Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 2 [ 21 повідомлень ]
Дністер біля м. Заліщики

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 11 листопада 2015, 21:12
На рідних просторах

Зображення

Завжди, коли випадає нагода поїхати до батьків в рідне місто Заліщики, беру з собою свої снасті. Адже Дністер тут всього в 5-ти хвилинах пішого ходу. Треба бути зовсім лінивим, щоб не скористатись можливістю порибалити на одній з найбільших річок України. Хоча рибалю я тут з берега, емоцій подібні виходи переважно приносять силу силенну.

Ось і тепер, збираючись до рідної хати, поставив в тубус 2 спінінга, 2 котушки, трохи силікону та парочку воблерів. Зважаючи, що в кінці жовтня я попав на скажену роздачу окуня, а також взяв 2 судачка і жереха по кілограму кожен, а фотокамеру з собою не брав, то на цей раз вирішив виправити нюанс з фототехнікою. Плекав надію, що на річці все ще гарно ловиться риба, і мені вдасться гарно порибалити в наступні декілька днів.

Дорога пройшла досить добре, але в Заліщики я добрався відносно пізно. Десь в 15 годині я був вдома, голодний як вовк. Тому мені треба було мінімум годину, аби добре набити шлунок і скласти снасті. До речі, дуже зручно тримати в хаті вже зібраний комплект. Взяв в руки спінінг, повісив сумку чи рюкзак на плече і пошкандибав на річку. Мобільність зашкалює. Нічого зайвого.

Так от, поки чекав на вулиці маму з ключами від хати, зустрів якогось рибалку. Чесно кажучи, багато людей зі спінінгом в нас не зустрінеш. Все ж таки провінція. Вирішив пробити інформацію. Я то чув, що трошки раніше на Дністрі непогано ловився судак. Ну але остання інформація про те, що рибку стало важко знайти мене трохи засмутила.

Новий знайомий був в піднесеному настрої і це мене радувало. Розказав що сьогодні за 2 годинки йому вдалось виманити біля 20 невеликих окунів і 3 щучки від півкіло. Зважаючи на те, що чоловік ловив вертушками 3 і 4 номеру по Mepps, я оцінював свої шанси, як фантастично хороші, адже в рюкзаку було немало силікону.

Ну от вже й за 16 годину. Все ж це досить пізній час, аби ловити окуня. В цю пору у нас він вже готується спати. Але ми легкого шляху не шукаємо. Треба пробувати. Yamaga Blue Current 74 + Daiwa Luvias 2506, на шнурі Unitika Night Game #0.3 з флюрокарбоновим повідком Climax 0.22 висить свинцева «чебурашка» з 6-м номером гачка Owner MH-12. Я рушив до річки.

Проходячи через міст, зауважую, що рівень води в Дністрі знову нещадно впав. Пам’ятаю, що в кінці жовтня вода досить непогано почала підійматись і була надія, що річка набере потрібну кількість води. Але зараз об’єм цієї води знову критичний. Це, до речі, страшна біда всіх водойм і підземних джерел в нашому регіоні, яка сталась в цьому році. Маю надію, зима буде більш сніжною і все стане на свої місця.

Отже, зважаючи на такий рівень води, зразу почав думати, де б вибрати точку для сьогоднішньої риболовлі. Минулих разів ловив біля ямки під мостом, а також з тієї точки обловлював територію вище по течії, де і вдалось взяти тоді три хороших рибки. Вирішено почати саме звідтіля, хоча й яма вже на яму була не схожа.

Спокою не давало те, що на течії раніше тримався судак. Я тоді б впіймав значно більше цієї риби, та під рукою не було потрібного гачка, адже віднісся до підготовки дуже халатно. Максимум, що тоді було в сумці – Owner MH-12 #10. Тепер же я був підкований. Міняю гачок на офсет від Decoy і ставлю приманку Percas Sakura Shad 3” в кольорі Lime Chartreuse. Такий підхід, на мою думку, мав би спокусити судака.

Та от на звичному для нього місці його не було. Печаль. Стараюсь обловити ямку. Цікаво, що минулого разу на самій глибині риба не клювала. Всіх окунів я доставляв строго із звалу на глибину, з кам’яної бровки. А цього разу все було зовсім інакше. Клюнув окунь на самій глибокій точці. І хоч розмір його був невеликим, та приманка, яка, до речі, пахне просто «жесть», повністю помістилась в шахту. Фундамент закладений!

Зображення

Ну, але зупинятись на цьому я не хотів. Розумію, що вечоріє. Окунь – радше випадковість в цю годину, аніж закономірність. Та все ж я вирішую пошукати його в ямі дальше. Ставлю все той же Owner MH-12 #6 і вішаю на нього приманку Percas Fit Minnow 2” в кольорі Blue Pearl. Шикарна приманка в шикарному кольорі, особливо для сутінок. Пізніше, вона зробить мою рибалку, а потім впаде смертю хоробрих в дністровському камінні.

Пробивав я ту ямку і розумів, що окунь вже пішов спати. Так, можливо будуть ще полосаті, але, як я вже казав, то буде виключення.

Тим часом сутеніло і я розумів, що часу на пошук риби в мене залишається ой як мало, якщо не враховувати те, що хотів вже в темноті пробігтись по судакових точках. Вирішую знятись з ями і перебігти в дещо іншу точку, де раніше також непогано ловився окунь. Там нічого хитрого немає. Межа сильної течії і тихої води, з невеликою глибиною і купою старої трави на камінні. Казка для любителів зачепитись.

Починаю обловлювати місце різними способами. Це і знос приманки з течії на тиху воду, і обхід «пупка» з різних сторін, і стягування з міляка на глибину. Рибка не клювала. Воно й не дивно, час доби був такий.

І ось подзвонив товариш. Почали про щось там спілкуватись, як в мене на тому кінці щось повисло і почало стравлювати шнур. Товариш слухав звук фрикціону в трубку і чортихав мене, бо минулий раз мені сів кілограмовий судачок якраз під час нашої розмови.

Неспішно виважую рибку. Розумію, що глибина дуже мала, а на дні купа трави і каміння, куди дуже легко затягнути приманку і об що легко перетерти навіть такий товстий флюрокарбон. Ніяк не можу зрозуміти, що ж то за риба. На судака не схоже, адже пручається довго. Головою не мотає так як окунь. І тут я бачу, що це щука. Реально, це дуже бажаний трофей, адже на Дністрі в цих місцях щука – величезна рідкість. Як я і казав, мою рибалку зробила приманка Percas Fit Minnow 2”.

Зображення

Зображення

Дивно, раніше якось не звертав уваги на цей силікон. Була пачка, яку колись дали в призах на змаганнях, але в неї і не впирався. А тут мене зацікавило щось нове і досить непогана консистенція силікону. Думаю, що після більш детального вивчення цих приманок, напишу огляд на них.

Так от, свою щуку я взяв. В принципі, на цьому можна було б і закінчувати риболовлю, адже сподіватись на окуня було марно в такий час. Та все ж я продовжив своє заняття в надії на щуку. А ще я ж мав в темноті пошукати судачка.

Сталось, правда, не так як я думав, але вже як є. Приманку я не міняв. Теоретично, в сутінках вона мала б бути досить помітна. Трохи змінив місце розташування, але саму точку не міняв. Скажу чесно, була в мене ще одна посадка чогось схожого на непогану щуку, але рибу я дуже скоро злив. Натомість вдалось впіймати ще два окуня в сутінках, що підтвердило мої думки про колір приманки.

Зображення

Зображення

Ну а далі почалось те, без чого неможливо уявити риболовлю на Дністрі – «зацепи»! Обірвав я свою новин очку, потім вирішив поставити монтаж з відвідним повідком. Перший раз закинув, і залишився лише поводок. Грузило спочиває в камінні. Але без цього ніяк.

Риба перестала навіть клювати. Стемніло. Я вирушив в пошуках судачка. Шукав я його по трьох точках, але так і не знайшов. В принципі, особливо я не впирався, просто перевірив точки. Можливо, трохи пізніше він і вийшов на них, але я був вже вдома. До речі, на приманку Percas Sakura Shad 3” в кольорі Lime Chartreuse я заробив один непоганий схід і незрозумілі потяжки чогось невеликого. Ну але це не результат.

Я, безумовно, залишився задоволений сьогоднішнім виходом на Дністер. Я розумію, що в світловий день мої шанси значно більші. Я сподіваюсь, що завтра вирішу свої питання якомога швидше і відвідаю цю величну ріку ще раз. А там, дивись, і новий звіт.
За це повідомлення автора Asche подякували: 11
BOB (19 листопада 2015, 01:05), inspector (12 листопада 2015, 09:26), jurek (16 грудня 2015, 11:39), parawyt (11 листопада 2015, 23:44), Pitt3007 (12 листопада 2015, 14:14), рибацюга1 (12 листопада 2015, 17:01), qwer (14 листопада 2015, 19:26), Shymaher (12 листопада 2015, 16:13), Мурчик (11 листопада 2015, 22:33), Тарасович (12 листопада 2015, 13:08) і ще один


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 12 листопада 2015, 21:49
По старих точках з новинками в арсеналі

От добре, коли в тебе є можливість рибалити, а ще й риба відгукується на твої проводки та приманки. А то буває не раз, викроїш мінімальну частинку свого часу, а риба закриває рот. Але цими днями в мене наявність часу та непоганий кльов риби зійшлися в одну дорогу.

Тішив сьогодні себе черговим виходом на р. Дністер. Вчора, як я вже писав, рибку я знайшов, та за браком часу ловив порівняно недовго. Так, емоцій було дуже багато. Вони мене й підбили повторити похід сьогодні по своїх перевірених точках для ловлі з берега. Ціллю був окунь, а також щука, яка останнім часом проявляє свою активність на Дністрі. Дивно, адже її в цих місцях практично немає. Саме тому треба встигнути половити зубасту красуню, поки вона дає це зробити.

Отже, впоравшись з своїми справами вранці, почав збиратись в пошуках риби. На годиннику було біля 10 години, коли я почав складати приманки в рюкзак та збирати комплекти. Сьогодні в пару до своєї Yamaga я вирішив взяти новинку свого арсеналу: Favorite Rockstar 682SUL-S. Чому? По-перше, мав нестримне бажання «обкатати» цей спінінг. По-друге, було відчуття, що нині риба може повести себе зовсім по-іншому і можливо треба буде впиратися в ловлю дрібного окуня. Можливо носити з собою два комплекти було трохи безглуздо, та все ж це не спричиняло ніяких незручностей.

Рушаю в дорогу, прикидаючи в умі, де буду ловити. Так, я хотів перевірити вчорашні точки, але в той же момент було бажання «пробити» місця, де ловив окуня в цьому сезоні раніше. Всього таких місць було 5. Три з них були «козирними», а дві інші точки – другорядними. Тобто відвідувати їх при більш-менш нормальному кльові не було б ні часу ні бажання.

По приходу помічаю, що рівень води в річці опустився за ніч ще приблизно на 5см. Мене така ситуація реально тривожить. Але з цим нічого не поробиш. Наразі мусимо миритися з тим, що маємо. Та все ж займаю позицію біля ямки під мостом, де вчора вдалось виманити одного окуня. Була надія, що окунь в денний час на самій ямі активізується, а з течії вдасться виманити судака чи жереха, що тут було не раз. Та от сьогодні дана точка мовчала взагалі. Я на неї вертався разів 5, але жодного разу риба тут не клювала. Всі мої старання були марними і закінчились двома глухими «зацепами».

Простоявши біля півгодини на тому місці, починаю розуміти, що ловити тут немає чого і вирішую йти на межу течії і спокійної води, де любить крутитись окунь і де вчора була впіймана щучка.

На вулиці сьогодні стояла погода значно комфортніша, ніж вчора. Хоча було досить хмарно, та вітру не було взагалі. Напевно тому і було дуже тепло, адже вчора шквальний вітер часом продував «правильний» одяг. Ну це комфортно для мене, але от як реагує на це рибка треба було ще дізнатись.

Зважаючи на світлу пору доби та дзеркально прозору воду, вирішую підібрати максимально помітну для риби приманку. В рух пішла Percas Butcher Swirl 2” в машинному маслі. Розмір підбирав спеціально для окуня, хоча була надія і на щуку. Вчора ж вона спокусилась двохдюймовим Percas Fit Minnow.

Вже перша проводка приносить таку бажану покльовку. На дальній дистанції класичний подвійний підрив приніс результат. Непоганий окунь досить скоро був доставлений до берега. Тішить тут рибка при виважуванні проти течії. Краса! На протязі півгодини я взяв з десяток окунів різного розміру. Були й досить непогані екземпляри, як для мікрухи. Приманка однозначно порадувала.

Зображення

Зображення

Зображення

Ну а далі кльов магічним чином затих. Було дуже дивно: щойно було, як з кулемета, а зараз ловля на стадіоні. Мучила одна думка: а чи не прийшла на це місце щука, яка витіснила окуня. Але кльов я викликати ніяк не міг. Вже було задумався про танці з бубном, але…

Але прийшла мудра думка – поставити приманку більшого розміру. Розмір – не проблема. Проблема – вибрати в своєму арсеналі щось таке, що спокусить рибу не тільки розміром. Зважаючи на те, що Butcher Swirl 2” ловив окуня, а, значить, приманка сьогодні працює, а також любов щуки до фіолетового відтінку, ставлю Percas Butcher Swirl 3” в кольорі Violet silve & blue. Починаю обловлювати територію, починаючи від течії і поступово зміщуючи закиди в сторону берега.

Тим часом наочно спостерігаю 2 виходи щуки прямо біля берега. Але мої старання дістати зубасту звідти були марними. Так просто я здаватись не хотів і продовжував втілювати свою стратегію. І ось на «вибросі» чую, як щось пройшлось по приманці. Щось навіть не пройшлось, а лиш злегка пошкребло. Підсікаю; пусто. Але це вже результат.

Продовжую в тому ж дусі. Не раз помічав, що щука атакує з тої самої точки до тих пір, поки не впіймаєш її, або поки не зріже приманку. Тому вирішено якомога ретельніше обловити точку, де була покльовка. І ось цей шкребок повторюється. Підсічка – «панєслась». Починаю виважувати рибку на тонкому шнурі. Солідний Favorite Rockstar відпрацьовує ривки, а пісня фрикціону звеселяє серце. Ось красуня вже на березі. Видно, що промазала. Але вчасна підсічка виправила ситуацію.

Зображення

Дивно, але після цієї гості кльов пропав. Як я не намагався звабити рибу, вона не відповідала взаємністю. Тягнув, правда, якусь невелику рибку. Але скоріш всього я під багрив якусь «бєль», яка благополучно зіскочила. Ставало сумно. Настала ситуація, коли «треба мінєти».

А поміняти я вирішив точку. Була в мене одна цікава місцина в запасі, де колись була ямка. Вона то ніби й лишилась, але значно обміліла через малий рівень води та замулення, яке виникло через цей рівень. Все ж пробити таке місце було сенс, адже там рибка повинна триматись. Туди я і попрямував.

Довго думав, що ж поставити на гачок. Приманка повинна була бути не сильно великою, бо приціл був на окуня. В той же час вона повинна була чимось рибу спокушати. Глянувши на хмарне небо, ставлю Percas Fit Minnow 2” в кольорі Blue Pearl, що, в теорії, має нагадувати хижаку малька.

Зміна місця дала свої плоди. Довго покльовки чекати не довелось. В принципі, коли правильно підібрана снасть, приманка, проводка і місце, результат буде. Цього разу відпрацьовувала Yamaga. Скажу, що цікаво половити двома кардинально різними спінінгами в одних і тих же умовах. Відкриваються різні їх нюанси.

Зображення

Далі чергував спінінги і підловлював окуня. Не обійшлось і без досадних обривів. Ну але на Дністрі без цього нікуди. Все складалось досить чудово. Тільки от хотілось розловити і зрозуміти роботу нових приманок в арсеналі. Тому поставив на гачок Percas Lexxy 2.5”.

Щодо цієї приманки в мене сумнівів не було. Форма робоча і не раз доводила це. А от колір Green Pumpkin grn & gold взагалі шикарно вписується в більшість умов. Він може в різних виробників називатись по-різному, але сам відтінок чудово працює по окуню.

Обловлюю точку, збільшивши тривалість пауз. Правда не сильно, бо це могло сприяти западанню грузила між камінням. Окунь не відкликався, що мене трохи здивувало. Але от на черговій проводці прямо в ногах сталась покльовка «віддай спінінг» і риба зразу почала тікати від берега. Боротьба була цікавою. А ще цікавіше стало тоді, коли я побачив щуку, з пащі якої виднівся флюрокарбоновий поводок. Доставив її на берег, де вона зразу ж «легким движением головы» зрізала 0.22 повідок. Приманка була в самій шахті. Добре, що такий казус стався вже на березі. Довелось провести операцію.

Зображення

Ну а далі настала печаль печальна. Вкотре переконуюсь, що навіть маленька зміна в погоді і риба перестає клювати. Вийшло сонце і хижак закрив рот. Які місця я не пробував, які приманки не перебирав: не допомогло нічого.

Все ж свою дозу адреналіну сьогодні я отримав. Зрозумів, що окунь починає закривати рот, а щука наразі жирує. Бо хоч її в наших місцях її практично немає, та все ж вона виходить годуватись до берега.

Маю надію, що продовжити мій риболовний марафон на Дністрі в наступні декілька днів мені ніщо не завадить. І якщо так і буде, то рибку я впіймаю, а по можливості і відчитаюсь.
За це повідомлення автора Asche подякували: 7
Babai (13 листопада 2015, 12:02), BOB (19 листопада 2015, 01:19), GORUK (12 листопада 2015, 22:35), inspector (13 листопада 2015, 19:40), jurek (16 грудня 2015, 11:40), Олександр77 (12 листопада 2015, 23:42), Trade (13 листопада 2015, 08:13)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 13 листопада 2015, 21:06
Сьогоднішня риболовля стала третьою за три дні в моєму риболовному марафоні. Шукаю можливості вийти на воду, поки перебуваю в м. Заліщика, що на березі Дністра, та поки рибка непогано покльовує. В принципі, її треба знайти, аби вона клювала, а таких точок дуже мало. Але мені все ж вдається третій день поспіль знайти хижака і я безмежно тішусь, що мене ще ніхто не «спалив», бо тут вже було б повно місцевих аборигенів.

Так от, сьогодні, в п’ятницю 13-го, я таки вирвався на річку. Вранці мав роботу біля дому, тому риболовля була під питанням. Але в обід я все ж таки відклав ті справи на завтра і почав збиратись на Дністер. Погода була просто чудовою. Світило сонечко і ще досить пригрівало своїм промінням. Вітру практично не було. Ну як проґавити такий момент і не провести хоча б частину дня біля річки? В рюкзак приманки, фотоапарат, всяку дрібноту і вперед.

Зразу думав, які ж місця з останніх робочих вибрати для сьогоднішньої роботи. Ще вчора я думав, що піду зовсім в інший бік міста в пошуках судака. Кажуть, що він там непогано ловився. Але підкуповувало те, що на своїх точках я 90% знайду окуня, а ще й останнім часом там непогано показує себе невелика щука. Тому я і пішов знову на свої місця. Пізніше я подзвоню до товариша, який націлився на судачка і почую, що в тому місці вже стоїть 10-15 рибалок, а спіймали на всіх аж 2 судачки до кілограма і одну маренку. Пресинг надзвичайний. Тому я ні разу не жалкую, що обрав такий маршрут.

По приходу зразу оминаю яму під мостом. Раніше тут спостерігався просто кулеметний кльов окуня. Зараз же там глухо, як в танку. Скоріш всього риба просто звідти втекла через низький рівень води в річці. Піду цього разу в інше місце з надією на окуня та «шнурків».

По приходу зразу починаю ловити. Добре, коли приходиш вже з зібраним спінінгом. На гачку висить приманка, якою закінчував вчора – Crzay Fish Nano Minnow 2.2”. З неї і стартую. В теорії її мала б їсти як щука, так і хороший окунь.

Буквально через 10хв лову я на тім кінці відчуваю чіткий удар, який перетворюється в реалізовану покльовку. Починаю отримувати першу порцію сьогоднішнього кайфу. Щука, проти течії, на міляку, без металічного повідка. Хіба робота біля дому може дати стільки адреналіну? =)

Зображення

Стало зрозуміло, що зубаста і нині крутиться в даному місці. Це добре. Будемо, значить, її ловити. Але на мою приманку більше рибка реагувати не хотіла. Треба було щось міняти. Згадав, що вчора працював Butcher Swirl 3” від Percas і зразу ж поставив його.

Риба довго себе чекати не заставила. Закинув ближче до берега, де було видно вихід щуки, і на перших сантиметрах підмотки сідає щучка. Ах, як класно боротись з нею. Особливо, якщо до того в тебе була значна перерва по рибі більшій аніж «спортивний» окунь, або по рибі взагалі. Припаркував і цю красуню, а потім ще одну. Сьогоднішня риболовля вже тоді мені здавалась вдалою і захопливою.

Зображення

Зображення

Далі кльов не пропав, але я зрозумів, що допустився помилки. Щука клювала на максимально дальній дистанції. Я до неї докидав. «Тюкала» вона на початку проводки, але… Але в мене стояв 8 номер гачка на приманці в 3 дюйма. Збочення, чи не так? Рибка просто не засікалась.

Шукаю в своїх запасах щось побільше і вибираю офсетик від Decoy. Тепер все мало б виправитись. Але поки я проводив свої маніпуляції, рибка відійшла.

Щоб знайти хижака довелось трохи зміститись нижче по течії. Там на мілячку чітко виднілась стара трава і невеличкі бровки. На них я і став шукати рибу. І не прогадав. Вже на перших проводках чую покльовку і реалізую. На березі опинився невеликий окунь. Настільки велика приманка і широкий офсетний гачок не помішали йому зажерти все в себе. Додаю фото для скептиків, які говорять, що на офсет риба засікається гірше. Офсети просто мають бути хороші, та і все.

Зображення

Продовжую ловити в цьому місці. Стараюсь кидати в різні боки, щоб знайти де стоїть рибка. І ось цей раз кидаю з моєї коси фактично в берег. Приманка тільки впала на воду, як в руку вдарило током. Реалізую і виважую щуку. Красуня спокусилась на той же Percas Butcher Swirl 3”. Приманка явно робоча і заслуговує одного з перших місць в коробці, особливо коли говоримо про ловлю щуки, хай навіть не самого більшого розміру.

Зображення

Все складалось дуже добре. До цього моменту. Після щуки я не міг ніяк заробити покльовку. В принципі, я пізніше зрозумів, що зміна місць ловлі давала результат. Рибці просто треба було дати відновитись на точці. Тому я і змістився ще на одне місце, де вчора непогано підбирав окуня, взяв щучку і заробив один прикрий зріз.

Приманку міняти не став. Вона себе сьогодні показала добре. Значить і в новій точці має ловити, якщо тут є риба. Але от з рибою було не дуже. Я проходив бровку з двох її сторін, прочісував яму, а риба не клювала. Тільки от я вперся, що не піду з місця, поки не зловлю рибу.

І от на одній з проводок, яку я робив з максимально високими качками, стукнула рибка. Підсікаю і паркую окуня. Я ж казав, що приманка зловить, лиш би рибу знайти. Butcher Swirl витягнув окуня з самої верхівки бровки.

Зображення

А потім був самий печальний момент нинішнього виходу. Я вирішив перевірити точку судаковою проводкою: два швидких оберти котушки і пауза, щоб приманка впала на дно. Після чергової підмотки чую, що за щось зачепився. Тримаю шнур натягнутим і вже думаю про те, щоб починати відстрілювати приманку, як «зацеп» оживає. Потримав я його недовго. Скоріш за все це був хороший судак. Причина сходу – не зробив підсічку, бо не чув покльовки, плюс гачок дещо затупився до каменюк. Коротше – судака не засік як слід.

На тому і закінчився кльов в цьому місці. Вирішив пройтись по березі пошукати судака. Ходив, бродив, судака не знайшов. Зате знайшов мертвий «зацеп». Треба було повертатись на точку, з якої починав, адже світлового дня залишалось небагато.

Повернувся, прив’язався, поставив Fit Minnow 2”, яка за останні два дні стала однією з улюблених моїх приманок. Кинув – глухо. Ще раз – глухо. Думаю, треба зміститись, але е разок кинути. Кинув… Удар, емоції, щука в руках.

Зображення

Потім затихло. Ну хто б сумнівався. Я помітив, що береш 1-2 рибки і можна сміло переходити. Треба дати рибі можливість підійти на місце знову. Тому я і змістився.

Разом з тим поміняв приманку на Percas Wiki Worm 2”. Дуже цікава п’явка, яка мусить припасти до серця окуню, на що й була зроблена ставка. Сталось точно так, як і думав. За перших декілька проводок взяв 3 окуні. Приманка робоча – однозначно.

Зображення

Ну а потім пішла жара. 3 проводки і 3 щуки. На Wiki Worm, який мав ловити окуня. В мене раніше була ця приманка, але я не надавав їй значення. А тепер розумію, що даремно. «Торч» неймовірний.

Зображення

Хотілось би підвести певний підсумок. Сьогодні я розкусив по щуці 2 точки, куди варто виходити за нею. Окунь або не хоче їсти, або, що скоріше, щука в моїх місцях не дає йому підійти за мальком в цей період. Його ну дуже мало. Гачки треба постійно перевіряти на гостроту і вчасно міняти. Якщо не розумієш чи клюнуло, або зачепився – підсікай з розмахом. Не так досадно втратити приманку з монтажем, як хорошого судака.
За це повідомлення автора Asche подякували: 6
GORUK (13 листопада 2015, 21:56), inspector (18 листопада 2015, 10:05), jurek (16 грудня 2015, 11:41), Олександр77 (13 листопада 2015, 23:14), parawyt (23 листопада 2015, 20:57), SLIK (14 листопада 2015, 21:28)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 16 листопада 2015, 19:34
Вихідні на Дністрі (частина 1)

Сьогодні я хотів би розповісти про два вихідних дні проведених на Дністрі. Об’єднав два дні в один звіт, адже рибки в порівняні з будніми днями було небагато. Але така мала кількість покльовок і риби взагалі змусила проаналізувати риболовлю глибше і зробити певні висновки. Розділю свою розповідь на дві частини: по одній на кожен день.

Субота. День без Percas

Три дні до вихідних я ходив на Дністер і ловив рибку. Впирався я в новинки свого арсеналі – силіконові приманки Percas. Було цікаво розкрити потенціал даних приманок і зрозуміти їх. На мою думку мені це вдалось. Рибку силікон ловив, результат показував гарний. Саме тому в суботу я вирішив спеціально залишити ці приманки вдома і глянути чи будуть ловити інші. З тим і відправився рибалити.

На річку прийшов десь о 14 годині, бо до того часу було досить роботи вдома. Так, хотілося спробувати вранці, але нічого не поробиш. Заходжу на одну з точок і бачу трохи нижче по течії чоловік, якого зустрів по приїзду в Заліщики. Саме він мені і розповів тоді, що на Дністрі клює щука. Думаю, ми ще поспілкуємось з ним сьогодні. Я ж починаю рибалити.

На перших же проводках на дальній дистанції отримую покльовку, але рибка промазала. Шкода, та я все ж планував її забрати звідти. Я цим і займався до того часу, поки новий знайомий не прийшов на берег навпроти того місця, куди падала моя приманка. Скажу так: я не раз помічав, коли заходив на той берег, щоб зняти з зачепу приманку, риба там на деякий час припиняла клювати. От тому мені і треба було міняти місце дислокації негайно, чим я і зайнявся.

По дорозі потеревенили з камрадом, в якого в садку тріпалась невелика щучка. Взяв він її на все ту ж вертушку Mepps #3, якими тут постійно і ловив. Спрацювала в нього точка, з якої він прийшов і де приблизно ловлю і я. Я ж вирішую провірити одну ямку в надії на те, що там нікого не було і точка відстоялась, а заодно там відпочила і рибка.

Та на ямці мене чекало лише розчарування. Я спробував «облизати» її зі всіх сторін, постійно змінював приманки. Нічого не давало результату. Правда було щось схоже на окуневі ударчики, після яких риба не сідала на гачок. Скоріш всього він просто промахувався. Треба було щось міняти. А міняти залишалось лише місце лову.

Той рибацюга вже пішов із займаної позиції, тому в мене виникло бажання обловити стартову територію знову. Якщо риба там клювала зразу, то, теоретично, вона мала б підійти знову в ці місця, адже її тут довший час ніхто не тривожив.

Порився в сумці з приманками і побачив твістер Relax в ультрафіолеті, який був знайдений на одній з виїздів за окунем на березі ставка. Поставлю його. Класика мусить працювати. Починаю закидати, але на дальній дистанції глухо. Аж от переводжу приманку через кущики відмерлої трави и чую «тюк». Давненько тут риба так близько не клювала. Неспішно виважую дрібну щучку і ставлю перед об’єктивом.

Зображення

Початок закладений. А от далі знов стало сумно. Риба просто закрила рот. Не вірю я, що її там не було. Скоріш за все постійна зміна погоди, а також порівняно тепла вода, стають причиною не дуже важного кльову. Але, коли риба закриває рот, треба їй його відкрити.

Саме тому я вирішую поставити таку приманку, яку до в ці дні на Дністрі не використовував – рака. В руш пішов Рак 3Д від Діми Аксенті. Довго я обловлював безрезультатно територію, аж поки не вирішив перейти на мілячок, де днем раніше непогано проявляла себе щука.

Закидаю в бік нового знайомого і на одній з проводок по дну чую чіткий удар. Риба зразу старається піти на течію або за камінь. До речі, на днях виважував щуку, так вона по дорозі так хотіла за каменем сховатись, що розбила собі голову. Ну а ця красуня все ж була доставлена на берег. Приманки видно не було, а флюрокарбоновий поводок тримався «на соплях».

Зображення

На цьому в мене щуки й закінчились. Вечоріло. Один з місцевих риболовів повертався додому і розпитував мене, чи то я фото викладаю в Інтернеті. Бо йому син казав про те, що з фото взнав, що в Заліщиках щука ловиться. Щодо сина: можна і мене напряму запитати, корона не впаде =) Також чолов’яга повідав, що на ямі, куди я давненько збирався піти, нічого зараз робити. Риба замовкла.

А я тим часом старався спокусити ще якусь рибку на покльовку. Пробував різні приманки, але результату не було. Аж поки не поставив Reins AX Craw Mini. Щудовий рак. Я його ще весною добре розкусив, коли з приямка тягав судака і клена, а інші приманки просто мовчали.

І от проводка цього рачка мілким постукуванням по дні або качанням з підмоткою в товщі води принесло свої плоди. Було спіймано 4 окунчика, троє з яких потрапили на фото, а один вже в руках зіскочив і поплив собі підростати, бо був надзвичайно дрібним. Куди б той рак в нього мав влізти, я не знаю.

Зображення

Зображення

Зображення

Приблизно так і закінчилась суботня риболовля. Рибка брала. Я її таки спокусив. Спробував різний силікон, не впираючись цей раз в Percas. Попереду була неділя. І чітко вирішив, що хочу знов повернутись до нових приманок в арсеналі, щоби знов порівняти їх в роботі з іншими. А ще я розумів, що риба стає все менш активною. Тому надія є лише на заморозки, які в скорому часі не очікуються.

Вихідні на Дністрі (частина 2)

В попередньому звіті я описав, як ловилась рибка в суботу. Багато її не було, але на фоні інших рибалок я виглядав як справжній чемпіон. Хвали мене моя губонько… Попереду була неділя, коли ніщо не могло б мені завадити знову перевірити точки. Далі я розкажу, як перевіряв їх, що було цікавого, а що зовсім не сподобалось.

Неділя. Ударний день Percas

Як я і казав, в суботу я спеціально не брав з собою силіконові приманки Percas, щоб порівняти їх роботу з роботою інших. В неділю ж я вирішив зробити упор в продукцію саме цього виробника аби зрозуміти чи і справді вони так добре ловлять рибу. Взагалі, останнім часом задався такою метою: впиратись на кожній окремій риболовлі в одного виробника і вивчати його модельний ряд, щоб вибрати для себе самі ходові моделі від різних фірм.

В неділю була можливість вийти рано вранці, та я нею знехтував. Мої спостереження показали, що з настанням холодів вранішні чи вечірні зорі не є такими актуальними, як, приміром, влітку. Тому спішити немає особливого сенсу. Пізньої осені свою рибку можна знайти і серед дня. Погода дозволяє.

Тому виліз я з хати приблизно о 10 ранку і направився в сторону ріки. За декілька днів мого риболовного марафону я вже точно знав де маю приступати до справи. Попри те, що окунь все рідше реагував на приманки, я все ж мав більшу надію впіймати гарного горбача, аніж скажену щучку. Хоча і щуці я також радий.

Приходжу на місце і ставлю зразу окуневу приманку – Percas Wiki Worm. Настільки вона мене вразила на риболовлі в п’ятницю, що я тепер їй приділяю куди більше уваги, аніж раніше. Починаю обловлювати територію, але рибка не відгукується. Стало зрозумілим, що сьогодні хижак ще більш пасивний, аніж днем раніше.

На протилежному березі чоловік, міняючи вудилища, пробує впіймати рибку. Бачу, результат в нього також нульовий. Довго він не старався. Коли йшов додому, повідав, що впіймав одного окуня, а пройшов немало. Каже, що кругом у всіх все мовчить. Ні спінінгісти, ні полавочники, ні доночники, ніхто не може впіймати рибу. А він ходить з самісінького ранку.

Мене такий розклад не радував. На його фоні ставала все більш зрозумілою ситуація з відсутністю кльову. Але ми легких шляхів не шукаємо. Продовжую далі обловлювати точку.

Раніше тут щучка клювала тільки на дальній дистанції. Та ось я вирішую проводку зробити дещо довшою, а не вимотувати приманку на півдорозі. Переходжу через ліс подорослів і чую явну покльовку. Підсікаю і починаю виважувати. Щучка. Хоч і невелика, але доставила масу задоволення і відкрила сьогоднішній день. Стало веселіше.

Зображення

Продовжував ловити. На березі тим часом не було нікого. Красота. Не думав, що в неділю тут буде пусто. Не бачу кльову і вирішую зміститись на ямку. Може там рибка сьогодні активніша.

На новому місці треба ставити нову приманку. Часто зміна місць, кольору або типу приманки дає бажаний результат. Так було і в цей раз. Я поставив більшу приманку Percas Butcher Swirl 3’’ в темному фіолетовому кольорі. На мою думку такий відтінок був актуальним в моїх умовах, адже вода була дзеркально чистою. Не важливо, що на вулиці хмарно. Саме темні кольори більш помітні рибі в такій прозорій воді. Я це помічав не раз.

Закидаю в сторону переходу коси в яму і починаю проводку. На самому переході нічого не відбувається, а от в ямі відчуваю покльовку і підсікаю. Вже вдруге за сьогодні риба взяла на ближній дистанції, повністю ігнорувавши «дальняк». Красень окунь доставляється на берег для фото.

Зображення

Такий початок на новому місці надихає. Надихає ще й те, що приманка підібрана правильно. Хоча, Butcher Swirl мене радував кожен день на останніх виходах, за виключенням того, коли я спеціально не брав з собою Percas.

Продовжую рибалити на новому місці. Кидаю в ту ж сторону і вже на самій бровці відчуваю удар. Моя Yamaga Blue Current 74 згинається дугою і починає відпрацьовувати ривки. Фрикціон настроєний правильно, що дозволяє відчувати себе впевнено. Немає переживань і за плетений шнур Unitika Night Game #0.3, який себе показав і продовжує відмінно показувати на дні з великим камінням. Боротьба була красивою. Щука декілька раз пробувала піти на глибину і заходила за величезний валун. Головне в таких моментах не поспішати. І ось вона вже на березі. Тим часом підійшов вже знайомий чоловік, якого я і попросив сфотографувати красуню в моїх руках.

Зображення

Перекурили, поспілкувались і він пішов в свій бік. Я ж продовжив ловити на тому ж місці. Все та ж козирна приманка і все той же маршрут облову. І це було правильне рішення, адже практично зразу почув чергову покльовку. По опору розумів, що на тому кінці окунь. Швиденького його паркую і готую до фотографії.

Зображення

Наче все почало вдаватись. Риба ловилась, настрій був піднесений. Але, як потім виявилось, то була остання рибка на сьогодні. Клювати перестало взагалі.

Тим часом на берег почали стягуватись люди. Я очікував їх побачити вранці, а вони прийшли після обіду. Точок для ловлі вже й не лишилось, а йти кудись далі чогось шукати вже не було ні часу, ні бажання.

З тих хто прийшов вдалось розловитись двом людям. Це тоді, коли я спостерігав цей процес. Один ловив на відвідний поводок і впіймав 2 щучки, інший спокусив одну зубату на якийсь кренк. Я ж, цілком задоволений своїм результатом, рушив додому.

Хочеться зробити деякі висновки. В прозорій воді в мене краще працюють максимально темні приманки. Навіть прозорі або білі моделі з блискітками, які б, здавалось, нагадують малька, працюють не так добре. Я зрозумів, що щука стоїть більше в товщі води і рідко бере з дна. Зрозумів також, що окунь закрив рота і вже не скоро почне клювати. А ще я в черговий раз переконався в результативності приманок Percas, в які вперся останнім часом.
За це повідомлення автора Asche подякували: 7
GOR (16 листопада 2015, 21:54), jurek (16 грудня 2015, 11:42), Олександр77 (16 листопада 2015, 22:13), parawyt (23 листопада 2015, 20:58), Pashtet (30 листопада 2015, 11:16), рибацюга1 (17 листопада 2015, 17:40), Валерій (16 листопада 2015, 21:38)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 17 листопада 2015, 18:10
Коротко про головне.

Сьогодні дещо зміню формат свого звіту. Опишу коротенько по основне.

Погода була більш ніж комфортною. Практично не було вітру, а на голову падав дрібний дощик. Тому було цілком комфортно ловити оснасткою в 2.5 грами плюс приманка на доволі товстому шнурі Duel Hardcore #0.8

Вирішив використовувати також скрутки, щоб вберегти себе від зрізів. Як показала практика, на кльов це не впливало. Хіба що на відверто погнутій скрутці приманка не зваблювала рибу.

Вся рибка була зловлена в двох точках, які давно стали козирними для мене. В основному покльовки щуки були чіткими, з гарним ударом. Хоча парочка зубастих просто насіли на приманку (одну видно на фото).

Працювало сьогодні 3 приманки: Percas Butcher Swirl 3”, Percas Lexxy 2.5”, Percas Fit Minnow 2”. По кольорах особливого фаворита не було, хоча останній фіолетовий Butcher Swirl я обірвав достатньо швидко, тому не встиг оцінити його роботу сьогодні в повній мірі.

Проводка: підмотка після падіння і легке покачування з торканням дна. Щука реагувала або на початку підмотки, або ж на самій паузі, коли груз торкався дна.

Всього сьогодні було доставлено на берег 8 щучок та 2 окуні. Злив також 3 гарних рибки: 2 через поганий гачок та одну щуку через те, що довго милувався нею на виважуванні. Є підозра що раз таки зійшов судак, але це лише здогади.

Щука продовжує клювати. Окунь хоч невеликий, але прокльовує, чого не було вчора. Маю надію при першій нагоді знову відвідати Дністер і перевірити свої точки та спостереження в черговий раз.

P.S. Вода в річці неспішно прибуває. Думаю, хороший кльов ще попереду.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
За це повідомлення автора Asche подякували: 8
BOB (19 листопада 2015, 01:23), inspector (18 листопада 2015, 10:01), jurek (16 грудня 2015, 11:43), Олександр77 (17 листопада 2015, 18:25), parawyt (18 листопада 2015, 20:52), Predator (17 листопада 2015, 18:30), tedden (17 листопада 2015, 19:05), М.А.О. (18 листопада 2015, 08:55)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 20 листопада 2015, 17:41
С Keitech на щуку. Отчет с Днестра

Зображення

Возможно вы уже читали мои отчеты с Днестра, которые я публиковал ранее. Там описан каждый день с моего рыболовного марафона. Но вот один день я хотел выделить отдельно и сейчас дошли руки написать о нем отчет.

Чем же он такой особенный? Да ничем. Просто в этот день я сделал упор в приманки фирмы Keitech. А целью моей охоты, прежде всего, была некрупная щука, которая резвилась в последние дни у берега реки Днестр. Было, конечно, желание поймать и окуня или даже судака, но они теперь у нас неактивные. Вот и хочу поведать, как я ходил с Keitech на щуку.

Предыдущие выходы на рыбалку принесли некоторые знания о местах скопления рыбы и ее желания. Поэтому, выходя из дому, я был подкован и наперед знал, куда нужно направляться и какие приманки следует использовать.

В первую очередь я знал, что рыба хорошо реагирует на темные цвета приманок, ибо они более заметны в прозрачной воде. Странно, но щука никак не реагировала на провокационную кислоту, а вот темно-коричневые, фиолетовые и прочие приманки соблазняли зубастую на ура.

Во-вторых, было ясно, что щука более активна в верхних слоях воды. Со дна она также поклевывала, но не так активно. Поэтому нужно было подобрать приманку и вес груза таким образом, чтобы вся оснастка несколько зависала в толще.

Ловить я планировал на мелких местах с глубиной не более полутора метра. Это еще один момент, который требовал правильного подхода к выбору веса и типа приманки.

Итак, делаю в голове анализ и планировку, пока движусь в сторону реки. Сегодня решаю использовать приманки от 2.5 дюйма на весах в 2-3 грамма. По цветам – темные оттенки.

На первой точке ждать поклевку пришлось достаточно долго. Рыбка тут просто обязана стоять. Но, видимо, смена погоды со дня в день негативно сказывалась на настроении хищника.

Ловить я начал на Keitech Swing Impact 3, который должен был соблазнять рыбу либо активным движением хвоста в толще воды, либо подобными червям движениями на дне. И все же мне удалось в какой-то момент подобрать ключик в заданной точке. Поклевка случилась на средине проводки, что для меня было немного неожиданно, ведь раньше рыба клевала строго на выбросе или первом метре проводки. Первая красавица есть, будем соблазнять еще.

Зображення

Но все оказалось не так просто. Рыба закрыла рот, и ее нужно было искать. Я еще раньше заметил, что смена точек ловли давала результат. Ловишь 1-2 рыбки с места и меняй точку. Так я и сделал.

Параллельно смене места дислокации я сменил и приманку. Захотелось поставить что-то еще более контрастное к прозрачной воде. В ход пошел Live Impact 2.5 в цвете “Кола”. Кстати, с этой приманкой у меня интересные отношения. В ее рабочих качествах я никогда не сомневался и ловля на эту модель сопровождалась постоянными поклевками, но… Но у меня не было ни одного фото с Live Impact, ибо после поклевок щука постоянно сгрызала добычу. А с окунями как-то не срослось, хотя приманка явно должна ловить.

Но в этот день мне удалось перебороть это проклятие. На новой точке почти сразу в толще воды ощутил четкий удар. Незамедлительная подсечка и вываживание. И вот оно – первое фото Live Impact с добычей.

Зображення

А дальше было еще парочка щучек, которые явно не хотели пропускать эту приманку. Верю, что решающую роль играл именно цвет. Кстати, после нескольких шнурков силикон оставался целым, что меня несколько удивило, зная о мягкости приманок Keitech. Но, по классике жанра, последний Live Impact все же был срезан ненавистной щукой на одной из проводок. Нужно было ставить поводок, но я что-то подумал, что скрутка будет цеплять на себя траву. Пусть покоится с миром.

Зображення

В ходе рыбалки заметил, что щука стоит больше в толще воды и атакует приманку на подмотке сразу после падения оной в воду. Бывало, что потом клевала и на паузе или следующих подбросах, но основной процент поклевок припадал на старт проводки.

Исходя из такой информации решаю поставить более объемную приманку с собственной активной игрой – Keitech Swing Impact FAT 2.8. Честно скажу, я просто был уверен, что поймаю щучку на эту модель. И на первой проводке моя уверенность подтвердилась мощным ударом. Щука жадно схватила приманку, за что и поплатилась несколькими минутами на берегу перед объективом фотокамеры.

Зображення

После этого хищник игнорировал FAT, и я понял, что нужно что-то менять по приманкам. Вернулся к тому, с чего стартовал. Поставил Swing Impact. И мои предположения подтвердились. Рыба радо жевала предложенній силикон. А я, в свою очередь, радовался поклевкам и красочному вываживанию рыбки ультралайтовой снастью.

Зображення

В общем, за парочку часов было поймано 6 «щурят» весом от 300 грамм (мерил на глаз), что есть достаточно неплохим показателем для мест, куда щука не всегда и осенью подходит, а в другое время года ее здесь не видно вообще. И пусть рыба некрупная, а для кого-то и вообще – малек, но даже она способна преподнести массу красочных эмоций, если ловить ее сверхлегкой снастью. И в этом, поверьте, есть свой «сок».

Я рыбалкой вполне доволен. Приманки Keitech лицом в грязь не ударили и еще раз подтвердили свою уловистость. Нужно будет как-то посвятить еще одну рыбалку продукции этого производителя.

Рыбалка состоялась 16 ноября 2015 года
За це повідомлення автора Asche подякували: 4
jurek (16 грудня 2015, 11:43), Олександр77 (20 листопада 2015, 18:48), parawyt (23 листопада 2015, 20:58), рибацюга1 (23 листопада 2015, 19:03)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 24 листопада 2015, 20:33
бачу, трохи підчистили, звіти гарні!


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 06 грудня 2015, 17:06
Вчора з Русланом вирішили продовжити знущатись з місцевих рибалок на р. Дністер. Виявляється, про нас пішли легенди ще до того, коли ми прийшли з рибалки минулий раз. Чутки розлітаються швидше, як світло.

Гарна і комфортна для нас погода тішила. Було навіть жарко спускатись зі скель Дністровського каньйону. В принципі, такий варіант тішив. Це означало, що якихось змін в порівнянні з вчорашнім днем немає і риба повинна б так само активно клювати і сьогодні.

Зображення

Сьогоднішня ціль - знайти вільну точку і дуже гарно відловитись там по окуню, аби до кінця добити місцевих, які не зовсім успішно пробують там ловити підуста на "покоток" - снасть, яка передбачає в першу чергу багріння риби.

Як би дивно це не було, але вчорашня наша точка була вільна. Там ми і простояли половину часу нашої риболовлі. Зразу були здивовані, що рибка взагалі не відкликалась. Але з часом вдалось її розклювати і зрозуміти, де вона стоїть і що хоче.

Ловився окунь на темні кольори, переважно коричневі. Ідеальним варіантом було "машинне масло". Не дивно, адже кормом для хижака тут виступає бичок, окунь і йорж, а такий колір гарно імітує цю рибу. Помічено також, що активний силікон працював сьогодні краще за пасивку. Хоча непогано окунь ловився і на Percas Wiki Worm, але основна маса з цієї точки була здобута на Percas Butcher Swirl 2".

Зображення

Зображення

Зображення

Сьогодні вдень чомусь не працював ультрафіолет, який вчора розривав, а також приманку хотіло меншу по довжині. Якщо вчора з задоволенням риба жувала приманки в 3", то сьогодні 2" було саме то.

Зображення

Пізніше кльов перестав нас радувати на точці і ми перейшли на яму з досить твердим піщаним дном і невеликими бровками, на яких лишили не одну приманку. Але тут риба поводила себе дуже активно. Окуні клювали досить азартно. Гарно працювала приманка Percas Sakura Shad 2", на яку був впійманий і неочікуваний трофей в вигляді кормушки. Також попадався йорж носар, яких вже давненько не ловив.

Зображення

Зображення

До речі, вже коли сутеніло, почав прокльовувати дрібний судачок в районі 100-200 грам. Краще всього реагував на ракоподібні приманки. В Руслана працював Lucky John Hogy Hog я ж впіймав на Percas Lexxy. Всього нами було спіймано 5 "олівців". Правда фото не робили, бо було досить темно.

Задачу ми виконали. Впіймали немало окуня. Я думаю, в кожного було в активі що вчора, що сьогодні в районі 70-100 окунів. Торч неймовірний.

Сьогодні неділя. Йти на ті місця немає сенсу. Там 100% все забито горе-рибалками, які сапають в надії на окуня, та не до кінця розуміють всю філософію.
За це повідомлення автора Asche подякували: 3
Степаныч (09 грудня 2015, 23:26), inspector (07 грудня 2015, 22:58), jurek (16 грудня 2015, 11:44)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
24 грудня 2010, 21:39
Повідомлень: 61
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 20
Подякувати: 44
Повідомлення
Додано: 08 грудня 2015, 10:24
написав Asche
які сапають в надії на окуня, та не до кінця розуміють

Скоро зрозуміють...


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 09 грудня 2015, 18:54
Що він сенсей по окуню :sun:


Активний дописувач
З нами з:
20 травня 2012, 10:38
Повідомлень: 72
Звідки: Тернополь
Дякував (ла): 1
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 10 січня 2016, 13:17
Сьедобка ПЕРКАС настільки хороша чи це дуже вдала реклама вправного рибалки. Більші моделі пахнуть відверто резиною. Менші сьедобкою. Хто може поділитись відгуками про дану сьедобку?
Mігел
Востаннє редагувалось Михаил в 13 січня 2016, 11:20, всього редагувалось 1 раз.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
15 лютого 2011, 18:24
Повідомлень: 715
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 241
Подякувати: 248
Повідомлення
Додано: 10 січня 2016, 16:58
Тут чуть не доречне запитання яка це сєдобочка доба чи погана...а краще запитати я подати гайку що-б на неї клювало...якщо порівняти звичаїну резину і так звану сєдобну тоді 50/50...сєдобка це не ПАНАЦЕЯ!!!
я тут я там я повсюди...

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 листопада 2012, 20:49
Повідомлень: 343
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 49
Подякувати: 87
Повідомлення
Додано: 21 січня 2016, 09:00
Мурчик-добрий! Зображення

Новенький
З нами з:
05 липня 2013, 09:38
Повідомлень: 22
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1
Подякувати: 1
Повідомлення
Додано: 26 січня 2016, 18:47
пора вже на нафту ТЕСи перевести. а не ГЕСи будувати.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 26 січня 2016, 19:20
ГЕСи будувати - шкодити довкіллю, при будові ГЕС, так як ми рибалки, страждають в першу чергу поголів'я рибне.
страждають території, земля, поселення.
при ссср побудували потужні ГЕС на Дніпрі, багато видів риб зменшилось чи опинились в червоній книзі України.
якщо будувати ГЕС то на дикій території, але в нас такої немає. А враховуючи більшість наших молодих "спеціалістів" які готові таке виконати на Дністрі, стає реально страшно!

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 2 [ 21 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron