Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 1 з 1 [ 6 повідомлень ]
Позиція ТОФРС

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
28 вересня 2011, 17:58
Повідомлень: 377
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 116
Подякувати: 1378
Повідомлення
Додано: 25 квітня 2012, 14:45
За дорученням керівництва ТОФРС публікую наступне :
ПУНКТ 1. Тернопільський канал обрано місцем проведення Чемпіонату Тернопільської області по береговому спінінгу в першу чергу для розвитку обласної федерації та риболовного спорту взагалі і привернення уваги з боку спортивної громадськості до Тернопільського ставу.Ми маємо величезний потенціал тут, на місці, який на даний час практично не використовується.
ПУНКТ2. Для популяризації подібних заходів задіяні чималі кошти і зусилля.Організація і проведення змагань - далеко не проста справа.На захід запрошено представників громадскості , адміністрацію краю, журналістів. важливо зараз заявити про себе, показати результати нашої діяльності. Якби це відбувалось десь у віддалених місцях, здійснити задумане було б значно важче.
ПУНКТ3. Федерація визнає, що канал- не найкраще місце для ловлі хижака у весняний період, але діє свідомо і відповідально. Так, це принесе певні незручності, так, хтось не зможе показати результат і вдовольнити власні амбіції. Цілком зрозуміло, що на інших водоймах концентрація і активність риби набагато вища і скромний результат деяких спортсменів буде виглядати краще, ніж абсолютний нуль при загальних невеликих досягнень на тому ж каналі.Якщо хтось не хоче поступатись власними інтересами заради загальної справи - це його вибір.
ПУНКТ4. Федерація прикро здивована дописами окремих її представників, акі на останніх зборах ніяк не висловили своє бачення щодо місця проведення змагань, про категоричність позиції мови взагалі не було. Ті ж таки люди зараз публічно висловлюють своє незадоволення , при тому уникають спілкування із представниками керівництва ТОФРС, чим наносять шкоду як діяльності федерації в цілому, так і зневажають думку інших членів, які доклали величезних зусиль і зробили багато роботи для того, щоб федерація із клубу клькох крикунів-пустодзвонів перетворилась на діяльну організацію.
ПУНКТ5. Окремі представники не приймають жодної участі в повсякденній роботі , для них вся діялність зводиться до разових заходів, де можна помірятись снастями, поїсти юшки і побалакати. Жодних результатів у спорті ці люди не досягли, проте найбільше критики саме від них.
ПУНКТ6. Федерація також здивована неймовірною кількістю критиканства від окремих осіб, які жодного відношення до спорту не мають. Хочеш шось міняти - стань членом ТОФРС, пропонуй щось своє, висувай свою кандидатуру в керівництво. Якщо твої замисли будуть гідні уваги - люди тебе підтримають.
ПУНКТ7. Федерація закликає членів до поміркованої позиції. Варто поступатись власними інтересами для загального блага.
Jedem das Seine
За це повідомлення автора andrej подякували: 10
bartkiv_igor96 (25 квітня 2012, 16:50), Сергій2 (25 квітня 2012, 15:11), FISH (25 квітня 2012, 16:13), Igora_85 (25 квітня 2012, 18:59), Lean (25 квітня 2012, 15:08), m1g0r (25 квітня 2012, 18:27), petrovych (25 квітня 2012, 15:48), tercarp (25 квітня 2012, 15:30), VOVAN (25 квітня 2012, 23:14), володя (25 квітня 2012, 20:07)


Активний дописувач
З нами з:
07 січня 2009, 22:16
Повідомлень: 96

Дякував (ла): 9
Подякувати: 47
Повідомлення
Додано: 25 квітня 2012, 16:47
написав andrey.yarovenko
Рыбаки Киева и в частности регионов Украины обеспокоены состоянием дел в Тернопольской области, как я понял из выше изложенного наблюдая за форумом течение трех дней, отдельным членам ТОФРС с их высказываний и ценичних необоснованных возмущений в адрес федерации вообще неуместные в данной организации, которая совместно с ТРГО добилась виликих успехов в рыболовных спорте А это большой труд, кто сталкивался с етим тот знает и поймет и не будет писать подобного как уважаемый seryoja и ему подобные.
Мои вам предложение подбирайте более атветствинных людей за направления, действующих спортсменов которые заслуживают. .....


Андрей. Спасибо за поддержку ТОФРС.Но хочу немного защитить этот сайт.Администрация даного сайта не отвечает за слова а темболее мысли некоторых пользователей.Их прощет только в том что они раньше это все не прикратили.Я думаю что инцедент исчерпан а дальше все точки над и расставит время.
с ув Виктор
За це повідомлення автора tercarp подякували: 4
FAst (25 квітня 2012, 16:49), Lean (25 квітня 2012, 17:06), petrovych (25 квітня 2012, 16:53), володя (25 квітня 2012, 20:08)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 25 квітня 2012, 18:52
Так треба було зразу сказати людям шо просто хочем попробувати канал, що запросили представників громадскості , адміністрацію краю, журналістів.. тоді б не було ніякого кіпіша.. нормально сказати людям.. іногороднім про поганий кльов і попросити щоб приїхали і підтримали федерацію.. більш чим впевнений що б не відказали..
я на зборах сказав Олегу Диді "Лишаєм канал? бо багато людей проти" зразу всі одноголосно сказали що лишаєм бо ми його нащо чистили.. а Максим пізд..ук розпускає слухи про поганий кльов і не буде "нам" вказувати де проводити змагання..
я просто висловлюю свою думку.. ніколи не був схильний до конфліктних ситуаці.. до в нас унікальні місця але все маєж мати своє призначення.. канал - під білу рибу.. озеро добре і на хижака (лодка) і це думка багатьох..
шановному andrey.yarovenko:
впевнений що вас попросили тут відписати..
ви думаєте що я хотів зробити гірше федерації? ви помиляєтесь.. хочеться щоб всьо було добре.. да я нічого не добився в спорті.. але це не означає що маю іти на поводу в інших.. я маю свою думку (яка збіглась з думками більшості) я її висловив а з мене зробили вже якогось революціонера і ажіотажника..
за цей сайт.. то взагалі стидно було писати що він позорний для федерації.. він багато в чому поміг федерації..
адекватність федерації я вже побачив як до людей так і до організації.. в кожного своя голова на плечах.. я знявся по таким причинам:
1. дійсно гнила водойма під спінінг..
2. неадекватне ставлення до людей..
3. не розкритість всьої ситуації спортсменам..
4. брехня, хамство, людям які висказали свої думки від членів федерації..
як вже писав.. кожен має голову нехай сам думає.. я знався..
а те що тут вже почалось після того як познімались команди.. це просто вже від того що нема виходу і спасаються любими способами.. а голови напрямку в такому випадку як зараз не потрібно.. там всьо думають, вирішують за нього.. мені так і казали.. мол нащо я туда вліз і так нічо робити не буш.. за тебе там всьо зроблять.. а я ще дурак старався шото писав, заохочував людей, шукав спонсорів, переймався.. чим?
більше писати, висловлювати свої думки і спорити не буду.. робіть що хочете, як хочете.. але задумайтесь над тим що щоб ви не робили.. поцікавтесь попередньо думки людей.. і зробіть так щоб всім було добре.. або хочаб попросіть щоб підтримали..
За це повідомлення автора seryoja подякували: 6
Jakal (25 квітня 2012, 18:58), m1g0r (25 квітня 2012, 19:06), MMo (25 квітня 2012, 19:20), VaVan (25 квітня 2012, 19:32), vova_tvix (25 квітня 2012, 19:02), yge0607 (25 квітня 2012, 19:16)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 25 квітня 2012, 19:31
я вже писав там і не тільки я але вже потерли..
викликає сумніви що риба зловлена там.. по причині її вигляду, по причині що ромі як я поняв вірити не можу.. так як паро днів на зад він дзвонив і казав шо там ловлять окуня по 50-60 штук.. а в той день його до обіду бачили в івачеві а після обіду на "чайці" сам особисто і 6 знайомих в той день облазито там всьо з практично нулем.. тим більше його пост підтерли, оригінал на фото нище.. він цим постом мене не обідив (просто смішно і не більше).. я знаю що я не вмію ловити.. але туда їздили і незловили риби.. люди які краще ловлять чим він по протоколам.. а те що спортсмени на словах то.. то це більше до роми після того як він в львові на змаганнях видавив щуці очі і забрав її додому і після того як "послав" в житомирі Воротняка (Чемпіона України).. то це для нього як я поняв нормальна спортивна поведінка.. там мій пост витерли.. і думаю що тут витруть.. може забанять чи попередження дадуть.. але це не столь важно.. ви це вспієте прочитати.. це мій останій пост що стосується спорту і змагань..
вибачайте.. повагу до федерації я вже втратив остаточно хотя це нікого не хвилює.. але з деякми людьми з трго і федрації нормально спілкуюсь.. бо це "люди" які мають свою думку.. які кажуть що да ми проти каналу і того шо там в федерації робиться.. але йдем на змагання бо Копчик для нас багато зробив.. (Респект Сергію Івановичу).. Федерація беріть приклад.. в трго.. там всі зібрались всі порішали і всьо чотко.. всі питання тре рішати гуртом.. вчіться.. бажаю вам лише розвитку..

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора seryoja подякували: 2
oleg_iva (25 квітня 2012, 21:30), vova_tvix (25 квітня 2012, 19:36)
Востаннє редагувалось seryoja в 25 квітня 2012, 19:45, всього редагувалось 1 раз.

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
29 січня 2009, 02:45
Повідомлень: 42
Звідки: Теребовля
Дякував (ла): 31
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 25 квітня 2012, 19:42
Дотримуйтесь правил форуму і небудуть витерати або банити,
Код:
seryoja написав:  викликає сумніви що риба зловлена там

Код:
seryoja написав:   шановному andrey.yarovenko:
впевнений що вас попросили тут відписати..


з постів видно що все у вас викликає сумніви, що когось защось попросили таке враження що неусвідомлюєте що робите. Думаю що з віком це все можливо пройде.

Тренування спорсменів де немає риби. viewtopic.php?f=16&t=244&start=45
У ПРИРОДЫ НЕТ ПЛОХОЙ ПОГОДЫ...
За це повідомлення автора Lean подякували:
Igora_85 (25 квітня 2012, 20:00)
Востаннє редагувалось Lean в 25 квітня 2012, 19:50, всього редагувалось 1 раз.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 25 квітня 2012, 19:48
ви і так з ігорою дров попідкидали.. меньше б писали - не було б такого.. ваші пости мене вже не провокують допобачення..

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 1 з 1 [ 6 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron