Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 3 з 3 [ 34 повідомлень ]
Кубок Тернопільської обл. по спортивному лову карпа 2011!

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 червня 2010, 07:55
Повідомлень: 203
Звідки: Теребовля
Дякував (ла): 35
Подякувати: 193
Повідомлення
Додано: 24 травня 2011, 11:15
Таблиця результатів

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
http://fsfu.org.ua
За це повідомлення автора КСС подякували:
yge0607 (24 травня 2011, 11:39)


Активний дописувач
З нами з:
07 травня 2010, 14:55
Повідомлень: 65
Звідки: ternopol
Дякував (ла): 10
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 24 травня 2011, 22:19
Привіт всім любителям карпової рибалки.Я вже трохи відіспався і хочу поділитися враженнями.На мою думку змагання відбулися на високому рівні,радує те що з кожними змаганнями команд з Тернополя і області стає все більше .Атмосфера була просто супер всі між собою щось обговорували,ходили одні до одних в гості одним словом було весело і одночасно всі були налаштовані на бородьбу так що рослаблятись не було коли.Хочу відмітити високий рівень наших судів. Працювали оперативно,в любу годину доби були на зважуванні.


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
10 квітня 2011, 12:49
Повідомлень: 13
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 12
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 29 травня 2011, 15:33
Доброго дня усім карпятникам міста Тернопіль,та просто любителям рибалки від команди CarpLife!!!
Нарешті сили почали повертатись після 3-рьох суток запеклої "боротьби".
Зібравшись із силами та думками хочу проаналізувати те, що відбулось.
По перше ВЕЛИЧЕЗНА подяка суддям за професіоналізм та своєчасне реагування на телефонні дзвінки.Сусідам по сектору. Організаторам низький уклін, ДЯКУЄМО!!!
Про жеребкування:нам сходу попав 12 сектор,в якому неодноразово займали призові місця.Але скажу,що і вперспективтому секторі потрібно працювати! Перший день,коли майже у всіх команд було по декілька риб ми в 12-тому секторі сиділи з нулем!!! Парадокс, як так? Думали ми,це ж хороший сектор,де покльовки? Та до другої години ночі без жодного "піка"сигналізатора. У другій пролунав потужний паравоз,та після обережного виважування на березі був карп вагою 9,675кг.Це нас порадувало та додало жаги до перемоги. Це була перша та остання риба за ніч. Побачивши ранішню сводку, ми були шоковані від кількості виловленої риби нашими суперниками.Ми були в шоці. Що,ми не так робимо? Може бойли непрацюють? Другий день до вечора практично без риби,якщо не враховувати карпика вагою десь 1,500! Бумбокс поза 60кг,Албатрос та Рибак також тягають,а ми в ШОЦІ!!! Весь берег паравозить,а ми сидим і радієм нашій нйбільшій рибі.Ми не вірили словам,що в цьому секторі ще прорве.Після вечірнього закорму у нас трішки розморозилось,амур майже на 8кг,та пару карпиків.Так на вечірній сводці ми були на 9-тому місці! Вночі ми вирішили міняти тактику,та це виявилось успішним! На кінець наступного дня ми вже наздогнали лідерів,зловивши за день приблизно 87кг риби!Це вивело нас на друге місце з загальною вагою близько 119кг.І тоді ми зрозуміли ,що можна боротись за призи.По переду фінальна ніч! Бумбокс поза 200кг.,не наздогнати.Рибак та Чортків Карп наші основні суперники. Ніч була спокійною (чотири риби та два сходи).Зранку ми хвилювались як на першому шкільному екзамені!!!
Взявши ще кілька риб та близько 10-ти сходів ми фінішували на 3-тьому місці з загальною вагою 161,300кг.Та отримили джек-пот за 5 найбільших риб! До 2-гого місця не хватило 4,5кг.Ще раз дякую всім за увагу,та до зустрічі!!! Попереду Кубок Західної України! :beer:
За це повідомлення автора Западенець подякували: 5
BOB (29 травня 2011, 22:21), bor_vasya (30 травня 2011, 11:23), Сергій2 (30 травня 2011, 10:38), GOR (29 травня 2011, 16:09), rc5 (29 травня 2011, 19:47)


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
21 травня 2011, 20:43
Повідомлень: 6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 17
Повідомлення
Додано: 30 червня 2011, 22:44
Привет рыбацкой братве!

Приносим свои извинения за затяжной монтаж фильма. Но когда проходит время, то очень интересно и обновить приятные воспоминания. :)

1-я часть

2-я часть

3-я часть

С уважением, Львівський клуб активного відпочинку!
За це повідомлення автора Преса ЛКАВ подякували: 6
BOB (01 липня 2011, 21:24), bor_vasya (01 липня 2011, 11:08), Martyn (01 липня 2011, 09:03), Tarsik (30 червня 2011, 23:36), yge0607 (01 липня 2011, 13:29), володя (01 липня 2011, 22:28)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 3 з 3 [ 34 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron