Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 1 з 2 [ 16 повідомлень ]
Чемпіонат України 2011р., береговий спінінг

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 червня 2010, 07:55
Повідомлень: 203
Звідки: Теребовля
Дякував (ла): 35
Подякувати: 193
Повідомлення
Додано: 26 травня 2011, 16:59
Терміново, для успішного виступу команди нашої області на ЧУ, потрібна людина, недалека від спінінгової ловлі для координації виступу наших спортсменів. Виїзд 27.05.11р. о 6.00. Чекаю пропозицій за тел. 0673500235.
http://fsfu.org.ua

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 27 травня 2011, 12:15
Наші спортсмени вже на місці! З чим їх можна і привітати! Наразі готуються до тренування! Можна починати тримати за них кулаки!!!
За це повідомлення автора m1g0r подякували:
yge0607 (27 травня 2011, 17:01)


Клубівець
З нами з:
06 грудня 2008, 22:02
Повідомлень: 506

Дякував (ла): 358
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 28 травня 2011, 19:08
Хто, що чув, як проходять змагання, які результати в наших?


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 28 травня 2011, 21:14
Розмовляв по телефону з нашими :) Риба прошена, і її небагато! У багатьох спорцменів багато баранок в турах! У наших також за перший тур 2 баранки було, в другому трохи краще! Наші вроді (незрозуміло написано в самих таблицях) на 20 командному місці з 28 команд! Хочу наголосити, що це чемпіонат України, і слабеньких команд там немає!!!
По приманках і виловленій рибі (по видах) вдаватися в деталі на форумі пока небуду, ібо його можуть моніторити конкуренти! Думаю по приїзду будемо читати звіти зі всіма деталями :)
Завтра 3 тур, самий вирішальний, ібо всі команди йдуть плотненько і відставання по балах зовсім невеликі!
Того прошу всіх тримати завтра кулаки за НАШИХ !!!
Пока все...


Клубівець
З нами з:
06 грудня 2008, 22:02
Повідомлень: 506

Дякував (ла): 358
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 29 травня 2011, 14:43
Звіт зі змагань в студію!


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 29 травня 2011, 15:51
Наша команда вже прямує додому! Результат досить непоганий, но озвучувати його небуду! Нехай інформацію подадуть ті, хто цього результату добився! Від себе скажу тільки одне - РЕСПЕКТ!!!


Новенький
З нами з:
12 березня 2011, 20:52
Повідомлень: 15
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 2
Подякувати: 4
Повідомлення
Додано: 29 травня 2011, 17:57
На вінницькому форумі є протоколи!
Вітаю нашу команду з непоганим результатом!!! :clapp:


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 20:39
Повідомлень: 312

Дякував (ла): 31
Подякувати: 91
Повідомлення
Додано: 29 травня 2011, 19:39
Как для новичков ... то нормально


Активний дописувач
З нами з:
28 листопада 2010, 20:38
Повідомлень: 88
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 43
Подякувати: 49
Повідомлення
Додано: 30 травня 2011, 23:03
Звіт по Ч.У. киньте хтось.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 31 травня 2011, 09:03
сьогодні вечерком відзвітую


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 02 червня 2011, 11:27
Відео від МММ

За це повідомлення автора m1g0r подякували: 2
rc5 (06 червня 2011, 22:04), Володимир (02 червня 2011, 20:28)


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 червня 2010, 07:55
Повідомлень: 203
Звідки: Теребовля
Дякував (ла): 35
Подякувати: 193
Повідомлення
Додано: 05 червня 2011, 03:42
Ну що ж. Бачу віддуватись за виступ наших спінінгістів прийдеться мені. Мені людині далекій від спінінга( стаж любителя 3-ій сезон лайт), але не було нажаль других, які повинні були в зв"язку з покладеними на них обов"язками перш за все: скласти графік змагань по спінінгу, /без накладок з сусідніми федераціями/, зорганізувати бажаючих на виступи в міжобласних змаганнях, ну і на кінець зібрати збірну, яка б представила Тернопільську обл. на Всеукраїнських змаганнях, тим більше, що вони проводились за 250км від Тернополя. Таку відповідальність взяла на себе ТРГО «Громада рибалок Тере-бовлянщини», яка взяла на себе весь вантаж підготовки збірної обл. до виступу на ЧУ. Висловлюю щиру подяку за розуміння, в плані розвитку спортивного рибальства, Раді ТРГО «Громади рибалок Теребовлянщини». Ми, команда, яка представляла Тернопільську обл. на Чемпіонаті України, вдячні Тернопільській ОФРС за фінансування нашого виступу на даних змаганнях, за надану нам можливість спілкуватись з провідними спортсменами нашої країни, з іменитими і в той же час простими людьми, які в період змагань без всяких застережень ділились своїми потаємними секретами.
І так, команда сформована, виїзд. Глух Ігор виїзджає з Чорткова, по дорозі о 4-тій ранку розгружає свою і догружає мою машину в Теребовлі і вирушає в Тернопіль, щоб забрати звідти: Кіцака Віталіка, Прокопенка Петра, Мудрого Сергія. Мене затримує оформлення медичної довідки, яка повинна бути засвідченна лікувально-фізкультурною комісією, а такої в Теребовлі і не було. Так і не дочекавшись підтримки від спінінгістів обл. в плані координатора , завдяки друзям о 8-ій год. 27.05.11р. отримавши підтвердження від гол.лікаря району про те, що всі наші спортсмени в здравії, виїхав на Вінницю. Дорога, дорога… Приїзд – мене шокував. Половина команди на тренуванні згідно положення / поза зоною змагань/, друга половина слухає «цікаві настанови» сусідів по лагеру : і спінінги не ті, і приманки не ті, і дружнє роздавання приманок, і взагалі хто ви і куди ви приїхали… В результаті ті хто вчив нашу половину команди зайняли 24 місце.
Офіційне тренування з 15.00 до 18.00 – розпреділення зон між нашими, завдання – вивчення рельєфу дна, визначення рибних секторів та можливість ловлі окуня з під ніг… Закінчення, ми в ейфорії – всі на тренуванні з рибою, більш-менш інформація по зонах зібрана. А дальше файна вечеря, обговорення хто, що і де ловив і в - люлю.
Підйом о 6-тій ранку, зібрання команди на якому приймаєм рішення – хто з нульом в першому турі іде на заміну. Склад команди до виступу в першому турі - Кіцак Віталій, Прокопенко Петро, Глух Ігор…, Мудрий Сергій в зоні «А» і »В» і я в зоні «С» залишаємось для координації виступів наших спортсменів.
Фініш І туру … Сказати,що це був для мене аут це нічого не сказати. В зоні «С» ми з рибою, зони «А» і «В» з нульом. Після цього хотілось вити, а щоб не вити потрібно було всього-навсього ще одного чоловічка для координації виступу нашого учасника. Короткий відпочинок, здача точок, приманок, проводок, заміна Глух-Мудрий і моя тупа впевненість, що Сергій вистрілить в ІІ турі.
Не знаю, чи вплинули мої слова на Віталіка, але програш всього-навсього 82 бали /а це 32-х грамовий окуньок/ переможцю туру плюс виграш в самого Корзенкова, напрочуд вдалий і стабільний виступ Петрухи-Бомби в самій некльовій зоні «В» ну і (можливо зіграла моя тупа впевненість) відхід від нуля Сєрьожки, вселяло великий оптимізм в наш подальший виступ. Прекрасна вечеря зготовлена Ігором трошки нас спустила на землю обітуванну, а дальше знову приготування приманок, закупівля амуніції ( вдячність команді Харкова) і розмови, розмови, розмови…після яких і мені «пінгвіну» захотілось помахати спінінгом. Мене зупинили наші сусіди, які вчили нашу команду в п»ятницю, а вже в суботу прийшли переймати наш досвід. Хороші мужики – Черкаси forever.
Неділя – ІІІ тур. Все відомо - всі точки, всі приманки, проводки, а результату нехватає. І тут приходить на думку, а що якби ….. Але, як говорив наш перший Президент: «… маємо те що маємо».
Вертався до дому знову один, батько відзначав 77-му річницю з дня народження, так що на превеликий мій жаль нагородження мусив пропустити, але яким було моє здивуваня коли по дорозі, десь вже за Хмельницьким, хлопці мені подзвонили з хорошою новиною. Попри те, що команда зайняла 16-те місце з 28-ми команд, наш Петро Прокопенко зайнявши 21-ше місце в індивідуальному заліку зірвав джек-пот від фірми «Poonton» - тобто призів на суму 400 USD, які відразу отримавши розподілив між членами нашої команди (правда мені нічого не дісталось - жарт).
Власне це ще раз підтвердило моє переконання в цих людях, це ті з якими я б пішов в «розвідку». Вас ще не бояться, але за Вами вже слідкують не тільки команди аутсайдери, але і команди, які в даний час находяться вище від нас по рейтингу. І це не моє бажання, це мої споглядання під час змагань, це запитання суперників про Ваші виступи під час етапів, це те, що Вас вже знають на ім»я і знають Ваші прізвища. Але виглядає на те, що я співаю Вам «дифирамби» (казав колись мій дід: «…хвали мене моя губонько) – ні цього не буде. Не буде по тій причині( за виключенням Мудрого С.), що Ви вже піднімались вище – Кубок України(мормишка) і тримати марку потрібно завжди.
Вдячний Вам за те, що Ви були КОМАНДОЮ (на цих змаганнях), за Вашу самовіддачу, за Ваш фанатизм, за те що Ви є – приємно було з Вами працювати.


Р.S. Написав і сам здивувався написаному, напевне дається взнаки проживання з дружиною мовником.
І ще. Весь Чемпіонат України російськомовний, а вечорами від команд після доброї вечері, звучали тільки українські пісні.Ніби і пофіг, а приємно!

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
http://fsfu.org.ua
За це повідомлення автора КСС подякували: 7
BOB (07 червня 2011, 09:21), Сергій2 (05 червня 2011, 11:40), GOR (05 червня 2011, 08:30), m1g0r (05 червня 2011, 13:28), seryoja (05 червня 2011, 10:02), SFox (04 липня 2011, 15:49), Паша (05 червня 2011, 10:07)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 серпня 2009, 10:57
Повідомлень: 416

Дякував (ла): 145
Подякувати: 310
Повідомлення
Додано: 05 червня 2011, 11:41
після такого звіту відчуваю вину шо непоїхав на координацію(
автовініл.розробка та поклейка автомобілів плівкою.063 386 19 64

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 05 червня 2011, 11:54
Від себе допишу.. саме перше це те що не хватало координатора.. перший тур в ролі того самого координатора бігав я.. і воно мабуть і краще.. так як більш менш розбирався в приманках які підглядував в інших спортменів.. коорденував А і В зону.. тобиш Ігоря і Віталіка.. поставивши їх в робочі сектора, підказавши які приманки робочі надіявся що хлопці відіййдуть від нуля (але як ми побачили і багато хто про це писав. річка Буг дуже загадкова в плані рибалки).. побіг в зону А до петра, підказав на яку приманку і він всеж відійшов від нуля з судачком коло 120г.. в другому турі я вийшов на заміну.. в зоні А в першому етапі багато часу втратив на нідію спокусити щучку яка так і не клюнула і яка тут добре ловилась в 1-му турі.. вже під кінець етапу добивав мормишкою що принесло одного окунька 56г.. подивився в протокол.. паро чоловік по 1 рибі і в мене самий крупніший :) 2-гий етап вимутив судачка.. всеж добре пішов.. і з надією показати хороший результат побіг на 3-тій етап в початок зони де були самі рибні сектора.. але нічого крім одного сходу зубатої я не побачив.. тай люди десь потікали.. як потім взнав риба змістилась в кінець зони і там добре відловились (тут відчув всю необхідність координатора..).. думав в 3-му турі попадаю в зону С і нормально відловлюсь.. але як вже казав Буг річка со страностями.. зразу побіг в робочий сектора де день перед тим добре ловили судака і не маленького.. з надією виманити хорошого бонуса так і проторчав 1 етап в одному секторі.. 2-гие етап сектор десь в дебрях і кущах.. але місце персективне.. кльов був на перших 5-7хв.. але поки підглянув на шо ловлять залужив тільки один обкусаний хвіст сілікона.. далі всі глухо.. (також відчув потребу координатора який міг б скоріше підглянути приманки і проінформувати.. так як ловилось реально перших паро хв.. а далі риба зашугалась від бомбардування тяжкими джигами які проводили тільки 5м з бровки і далі скоро виматували щоб скоріще закинути де стояла риба) в моїй зоні десь 10 чоловік з нулями..
дуло дуже тяжко.. річка є річка.. спицифіка лову зовсім інша.. впіймати 1-3 риби в турі рахувалось сперово.. багато не допрацювали.. результатом не довольні.. могли б і краще.. на наступний раз тре більше думати і більш серйозніше відноситись до підготовки, тренувань.. і будем максимально виложуватись щоб показами кращій результат..
в звгальному сильно відчувався рівень інших спортсменів.. рівень проведення змагань був дуже високого рівня.. все дуже сподобалось.. і саме головне всі отримали дуже серйозний опит.. так як для всіх без виключення ці змагання показали що деколи буває ще гірше з кльовом чим собі думаєш.. і тактики які завжди працювали.. не проходять, риба мігрує якось не понятно, перебирає приманками, проводками, робочі сектора через пів години можуть стати без рибними, а глухі бути супер робочими..
от такий він Буг..
За це повідомлення автора seryoja подякували: 3
BOB (07 червня 2011, 09:21), m1g0r (05 червня 2011, 13:28), yge0607 (05 червня 2011, 19:00)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 серпня 2009, 10:57
Повідомлень: 416

Дякував (ла): 145
Подякувати: 310
Повідомлення
Додано: 05 червня 2011, 12:28
добив
автовініл.розробка та поклейка автомобілів плівкою.063 386 19 64
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 1 з 2 [ 16 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: