Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 1 повідомлення ]
Відкритий Кубок м.Коломия "Літній Хижак-2014"

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 24 червня 2014, 13:31
Змагання, драйв, адреналін... як же це мені подобається...
Відкритий Кубок м.Коломия "Літній Хижак-2014" - змагання, які ми просто не могли пропустити. Тим паче, ми ще ніколи не бували в тих краях.
Про водойму організатори надали достатньо інформації (відео, фото, опис). Водойма невеличка, но як виявилося, кількість спортивного окуня в ній дуже велика. Респект організаторам за вибрану водойму! Вже вкотре потренуватися на водоймі немали змоги (170км дороги в одну сторону).

Велика подяка нашому спонсору - компанії Crazy-Fish
Зображення

В зв'язку із тим, що водойма не велика, склад команди 2 чол. Вирішили виступами двома командами.
Опертивно знайшовся четвертий учасник, який докомплектував ще одну команду!

Команда "CRAZY FISH 1" м.Тернопіль
- Мозіль Ігор
- Кіцак Віталій

ЗображенняЗображення

Команда "CRAZY FISH 2" м.Тернопіль
- Довбуш Роман
- Білокінський Василь

Виїхали з Тернополя в 2:00. Під веселі розмови перша половина дороги пройшла бистро... В м. Городенка зустрілися із друзями із команд "Favorite Захід1" (Мудрей Руслан, Єфименко Олександр та "Favorite Захід2" ( Слівінський Михайло, Никифорук Андрій). Далі їхали разом :) А от другу половину дорогою назвати взагалі важко. Дорога нагадувала гори "Карпати", які нам виднілися на горизонті, тільки в мініатюрі :(

ЗображенняЗображення

На підїзді до водойми зустрілися з організаторами, попили кави та вирушили до водойми.

По приїзду був час поспілкуватися з друзями, попити кави/чаю та поснідати :) Реєстрація та жеребкування відбулися оперативно (респект організаторам та суддям).
На відкритті змагань було вирішено враховувати результат кожного старту, що вносило свою дозу адреналіну. Снасті зібрані, присутній передстартовий мандраж.

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

Цього разу вирішив обмежитися одним комплектом:
Про мої снасті:
ближна та середня дистанція
спінінг Tict Ice Cube IC-69F до 3,5 грам - велике дякую за інструмент Володі Полякову (http://spinninglife.com.ua) - спінінг бомба !
катушка Shimano '12 Rarenium Cl4+ с2000s - велике дякую за ТО Максиму (http://profisher.com.ua/) - катушечка шепче :)
шнур Berkley® Nanofil™ 0.04
флюр Sunline FC Tornado V Hard HG #0,6 0.128мм

ЗображенняЗображення

По приманкам Crazy-Fish
Crazy Fish Polaris
Crazy Fish NANO MINNOW
Crazy Fish CRUEL LEECH

Ранок був похмурим но теплим. Було комфортно і не жарко.
Спорцмени розходилися по своїм стартовим секторам. Стартовий сигнал... понеслось!!!
Окунь ловився практично у всіх. Стало зрозуміло, що перша година - ловля на темп! Я ловлю почав з ближньою дистанції, і по мірі наповнення садка дистанцію збільшував. Окунь невеличкий (грам 20-30), багато полосатих "зливалися". Так, як результат враховувався в кожній годині, потрібно було попотіти та багато побігати. За першу годину я наловив біля 450 грам (точно незнаю, чекаю протоколів).
В наступні 2 години окунь активність чуток збавив, але покльовував.
В загальному по суммі балів за 3 години туру я зайняв 4 місце. Віталік (напарник по команді) приніс 2-єчку. Ітого 6 балів - непогано.
Головна задача на 2 тур - обом відловитися стабільно в кожній годині. Ну а поки обід та смачнющі варении із сметанкою від організаторів :)

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

Після смачненького обіду починаємо підготовку до 2 туру. Деребан робочих приманок по коробках, перев'язка флюра на всяк випадок...
От стою я в секторі, є ще кілька хвилин до старту... на телефон роблю кілька фото із зони "Б".

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ну і я :)

ЗображенняЗображення

Знову старт. Окуньо покльовує, але й суперники не дрімають. Після першої години я знову 4. Друга година - 2. За третю годину вдалося виловити тільки 2 полосатих.
В 2 турі погодка змінювалася кілька разів. То вітер, то дощ, то сонечко :)

Після фінішу заховалися в авто від дощику :) в очікуванні результатів :)
ЗображенняЗображення

Дощик падав не довго, і дозволив організаторам запросити усіх на гаряченьку уху та провести нагородження.
ЗображенняЗображення

Особистий залік:
1 місце - Кіцак Віталій CRAZY FISH 1 м. Трнопіль
ЗображенняЗображення

2 місце - Никифорук Андрій "Favorite Захід2"
ЗображенняЗображення

3 місце - Купчак Ярослав "Кактус" м. Калуш ІФОФРС
ЗображенняЗображення

Командний залік:
1 місце команда "CRAZY FISH 1" м.Тернопіль
- Мозіль Ігор
- Кіцак Віталій

ЗображенняЗображення

2 місце команда "Кактус"
- Купчак Ярослав.м. Калуш ІФОФРС
- Маліцький Ігор. м. Чортків ІФОФРС

ЗображенняЗображення

3 місце команда "Favorite Захід2"
- Слівінський Михайло
- Никифорук Андрій

ЗображенняЗображення

Хочеться подякувати організаторам та суддям - все оперативно, чітко та приємно! Також подяка всім учасникам за чесну безкомпромісну боротьбу! До нових зустрічей на змаганнях!

До Тернополя вирішили повертатися другою дорогою через Тисменицю. По дорозі попали в сильню зливу, після якої з'явилася красива райдуга
ЗображенняЗображення

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 1 повідомлення ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron