий. біля берега взагалі проталини, по льоду розходяться тріщини. Вообщем я передумав на рахунок плотви :'( .
Заїхавши вже неблизенько від Тернополя, думаю зроблю ще крюк, заїду в Бережанку, взнаю як там справи (восени чув що ставок спускали). Так, що без великого оптимізму рушаю в Бережанку. Але, (і знов але :)), по приїзду, бачу,на ставочку з десяток рибаків, підхожу-питаюся. Окунь. Супер. :good: Засверлююся, дістаю балалаєчки, і вперед :spin: .
Цікаво - з кожної лунки виловлюю парочку-тройку окунців нормального розміру (від 100гр), а потім починають брати "воблери" (20 гр). Засверлюю дальше, та сама історія. І так просверливши з десяток лунок, вертаюся до першої, і знову парочка нормальних, а дальше - "воблери". Так, що під кінець рибалкі я зловив трошкі більше 2 кг товарного окуня (і безліч малечі) З мінусів - 1 вольф мормишка, клюнув екземпляр :ops: якого я не зміг витягнути на лесочку 0,08мм.
Для інформації: лід на 02.01.10 - 12-15 см
вартість рибалкі 7 грн


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 06 квітня 2010, 09:29
Погодка гарна, "паскі-ковбаскі" вже з вух лізуть ;) , пора на рибалку. От і поїхали я, Кабан і компанія в Бережанку. Памятаючи досвід прошлого року з снастей взяли тільки пікер і на всяк случай (а вони бувають різними :)) спін. Зразу скажу спіна можна було не брати, так сталося, що я забагрив за грудний плавник окунця, так з нього ікра витікала. Так, що не до поїсти йому в Бережанці - нереститься. А от краснопьора радувала, покльовки були регулярними. Екземпляри не ахті (там вона крупна не виростає) але багацько. Ловили на міляках, якщо хто був в Бережанці знає, там де кущі в воді. Трошкі псував настрій сильний вітер і постійні обриви поводків, так як ловити приходилося серед тих кущів.
Якщо комусь цікаво інформація:
Ставок платний - 10 грн з чоловіка, місця дуже красиві.
За це повідомлення автора GOR подякували: 3
Ben, Tarsik, Володимир


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 15 жовтня 2010, 20:56
відвідав сьогодні з колегою цей ставочок.. попробувати половити полосатого.. то розловилися тільки коло дамби з лівої сторони.. але окуня прийшлось діставати з "дальняка" того оснастилися примітивним дроб-шотом (чебурашка 5 грамм, вище відвідний поводок на якому гачок з силікончиком) хоча розміром не порадував (50-70г) зато кількість поза 200 штук..
За це повідомлення автора seryoja подякували:
Evgenovych

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 2 з 2 [ 23 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: