Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 3 [ 34 повідомлень ]
с. Дичків (річки Гнізна-Гніздечна)

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 25 березня 2009, 14:30
В суботу 21 числа після рибалки у н. Івачеві вирішили ще раз перевірити р. Гнізна в районі с. Дичків після невдалої спроби БОБа і Кіма. Місця в плані рибалки дуже перспективні, мали спілкування з місцевим, який рахує що рибалка на сітки це - нормальна справа =-O , а от електриків вони не полюбляють, що дуже порадувало, з риби по розмові, присутні: щука, окунь, короп, карась можливо і багато іншого (наша рибалка виявилась -без результату :( )
П. С. Рибалка тільки в високих гумових чоботах, забродках.
Зображення Зображення Зображення
Зображення

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2009, 13:08
Повідомлень: 97
Звідки: Тернопіль, м-рн Дружба
Дякував (ла): 9
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 25 березня 2009, 16:26
А я от в неділю (22-го) був в Товстолузі. Місця для головля там хороші. Ми перепробували різні насадки, але... глухо. Хай-но потепліє трохи, тоді вже почну серьйозніше... А в основному, на головля ізджу в район Теребовлі.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
29 січня 2009, 02:45
Повідомлень: 42
Звідки: Теребовля
Дякував (ла): 31
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 26 березня 2009, 02:29
Можеш конкретно описати де в Теребовлі ловиш головля.
У ПРИРОДЫ НЕТ ПЛОХОЙ ПОГОДЫ...

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2009, 13:08
Повідомлень: 97
Звідки: Тернопіль, м-рн Дружба
Дякував (ла): 9
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 26 березня 2009, 11:35
с. Кровінка. Але там під"їзду нема. Треба пішачком трохи.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 31 березня 2009, 12:10
Сьогодні взнав що в Дичкові на вихідних добре ловили голавля,був навіть один поза 2кг.
За це повідомлення автора goof подякували:
Вася хижак


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
04 листопада 2012, 23:42
Повідомлень: 100
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 35
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 11 листопада 2012, 22:43
Був сьогодні в с. Дичків на ГЕС. Покидав десь з годинку на воблєра і на блесну. Правда нічого не зловив. А в кума під берегом щука взяза на великий силікон. Але він пагано підсік, морду тільки побачив і зійшла зараза.
Але місця там справді дуже перспективні, про що свідчить немала кількість рибалок (чоловік 5 на живця, 2 на спінінги і на човні навіть хтось плавав). Без гумових чобіт важко але можливо ловити, правда болото ужас. А на машині можна заїхати майже до води.
Свобода как состояние общества существует до тех пор, пока владение оружием признается в нем естественным правом. Общество перестает быть свободным, когда естественное право владения оружием заменяется привилегией, дарованной государством.
За це повідомлення автора Sonic подякували:
parawyt (12 листопада 2012, 22:19)


Активний дописувач
З нами з:
18 грудня 2010, 14:49
Повідомлень: 93
Звідки: с.Смиківці
Дякував (ла): 25
Подякувати: 8
Повідомлення
Додано: 11 листопада 2012, 22:46
Місця там і справді красиві , але люди там дуже голодні , сильно вибивають СІТКАМИ :( , :ireful:


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
04 листопада 2012, 23:42
Повідомлень: 100
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 35
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 11 листопада 2012, 22:57
написав Степан
Місця там і справді красиві , але люди там дуже голодні , сильно вибивають СІТКАМИ :( , :ireful:


Про сітки теж чув що там кидають, але ними всю рибу не виловлять думаю. Головне щоб електровудочок не втикали. В мене знайомий живе в Бірках і постійно там ловить. Щуку 2-3 кг не раз ловив і мені фотки показував. Ось я вперше вирішив туди поїхати. думаю до зими ще раз другий заїду. :newy:
Свобода как состояние общества существует до тех пор, пока владение оружием признается в нем естественным правом. Общество перестает быть свободным, когда естественное право владения оружием заменяется привилегией, дарованной государством.

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 березня 2012, 22:55
Повідомлень: 237
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 264
Повідомлення
Додано: 12 листопада 2012, 18:04
рибалив в тих місцях протягом 6 років! в перші 3 роки неймовірна кількість різно-видової риби і ніяких сіточників, глибина річки в середньому сягала 2 м а ями до 5-6 метрів! Так на році 4 зустрічатись почали сітки і чутки почали ходити про електровудочки! А от на два роки тому по завершенні сезону почалось, по 4-5 компаній сіточників в кількості від 3 до 6 чолоків, весь затон, по річці! Рибу буквально мішками виносили + на ГЕС почали сильно скидати воду, річка поміілкішала! Цього року ще дивом спіймав 2 щучки грам на 300 і з 10 кленів до кілограма і то після того як тільки лід зійшов, думаю за літо вже і того нема! Річка не варта, народ в самому дичкові по бичому голодний, наглий!!



ось наочний приклад, щучка під час нересту вже просто засохла в сітці, також з нею кілька пліток дуже солідного розміру!

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора max7mu подякували: 2
parawyt (12 листопада 2012, 22:19), Ромаха (18 листопада 2012, 14:19)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
04 листопада 2012, 23:42
Повідомлень: 100
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 35
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 13 листопада 2012, 01:50
написав max7mu
Цього року ще дивом спіймав 2 щучки грам на 300 і з 10 кленів до кілограма і то після того як тільки лід зійшов, думаю за літо вже і того нема! !


А на шо брала щука і кленики?
Про сітки правда але рибу всю не виловлять ними. Щука там ще є зі слів очевидців і щасливців які зуміли її там піймати.
Свобода как состояние общества существует до тех пор, пока владение оружием признается в нем естественным правом. Общество перестает быть свободным, когда естественное право владения оружием заменяется привилегией, дарованной государством.

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 березня 2012, 22:55
Повідомлень: 237
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 264
Повідомлення
Додано: 13 листопада 2012, 19:18
якщо щука то на все йшла, починаючи від віброхвостів білих і жовтих кольорів, продовжуючи вертушками типу мепс лонг 2,3 і завершуючи воблерами, а також поперами! Клень на якщо спінінгом то на воблера типу кренк і на вертушки маніяка і мепс лог 0, 00, 1, на нахлист ловив теж не погано але немає достатньо місця! це принаймі два роки тому було і ще трішки цього року по весні до нересту! Однак буквально під час нерестової заборони купа браків на берегах!
За це повідомлення автора max7mu подякували:
Sonic (13 листопада 2012, 20:24)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
04 листопада 2012, 23:42
Повідомлень: 100
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 35
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 13 листопада 2012, 20:26
Хотів сьогодні туди поїхати але дощ помішав. В мене якраз все з переліченого арсеналу (крім нахлисту) в наявності. Думаю ще спробую. Краще вже сніг ніж дощ!
Свобода как состояние общества существует до тех пор, пока владение оружием признается в нем естественным правом. Общество перестает быть свободным, когда естественное право владения оружием заменяется привилегией, дарованной государством.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 листопада 2012, 20:49
Повідомлень: 343
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 49
Подякувати: 87
Повідомлення
Додано: 13 листопада 2012, 22:00
давай завтра рванем))
в мене тож все є))) :beer:
Мурчик-добрий! Зображення

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
04 листопада 2012, 23:42
Повідомлень: 100
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 35
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 13 листопада 2012, 22:14
написав Мурчик
давай завтра рванем))
в мене тож все є))) :beer:


Якщо не буде дощу їдем (в дощ не хочу їхати бо минулий тиждень трохи прихворів і ще кашляю). Я зранку з дочкою в поліклініку і десь до 11 - 11-30 маю звільнитись. І на рахунок транспорту. В мене Хонда Цівік лишати треба коло траси, до гесу не доїду ніяк бо дощ був, а в Вас як з транспортом?
Свобода как состояние общества существует до тех пор, пока владение оружием признается в нем естественным правом. Общество перестает быть свободным, когда естественное право владения оружием заменяется привилегией, дарованной государством.

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 березня 2012, 22:55
Повідомлень: 237
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 264
Повідомлення
Додано: 13 листопада 2012, 23:29
якщо вже так націлились і автівка буде стояти біля траси, то рекомендую по дорозі до гесу обловлювати річку на гуму-там щука трішки краще крутиться ніж на шлюзах і ще класна точка не перед шлюзами а за шлюзами на розливчику! Бажаю успіху і чекатиму звіту!

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 3 [ 34 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron