Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 4 повідомлень ]
с. Кринцилів

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 22 березня 2009, 19:26
Щож, негативний результат - теж результат, це я про нашу рибалку на Збручі біля села Кринцилів (це трошкі нижче по річці від Сатанова). Але все по порядку.
Ітак, нас пятеро : Кабан, Дімон з братом, я і кум Кабана в субботу зранечка відправилися на Збруч. Місця для мене досить знайомі, не раз в теплу пору року приїзжав в ці місця відпочивати і рибалака була непогана. Ловився карась, окунь, плотва, голавль, в розмовах з місцевими взнали, що є непоганий судак, карп і щука. От ми і зібралися, взявши з собою найрізноманітні снасті - спіни, поплавчанки, ну і різні прибамбахи для ловлі на них. З погодою нам особливо повезло, вітру небуло, тепло. А ще і річка порадувала, вода, на причуд прозора. Ну все!!!, говорило про вдалу :spin: рибалку. А ні....... :( Спочатку пробували на спіни, - ноль з мінусом (зацепи з втраченими силіконами). Збруч в цьому місці протікає кілометрів 10-12 через ліси, так що зацепистих місць там хватає. В мене хоч мінусу не було, використовував незацепляйки. Потім пробували на поплавчанки - мотиль, хробак, опариш. Ловилась тільки верховодка і ще якась рибка дуже схожа на неї, але форма тіла була більш схожа на плотвину і спинка більш темніша з синевою. Дуже багато ходили, міняли місця, а місць там (на погляд рибних) дуже багато, річка часто виляє, є невеличкі затоки, завали на річці, перекати і інше. Нічого нам не помогло, нема кльова і все тут :( :( .
Напевно трошкі зарано. Будемо пробувати ще раз зїздити туди коли трошкі потепліє.
До речі невдала рибалка ну ніяк нам не спортила настрою. Місця там дійсно чудові і красиві (з нашої сторони заповідник "Медобори"). В лісі кругом порозцвітали підсніжникі і випустила перші листочкі черемша.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора GOR подякували:
SFox (09 квітня 2011, 23:04)


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 23 березня 2009, 04:03
Ульот!!! =-O Місцина Респект, тре туда срочно навідатись ;) Я вже нагострив лижі :pleasantry:


Активний дописувач
З нами з:
04 грудня 2009, 19:50
Повідомлень: 51
Звідки: Файне Місто
Дякував (ла): 26
Подякувати: 13
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 22:48
написав GOR
Щож, негативний результат - теж результат, це я про нашу рибалку на Збручі біля села Кринцилів (це трошкі нижче по річці від Сатанова). Але все по порядку.

На якому боці ловили? Як доїхати на авто? Дякую.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 23:08
написав voha-san
На якому боці ловили? Як доїхати на авто? Дякую.

Дорога на Скалат - Гримайлів - Вікно - Красне -Калагарівка, дальше переїзжаєш на хмельницьку сторону (Сатанів), якщо мені не змінює память, дальше за мостом перший поворот направо (на Кринцилів),Дивись карту і фото, що надається. В Кринцилові машину лишали біля моста, переходимо знов на нашу сторону і вниз по течії (там вже розберетесь).

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора GOR подякували:
voha-san (17 березня 2011, 00:01)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 4 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron