Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 1 з 1 [ 2 повідомлень ]
Чемпіонат ІФФРС з з поплавочної ловлі 2012 (Вільшаниця)

Новенький
З нами з:
02 березня 2011, 21:01
Повідомлень: 10
Звідки: Франківськ
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 24 травня 2012, 13:02
Запрошуємо на Івано-Франківський чемпіонат

Доброго дня сусідам!

Запрошуємо на Івано-Франківський чемпіонат з поплавочної ловлі, який відбудеться 9-10 червня 2012 року на ставі у селі Вільшаниця Тисменицького району (8 км з траси Тернопіль-Івано-Франківськ, з кільця в с.Клубівці)

http://fishing.if.ua/forum/index.php?topic=510.msg4191#new

Має бути цікаво, планує приїхати дві львівські команди. Водойма - спортивна, є багато плотви, середньої і крупної, карась крупний, окунь середній і крупний, короп - бонус.

Чекаємо тернополян!

Ростислав
097 2371244


Новенький
З нами з:
02 березня 2011, 21:01
Повідомлень: 10
Звідки: Франківськ
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 26 червня 2012, 08:08
Закінчився черговий Чемпіонат ІФФРС з поплавка, який цього року відбувся на дамбі ставка у с.Вільшаниця. Цікавим моментом було обмеження для претендентів у збірну: домовились ловити тільки штекерами, для підвищення майстерності. Тепер уже можна сказати, що наша збірна сформована, і наступний сезон однозначно стартуємо на всеукраїнські змагання.

Нижче протокол, нарізка фото, та звіт одного з переможців - Сергія Бориса.

Перед змаганнями підготовка вносила неоднозначність
у вибір дистанції і відповідного оснащення для змагань: температура повітря ближче до змаганнь росла, короп збирався на нерест, а карась зовсім відмовлявся підходити до берега.
На тренуваннях дальній закид був значно повільніший за мах, під штекером
плотва була трохи крупніша ніж під 4-ю махом... Але штекер, це було досить ризиковано,
майстерність спортсменів росте шалено!!! Тож домовившись з Шкрібляком, Полівчаком, Кучераком в плані розвитку швидкісної ловлі плотви, працюємо штекером не коротше 9-ти метрів.(Притому,що плотва стоїть під 2-х метровим махом!!!).
Оснасщення:
Штекер Maver 331 13mt. поплавки Colmic Mako 1.5g.; Colmic Hunter 1;1.5gr.
Основна жилка 0.12, поводки 0,07;0,087;0,09 гачки Kamasan B511 N18; N14; Owner 50282 N16;14. Прикормка … Дуже незрозуміла була ситуація з прикормкою, на мою думку риба на неї зовсім не реагувала… Головне було її не розлякати прикорм кою!!!
Тож 09.06.2012 Перший день змагань.
8.30 Старт. Трохи замешкавшись в процесі розкладання реманенту для ловлі я не проміряв глибину під штекером і в той час коли суперники уже ловили рибу я проміряв глибину.
Глибину проміряв (на 9-ти), закормився, перша покльовка- плотва. Ще на протязі години в мене прекрасно клювала не крупна (40-60грам) плотва. Була величезна проблема, верба яка була зліва від мене із за неї я зовсім не бачив суперників. Риба клюкала практично весь тур. Фініш, зважування і я другий в зоні.
10.06.2012 Другий день змагань
8.30 Старт. Ситуація аналогічна крім корча верболозу і незрозумілого пожвавлення суперника який був на висоті весь тур і це було досить інтригуючи, бо по моїх підрахунках на 2-й годині ловлі я програвав йому 3-и рибки!!! Фініш, зважування і я перший в зоні із відривом в 100 грам від Гапєєва Андрія.
Результати в протоколі.
Величезна вдячність компанії Риболов Сервіс за надані призи для спортсмені (прекрасні поплавки, жилку, гачки), та риболов маркету Шаман! Також висловлюю вдячність Полівчаку Ростиславу та Кучераку Сергію за організацію змагань і Ліпській Олі та Гапєєвій Христині за допомогу в організації також Шкрібляк Марині!!!
Тепер Висновки!
В перший день програв, бо на 9-ти метрах стояла менша плотва ніж на 11-ти. Треба було на 2-й годині переходити на 11-ть метрів!!! Малий запас оснасток , в перший день вийшли з ладу три оснастки на яких проміряв глибину і втратив багато часу на налаштування. Оснасток треба по чотири кожної ваги і тоді може вистачить. В швидкісній ловлі «прикрої» плотви має значення кожна мить! Ну і зрозуміла ситуація із Гапєєвим Андрієм – дуже багато інформації він почерпнув у Кучерака і Полівчака, правда це трохи плачевно повернулось для Кучерака… Андрій досить впевнено сів на плотву і якраз на 2-ку мах, ловив він 4-ю але сидів трошки дальше тому і ловив на 4-х метрах від берега (може він не звернув увагу на це але це була правильною довжиною). Тепер головне щоб він правильно використав інформацію яку отримав (спортивна ловля складається із дрібниць, які є дуже вагомими). Ну і звичайно дуже підросла майстерність Остапа! Так тримати!!!
Змагання були чудові!!! Тепер готуємось до Кубка…

Відео та фото:
http://www.youtube.com/watch?v=g8K7198ADnk
http://www.youtube.com/watch?v=fLLCTQtidNk

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 1 з 1 [ 2 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron