Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 6 повідомлень ]
Кубок Рівненської області спінінг-берег 1,10,16

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
24 квітня 2012, 11:35
Повідомлень: 150
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 0
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 26 вересня 2016, 14:49
ПОЛОЖЕННЯ
Про проведення
Кубка Рівненської області
з лову хижої риби спінінгом з берега

1. Мета та завдання
Змагання проводяться з метою:
- пропаганди фізичної культури та спорту, здорового способу життя;
- популяризації риболовного спорту;
- підвищення спортивної майстерності й удосконалення техніки володіння спортивним знаряддям;
- визначення кращих спортсменів-рибалок - переможців та призерів змагань.

2. Організатори змагань
Загальне керівництво й підготовку організації змагань здійснює відділ з питань фізичної культури та спорту Рівненської облдержадміністрації та федерація риболовного спорту Рівненської області.

3. Місце та час проведення
Змагання проводяться 1 жовтня 2016 року на ставу комплексу «Парк-готель Швейцарія», розташований у селі Обарів поблизу міста Рівне.

4. Учасники змагань
4.1. Змагання командні. Команда складається з 3 учасників.
4.2. До участі в змаганнях допускаються усі бажаючі, які за віком не молодші 16 років.
4.3. Учасники зобов’язані:
- дотримуватися правил поведінки на водоймі та техніки безпеки;
- виконувати вимоги поведінки на водоймах, правил змагань і цього положення, морально-етичних норм поведінки в суспільстві;
- беззаперечно дотримуватись розпоряджень і вказівок суддів;
- при погіршенні здоров’я терміново поставити до відома суддю.
- учасники вносять реєстраційні внески, за рахунок яких здійснюються організаційні витрати. Сума добровільного реєстраційного внеску становить – 150 грн. (на одного учасника).

5. Програма змагань׃
Змагання проводяться в один день в три тури у трьох зонах. Тривалість кожного туру – 2 години 45 хвилин. Активний лов риби триває 2 години 15 хвилин в кожному турі (тривалість активного лову в кожному старті 45 хвилин).

Збір команд 1 жовтня 2016 р. о 6.00.
- 6.00 - 6.30 - реєстрація команд, жеребкування на 1 тур (приймають участь капітани команд);
- 6.30 - 7.00 - урочисте відкриття змагань;
- 7.00 - 7.30 - розміщення учасників по зонам та секторам згідно жеребкування;

- 7.30 - 10.15 - 1 тур змагань
- 7.30 - 1-й старт I туру.
- 8.15 - фініш 1-го старту.
- 8.15 –8.30 зважування в центрі зони, зміна секторів згідно жеребкування.
- 8.30 - 2-й старт I туру.
- 9.15 - фініш 2-го старту.
- 9.15 -9.30 - зважування в центрі зони, зміна секторів згідно жеребкування.
- 9.30 - 3-й старт I туру.
- 10.15 - фініш 3-го старту. Фініш I туру змагань.
- 10.15 - 11.15 - підведення підсумків 1 туру, відпочинок, кава .

- 2-й тур змагань
- 11.00-11.15 – жеребкування на 2 тур (приймають участь капітани команд);
- 11.15-14.00 - 2 тур змагань.
- 11.15 - 1-й старт 2 туру.
- 12.00 - фініш 1-го старту.
- 12.00-12.15 - зважування в центрі зони, зміна секторів згідно жеребкування.
- 12.15 - 2-й старт 2 туру.
- 13.00 - фініш 2-го старту.
- 13.00-13.15 - зважування в центрі зони, зміна секторів згідно жеребкування.
- 12.15 - 3-й старт 2 туру.
- 14.00 - фініш 3-го старту. Фініш 2 туру змагань.
- 14.00-15.00 - підведення підсумків 2 туру, відпочинок.

- 3-й тур змагань
- 15.00-15.15 – розміщення учасників по зонам та секторам згідно жеребкування;
- 15.15-18.00 - 3 тур змагань
- 15.15 - 1-й старт 3 туру.
- 16.00 - фініш 1-го старту.
- 16.00-16.15 - зважування в центрі зони, зміна секторів згідно жеребкування.
- 16.15 - 2-й старт 3 туру.
- 17.00 - фініш 2-го старту.
- 17.00-17.15 - зважування в центрі зони, зміна секторів згідно жеребкування.
- 17.15- 3-й старт 3 туру.
- 18.00 - фініш 3-го старту. Фініш 3 туру змагань.
- 18.00-18.30 - підведення підсумків 3 туру.

- 18.30-19.00 - підведення підсумків змагань, нагородження переможців та призерів, закриття змагання.

У випадку погіршення погодних умов та інших форс-мажорних факторів можливі зміни до графіку проведення змагання.
Тренування на водоймі.
Тренування в зонах проведення змагання дозволено до 29 вересня 2016 року включно (риболовля на водоймі платна)

6. Правила змагань
6.1. Акваторія лову ділиться на три зони (А,В, С). Кожний учасник команди згідно жеребкування займає один сектор в різних зонах. Сектором вважається позначена ділянка берега та акваторія напроти нього.
6.2. Перед стартом кожного етапу відбувається жеребкування стартів учасників в зонах ловлі. Кожний учасник змагань на кожному етапі вільно обирає собі місце у визначеній зоні, дотримуючись правила не займати сектор іншого учасника. Вільним є сектор, у якому не має іншого зареєстрованого учасника. У випадку наявності у секторі рибацьких преналежностей та відсутності самого учасника, такий сектор вважається вільним. Перехід із свого сектора вільний сектор (або перехід через чужий сектор) – учасник повинен обійти сектор за помічений прапорець (номер сектору).
6.3. Учасникам змагань заборонено виходити за межі зони і заходити до неї без дозволу судді.
6.4. Довжина спінінга не повинна перевищувати 2.74 м (9.00 футів).
6.5. Обов’язкове використання засобів для зберігання риби – садків, тощо. Використання підсаку не обов’язково.
6.6. До зважування риба зберігається в садку або в позорій тарі. Зберігання риби в інших приспособах (поясних сумках, пакетах тощо) забороняється. Зважування відбувається під час змагань лінійними суддями. Вся піймана риба після зважування відпускається у водойму живою.
6.7. До зважування приймаються всі види хижої риби, які є у водоймі (щука, окунь,судак,сом), спіймані на дозволену приманку. Розмір залікової риби не лімітований, оскільки після зважування вся риба відпускається у водойму. Результат заноситься в протокол та засвідчується підписами суддів і спортсмена, котрий упіймав рибу. До зважування приймається тільки жива риба. Риба, що зловлена в момент фінішного пострілу вважається зарахованою, якщо на момент пострілу вона знаходиться в руках спортсмена або у підсаку.
6.8. Дозволяється використання тільки штучних приманок. Для ловлі на м’які приманки дозволяється застосовувати гачки з грузом, закріпленим жорстко або шарнірно, або ж без огрузки. Заборонено розташовувати груз на волосіні або ж на окремому повідку. Приманки можуть бути оснащені не більш як трьома одинарними, подвійними чи потрійними гачками.

7. Суворо заборонено:
- будь яки махінації з рибою (штучне збільшення ваги пійманої риби, зважування риби, пійманої не у заліковий час або поза зоною змагання, передаванні своєї риби іншому учаснику або прийманні риби від іншого учасника (або сторонніх осіб);
- ловити рибу у чужому секторі;
- ловити рибу до початку старту та після фінішу;
- перехід з рибою; дозволенний
- приймати або передавати іншим учасникам (або іншим особам) будь-що;
- користуватись допомогою інших учасників (виважування риби, перев’язування снастей та інше);
- перебувати у нетверезому стані, порушувати норми громадського порядку тощо.
8. Штрафні санкції.
8.1. Учасники, які порушують правила змагань, за рішенням суддівської колегії можуть бути зняті із змагань. Спортсмен якій, був помічений у підтасуванні результатів змагання, штучному збільшенні ваги пійманої риби, підкладанні риби, пійманої не у заліковий час, передаванні своєї риби іншому учаснику або прийманні риби від іншого учасника (або сторонніх осіб) негайно усувається від змагань із наступною дискваліфікацією на три календарні роки.
.

9. Протести.
9.1. Кожний учасник має право подати протест в суддівську колегію.
9.2. Під час змагань спортсмен повідомляє суддів щодо протесту і викладає його суть в усній формі, а після закінчення змагань зобов’язаний подати його письмово не пізніше ніж за 30 хв після закінчення змагань. Протести розглядає журі (до складу журі входить представник федерації яка проводить змагання, по одному представнику з кожної федерації, які є присутніми на змаганнях) до затвердження результатів змагань. Рішення щодо протесту приймається голосуванням членів журі і є остаточним.

10. Підведення підсумків. Нагородження.
10.1. Підведення підсумків здійснюється на основі протоколів суддівської колегії після кожного туру.
10.2. Переможець і призери в командно-особистому заліку визначаються після кожного туру за найменшої суми місць зайнятих окремо командою та учасником на протязі 3-х турів змагання. Тобто, призерами стають команди та учасники змагань після трьох турів змагання.
10.3. Командне місце визначається сумою місць, занятих учасниками однієї команди у різних зонах. Чим меншою є сума, тим вищим є місце команди. Особисте місце спортсмена визначається вагою улову.
10.4. За рівного улову, місце учасника є середньоарифметичним місцем учасників із однаковим уловом. Учасники з нульовим результатом займають місце, що дорівнює кількості учасників в зоні + 1 (наприклад загальна кількість учасників в зоні – 10 чол., з них 3 учасника з нульовим результатом – всі вони займають 11 місце).
10.5. Переможець і призери в командно-особистому заліку нагороджуються Кубком, медалями та дипломами відповідних ступенів.
10.6. Організатори і спонсори змагань залишають за собою право встановлювати номінації для нагородження, не вказані в даному положенні.

11. Умови участі та заявка учасників.
11.1. Учасники прибувають на місце змагань самостійно за свій рахунок.
11.2. Заявки приймаються до 1 жовтня 2016 року на цьому сайті та сайтах інших обласних федерацій риболовного спорту, в заявці повинно бути обов’язково вказано:
- назва команди; область, яку представляє дана команда, приналежність до ФРСУ;
- прізвище та ім’я учасників команди;
- контактний телефон капітана команди.
12. Безпека при проведенні змагань
Відповідальність за забезпечення безпеки при проведенні змагань покладається на головного суддю змагань.
Телефон для довідок;
Керівник спінінгового напрямку РОФРС Міхненко Олександр тел.505375814
Деталі на сайті РОФРС http://fishing.rovno.ua/forum/viewtopic.php?f=19&t=1468
Востаннє редагувалось ke$ha в 27 вересня 2016, 18:33, всього редагувалось 1 раз.

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
24 квітня 2012, 11:35
Повідомлень: 150
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 0
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 26 вересня 2016, 14:51
Реєстрація

1 "Антилопа Гну"
Міхненко Олександр
Черпак Олександр
Юженко Сергій

2 "Окуньок"
Степчук Петро
Щевич Іван
Безбородов Михайло

3 "Форсаж-Crazy Fish"
Волохов Микола
Віжанський Віталій
Рибковський Микола

4 "Шамани-Crazy Fish"
Мирончук Ігор
Муха Анатолій
Богданов Діма

5 "Академія" Луцьк
Маслош Дима
Григорьєв Роман
уточнюється

6 "Все для рибалки" м.Тернопіль / ТОФРС
- Мозіль Ігор
- Кіцак Віталій
- Білокінський Василь

7 "Баракуда-Crazy Fish"
Маркевич Юрій
Мельник Іван
Свірик Олександр

8 "Тачки"
Агафонов Валерій
Хіночек Ігор
уточнюється

9 "Upstream" Львів
Свердел Тарас
Боженко Назар
Мокшин Павло

10 "Fisermen"
Чепурко Юрій
Поліщук Петро
Ковальський Роман

Особистий залік;
Безруков Леонід
Дорман Вадим
Поляков Олександр
Черкес Толік - Тернопіль
Востаннє редагувалось ke$ha в 28 вересня 2016, 09:36, всього редагувалось 2 разів.

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
24 квітня 2012, 11:35
Повідомлень: 150
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 0
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 26 вересня 2016, 20:28
Спонсор Кубку Рівненської області, 01.10.16

Компанія «Toirtap»
http://toirtap.com.ua/
Зображення
Спонсори Кубку Рівненської області
Інтернет-магазин http://world-fishing-tackle.com/ Україна
Зображення

Інтернет-магазин http://zlovy.com/
Зображення

ТМ «MinnowPro»
Зображення
http://minnowpro.com.ua/
Зображення

Компанія "MEGAMIX"
Зображення

Ну і традиційний наш спонсор

Зображення


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
24 квітня 2012, 11:35
Повідомлень: 150
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 0
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 28 вересня 2016, 09:36
Список команд оновленно


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
24 квітня 2012, 11:35
Повідомлень: 150
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 0
Подякувати: 5
Повідомлення
Додано: 01 жовтня 2016, 19:55


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 03 жовтня 2016, 09:36
Кубок Рівненської області 2016. Чи могли ми його оминути? Однозначно – ні. Минулого року ми відвідали цей захід і познайомились з дуже цікавою водоймою біля готелю «Швейцарія» поблизу сіл Ставки та Обарів. І хоч в минулому сезоні ми тут не показали гідного результату, сюди ми спланували поїхати ще тоді, настільки цікавою тут була ловля риби.

І от в минулий понеділок я дізнаюсь, що дружня федерація виставила положення і вже є дата проведення змагань – 1-ше жовтня. Швидко здзвонились з хлопцями і твердо вирішили, що пора гострити гачки. Ну а ще трохи пізніше дізнались, що з нами поїде ще один пасажир, який на змагання їде вперше. Ну і люкс. Велика компанія в машині ніколи не мішає.

В ніч з п’ятниці на суботу заснути вдалось порівняно швидко, але в 2 ночі вже був на ногах. Кава, останні приготуванні, і от вже дзвонять хлопці, що готові мене підібрати. По дорозі заскакуємо під несамовите звучанням AC/DC – Thunderstruck на зупинку, де нас чекає Толік. Все, тепер можна пекти в бік Рівного.

Нічна траса прекрасна тим, що на ній практично немає автомобілів. Тому дорога давалась достатньо легко, принаймні мені як пасажиру. Але коли ми заїхали в Рівненську область, стало зрозуміло, що в нас дороги просто жахливі. Я не говорю про трасу Київ – Чоп, я говорю про інші дороги. Рівний асфальт, прекрасна розмітка. Одним словом – красота.

На місце приїхали навіть раніше, аніж планували. Ну, нічого. Буде час приготуватись і пройти реєстрацію біля багажника. В принципі, цим ми і зайнялись. Зразу хочеться подякувати дружині Віталіка за те, що вже не вперше готує нам поїсти з собою на змагання. І тещу Ігоря не варто забувати. Огірочки «тошонада». Перекусили, поспілкувались з людьми, які почали потрохи збиратись біля нашого багажника, тепер можна і в бій.

Мені випав наступний жереб по зонах: «А, С, В». Чи це мені щось давало? Я думав, що так. А насправді вийшло трошки не так. Минулого року я починав також з зони А, тому мав надію, що аналіз тих змагань дозволить мені непогано виступити в цей раз. А минулого року ця зона мені відверто не пішла.

На жеребкуванні витягую старти, де першим номером сяє «1». Це вперше я витягую такий старт і навіть тішусь цьому, бо пам’ятаю, що минулого року не потрапив в ті місця, де була роздача риби. А тут я зразу йду в сектор на пляж, де рік тому люди наловили за першу годину таку кількість окуня, що могли курити дві наступні. Та от здивувало мене те, що практично всі решта пішли в інший кут, де минулого року я, та й не тільки я, відловився дуже і дуже погано.

Отож звучить старт. Я вирішую почати ловити з 1.5 грама і знайти відстань, на якій стоїть рибка. Та сталося не так як гадалося. В мене не було контакту з окунем. В сусідів перший час було так само, але вже дуже скоро всі почали ловити рибу, а я ні.

Я стояв на пляжі і розумів, що перший старт зіграв зі мною злий жарт. Те, що спрацювало минулого року, нині замовчало. І навпаки, край, де рік тому всі відловились погано, давав рибу.

Лише я побачив вільний сектор, одразу вимотав приманку і побіг в нього. Та от Сергій Юженко був спритнішим, чи то ближчим від нього, тому забіг першим. А я лише посковзнувся впав на коліно. До речі, болить і дотепер.

Стаю в сектор, звідки вийшов Сергій. Це було десь за 15 хвилин до закінчення етапу. І вже на першій проводці маю контакт з рибою, який реалізовую. Все наче пішло непогано. Починаю підловлювати окуня, але розумію, що люди за цей час вже наловили набагато більше.

Так і сталось. На зважування я приніс лише 188 грам, в той час коли люди приносили по 400 і навіть більше. Зрозуміло, що в першому турі все вирішує перша година. Не наловив – шансів на хороший результат мізер. Хіба влетить бонус, що дуже малоймовірно.

Другий етап я почав десь в середині зони, що давали шанси на результат не гірший, аніж в інших. Риба нормально ловилась на вагу в 1.5 грами. Міняв приманки, бо окунь звикав спочатку до кольору, а потім до форми. Та все ж основною приманкою цілого дня був невеликий твістер. По закінченні етапу розумію, що за цей відрізок я більш менш однаково наловив зі всіма.

Третій старт мене просто витіснив на пляж. Мені просто не вистачило місця. Там було сумно, і я пробував шукати рибу. І ось один чоловік виходить з свого сектору і йде в бік пляжу. Зразу займаю його сектор і починаю ловити рибу. За якийсь час розумію, що на ближній дистанції в мене перестало клювати і ставлю 3 грами. Кидаю, і в самій дальній точці маю удар. Починаю тягнути окунів з «дальняка» в той час як практично всі його ще пробують шукати в ногах. За 5 хвилин до закінчення туру відстрілюю приманку, що змусило доловлювати на ті ж 1.5 грам. Та все ж одного окуня ще добрав.

На зважуванні бачу, що за етап наловив приблизно рівно з більшістю людей. Так, були і більші ваги, але в загальному приблизно рівно. Але от перша година мене опустила на 10-те місце в зоні. Це дуже поганий результат. Ніколи б не повірив, що одне і те саме місце може настільки по різному працювати. Нічого, це досвід. Завдяки ньому буду обирати тактику в подальшому більш логічно, а не летіти стрімголов кудись.

Хлопці за перший тур принесли 12 балів. В принципі, на двох це непоганий результат. Але з моїм доробком ми були десь далеко в командному заліку. Треба було щось виправляти.

Другий тур в мене проходив в зоні «С», де минулого року я мав найкращий свій результат – третій. За спогадами з минулого року вибрав напрямок. Де хотів би ловити. Лише думав, щоб це знову зі мною не зіграло злий жарт.

Тягнемо старти і я таки ще потрапляю в правий кут зони. А тут зібрались непрості люди: Юра Маркевич, Сергій Юженко, Волохов Микола, Мирончик Ігор. Пізніше в один вільний сектор забіг і Боженко Назар. Компанія «тошонада». З початку туру почали ловити всі.

Окунь стояв на різній відстані, тому проводку варто було робити майже до самого берега. Я на старті поставив 1.5 грами і дуже скоро зрозумів, що треба брати спінінг з 3-ма і не морочити собі голови.

Та десь в середині етапу риба показала, що не така вона і дурна. Почала клювати практично лише на дальній дистанції. Сама покльовка була дуже дивною і дуже багато риби злітало з приманки зразу після удару. Саме з приманки, бо до гачка. Таке враження, вона просто не дожовувала. Дуже дивна поведінка, але яка вже була. Отже, після першої години я 3-й чи 4-й. Непогано.

Наступний старт мені дозволяв стати в гарний сектор і я пішов в той самий бік де був раніше. Став на містку і почав пробувати ловити рибу. Щось вдавалось, щось ні, але знаю точно – холостих покльовок було ну дуже багато. Взагалі за всі змагання по дорозі в мене злетіло 3 чи 4 рибки, а в час покльовки – боюсь навіть сказати. І це не тільки в мене, це у всіх так. Другий етап залишив верхню частину таблички практично незмінною. Переживали тільки за одне: чи не принесе Коля Волохов з іншого кінця зони набагато більшу вагу, що б означало, що ми дарма поперлись на попередні місця. Але все було приблизно рівно.

Третій етап – і я знову там само. Я там знайшов рибу. Вона клювала. Так, було багато сходів, але вона там була. Працювали кохані твістерки. Як без них можна прожити? По трошки скубав в повільному темпі. Помітив ще одну штуку. При зміні двох типів проводки можна було витягнути більше риби. Цим і користався надалі.

Зважування. Все знову приблизно рівно наверху. Я стаю 4-й в зоні, хоча по дорозі в табір думав що 5-й. Все таки в моєму віці вже варто користуватись калькулятором, а не рахувати все в голові.

Далі був смачний обід. Приїхав Коля Черненко зі своїми картинговими снастями, за що я йому дуже вдячний. Вдалось почерпнути багато цінної інформації та покидати цікавити снастями. Реально провів обідню перерву з користю для себе. Багато чого стало на свої місця.

Ну а потім треба було завершувати все третім туром. Я йшов в зону «В», яку всі називали найменш рибною. Перед стартом подзвонив наш капітан і сказав, що ми йдемо третіми і варто під нажати, щоб не скотитись вниз.

Витягнув другий старт і стартанув… але без банки. Довелось повертатись і стартувати останнім. А може це й на краще. Хоч побачив куди люди пішли і пішов за ними.

Ось тут вже працював пляж. В мене було тихо, а Назар Боженко вже паркував третього окуня. Зміщуюсь трохи ближче до нього і отримую перші контакти з рибою на дальній дистанції. Але, як і в попередньому турі, риба не засікається.

Отак і бігав я по пляжі і пробував збирати рибку оп секторах, надаючи перевагу дальній дистанції. За етап вдалось зловити 5 окунів, які перебили по вазі Назарових 7 штук. Цікавий момент. В загальному я досить непогано йшов, але попереду було ще 2 години.

Другий етап і багато хто йде на дамбу, залишаючи пляж майже пустим. Я ж повертаюсь на ті же точки. І вже з першої проводки знімаю окуня. Потім другого. Трошки тишини і третій. З дамби починають йти люди до нас.

Вирішую змінити сектор і стати поруч з Віталіком Віжанським, який лише недавно прийшов з дамби, а вже тут добрав 3 окуні. А там між нами було таке невеличке змагання. В порівняні з іншими секторами в нас клювало дуже добре. Бувало, що вдавалось витягнути до 3-х риб одну за одною. О, дякую Віталіку за спеціальну тактику виважування риби ближче до банки, яку я в нього запозичив.

Після другого етапу стало зрозумілим, що я йду другим, а Віталій мене обходить. Треба було мінімум втримати 2-е місце, а за можливості обігнати лідера.

На пляж мене вже не пустили – старт був кльовий. Довелось шукати рибу на дамбі. Чесно сказати, вона і там клювала. Але там так само вона і сходила, як і в інших місцях. Все ті ж 3 грами і риба з дальньої дистанції. Хоча Діма Маслош ловив рибу набагато ближче і досить успішно, я не став переключатись на меншу вагу.

Скубали всі по трошки. Видно було, що всі вже замучені, бо ніхто не бігав. В мене, до речі, в останній годині була одна дуже гарна покльовка і зразу схід риби. Але то таке… В результаті вдалось втримати друге місце, але не вдалось обігнати Віталіка.

Мої хлопці стали 2-м і 3-м в своїх зонах, що залишало нам шанси на призи.

І от нагородження. Славко Купчак отримує приз за Big Fish, з чим його хочеться ще раз привітати. А призерів опишу коротко:

Командний залік:
1. Форсаж – Crazy Fish (Корець-Луцьк)
2. Антилопа Гну (Рівне)
3. Все для рибалки (Тернопіль)

Особистий залік:
1. Маркевич Юрій
2. Щевич Іван
3. Віжанський Віталій

Цікаво, що результати були досить щільними – далась в знаки невелика кількість команд. А ще однією цікавинкою стали наші результати в особистому заліку:

12 – Мозіль Ігор
13 – Кіцак Віталій
14 – Білокінський Василь

Тішимось, що вдалось зайняти третє місце. Аналізуємо пройдений етап змагань. Маємо надію повернутись на цю водойму ще раз.

А тепер час подяк.

Дякую хлопцям за компанію, командну гру і все все все.

Дякую нашому спонсору – магазину «Все для рибалки» за підтримку та сприяння в нашій поїздці.

Дякую організаторам змагань. Все, як завжди, було на високому рівні, весело і душевно.

Дякую спонсорам змагань за те, що в нас ще є спонсори змагань та надані призи.

Дякую всім спортсменам за боротьбу. Це було круто. Добре що нас ще трохи є і такі дійства відбуваються.

До зустрічі на нових змаганнях.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 6 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 9 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: