Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 2 з 2 [ 22 повідомлень ]
Чемпіонат Тернопільської області береговий спінінг 29 04 201

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
09 березня 2009, 21:09
Повідомлень: 183
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 30 квітня 2012, 22:08
Вітання переможцям та призерам змагання!!! :heey:
Цікаво глянути протоколи.
Рыба-друг,а не еда!!!

Клубівець
З нами з:
06 грудня 2008, 22:02
Повідомлень: 506

Дякував (ла): 358
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 30 квітня 2012, 23:26
Протокол в студію!!!!!!!!


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
13 вересня 2011, 16:00
Повідомлень: 78
Звідки: тернополь
Дякував (ла): 383
Подякувати: 269
Повідомлення
Додано: 01 травня 2012, 15:18
Підтримую де той протокол.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 01 травня 2012, 16:06
Для всіх бажаючих, протокол змагань (малюнок клікабельний)!

Зображення
За це повідомлення автора m1g0r подякували: 4
FISH (01 травня 2012, 16:13), serg1j (07 травня 2012, 19:01), seryoja (01 травня 2012, 16:15), vova_tvix (01 травня 2012, 17:01)


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
23 листопада 2011, 12:55
Повідомлень: 15
Звідки: Киев
Дякував (ла): 1
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 01 травня 2012, 16:31
Підскажіть будь ласка на скільки я зрозумів то ця водойма претендує на статус проведення дуже серйозних змагань :\m/: Але кількість риби а тем паче нулів в турах дуже насторажує.Може це випадковість чи ні. :clapp:
Гарний кльов або до рибалки або післяЗображення
За це повідомлення автора Алик подякували: 2
seryoja (01 травня 2012, 17:42), vova_tvix (01 травня 2012, 17:01)


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 01 травня 2012, 17:27
В першу чергу хочу подякувати всім учасникам (особливо гостям із інших областей), суддям, організаторам та спонсорам Чемпіонату Тернопільської області по береговому спінінгу, що проходив на гребному каналі 29.04.2012!!!
Спонсорами цього чемпіонату виступили:
компанія "FishingStock" - правильні cнасті та приманки по доступним цінам
Зображення
Офіційний представник компанії Bait Breath в Україні.
Інтернет магазин - http://fishingstock.com.ua/

Магазин рибацького спорядження "Рибак"
м. Тернопіль.
Зображення

Водичку всім учасникам та організаторам спонсорнула компанія
Зображення

Фото каналу:
Зображення

Зображення

Зображення

І так, невеличкий звіт...
В неділю о 06,00 таксі везе мене в сторону озера, по дорозі до каналу на "борт" підсідають ще кілька пасажирів і тримаємо курс на канал. Таксіст попався нормальний, і без проблем відвіз нас через білу прямо до моста на каналі, подолавши немаленькі ями, залиті водою. Над водою стояв туман, сонечко почучуть показувало із за горизонту свої теплі промінчики... Кайф... Підійшов до суддівської палатки, зареєструвався, потянув монетки, щоб визначити в якому порядку і в яких зонах наша команда буде виступати!
На змагання підтягнулася немаленька компанія
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Старт затягнувся десь на пів годинки. Тому, коли судді та спорцмени розійшлися по зонах та секторах, перша ракета стартанула - стартував і перший тур змагань.

Мені першою попалася зона "В". На шпулі моєї ультегри намотаний новенький шнурокYgk G-soul X3 0.3 – 4.5lb. Порядок стартів в секторах вже не памятаю, та й не думаю, що це сильно важливо. Із хлопком ракети в воду полетіла велика кількість приманок. А тим часом під берегом активно терлася плотва. По ідеї десь недалеко її б мав караулити хижак, та ні зубата ні полосатий не видавали своєї активності. Чую, що в зоні піймали першу рибу, біжу в сусідній сектор, пробиваю ближню бровочку... ніякої реакції. Ставлю 5 грам і намагаюся закинути якомога далі, пробую різні приманки та проводки, реакції 0.
Фото процесу :) :
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Увагу спорцменів від процесу лову притягували відпочивальниці :)
Зображення

Так я в першому турі своєї риби і не зловив, в ітозі згідно недавно затверджених правил - "тяжкий 0".

Наступною моєю зоною була зона "С". Задача №1 - буть що відійти від "0". Ракета, старт, мокаю приманку у стартовому секторі роблю пів оберта катушкою та перебігаю у сусідній сектор, де із берега почті в воді росте кущик. Починаю пробивати приманками. Спершу ближню та середню дистанцію, а далі на виброс... У відповідь тиша. Перебігаю у вільні сектора, перебираю приманки та проводки, до кінця першого рестарту залишається 5хв... Перебігаю знову у сектор із кущиком, переглядаю поробочку, щоб ще поставити і згадую, що при собі є "Мегастрайк", не міняючи приманки мажу 1" джавастіка і в воду. Тут підходить суддя, а в мене під час проводки "вішається" без покльовки окушок. Суддя зважує, а з нього молочко тече рікою... Ще кілька забросів в то місце, реакції 0. Ракета. Фініш першого рестарту другого туру. Станом та той час, мій окунь - перша риба в зоні. Далі другий етап розписувати нема смислу, так як я більше нікого на покльовку не вговорив. Із цікавого, декому із зони вдалося вговорити кілька полосатих в кінці зони, та була виловлена немаленька густера на мормишку із Bait Breath Needle real fry 2" .
Далі обідня перерва. Організатори подбали про обід для суддів та спорцменів, тому всі втамовули голод та спрагу, ділячись враженнями та спостереженнями за перших два тура.
Ітак, в третьому турі я стартував із зони "А".
У кінці першого рестарту мені вдалося вговорити на того ж джавастіка окушка на 22 грами. І на тому задача "мінімум" на третій тур в мене виконана, від "0" відійшов. І знову ж таки, цей окушок був першив у зоні. Правда незабаром відловилися ще кілька спорцменів.
Далі фініш, жваві розмови, ділимся враженнями. Судді працюють над протоколами, підраховують результати.
Далі оголошення результатів, нагородження призерів та позування на фото! Протоколи змагань я виклав вище. Дуже позитивним моментом стало те, що "молоде покоління" із команди "Рибак2" (непобоюсь сказати - команда ВІДКРИТТЯ ЗМАГАНЬ) нормально виступили і зайняли заслужене ПЕРШЕ місце, крім того двоє спорцменів із команди зайняли ПЕРШЕ та ТРЕТЄ місце в лічці, тим самим давши зрозуміти іншим спорцменам, що розслаблятися не варто :) ! МОЛОДЦІ!

Нагородження переможців та призерів:
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Наша команда ТРГО2 на 5 командному місці. Причиною тому є кілька баранок у протоколі. Но це не велика біда, це надає більше наснаги та спортивної злості для подальшого досягнення високого результату! Сезон тільки почався і в нас ще все впереді!

Протокол змагань:
Зображення
За це повідомлення автора m1g0r подякували: 7
andrej (01 травня 2012, 17:41), BOB (02 травня 2012, 19:33), FISH (01 травня 2012, 17:59), Рибацюга (02 травня 2012, 19:46), seryoja (01 травня 2012, 17:48), tercarp (01 травня 2012, 17:46), yge0607 (01 травня 2012, 18:05)
Востаннє редагувалось m1g0r в 02 травня 2012, 14:44, всього редагувалось 1 раз.

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 481

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 02 травня 2012, 09:28
написав Алик
Підскажіть будь ласка на скільки я зрозумів то ця водойма претендує на статус проведення дуже серйозних змагань :\m/: Але кількість риби а тем паче нулів в турах дуже насторажує.Може це випадковість чи ні. :clapp:

Цього року "Гребний Канал" тестувався для берегового спінінга тому напевне і результати не втішні. Минулорічні змагання по ловлі хижої риби з човна були проведені я вважаю досить непогано і нулів було набагато менше. Ознайомитись з протоколами минулорічних змагань і звітами учасників можете за даною адресою viewtopic.php?f=139&t=1099
Зображення
За це повідомлення автора rc5 подякували:
Lean (02 травня 2012, 21:35)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 2 з 2 [ 22 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron