Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 1 повідомлення ]
Звіт

Новенький
З нами з:
25 квітня 2012, 13:11
Повідомлень: 7
Звідки: заліщики
Дякував (ла): 0
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 14 серпня 2013, 21:42
Привіт усім. Ось і накінець почалася осіння хвиля спортивних змагань з лову хижої риби. Наша команда Favorite-Захід прийняла участь у кубку Західного регіону, який проводила Житомирська федерація риболовного спорту у селі Петрівці Вінницької області.
І так: виїхали ми у п”ятницю о 18 годині вечора і прибули на місце о 1 годині ночі так що на офіційне тренування потрапити нам не вдалося. Перекусивши і трошки поспавши, зранку почали готувати снасті до першого туру. Після відкриття та шикування відправляємося у зони змагань. Я стартую в зоні Б. Під час першої години першого туру я ловлю одного судачка вагою 16 грам та другого вагою 31 грам. І мав ще декілька гарних покльовок. Рибку я впіймав на приманки фірми Reins. Але всі змазані покльовки в протокол не запишеш і на вагу не поставиш. Але я розраховував на другі дві години, та під час цих годин мені нічого не вдалося впіймати. Після закінчення першого туру я зустрівся зі своїми хлопцями і довідався, що вони теж з рибою хотя риби в нашій команді було мало, але в загальному результат був непоганий тому, що багато спортсменів з інших команд були з нулями. Після великої перерви під час якої пообідавши, відпочивши та обговоривши перший тур о 16 годині стартую в зоні Ц. Після перших двох годин перепробувавши безліч приманок REINS, KEITECH, JACKALL мені так і не вдалося нічого впіймати. Я так і не зрозумів в чому була причина, чи то снігу не було, чи то лижі не їхали. Під час третьої години, взявши в руки спінінг Synapse SYS-709ML 4-16g FAVORITE, який нам пред’явив спонсор нашої команди компанії ІБІС, та поставивши любиму вагу 5 грам та приманку пред’явлену спонсором фірми REINS почав інтенсивно стукати по дні. І ось за 20 хвилин до кінця туру мені сідає судачок вагою 252 грами. Після закінчення другого туру я зустрівся зі своїми хлопцями і довідався, що вони обоє з нулями. Це було трохи погано, але після підведення підсумків суддями, ми перебували на 12 місці, але розриви між командами були не великі так, що нам варта було ще боротись. На другий день я стартую в зоні А. Я та всі спортсмени покладали великі надії на зону А тому, що після перших двох турів, це була сама рибна зона. А в третьому турі, риба кудись звідти пішла, чи поплила, та під час перших двох годин мені знову не вдалось нічого впіймати. Під час третьої години перейшовши на свою улюблену вагу та приманку REINS мені вдалося впіймати окуня вагою 112 грам та ще декілька мазаних покльовок. Після завершення третього туру я дізнався, що Міша з рибою, а Сашка з нулем. В загальному змагання видалися дуже напруженими та цікавими, так як усі в яких наша команда приймала участь цього сезону. Після оголошення результатів наша команда залишилася на 12 місці.
Хочу привітати переможців та призерів цих змагань, а також висловити подяку організаторам, суддям та власнику водойми де відбувались ці змагання. Особливо дякую спонсору нашої команди компанії ІБІС, за підтримку та пред’явлені снасті, якими дуже легко та приємно користуватися. Також дякую ПП Кукурудзяку В.І. директору фірми Z-Avto за технічну підтримку нашої команди.
Вдячний усім спортсменам за чесну та безкомпромісну боротьбу.

До зустрічі на слідуючих змаганнях. Папа.



Мудрей Руслан

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 1 повідомлення ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: