Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 1 з 1 [ 4 повідомлень ]
Береговий спінінг.Ремезівці 10.05 Львівська обл.

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 14 травня 2009, 13:10
Организатори:
Львівський Клуб активного відпочинку
Федерація спортивного лову Львівської області

Спонсори:
Магазин "Золотий карась" м.Львів
Магазин "Хата рибака" м.Львів
Магазин "Fortuna Fishing" м.Львів

protokol.JPG
Викладаю протокол змагань , і пару фоток!!! З Тернополя виступало дві команди, наша і Збруч. Результат в Нас получився не дуже.... але будем старатись!!! Чесно кажучи команду на змаганнях підвід Я , адже не відловився ніразу.... (проводились три тури по 2 год) Після першого туру було ясно, що реально в кожній зоні було 2-4 сектори звідки можна було щось виманити, але так як з самого початку їх занімали і з них не злазили до свистка, то ти стояв і курив бамбук.
В другому турі мені попала зона А, Андрюха казав шо там перспективні сектори 1,2 і останній. Одразуж після свистка на третій проводці шнурок (100гр.) зривається мені під самим берегом в камиш.... =-O ніколи не відчував ше такої обіди від сходу такого крупняка!!!
Третій тур попалась зона Б, котра теж непорадувала результатом!!! Андрюха з Віталіком відловились нормально, одна щука при підсічці навіть була перекинута у другий ставок :pleasantry: . Отже шосте командне місце!
Мінуси змагань . Ставок на якому ловили специфічний, дуже зарозший :skrob: , сектори маленькі, вільні сектори завжди були самі бичі, стоїш а перед тобою сплошний лапух. Івачів то ше цветочки!!!
Плюси . Хороша організація, привітні рибацюги, запекла боротьба!!!

q3.jpg
q2.jpg
q1.jpg
Детальніше обговорення цих змагань на http://www.active.lviv.ua/2009-10-05-t2490.html

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 14 травня 2009, 13:43
Дякую за обзорчик, дуже цікаво :)
а які типи риб попадали в залік по правилам (крім окуня і щуки) ?
На які приманки спорцмени більше робили ставки (вертушка, спінербейт, силікон чи воб)?


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 14 травня 2009, 13:52
В залік ішли тільки окунь і щука. Сама більша риба на змаганнях по вазі напевно 200 гр не мала :pleasantry:
Ставку тре було робити виключно на МДЖ , адже такі екзимплярчики на це найкраще ловляться. Наша команда за три тури зловила три щуки. Якби мені не зійшла, а Андрюха не перекинув в другий ставок, то може б і мали третє місце!!!
Але то всьо... якби ;)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 19 травня 2009, 20:06
Трошки з запізнаням.Змагання супер(одне бентежило мало секторів).Олегу респект!!!!!!!!!!
Приїхали на водойму,зробив свій ритуал(який не скажу).Перший тур попадаю в зону А десь по центрі декілька закидів і обрізає хвіст силікона,ну думаю понеслося,як би не так!:?.Переходжу в крайній сектор і чудо,беру на 98 грам.Пересуваюся в середину зони і бачу що Олег ступається з 1 сектора,рішаю заняти його сектор.Три заброса вішається (мамка) в ногах і я її перекидаю в другий ставок.Після (мамки)маю ще один удар но .... Мене начинають травити на рахунок літающих щук,напевно весь став чув кого я згадував,в першу чергу я згадав тещу яка побажала хорошого улову(хотілось її задушити)
Напарніки не відловилися. 2 тур попадаю в зону B дві години полоскаю всі свої коробки повний ноль,біля мене крик Андрій маєш підсак,кажу що ні,погодився допомогти взяти руками і обідний сход щуки.По закінченю тура дізнаюся що напарник в зоні В відловився. 3 тур попадаю в зону С,колега каже що взяв в куті,перший заброс і міняю сектор, декілька закидів беру на його місці на 110грам.Підійшов Ривак і бере рекордну мамку також підтягнувся Богдан такожз бере монстра на 128гр .Ще одна мамка тикалася в приманку три раз в самих ногах,нажаль ноль Потім сидів відихав,думаю відловився і це добре) .Закінчення змагань дізнаюся про результати,приємно (чуть не дотягнув)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 1 з 1 [ 4 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron