Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 6 [ 81 повідомлень ]
c.Вертелка Зборівський р-н

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 січня 2009, 21:15
Повідомлень: 59

Дякував (ла): 5
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 23 травня 2009, 11:14
Підкажіть,як проїхати в це село з Білої(якщо можна карту)наперед вдячний.
Є вода - має бути риба!!!

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 25 травня 2009, 22:40
Дорога на Заложці, проїхавши Г. Івачів є два шляхи. 1-й через Д. Івачів-Малашівці-Іванківці-Кобзарівку- Вертелка, дорога коротша, но розбита вщент. 2-й. минувати поворот на Д. Івачів -Ігровиця - Хомівка - Мшанець - Манюки, вже при виїзду з Манюків (буде ліс) буде поворот наліво (є вказівник) 3 км і на місці. Якщо треба на дамбу - перший поворот після моста в Вертелці направо

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора GOR подякували:
E_n_d_r_i_k


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 18:48
Повідомлень: 55

Дякував (ла): 23
Подякувати: 21
Повідомлення
Додано: 15 березня 2010, 11:37
Ну ось ми після не зовсім вдалої рибалки в Борщівці, заїхали на Серет. Було близько 15:00. Стан річки і води додав нам оптимізму. Рівень води нормальний і вода чистенька.

13032010.jpg
Спочатку пробували вверх від дамби, 20 хв. ні одного ударчику. Сумнувато. GOR залишився ще кидати, а я побрів вниз по течії. 15 хв кидав біля самісінької дамби - глухо. Пішов в низ по течії. Облюбував собі кущик і почав сплавляти маленький твістерочок по течії. Тільки його занесло під кущ, відчув удар, єєє!!! окунець грам на 100. Знову закинув і знов той самий варіант, бере під кущем. Зловивши 5 шт., кличу GORа. Почали облавлювати привабливі кущики. Окунь бере регулярно, але переважно не більше 150 гр. Зупинившись на одному місці, продовжуємо ловити. Я з права сплавляю сілікон під черговий кущ, GOR зліва ловить на бровці. І тут пішов крупняк. GOR витягнув боцмана на 400 гр, далі знов 300 гр і знов, і знов. В мене під кущем беруть трохи меньші, але коли почав підтягувати під бровку взяло пару крупнячків. Все зловлено на 2-х сантиметрові твістера, кольора різні (червоний з білим хвостиком, фіолет, темно зелений) джиг головки 2 гр. Отож в результаті 2-2.5 кг окуня.

13032010(002).jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Постійний відвідувач
З нами з:
06 липня 2009, 09:47
Повідомлень: 184
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 272
Подякувати: 119
Повідомлення
Додано: 15 березня 2010, 18:31
:good: нічо так відловилися!! І провідали обстановку шей окушків потягали. :nyam:
:newy:

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 17 березня 2010, 20:38
В неділю були у Вертелці, пробували ловити окуня, спочатку шось важко получалося, а потім трохи пішло, хоча розмір не дуже..., але регулярно.

IMG_2715r.jpg
Максимально викошував полосатого фіолет від релакса, чим був дуже здивований, як правило у пізню осінь він полюбляв найменші копита, які теж ловили...

IMG_2717r.jpg
Рахую, що ця рибалка удалась, перший окунь на МДЖ, плюс нормальна компанія рибацюг.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 17 березня 2010, 21:37
Ще хочу додати, що крім окуня покльовували на МДЖ щучки карандашики і мну даж попався 1 карасик :) Класна компанія :gan: :beer: , свіже повітря :brrrr: , річечка :connie: :drill: :ribak: - романтика :) Хочу ще туди :)
ПС, надалі постараюся незабувати свій фотік...


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 19 березня 2010, 18:51
Сьогодні, після робочого тижня і першого дня потепління було вирішено відвідати річку в складі: я, Паша і Андрій. Виїзд з Тернополя в 10:15, на місці в 11:00 вже з роскладеними спінінгами.
Першим в воду полетів релаксовий фіолет на 2 граммовій головці.. і не перших оборотах катушки.. тук-тук.. легенька підсічка.. і з води показується окуньчик десь з 50 грамм.. відчіпивши відпускаю в річку...
Це додало оптимізму і ми зрозуміли що гарна погода і потепління додали активності рибі...
і так переходячи з місця на місце шукаємо матросів більшого розміру.. і вже під час пошуку почали попадатись від 50-150 грам.. час від часу проскакували і більші 200-350 грам..
звичайно не обходилось без борід, обривів і сходів.. був схід щучки десь коло 400 грам і один відкушений хвіст твістера... я частіше переходив з місця на місце регулярно перевіряючи вміст пакетів колег.. і коли черговий раз підійшов до Андрія, який виманював окуньців з під кущів.. я вирішив зробити декілька кидків на течію і на 3-4 проводці чую сильний удар =-O ......... підсічка і фрікціон який був настроїний під окуньців 150-250 грам починає сильно розмотувати...... не послабляючи натяжку швиденько підкручую фрицик і мою зубочистку (kingfisher уди 1-6г, 170см) згинає в дугу =-O по спінінгу бачу сильні підтяжки і ривки риби при кожній з яких бланки згинає ще сильніше... і тут недалеко від берега побачив спину окуньця який побачивши мене зібрався з силами і зробив ще пару ривків, намагаючись заплисти в коряги.. але через паро секунд вже був викинутий на берег..
Рибалим далі.. через деякий час Паша признається, що виловив теж хорошого окуньчика :)
і знову кльов хороший, правда знов не великі окуньці але і так цікаво ловити ще й при хорошій погоді..
піорибаливши ше троха і побочивши спад кльову йдем до машини пити чай, після того провідуєм річку перед дамбою де за 20 хв. ніодного удару..
повертаємся на старі місця :) виловлюєм ще по декілька окунців, збираємся і до дому :BYE:
декілька фото:

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 19 березня 2010, 19:06
Серьога нас підло розвів. :twisted:
Впіймавши в нас на очах першого дрібного окуня ми з Андрієм застрягли на місці, а він пішов далі по течії і виловив весь крупняк :lol:
Дрібний окунець не давав розслаблятися - ловився часто та піднімав настрій. Більш крупні екземпляри попадались рідше, і теж радували.

Зрештою це в мене і в Андрія було відкриття сезону 2010 :YAHOO:
Ну і звісно всю рибалку прикрашав гарний настрій, яскраве і тепле сонечко, доволі активний кльов та чудова компанія ! Чого і вам бажаю !
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 19 березня 2010, 21:00
ааа.... супер... класно відпочили відать ;) маладца !!!
ПС, карасі непопадалися ;) ???


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 19 березня 2010, 21:21
Нє карасі не попадались... але бачили мужичок смикав на відвесну блешню, то зловив одного :)


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 19 березня 2010, 21:53
Карася зловив він не одного, а декілька. Стояв біля мене, мужик - вапще красава. Він постійно розказував що вже все, останню блесну обірвав, що вже кльову не буде, що вже йому пора додому збиратися. І казав що вже йде і прощались, після чого його бачив по ту сторону дамби в кущах і нікуди він не поспішав. Коротче, мужик з приколом, мабуть ми його не дуже радували своєю присутністю.
Так от він в одному місті (там де дерево над водою похилене і одна здорова гілляка на воді лежить) там і багато піни збирається і бруду, він там і ловив. Кидав свою блешню (доволі величеньку бронзового кольору ромбоподібну з декількома гачками) вертикально прямо в піну, і одного забагорив, а іншого то таки за рота піймав. І ще це зауважив і показав. Здається в нього потім ще один карасик був, але яким чином то я вже не в курсі.
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 02 липня 2010, 19:34
Вертелка зовсім не та що ранньою весною. :'(
Не знайшов я там йорша, як і окуня. Мужики ловили на 4 поплавчанки на хробака - все мовчало. Кропива в метр висотою комарі дикі і дуже дуже голодні. Страшно мутна вода і дуже високий рівень води.
Не впізнав я Вертелку.
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости
За це повідомлення автора Паша подякували:
vovik007


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 18 грудня 2010, 16:57
Сьогодні після невдалої спроби половити щуку по річці Серет.. вирішено було заскочити в с. Вертелка на річку.. з метою половити полосатого в складі Віталіка (Хочачек), Роми і мене.. але не так все просто склалося.. по слизькій :excl: дорозі до цього села після повороту з траси на ліво до Вертелки дико почало заносити машину 4 рази наш рибацюга-водій її вирівнював.. але швидкість була коло 50-60 км/год.. і розвернувши нас викинуло в поле =-O .. думали всьо.. перевернемся так як після вильоту з дороги нічого не бачили бо лобове завалило снігом.. але слава богу всі цілі здорові.. так що водії!!! будьте дуже уважні :excl: при виїздах на рибалку так як грунтові дороги нічим не посипають і прихват коліс не такий як на трасі чи у місті :excl: деякий час витягування машини нами і "на тросі" нічого не дало до поки не позбиралося декілька проїджаючих машин.. дякуючи небайдужим водіям всеж випхали машину на дорогу..
ущерб не значний але шкоди машині завдав.. тому ще раз наголошую водіям! будьте уважні на дорогах :excl: :excl: :excl:
всеж добрались до річки і почали спінінгувати.. за годинку виловили з десяток окуньців і одну щучку (коло 500г зловив Рома).. і поїхали додому.. окунець клював під самим берегом.. можна було навіть не закидати.. але якись сонний він зараз.. думаю блище до весни піде вже активніше так як минулого року.. :BYE:

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора seryoja подякували: 4
BOB, GOR, parawyt, SFox


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 05 лютого 2011, 13:05
Сьогодні не зважаючи на сильний вітер вирішуємо з Віталіком (Хочячек) відвідати не на довго річечку.. по приїзду дуже втішило що вітер "в спину" і пасмурна погода..
"розкусивши" окуня підібравши розмір приманки, колір і вагу частенько з води дістаєм непоганих окуньців і тут чую у Віталіка фрикціон жужить.. через мить шнурок десь 400г на березі.. подаю приманку в те саме місце, удааар, два ривка і лєсочка обвисає.. зрізала.. привязую нову приманочку і через декілька хвилин з води показується ше один маленький шнурок.. далі окуньці і окуньці.. Віталіка ще схід зубатої перед самим берегом.. окунець вже ізрядно мене дістав того ставлю поводочок і такуж приманочку але більшого розміру і через мить знову шнурочок.. далі вирішено було поїхати ще десь на річки надіючись на хороший кльов щуки але по інших місцях не склалося з кльовом.. в цілому Вертелка порадувала.. матроси і шнурочки досить активні.. головне брало суто в одному місці на відрізку +-10м по березі.. суто на один колір приманки.. все решта в повному ігнорі включаючи і "сєдобну резину"..
трошки холодно було того дуже не фоткали але 2 фоточки всеж зробив..

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора seryoja подякували: 13
BOB, GOR, kaban, rc5, Sasha, SFox, under, vovik007, Хочячек, yge0607 і ще 3


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
07 березня 2010, 17:23
Повідомлень: 370

Дякував (ла): 237
Подякувати: 472
Повідомлення
Додано: 12 лютого 2011, 14:30
Вчора на дві години було вирішено заскочити з seryoja на цю диво річку. В десятій на місці, зустріли набурмоченого рибака, який ловив на штани від ранку і результату 0. перший заброс зробив біля нього, ударчик під берегом і окунь на гачку. Наступна проводка також не була холостою, окунь вагою грам 200 теж опинився на березі. в Сергія також фактично на кожній проводці чіплявся окунець (найменших, розміром в палець, випускали) Після години рибалки, почався сильний вітер і опади снігу. Кльов обрізало, а ми зібрались і поїхали додому. Фоток нажаль не робили...

П.С. окунь брав переважно під самим берегом, з під кущиків, на силікон кольору машинне масло і фіолет №1.
За це повідомлення автора Хочячек подякували: 4
GOR, parawyt, Sasha, yge0607

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 6 [ 81 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron