Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 5 повідомлень ]
"Рибальські посиденьки-2014”

Активний дописувач
З нами з:
09 червня 2010, 21:04
Повідомлень: 61
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7
Подякувати: 13
Повідомлення
Додано: 20 травня 2014, 20:40
ВСІ НА РИБАЛКУ!!! :gan: :spin: :drill: :ribak: :newy: :connie: :lodka: :ops: :YAHOO: :beer:

Шановні форумчани, їх друзі і співчуваючі, рибалки-любителі !!!

28 червня 2014 року Ротарі клуб м. Тернополя запрошує вас на 10-ті розважально-спортивні змагання "Рибальські посиденьки-2014”.
Реєстрація – у парку ім. Т. Шевченка біля містка на острів з 8.00 до 8.30. Зона змагань – набережна від містка до пивзаводу.
Снасті – 1 поплавцева вудка, або 1 донка, або фідер. Оснастка – з 1 гачком.
Учасників чекають призи від партнерів клубу, цікаві конкурси і смачна юшка.
Тел. для довідок: 0935324732 (Богдан Ілліч).

Змагання індивідуальні, участь безкоштовна

Змагання відбудуться за будь-якої погоди!

Поради, пропозиції, пропозиції стосовно номінацій, спонсорська підтримка учасників приймаються і вітаються!

Основне спрямування фестивалю - відпочинок, знайомство, дружнє спілкування, привернення уваги до перлини нашого міста, його збереження і розвитку.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 19 червня 2014, 21:22
давайте не будемо давати цій темі завмерти, буде більше відвідувачів на цих змаганнях !!!


Активний дописувач
З нами з:
09 червня 2010, 21:04
Повідомлень: 61
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7
Подякувати: 13
Повідомлення
Додано: 01 липня 2014, 21:14
Ротарі клуб м. Тернополя і я особисто щиро дякуємо за незмінну підтримку у проведенні 10-го фестивалю "Рибальські посиденьки-2014":

Миколюку Володимиру (магазин "Над ставом")
Шкляревичу Володимиру (магазин "Рибальська вдача")
Вербовецькому Роману (магазин "Спортландія")
Тесліцькому Володимиру (магазин "Рибалка")
Магазину "Патріот"
Тижневику "РІА Плюс" і газеті "20 хвилин"
ТЗоВ "ЦЕКО"

Окрема подяка головному судді Грицині Руслану, суддям Рюміну Віталію і Грицині Володимиру.
Бажаємо всім міцного здоров"я та процвітання і сподіваємося на подальшу співпрацю!

Фотографії скачуємо тут: https://yadi.sk/d/BNZ6VJsZVZhYb


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 01 липня 2014, 22:38
класні фотки ! дякую !


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 грудня 2008, 17:41
Повідомлень: 370

Дякував (ла): 160
Подякувати: 105
Повідомлення
Додано: 03 липня 2014, 23:39
28 червня 2014 року відбулися "Рибальські посиденьки-2014”, які проводяться протягом десяти років поспіль. З своєї сторони хотілось би подякувати Ротарі клубу м. Тернополя за цю роботу, яка проводиться для підготовки такої грандіозної зустрічі. А саме Шиню Богдану Іллічу, котрий є ініціатором цього свята. За весь час проведення заходу в програмі завжди заплановані цікаві конкурси та вікторини. Я так думаю, що найкорисніша вікторина-це «Мій рідний край», в якій завжди цікаві питання. І найцікавіше те, що всі учасники будь-якого віку і статі які приймають участь, у "Рибальські посиденьки-2014”, залишаються завжди з позитивним настроєм та цікавими призами. Цього року хотілося б відмітити спонсорів «Посиденьок». А саме магазин «Спортландія», київська оптово-роздрібна компанія «ИБИС», магазин «Над ставом», магазин «Рибальська вдача», магазин "Рибалка", магазин «Патріот», Тижневику "РІА Плюс" і газеті "20 хвилин", ТЗоВ "ЦЕКО". Перед початком змагань було проведено семінар по прикормкам, які надала компанія «ИБИС». Кожний учасник міг «дегустувати» прикормки компанії «Sensas 3000 CLUB». Після семінару учасники отримали прикормку. Одразу взялись активно його використовувати. Прозвучала цікава фраза хлопчика 11 років, який прикормив місце отриманою прикорм кою: «А все-таки вона працює». В результаті цей хлопчик зайняв 1-ше місце серед дітей.
Були такі номінаці. 1-3 місце серед дорослих та дітей, перша зловлена риба, найменша риба, найоригінальніша риба, призи за конкурси на точність та дальність, «Мій рідний край», «Цікава рибальська історія», та багато інших.
Загалом свято відбулось і досить цікаво. Дякую Всім, хто взяв участь у святі як організатор і як учасник . Спонсорам подяка за цікаві призи.
P.S. До зустрічі на наступних змаганнях!

Дивіться фото.

https://plus.google.com/104204479417084053745/posts/GMta7w32MFB

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 5 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron