Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 2 з 2 [ 26 повідомлень ]
Кубок Тернопільської обл спінінг берег 12.10.14

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 09 жовтня 2014, 20:45
список команд оновлено


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 09 жовтня 2014, 21:17
Спонсори змагань:
Полевий Андрій - 500грн. за ПЕРШЕ місце в особистому заліку!!!

Купчак Ярослав
за перше командне місце - три півлітрові банки маринованих білих
за перші 3 місця в лічці по 100 грамів Карпатського БІЛОГО сушеного на дровах гриба


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 10 жовтня 2014, 12:39
Реєстрацію завершено!


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
01 жовтня 2014, 00:07
Повідомлень: 1
Звідки: Теребовля
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 10 жовтня 2014, 15:54
Прошу зареєструвати:
Ілика Анатолія (ТОФРС)
В особистий залік.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 13 жовтня 2014, 18:06
протоколи

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 листопада 2012, 20:49
Повідомлень: 343
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 49
Подякувати: 87
Повідомлення
Додано: 13 жовтня 2014, 18:22
Вітаю !!!!
Мурчик-добрий! Зображення

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 14 жовтня 2014, 21:26
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
01 жовтня 2013, 17:51
Повідомлень: 12
Звідки: Украина
Дякував (ла): 0
Подякувати: 14
Повідомлення
Додано: 15 жовтня 2014, 10:09
Тернопольские соревнования, это те, на которые планировал ехать по окончанию предыдущих, моих первых соревнований с которых все и началось, все, имею введу сдвиг по фазе в области спиннинга и любовь к соревнованиям.
Водоем сменили, вместо реки Серет в Олигридах уже пришлось ехать в село Романивка Тернопольской области, на карповый став, где кроме огромного количества карпа проживает много мелкого окуня, за которым нам и предстоит охотиться.

ЗображенняЗображення

Утренний выезд, наш экипаж мчит с музычкой и шутками, на всех парах. По дороге, уже в самом Тернополе забрали нашего друга Василику, и направляемся по его указаниям к водоему.
Приехав на став мы увидели огромное количество снастей, которые были заряжены на карпа, а сами рыбаки спаси или на траве, или в машинах. Не понимаю я такой рыбалки. Но переживали зря организаторы позаботились о том, чтобы зоны соревнований были свободны от карповиков.
Пока Василий вызванивал организаторов да бы уточнить где именно будут зоны, мы тем временем собирали снасти и готовились к тренировке. Я взял с собой два комплекта это моя любимая Matagi Super Rozy Figaro с тестом до 4 грамм в паре с катушкой Shimano Rarenium C14+ и не мение любимый Tict Inbite Azing Maniacs с тестом до 12 грамм с катушкой Shimano Sephia C14+.
С зонами тренировки определились, это были участки которые не входили в зону соревнований, поскольку тренировка в зонах запрещена.
Начали трениться с участка, не доходящего до зоны А, с первых минут начали методично извлекать мелких окуней, клевало практически на все, рыбы было много, с приманками определиться было не реально.

ЗображенняЗображення
(Весь окунь стандарт до 10 грамм)

ЗображенняЗображення

Приехал охранник, взял с нас по 25 грн с каждого. На вопрос, есть ли тут кто еще с спортсменов, ответил, что есть Петя с Теребовли, с командой. Мол они с самого утра тут и начали тренироваться с зоны А и потихоньку проходили все зоны. Это конечно нас огорчило, потому как для некоторых правила не писаны, ну это на их совести.
Решили смещаться и направились за зону С, по словам Василия, там есть шанс словить зубатую. За все время что мы прессовали участок, если не ошибаюсь, было всего 2 среза у парней, но все остальное это был мелкий окунь, который клевал очень долгое время.
Встретили давнего друга Виталика который приехал тоже потрениться, но хочу заметить что пришел он именно за зону соревнований, хотя ему некто не мешал тренироваться и в зоне, радует что есть люди которые умеют читать регламент. Половив еще немного приняли решение отправиться в гости к Васе, за что ему огромное спасибо!
Утром быстро собираемся, пьем кофе и мчим на водоем. Встреча с старыми знакомыми, сборка снастей, жеребьёвка, построение.
На бумажке которую мне показал капитан был такой расклад В,С,А.

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

1 тур, зона В, куда идти не понятно, становлюсь прямо возле места построения в первые сектора зоны, кое какие соображения были тут меляк ну и т.д. думаю если что то буду смещаться, если тут все будет не особо радосно. Рядом становится и Руслан Штерма, я думаю о ништяк будет хоть с кем поговорить.

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

В воду отправляю мормышку и кусочек Needle Real Fry2” и с перых забросов начинаем вылавливать окуня размером 2-10 грамм. Первых минут 30 поглядывая ну Руслана мы тягали рыбку почти с каждого заброса, спустя это время обменялись с ним взглядами и поняли, что рыбка немного притихла и пришлось что-то менять. Сменил приманку на кусочек, но уже Jackall Flick Shake на той же мормышке и поклевки начали возобновляться.
Второй час смысла бежать в те же сектора смысла не было решил стать примерно в то же место, но уже с другой стороны, и я не прогадал. Ловил все той же мормышкой с куском червяка, пока его не скушали. Дальше в бой пошел Ballzy 1” в зеленом цвете, на него очень недурно отловился Веня на тренировке. И тут началось, заброс окунь заброс окунь. Это все увидел и Мозиль Игорь, и мы вместе с ним начали довольно неплохо ловить.
В третьем часу не повезло с стартом и жирный сектор был уже занят Игорем, соседние сектора тоже все забиты и мне пришлось довольствоваться тем что осталось. Начал бегать по зонам и долавливать рыбку.

ЗображенняЗображення

Взвешивания показали, что я набрал 1009 грамм, Игорь обошел меня с весом в 1062 грамма, и того я второй в зоне, как бы не совсем плохо.

ЗображенняЗображення

Очень обрадовали напарники по команде, Юрик-флюрик первый и Веня второй.
Обмен инфой и отправляемся дальше.
Второй тур зона С, направляюсь в конец зоны потому как мы вчера ловили именно за этой зоной, хотя бы что-то знаю про тот участок. Мы с Штермой становимся как мы думали в крайние сектора и после выстрела начинаем ловить, но клевать стал заметно хуже, чем в первом туре. Чередуя нарезку с балзи все же заставлял рыбку клевать, стало заметно что рыбка начала брать, как и у дна так и в толще, тут и простоял весь час.
Второй час к нам приходит Игорь и становится еще левее оказывается, что там есть еще 2 сектора, и начинает методично вылавливать окушка. Вижу эту картину начинаю кидать ближе к его сектору, но из-за деревья и веток которые упали в воду трачу много времени на перевязки и уступаю в темпе ловли.
Третий час меня конечно же не пустили в тот край зоны, но я надеялся что я за полторо часа там максимально выловил, и я сделал ставку на те сектора где некто не ловил, а именно те участки в которых было ловить не комфортно)))) Хватало и метра пространства, чтобы обнаружить окуня и Ballzy 1” делал свое дело.
Очередной обрыв и выстрел от которого я аж подпрыгнул, говорил о том что надо топать на взвешивание.
Весы показали что я занял 4-ое место набрав 505 грамм. Не плохо, но уже хуже.

ЗображенняЗображення

Прихожу в лагерь и узнаю, что ребята принесли каждый по одному балу, что- очень и очень обрадовало. Теперь оставалось самое сложное, так и держать.
Третий тур зона А. Быстрые переговоры с напарниками, и я бегу в центр зоны. Вытягиваю первый стар и отправляюсь в перспективный сектор, и это снова край зоны, наблюдаю что 4 человека топает за мной.
Выстрел, первые забросы, а рыбы то нету, немного запаниковал, но сниматься не собираюсь потому что рыбка может и подойти. Делаю заброс и наконец-то долгожданная поклевка и окунь на берегу. Этот час был труднее всех. Стоял долго в этом секторе и старался туда некого не пускать, и запоминал сектора в которых некто не ловил, или ловили, но мало, старался бежать и туда, но как только кто-то направлялся в сторону первого сектора я сразу срывался туда не дав занять его кому-то другому. Место немного отдыхало и получалось-таки задурить хотя бы одного двух окушков.
Второй час первый сектор был занят, отправляюсь уже в крайний левый сектор уговариваю одного окушка на целый полярис в цвете лох, странно но рыбка в ногах таки была, просто банально не брала. Но и тут мы ее раскусили ставил крупные по тем меркам приманки это целый полярис и целый флик шэйк и просто волочил, таким способом получалось добирать окуня в различных секторах.
В третьем часу так же пробовал не оставлять без внимания крайние сектора, ну и следил за секторами в которых мало ловили ну и плюс чередовал балзи с полярисом нарезку с флик шэйком.
Финиш, как долго я ждал этого выстрела, упав на колени собираю снасти и направляюсь к судье. Весы показываю 158 грамм, и это 4-ое место в этом туре.

ЗображенняЗображення

Направляемся в лагерь, напарники радуют, Веня первый, Юра 6-ой тут есть мой прокол, упустил некоторые моменты при обмене информации, которые могли помочь, сорри еще раз.
Удержались мы или нет на первом месте этого я подсчитать точно не могу потому как не знал, как отловились другие.
Наконец-то построение и таки да получилось удержаться, чему был очень рад. Первое золото, мы старались как могли, напарники очень круто сработали.

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

Разочаровало то что на соревнованиях был только один спонсор и это Славик Купчак, с своими фирменными грибами, за что ему и спасибо, а ну и за первое личку был денежный приз. С чем это связано сказать не могу, но будем стараться и дальше может в следующий раз подарки будут поинтересней.
Приманки на которые ловил это кусок Needle Real Fry2”, Ballzy 1”, Polaris 1.8”, Flick Shake 2.8” ну и различные нарезки с этих же приманок и других.
Вроде все если что забыл, или что-то интересно спрашивайте.
Еще раз спасибо спонсорам соревнований, и всем судьям ну и конечно участникам, было весело.
До новых встреч.
С ув. Кобцев Дмитрий.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 15 жовтня 2014, 15:00
12 жовтня 2014 року у поблизу села Романівка пройшов Кубок Тернопільської області по береговому спінінгу.
Це наші "домашні" змагання, і у нас були певні амбіції :) Настрій був бойовий. Виїзди на тренування показали, що ловити будемо мілкого окуня, а в першу годину-дві ловля взагалі буде на "темп".
Наша команда "CRAZY FISH" м.Тернопіль
- Мозіль Ігор
- Кіцак Віталій
- Довбуш Роман

Вже традиційно спонсором нашої команди виступає компанія Crazy-Fish
Зображення

Також Купчак Ярослав виступив спонсором змагань, призери змагань та ще кілька номінацій отримували смачні карпатські білі гриби.
ЗображенняЗображення

У ночі проснувся сам (на 10 хв раніше дзвінка будилькика). Звечора вже всі речі і снасті зібрані і чекають в кутику.
На водойму добралися бистро, ще затемна, так як ще є купа організаційної роботи (водойма знаходиться всього біля 20км від Тернополя). Далі розбивка зон та секторів. Дякую всім за допомогу !

Цього разу я в тур вирішив вийти з одним УЛ комплектом без підсака із невеличкою коробочкою з готовими монтажами вольфраму, свинцю та приманок.

ЗображенняЗображення

Ловлю на мормишку я відразу відкинув. На тренуванні плюсів мормишки над шарнірами 0,8 - 1 - 1,3 - 1,5 грама я не замітив. Ну навсяк випадок мав в коробці ще монтажі 2 та 3 грамові. Хоча мормихи навсяк у коробці залишив :)

ЗображенняЗображення

Зареєстрував команду, прожеребкувався. Мої зони B C A.
Зона В являла собою гарний чистий берег із зручним підходом до води.

Зображення

Я цю зону досить добре знав.
Вирішив почати з 1 грама МН12 та та з підрізаного поляріса. Така комбінація в мене чудово працювала на тренуванні.
От і старт. В мене завжди на старті є мандраж. А тут його немає, відчуття зовсім інші... Може це було пов'язано із тим, що більшість думок було про те, чи сподобається гостям водойма, організація... а в обід (за пів години до завершення 2 туру) ще й потрібно не забути позвонити, щоб вареників із чаєм привезли... щоб тепленьке все було.
Ну, голова то нехай думає, а руки роблять своє. З першого ж забросу ловлю маленького окунчика...
Зображення
Далі ще, і понеслась... Вобшем, писати то нема про що... закинув та й ловиш. Проводка відома, робоча приманка також...
Результат першого туру:
ЗображенняЗображення
В результаті перше місце в зоні.

У дрогому турі мені в зону С - ліс. Велика зона із великою кількістю дерев, які створюють тінь на воді та своїм гіллям у воді створюють гарні місця для риби у березі. Зона складна, так як невидно суперників, їх результату, немає оперативної інформації.

Зображення

Зображення

Зображення

Всю ловлю на тур собі спланував у самих важких для ловлі секторах, під нависаючими кронами дерев та біля кущів. Якщо після першого туру і залишилася риба, яка може стабільно клювати - то тільки там. По приманках і вазі шарніра нічого не міняв. Моя тактика спрацювала. Відбігав всю зону від початку до кінця. У другому старті один сектор стабільно давав рибу. Я кілька разів до нього повертався і не дарма. Також зазвонив на рахунок обіду, пообіцяли що все в нормі - везуть.

Вобшем 2 тур - знову 1. В мене такого ще не було. Дуже боявся, що 3 тур мандраж візьме своє, і я десь натуплю... но то таке, потрібно пообідати, там буде видно.
Пообідали. Поспілкувався із хлопцями з команди, пробив обстановку із зони А, куди мені йти в 3 турі. Казали, що працює дальняк 2-3 грами. Я перев'язався.
Зона А дуже схожа із зоною В.

ЗображенняЗображення

От і старт 3 туру. В мене прив'язаний шарнір 2 грами із тим же полярісом. Перші заброси покльовок не приносять, а от сусіди по секторах вже із хвостиками. Перебігаю, міняю проводки, приманки, заробляю 1 нереалізовану покльовку. Пройшло 15 хвилин, чую, що туплю, потрібно щось міняти.
Перев'язуюся на 1 грам з світлим бейтбрізовським мікрограбом. В тому ж секторі ловлю одного полосатого... Вроді в правильному напрямку пішов, але більше риби не зловив. Може таки не докидаю я 1 грам, а з 2-ма грамами на покльовку роздражнити не виходило, в'яжуся на 1,5 грами. О.... воно... почалися покльовки, рибка клює но реалізація не дуже.
Тут ноги в руки і вперед... потрібно доганяти. Скажу так... Практично половину виловленої риби за тур я витянув в останні 15 хв. Ноги боліли, спина чуток нила :(...
Результат 3 туру - 2 місце в зоні.
Із суммою балів 4 я полюбому попадаю в призи, но от із місцем незнаю, невідомо, як відловилися в інших зонах.
Після туру дозволяю собі бутилочку туборга :) Судя працює, підраховує результати та заповняє дипломи.

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

От і готові результати наших змагань.
Призери в командному заліку:
1 місце Команда "pro-fish" м.Чернiвцi
- Стаднiков Венiамiн (ЧОФРС)
- Паниц Юрий (ЧОФРС)
- Кобцев Дмитро (ЧОФРС)
ЗображенняЗображення

2. місце Команда "Громада рибалок Теребовлянщини"
- Прокопенко Петро
- Музичка Ігор
- Петровський Павло
ЗображенняЗображення

3 місце Команда "Favorite Захід", м.Заліщики

- Мудрей(Штерма) Руслан
- Слівінський Михайло
- Єфименко Олександр
ЗображенняЗображення

Особистий залік:

1 місце Мозіль Ігор ("CRAZY FISH" м.Тернопіль)
ЗображенняЗображення

2 місце Стаднiков Венiамiн ("pro-fish" м.Чернiвцi)
ЗображенняЗображення

3 місце Прокопенко Петро (Громада рибалок Теребовлянщини)
ЗображенняЗображення

Участь у змаганнях приймала велика кількість команд із різних регіонів нашої Неньки України. Хочу їм подякувати за чесну боротьбу. Поряд з Вами завжди приємно та драйвово ловити в зонах. Є що підглянути та переосмислити, чогось підівчитися.
ЗображенняЗображення


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
27 вересня 2013, 14:17
Повідомлень: 5
Звідки: Черновцы
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 03 листопада 2014, 09:55
Якщо ще актуально, то ось посилання на звiт переможцiв http://pro-fish.com.ua/kubok-ternopolskoy-oblasti-12-10-2014/


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 03 листопада 2014, 10:39
написав lobster
Якщо ще актуально, то ось посилання на звiт переможцiв http://pro-fish.com.ua/kubok-ternopolskoy-oblasti-12-10-2014/

Класний звіт!!!

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 2 з 2 [ 26 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron