Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 5 повідомлень ]
Чемпіонат Тернопільської обл. берег.спінінг 10-11.05.2013

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 12 травня 2013, 10:54
Змагання відбулись.
Все було дуже гарно та чітко організовано. За це велика подяка організаторам, та головному судді Гутенюк Віктору та суддійській бригаді!
Окрема подяка спорцменам за напружену та цікаву боротьбу!
Великий респект призерам!!! Favorite-Захід - ЧЕМПІОНИ - молодці!!! ;)
Звіт напишу завтра.

Протоколи змагань:

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 12 травня 2013, 11:01
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 13 травня 2013, 14:30
Хочу відзвітувати про проведені на гребному каналі Тернопільського ставу змагання - Чемпіонат Тернопільської обл. береговий спінінг 10-11.05.2013.

Наша команда "ProFisher TEAM", м.Тернопіль-Заліщики виступала у складі:
- Мозіль Ігор
- Кіцак Віталій
- Федик Сергій

Кілька рядків про тренування.
Так як канал розташований недалеко, часу та поїздок для тренувань було виділено достатньо.
За перші тренування оприділилися з снастями, набором фурнітури (вага чебурашок, номера гачків) та приманками. Вже не перший рік основним моїм інструментом на змаганнях виступає Favorite Exclusive EXS-732UL-S в парі з катушкою Shimano Rarenium 09 2500FA та 0.3 шнурочком YGK G-soul X3. Цей комплект дозволяв комфортно працювати як з 1г шарніром в ногах, так і пробивати дальні дистанції шарніром в 5 грам та 2" цуніком :). Також на перші тренування я брав із собою беллезу 632XUL до 3.5 грам з 1000 рареніумом та 0.02 нанофілом, але цей комплект на цій водоймі в даних умовах був недоречний.
Тренування показали, що риба є і в ногах і на дальній дистанції, от тільки риба ця є не всюди. Тому основною задачою на тренуваннях було найти саме ці точки, де той окунь був та ще й заставити його зїсти приманку. По приманках я оприділив 3 лідера, на які я й ловив під час змагань!
Приманки:
Bait Breath Needle real fry 2"
Tsunekichi Worm 2"
Crazy Fish Polaris

Ще хочу зауважити, що було дуже багато обривів почті по у всій зоні змагань. На тренуваннях та на змаганнях вольфраму та свинцю там лягло немало, так що хто має бажання пониряти ...

На тренуваннях я зробив для себе висновок, що рибу буду ловити на ближній та середній дистанції, правда навсяк зробив кілька монтажів 4 та 5 грамовими чебурашками. Також на тренуваннях я більш-менш освоїв одну цікаву проводку, про яку мені розповів Харківський спорцмен Анатолій Амошин (aka Tark), за що йому низький поклон.

Змагання...
І так, снасті, приманки та речі зібрані, і в 6 ранку я та Віталік вже їдем в сторону каналу. Погодка класна, дорога займає не більше 20хв. Офіційне шикування, на змагання приїхало багато знайомих спорцменів, приємне спілкування перед стартом... все налаштовує на позитив! Після коротких розмов та реєстрації готую снасті.
По жеребкуванню в мене старти по зонам С, А, В.
Заходжу в свою зону, стаю в свій перший сектор. До флюра прив`язаний монтаж 1г та МН12 №10 із Bait Breath Needle real fry 2" . Старт. Перший заброс роблю метра 3 від берега. Роблю "фірмову" проводку і є контакт, окушок грам на 40 відправляється в садок. Ну, думаю, перша риба з першого забросу - погана прикмета. Стараюся викинути ту дурну мислю з голови. Роблю ще проводок 5 поступово збільшуючи дальність забросу, результату це не риносить. Все, міняю сектор, тут моєї риби більше нема... Біжу в початок зони, там є цікаве місце де є вихід з ямки на мілячок. З цього місця беру ще одного полосатого. Ще міняю сектора, особливо не затримуючись, не більше 5-7 проводок в секторі. На тому перша година змагань і закінчилася. Зважування, запис результатів в протокол...
Старт 2 год., вирішую пробити кінець зони. В останньому секторі находжу цікаву коряжку на бровці. З неї за підтур знімаю 4 полосатих. Також мав там кілька сходів, так як полосатому було куди тікати. З таким результатом я закінчую 2 рестарт.
Нажаль за 3 годину мені не вдалося вговорити хижака, і це при тому, що за 3 год я всю зону від початку до кінця пробіг раза 2 (по вільних секторах).
Фініш. Дивлюся у протокол. Так як учасників небагато, не складно підрахувати, я в зоні 2. Непоганий початок.

Далі обід від організаторів, приємне спілкування із знайомими. Так як на змаганнях був присутній чемпіон України, призер багатьох змагань, член збірної України, представник спонсора змагань, компанії "ІБІС" - Воротняк Володимир, була можливість з ним поспілкуватися. Він зрадістю відповідав на всі наші запитання, показав свій асортимент приманок, зокрема новинки від Reins та Jackall. Кілька екземплярів новинок перекочували в мою коробку :) Також показав кілька вузлів, які реально в умовах змагань в`яжуться набагато бистріше і при тому не менш надійні, чим ті, якими я користуюсь. Час пролетів незамітно, і я почав готуватися до 2 туру.

Якщо в загальному говорити за 2 тур, мені не вдалося добитися бажаного результату (бути в тройці в зоні). Ні на дальній ні на ближній дистанції мені нормально відловитися не вдалося. За 3 години я відійшов від 0 всього одним окуньом на 17 грам. В ітозі 9 місце. Настрій нижче плінтуса. Зате я зрозумів, що мені для змагань потрібен дальнобійний лайтовий береговик, ібо туди, звідки лідери тянули полосатих, я не докидав :(

11.05.13 - ранок, старт 3 туру змагань. Зона В.
Перший тур стартую з кінця зони. Залишаю там на дні кілька монтажів з цуніками, покльовок немає. Перебігаю в початок зони. Ковиряю 1 грамом біля берега, змінюю приманки, проводки - толку немає. Перевязуюсь на 5 грам, стараюся закинути подалі. Міняю сектора кожних 5-6 забросів. Перша година, в мене 0. Нерви починають здавати, правда таких як я - більше половини учасників, відловились в першій годині тільки 3 чи 4 спорцмена.
Рестарт, забігаю знову в кінець зони, тут обривів багато, зате є шанс вговорити "кілька десятків балів" на покльовку. В сусідньому секторі Петро з ТРГО ловить кілька окунів. Точка найдена, проблема туди встати... Фініш. Дивлюся на свій 3 рестарт, а в мене номер сетора співпадає з тим, де Петро "пакував" полосатих у садок. Стаю в 13 сектор, 2 грами та неодноразово провірений в бою Tsunekichi Worm 2" чуток вкорочений.
Таким макаром за 3 годину 3 туру вдається виловити 2 окуня, загальною вагою на 6 місце в зоні.

Для мене ці змагання були дуже повчальні, я за ці 2 дні зробив багато висновків, багато чого переосмислив. Прогрес берегового спінінгу просто колосальний, що по снастям, що по приманкам, техніці та тактиці. Було чому повчитися.

Командою ми 5, я в лічці 15.

Велика подяка команді "ProFisher TEAM" - надіюся, ми разом ще не раз приймемо участь в подібних змаганнях і таки попадемо в призи.

Також хочеться подякувати учасникам за чесну та напружену боротьбу. Буду радий повоювати в вашій компанії ще ... :)

Окрема подяка організаторам, суддям та спонсорам.
Дуже сподобалася організація! Все чітко, вчасно, оперативно, без затримок та без лишнього кіпішу.

Favorite Захід - ДРУЗЯКИ, ВИ МОНСТРИ!!! Молодці!
Також вітаю всіх призерів із заслуженим результатом.

Так в мене і пролетіли 2 дні змагань, в дружній хорошій компанії, з новими враженнями та новими знаннями. Буду брати участь в наступних змаганнях однозначно!
З повагою, Ігор Мозіль (aka m1g0r) !!!!!

Кілька фоток з мобільного:

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 13 травня 2013, 14:35
Спонсори змагань:

Компанія "Ібіс"
Зображення

Спіннінги "Фаворит"
Зображення

Одяг та аксесуари - Sunline Зображення

Зображення Зображення Зображення

Зображення Зображення Зображення

Зображення Зображення Зображення

Зображення Зображення Зображення


Мережа магазинів "Рибак"
ЗображенняЗображення


Новенький
З нами з:
25 квітня 2012, 13:11
Повідомлень: 7
Звідки: заліщики
Дякував (ла): 0
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 14 травня 2013, 00:15
Привіт усім. Хочу написати декілька слів про чемпіонат Тернопільської області по спінінгу. І так: приїхавши до Тернополя о 1 год. дня в четвер задумка була провести коротке тренування, але за низкою обставин потренуватися я незміг. Та я не сильно засмутився. Провівши час у компанії Чернівецьких та Тернопільських товаришів дочекався своїх хлопців, які приїхали о 10 год. вечора. Під-час пізньої вечері обговорили тактику на перший день змагань. І от наступив ранок та відбулось жеребкування. В 1 турі я попав в зону А, Міша в зону С, а Саша в зону В. І ось нарешті старт і в воду полетіло багато різних приманок. Особисто для мене 1 тур виявився невдалим. Перепробувавши багато різних приманок мені так і невдалося впіймати хоча б одну рибину і в результаті до фінішу я прийшов 11-м в зоні. Але зате мої хлопці показали непоганий результат.
Під час перерви організатори пригостили нас смачним обідом. Також на змаганнях був присутній чемпіон України, учасник багатьох змагань та представник компанії ІБІС Воротняк Володимир, а так як компанія ІБІС являється спонсором нашої команди "Favorite Захід", то ми мали про що поспілкуватися. Ця комппнія предоставила нам спінінги Favorite Exclusive 732UL-S 7,3" 0.5-6g та шнури фірми Sunline Small Game 0/3 (6 lb.) та багато силіконових приманок фірми Reins. Одним словом речі класні і користуватися ними було легко і приємно. А також Володимир дав нам пару корисних порад та своєю присутністю підбадьорив нас та надихнув на боротьбу. Тому на 2 тур ми вийшли всі з бойовим настроєм. Я пішов в зону В, Міша в зону А, Саша в зону С.
В другому турі я вирішив вернутися до своєї старої тактики та прислухавшись до порад почав полювати за хижаком. Почепивши ушастік з вагою 4 гр. та силіконову приманку KEITECH Swing Impact 2 я почав обловлювати дальні кордони і хижак не заставив себе довго чекати. Зловивши пару рибин я змінив приманку на JACKALL Micro Flick 2.5" Jubug і на неї мав декілька покльовок і зловив ще декілька рибин. Після фінішного вистрілу з вагою 159 гр. я був першим в зоні. Це додало впевненості. А довідавшись, що Міша і Саша також показали гарний результат і в загальному підсумку наша команда вийшла після двох турів на друге місце.
Під-час вечері я з командою оговорили всі помилки та переваги і налаштувалися на 3 тур з позитивними емоціями та зрозумівши, що відступати немає куда.
Третій тур розпочався о 8 год. Я стартую з 21 сектора в зоні С. Поставивши головку в 4 гр. та вже провірену приманку фірми KEITECH за першу годину знімаю три окуні вагою 106 гр. Під-час другої години в 15 секторі на приманку фірми REINS 2 Rockvibe Shad Allstars знімаю щучку вагою 71 гр. Під-час третьої години покльовок майже не було. Але за 15 хв. до завершення 3 туру помінявши приманку фірми REINS 2.5"G-TAIL SATURN Moebi я відчув потужню покльовку і підсікнувши зрозумів, що на приманку підсіло щось потужне. Але під-час виважування завадило хвилювання або просто я допустився помилки і окунь який був досить непоганий практично вже з берега помахав мені хвостом. Але це на результат не вплинуло і я знову перший в зоні. Прибувши до суддівської палатки я почув від Саші і Міші, що вони теж перші в зоні. Підсумувавши результати всіх протоколів ми зрозуміли, що виходимо на 1 місце. Бойове завдання було виконане на відмінно.
Під час офіційої частини закриття змагань учасники багатьох команд були нагороджені цінними призами від спонсора змагань компанії ІБІС які особисто вручав представник цієї компанії Володимир Воротняк. Я думаю, що всі спортсмени були задоволені.
Хочу подякувати організаторам цих змагань. Все було чудово, швидко і якісно. Одним словом на вищому рівні. Також дякую всім спротсменам за чесну та напружену боротьбу. І хочу висловити подяку компанії ІБІС за підтримку нашої команди та спонсорську підтримку цих змагань.

До зустрічі на слідуючих змаганнях.
Відео-звіт та фото викладу пізніше. Па-па.

Мудрей (Штерма) Руслан

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 5 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron