Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 7 повідомлень ]
с. Заруддя Зборівський р-н

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 02 грудня 2008, 14:48
Ставочок суперовий. Від мого села Коршилів до ставка по полю 2 км, сів на велік або пішкарусом, взяв вудку з ліщини і на рибалку, ловились восновному карасі-непогані. В ставку є ще карп окунь і кажуть щука. Останній раз там рибалив два роки тому на пружини, кашу робив горохову а на гачки кукурудза. Кльов був суперовий, всі месні ходили і дивились як то я так тягаю.... наловив тоді зо 20 карасів по 300-400 гр. З карпом там туговато рідко дуже покльовує, але як бере то зачотний :\m/: . Сам ставок неглибокий, є рів по якому текло русло, але вже практично замулений, середня глибина до метра а то і меньша, але є ще старі криниці з яких набиралась вода в ставку, ось там і живуть здоровенні карпи котрих тяжко вполювати. На наступне літо тре обовязково буде навідатись drill . Доречі можливо і по зимовій рибалці там можна непогано карася і окуня потягати hook


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
01 грудня 2008, 20:28
Повідомлень: 175
Звідки: м. Зборів, Тернопільська обл.
Дякував (ла): 7
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 02 грудня 2008, 16:06
Планую туда тоже на окуня скочити. Казали шо окунь там бере де джерела. А де то саме є - не знаю


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 02 грудня 2008, 16:15
Як що я непомиляюсь, то джерела в кінці ставка , там де річка впадає , тре ходити попри камиші і шукати завороти води!!!! Доречі зараз ставок вже можливо замерзший, бо в неділю як їздили рибалити , то багато ставків вже позамерзали!!!


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
01 грудня 2008, 20:28
Повідомлень: 175
Звідки: м. Зборів, Тернопільська обл.
Дякував (ла): 7
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 02 грудня 2008, 16:19
Та ніби вже розмерзся. Наш Зборівський став тоже трошки був замерз, але нині дивився то вже розмерзся. В Заруддю напевно тоже


Новенький
З нами з:
01 серпня 2011, 21:22
Повідомлень: 7
Звідки: Зборів
Дякував (ла): 1
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 04 червня 2012, 18:35
Був сьогодні на ставку. З 4 години ранку, до 4 години дня) Я ловив на пружину - на горохову кашу, з різними домашніми домішками, тато на тісто та макуху. В усі ці 12 годин ловлі на цю кашу йшов різний карась - ще не встиг відійти до вітру, вже біжу назад бо клює=) Також стабільно клював карась на тісто. Інші рибаки сиділи нервувалися, бо ніц не брало бідолахам - а мені вже надоїло тягати того карася, але короп ні на що не брав. Зараз там ловлять короп різної ваги, але рідко - як повезе. Загалом коли почистив всю рибу на тараньку - бо жарити не було охоти, то було 7 кг почисченої риби :) Також там є окунь і більше кілограма, але з берега не потянеш приманку бо водоростей буже багато. Треба запливати лодкою ближче до камиша :drill:


Постійний відвідувач
З нами з:
23 вересня 2011, 19:51
Повідомлень: 203
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 04 червня 2012, 19:39
який карась? чи платний він??


Новенький
З нами з:
10 травня 2012, 13:49
Повідомлень: 9
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 13
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 04 червня 2012, 22:01
Буваю там частенько... Ставок безплатний. Можу сказати, що з кожним роком риби всьо менше і менше... Більшенький карась(до 0,5 кг) клює чомусь тільки весною.Про коропів вже давненько ніхто не чув, так час від час хтось одного зловить.Прохання до рибаків які будуть відпочивати на цьому чудовому ставочку: будь ласка, відпускайте хоть частину улову..

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 7 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: