Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 44 [ 653 повідомлень ]
Звіти без привязки до місця!!!

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 20:39
Повідомлень: 312

Дякував (ла): 31
Подякувати: 91
Повідомлення
Додано: 29 грудня 2008, 19:46
Ну как говорится продолжимссс.....После вчерашних наших баталий в Жукове, немного выспавщись сегодня поехал с Иваном проверять первый лед на один из ставков Тер.области.
Ломя снег бампером внедорожника, мы пробивались к 7,30 на ставок. Солнечное морозное утро! И скрипящий мороз придвкушали отличный рыбацкий день....Прибыв на место,началась молниеносная операция! Жерлиця Быстро пробурив около 35 лунок,началась расстановка..лед темнемение был порядка 6 см,и позволял маневрировать по ставку как... Павлу Буре :D . Затем была гробовая тещина около 2 часов.....Ноги наченали замерзать и пришлось изучить пару приемов из фигурного катания для согрева!! :)
И вот 10.45... :bomb: Выстрел!!!....Пулей мчясь к флажку забыв про все на свете,а точнее что лед там очень тонкий! а конечности пальцев вот вот отпадут...И вот я уже на месте,обороты катушки наберают хода.....аккуратно беру за леску,дерг!!! ЕСТЬ!!!!! :clapp: :YAHOO: ВАУУУ...тянем!
Вот она уже в лунке,еще мнгновение.....иииии есть! она на берегу!
После чего перезарядка и опять в муках ожидания....К 12 я уже был дома,Иван остался ловить дальше.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 04 грудня 2009, 11:45
Вчора в обід вирвався на 1.5 часа покидати з Паштетом. Результат 10 штук з яких 5 поплили підростати. Також мав сход дета двушки, тягнув її як бревно, але в якийсь момент воблер вилетів з пащі і =-O облом :skrob: . Приманки використовував: тіні магалон і великий селикон на 1 грамовій головці, так як місце лову --- міляк з глибиною 30см.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора BOB подякували:
Sonic (12 травня 2015, 14:52)


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 05 грудня 2009, 22:58
Сьогодні з Серьогою(Seryoja) зробили турне в 170км: Ходачків, Панасівка, Оленівка,.....мета - щука, окунь :spin:
Полосатий ловився, але дуже мілкий, а зубаста - забила, якщо не рахувати шнурка, який спокусився на колебло
в 22 грама.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 24 грудня 2009, 16:42
Вчора з БОБом трохи поджигували, щука заторможена, вся в п"явках.
На вихідні можна сміло їхати на відкрити воду і ловити спінінгом :spin:

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 27 грудня 2009, 01:26
Вчора зі знайомим вирвалися на рибалочку.В 9 вже були на леді і відразу разведка боем,дрібний окунь брав без проблем,но тут вперше я зустрівся з проблемою виликих глубин-3-6м.Вольфрамові мурмишки які я мав були невиликіх розмірів і доволі довго погружалися,але я мав одну вилику,яку навіть невикористовував.Поставивши іі проблему бистроі доставки до дна рішив но навіть несподівався що будут поклевки,але полосаті попадалися як і раніше,навіть пару виликих ершів порадували.Взяв ше пару виликих,грам по 250, після обіда всю рибалку обломав дощ і ми пішли додому.Випустив вдома окуньків в воду,вони оказалися живучі,буде живець на жерлиці!
P1010240111.jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 28 грудня 2009, 11:02
Пишу тут звіт, так як вчора з Ромою і знайомим Саньою трошки подорожували. З самоно ранку поїхали на річку серет в с. Чернихів (або Чернихівці :) ) .Морозець зранку був огогого, шнур постійно примерзав. Місця лову на перший погляд досить перспективні, але мутнюща вода не внушала віри на кльов. Колега Сана лови на штани, результати були досить не погані - щука 1,5 кг і пару окунів. Полазивши по річці до 11,30 вирішено переїхати ще на годину на н.Івачів. Саня через рибацький азарт вирішив лишитись, і не дарма.... Вечером йому дзвонив, то він казав : зловив ще пару карпиків по пів кг. і мав сход кабанчика на око десь біля 4 кг.

27122009215.jpg
На н.Івачеві відірвались пополной. Рулив магалон :drill: , шуки його не пропускали, заглотували мордою вперед так, що тільки хвіст торчав (все як книжка пише) :laie: . Зловивши пару щучок прийшов час рулити додому :spin:

27122009(004).jpg

п.с. Pashtet, Dimon :clapp: :clapp: Шо там вчора на Борщівці (шо під Почаївом)???

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 29 грудня 2009, 18:29
Сьогодні півтора часа рибалив 8-) . Ноу комент!!! :\m/:

29122009(002).jpg
п.с. 1 -на релакс-копито 2 -йозурі 44

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора BOB подякували:
Sonic (12 травня 2015, 14:53)


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
17 лютого 2009, 14:30
Повідомлень: 184
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 130
Подякувати: 148
Повідомлення
Додано: 29 грудня 2009, 19:55
написав BOB
Сьогодні півтора часа рибалив

ВОВ, ЗАЧОТ!!!
У вас там, бачу, погодка дозволяла. У нас вітер такий, що спін з рук вириває :(
Що на шпулі було намотано: звичайна жилка, чи флюр? Ранінги на КФ чимось мастив?
І ще... Яка проводка 44-го?


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 29 грудня 2009, 20:14
Борщівка під Почаївом 27.12 показала нам комбінацію з трьох пальців, але потім відвідали р.Серет, і трохи спустили пар після ОПа, вдалося зробити тільки одну фотку.
Вітер сьогодні був тоже нормальний %)

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 31 грудня 2009, 09:36
написав Sasha
Що на шпулі було намотано: звичайна жилка, чи флюр? Ранінги на КФ чимось мастив?
І ще... Яка проводка 44-го?


На шпулі шнур намотаний, хоча прикупив вже і флюр для морозів, але ще не використовував.
Сам спінінг ще нічим не змащував, вот думаю прикупити селеконовий спрей....... кажуть полезна штука :)
44-ого закидаю вверх по течії, проводку роблю з легеньким посмикуванням воба. Получається така картина - течією (тіпа :write: ) несе рибку ранену, яка час від часу подьоргується . На мою думку така проводка і спонукає щуку піднятись з дна і хаванути приманку. Ще не замінимим фактором в такій ситуації має бути дуже-дуже прозора вода.

п.с. сорі шо пізно відписую, замазую старі діла.......... Новий Рік скоро!!! :beer:


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 29 січня 2010, 21:12
7.30 вже на льду,відразу пару лунок і вперед полоскати мотиля,але ранішній кльов мене розчарував,до 10.30 я обійшов три провіренних ями і злапав лише одну плотву і окунчика-воблера.Погода нині була файна,сонячна,і я пішов пошукати ше місця де б порибачити,сподобалось мені одна заплава і там зупинився.І незря,в першій же лунці першій окуньок ,а вслід за ним зачотний,півкілограмовий окунь.Пошла жара,насверлив декілька лунок і з кожноі то плотва то окунь,правда плотва невилика,але ше злапав два окуня грам по 300 і решту воблерки.До 16 мав вже прилічну кількість полосатих ,плотви і додому
P.S а таранька над конвектором сохне дуже скоро :krazy:
DSC0247811.jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 01 лютого 2010, 11:59
Вчора на три годинки вирвався з дому половити на нову приманочку (imakatsu Riprizer 60 sp) . Воблер сподобався капітально.... При підводі вже до берега за ним часто рухались то дрібна щучка то окунці, але схопити приманку не відважувались. Змінюючи місця лову все ж таки вдалось вговорити одну дета на +-700 гр.
31012010(001).jpg
Виважування задало адреналінчику, так як щука заплила під кригу і звідти вилазити не збиралась, лише довгі вмовляння мені допомогли спасти нового воблера :-) .
Попоже позвонила жона і сказала шо іде з малим в ляльковий театр, тому прийшов час збиратись додому.... :( , а ще так хотілось половити і на змагання з мормишки зїздити , поглядіти шо по чом і как ;)

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
09 лютого 2009, 11:22
Повідомлень: 79

Дякував (ла): 46
Подякувати: 24
Повідомлення
Додано: 01 лютого 2010, 16:44
про таку рибалку було б просто гріх не написати...
По прогнозам синоптиків поїздку на неділю намітили ще в середу, основна мета - щука, оскільки попередній раз 16.01.10р. до 11 години колега вже мав 6 щук (найменша 850г, найбільша - 3700г). 40 хвилин їзди, 1.5 км пішки по засніженому полі - і в 6.30 ми на місці, погодка супер, багатообіцяюча. Швиденько зорієнтувавшись почали розтавляти жерлиці, на трьох їх було 30 штук, коли з цим було покінчено, попили кавусі, трохи зігрілись :grisha:, і було вирішено попробувати пошукати окуня :connie: , але ні нас, ні інших рибацюг "ВОБЛЄРКОВИЙ" розмір зовсім не порадував, та й було вже десь близько 10 години і до того ж жерлиці вперто мовчали, що дуже дивувало :russian: .
Тримаючи прапорці в полі зору, роблю N-ну лунку і опускаю мормиху на дно, відразу дуже здивував різкий перепад в глибині, десь так на 50-60см тут було глибше, декілька рухів і тут ЩОСЬ КЛЮНУЛО :drill: , чомусь подумав що щука, але то ЩОСЬ вперто але доволі спокійно витравлювало мою 0,12 (купляв в РИБАКУ за 25 грн) жилку, тож надія що вона витримає ще жевріла, і відчувши менший опір за чотири підйоми голова показалась в лунці =-O ,мормиха зачепилась за верхню губу, а за допомогою багорика КАРП нарешті опинився на льоді (в лунку 130мм він втиснувся з великим зусиллям ):

Невеличка фотосесія (ДОБРЕ що хоч телефон був)

005.jpg

і не дого думаючи, знову опускаю мормиху на дно, але глухо. Нову лунку роблю півметра в сторону, а куми трохи далі, заброс і моментально ПОКЛЮВКА, та щей яка :ops: , але декілька хвилин боротьби і жилка не витримує :'( , швиденько прив"язую нову мормишку, знову ж поряд з попередньою роблю нову лунку, декілька хвилин - єєєєє поклювка, але надія що жилка знову витримає розтанула вже псля хвилини зусиль просто втримати ЕКЗЕПЛЯР, а він все далі і далі відпливав від лунки, аж поки не вимотав всю жилку, ще один ривок і знову рветься жилка. Передати словами мої відчуття в той момент просто нереально, це треба пережити. Одним словом, таким же чином було ще три покльовки і відірвано ще 3 мормишки - варіант заміни жилки на міцнішу просто не прийшов в голову, аж поки рибаки по сусідству не запропонували. Що буде, то буде - подумав я, взяв в кума 0.2мм жилку і почав готувати снасть. В цей час на площі десь 3м на 4м зібралось вже чоловік 8 рибацюг, не враховуючи нас, але ні в кого карп не брав. До речі це вже була година 12, а жерлиці так і мовчали, хоча за ними вже ніхто особливо й не слідкував.
А на протязі цьго часу в двох рибачків майже одночасно були поклювки, а результат - 2 обриви.
Знову роблю НОВУ лунку, декілька хвилин гри мормишкою, відбавається вищезгадувана поклювка і моментальний сход, відразу подумав що обірвалась жилка, але все було на місці, швиденько гачок на дно - знову поклювка, і знову сход, і так 3 чи 4 разі поспіль, всі в ШОЦІ. Ну, думаю, не буду поспішати, опускаю в черговий раз мормишку на дно, відчуваю легкі подьргування, але я ЧЕКАЮ >:o , але тут кивок підозріло почав опускатись, підсічка - ЄЄЄЄЄЄЄЄ, і то зовсім не МАЛЕНЬКЕ. Всі покидали вудки і почалось активне обговорення і коментавання, оскільки всім НУ ДУЖЕ хотілося побачити ЩО там вчепилось. Після 15 хвилин боротьби я нарешті зміг хоч трохи підвести КАРПИКА до лунки і розгледіти його :krazy: , всім відразу стало зрозуміло, що ВІН в лунку не влізе, тож було вирішено її розбурити, що й було моментально зроблено. І ось при наступному підйомі, коли кум стояв напоготові з багоріком, а решта рибаків з нетерпіння чекали появи в лунці голови, КАРПУША чомусь паказав ХВОСТА :sos: . При детальному розгляді все стало ясно, мормишка засіклась за тулуб на границі початку хвоста, а нам потрібна голова, декілька спроб забагрити нічого не дало, оскільки багор відскакував від луски як цвях від бетону.
Але при наступному підйомі, як тільки знову показався хвіст, хтось крикнув: "БЕРИ ЗУБАМИ ЗА ХВОСТА", секундна пауза, і кум вже стоїть на колінах, тримаючи зубами хвіст, а руки по плечі в лунці (як виявилось він моментально хватанув зубами за хвіст а руки занурив в воду і засунав пальці в рот КАРПОВІ ), ще пару секунд і ось ВІН на ЛЬОДІ, у всій своїй красі, аплодисменти кумові, і знову фотосесія:

006_1.jpg


Більше КАРП не брав, але хвилин через 10, коли всі хто був присутній фотографувалися, вистрелила жерлиця в кума і як результат
012_1.jpg
Вгамувавши емоції, не кваплячись зібрались і десь біля 16 год помандрували додому.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
ВСЮДИ ДОБРЕ, А В ТЕРНОПОЛІ ФАЙНО!!!

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
09 лютого 2009, 11:22
Повідомлень: 79

Дякував (ла): 46
Подякувати: 24
Повідомлення
Додано: 01 лютого 2010, 16:47
Ще декілька фото

015_1.jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
ВСЮДИ ДОБРЕ, А В ТЕРНОПОЛІ ФАЙНО!!!

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 29 березня 2010, 19:00
Зібрались з БОБом на годинку половити окуня, а попали на реальний жор щуки, мілкої 300-500гр. Після першого десятка збився з рахунку і стояв в стороні курив, фоткав, спінінг з яким я приїхав ловити окуня шнурки гнули в пополам. Тому я трохи розслабився і отримував задоволення від видовища, все шо БОБ не кидав у воду, від самого меншого релакса до фішхантера №3 щука рвала без розбору, давно я не бачив такого, скучив...
П.С. весь улов успішно втоплений.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
За це повідомлення автора Pashtet подякували: 11
Babai, серж, FAst, GOR, jurek, kalyanzb, rc5, seryoja, SFox, Step і ще один

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 44 [ 653 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 26 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: