Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 9 повідомлень ]
с. Лисичники (перед Касперівською ГЕС)

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 23 серпня 2011, 20:33
Їздив туди на вхідних.
Поїхав з родичами та нареченою. Толком не збирався на рибалку, пріоритетніше було просто відпочити, покупатись, поїсти м'яска.
Прибули на місце біля 18 години. Позносили всі речі в будиночок та напрягли дівчат готувати їсти. Я витягнув спінінг і пішов декілька раз сполоснути приманки.
Чіпаю Aglia Long №2 кольорової розкраски від Mepps і на першій проводці бере окунь грам так на 100. За тих 10 хвилин поки нарізались канапки витягнув ще 2 таких матросика.
Ввечері, коли наша шумна компанія обговорювала різні теми, я почув дивне булькання в воді. Коли ми підійшли, то вода аж кипіла від малька. Видовище суперське.
З слабенького бодуна в 6 раку я таки піднявся на рибалку з думкою: "Якщо зараз не буде клювати, піду дальше вляжусь". Пішов на кладочку і на ту ж блешню на першій проводці взяв окунця десь на 300 грам. Зрозумів, що спати вже нема чого. Далі окунь лупив практично на все що я чіпляв: Аглію Лонг з чорним пелюстком, якусь маньячку від Страйк про. Силікон мовчав як завжди. Коли там не буваю, нема жодної покльовни на силікон. При різних оснастках, в різних місцях, при різних типах проводки - глухо. Здивувало те, що я розловив подарований мені колись, відверто кажучи, плохенький воблерок JAXON XTR-C (http://voblery.com.ua/catalog/xtr-c.html). Брало на кожній проводці (м'який твіч з паузами 2-4 сек). Але через його, як виявилось, тупі гачки було багато сходів. В результаті я його зачепив і був змушений обірвати. Хочу виділити момент, коли при останньому ривочку, в півметрі від кладки, з глибини вирвався окунь і різко атакував воблер. За такі речі варто рибалити. Племінник получав кайф від ловлі на поплавок на живця. Крику було на всю округу. Згадав і себе в 10 років =)
Брав чомусь тільки окунь, але то можливо через те, що ловив суто з кладки в практично незарослих водах і на глибині. Знаю точно що є щука (бачив не раз що її там ловили) і судачок (сам ловив).
На наступну поїздку планую витягнути лодочку і заплисти трошки в зарослі.
Від рибалки отримав море задоволення, враховуючи те, що не їхалось цілеспрямовано на неї.
На жаль не володію на даний момент фотоапаратом чи телефоном з камерою і тому не робив фоток. Попрошу швагра скинути, ві там щось фоткав, а тоді може і сюди залию.
P.S. Туди їхати варто і треба. Жалкувати точно не прийдеться.
За це повідомлення автора Asche подякували: 2
GOR (23 серпня 2011, 22:29), Віталік (24 серпня 2011, 13:30)


Активний дописувач
З нами з:
18 лютого 2009, 18:34
Повідомлень: 54
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 39
Подякувати: 7
Повідомлення
Додано: 24 серпня 2011, 10:10
Доброго дня. Підкажіть - будиночки платні, якщо так то яка вартість, чи є можливість взяти лодку на прокат, яка якість дороги? Наперед вдячний.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 24 серпня 2011, 11:48
Якість дороги не з найкращих. Головне не попасти на сам берег в дощ. Бо без нормальних коліс довго прийдеться там кукати. Це безумовно великий мінус.
На рахунок будиночків: чесно ціни не знаю (в мене там свій =)), але те що можна знімати, то 100%. На днях взнаю точно і напишу. В тих людей які відповідають там за порядок і т.д. можна взяти ключики від колодки яка стримує ланцюг який привязує лодку (по аналогії з кощеєм безсмертним). Вона в них там є аж одна, вони беруть якусь там плату. На тій лодці плавав ще минулого літа, цього вже придбав собі сам. До слова: там не якась турбаза чи тому подібне. Взагалі там рахується вулиця з села :russian: . Тобто там люди мають свої будиночки, типу житлові будинки =) А люди які там тримають колибу і наймають сторожа - мають 2 будиночки які здають приїжджим.
В скорому часі відпишу про ціни і самі умови більш точніше.
До речі, трошки далі по березі купу народу з палатками рибалить. Там постійно такий аншлаг =) Але там, в основному, стоять а коропа, ляща.
Минулого року якийсь дідок з Франківщини там місяць прожив в машині, так захопився =)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 00:55
Повідомлень: 495
Звідки: Sтарий Парк
Дякував (ла): 542
Подякувати: 270
Повідомлення
Додано: 24 серпня 2011, 12:00
Опис файний, щеб фото побачити...За то шо з палатками теж плату знімають ?
Автономера за 5 хв.вул Весела 1. 098-999-42-42 .

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 24 серпня 2011, 13:27
Там популярні місця для палаток: в лісі і понад берег де камиші. Наскільки я знаю то за палатки ніц не беруть. Просто там де та "вулиця" стоїть знак "Приватна власність". Але не будь в мене там доміка, то сидів би в палатці там над берегом. Зливався би з природою =)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
29 січня 2009, 11:47
Повідомлень: 61
Звідки: Тернопіль, Східний масив
Дякував (ла): 160
Подякувати: 41
Повідомлення
Додано: 24 серпня 2011, 13:37
Покажіть, будь-ласка, на карті то місце для палаток. Можливо на вихідних туда рвану.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 24 серпня 2011, 13:57
Зображення
Синім кольором - місця де зїжджаються рибалки з палатками.
Червоним кольором - "Приватна власність" (Там є "Колиба", коли не вистачає алкоголю)
Зеленим кольором - Дорга в ліс. Зїжджаються в основному туди "пабухать" з алатками. Пологе намулисте дно. Непогано бере карасик.
Блідо-рожевим кольором - Понад воду дерева, багато повалених гілок в воді при досить великій глибині (починаючи десь від 2м). З берега до води добратись там складнувато.

Ну десь приблизно так.
За це повідомлення автора Asche подякували: 5
Babai (24 серпня 2011, 22:20), parawyt (24 серпня 2011, 16:54), Tolik (25 серпня 2011, 08:39), Паша (24 серпня 2011, 16:06), Віталік (24 серпня 2011, 14:04)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
19 травня 2011, 18:07
Повідомлень: 323
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 12
Подякувати: 143
Повідомлення
Додано: 25 серпня 2011, 19:19
Як обіцяв, кидаю парочку фоток. На жаль були тільки телефони з галімими камерами і швагро в основному фоткав свого малого.

Тут можна легонько зацінити природку. Файно на лодочку і :gan:
Зображення
Наречена не вірила що "на пластмасу можна зловити рибу". Докази в студії. =)
Скептицизм - це добре, та не завжди.
Зображення

От як придбаю фотік, буде файна фотосесія.

З.І. Скиньтесь на фотік бідному Васі =)
За це повідомлення автора Asche подякували:
Pashtet (26 серпня 2011, 17:51)


Активний дописувач
З нами з:
14 травня 2014, 11:19
Повідомлень: 28
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 9
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 16 липня 2014, 08:24
хто був в даному місці? Чи краще переїхати на другу сторону і ловити з села Голігради .Минулого разу був там біля берега 3 метри так і ловили біля берега карасів хотілось би карпа половити трохи . Якщо закидали далі то були зацепи і постійно лишав кормушки.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 9 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron