Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 5 з 10 [ 137 повідомлень ]
Звіти 2009 р.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 14 липня 2009, 11:52
от така сьогодні вода була від горбатого до причалу..

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
08 січня 2009, 13:44
Повідомлень: 61

Дякував (ла): 1
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 14 липня 2009, 14:07
Серьога ,спокійніше реагуй на смайлики, не збирався тебе образити.
Це вже просто крик душі.
На минулому тижні біля мене дєдушка витягує біля мене лина довжиною 10 см і тягне в сумку.
Кажу до нього випусти,він ж маленький.А він мені -він гарний. >:o
Слів не вистарчає.....
А рибалку-можна.Але в годині 4-5 вечора і до 7-8.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 14 липня 2009, 15:07
щуку, судака малих відпускаю завжди, так як більші попадаються часто, а вот окуня великого неловив :'(
а на соумесну рибалку то десь ужо з понеділка виберимось ок? в такі години під вечерок мені на нашому озері саме більше подобається ловити :good: :)


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 21 липня 2009, 16:55
трохи довго не писав я на форумі, інтернету не було , та й сімейно побутових проблем хватало 8-) .
Вобшем , викидую фотку судака 6 кг - друга рука судак 1 кг, знайомий скинув з свого тел. Зловлені на відкриття.

1.jpg
Деколи після роботи заїзджаю на малу дамбу , годинку потягати полосатих.

4.jpg
3.jpg
Деколи щучка мілка влітає.

5.jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 22 липня 2009, 11:22
Вночі не спалось і в 12.00 я стояв на малій дамбі. Двіжуха на воді час від часу появлялась, шо свідчило -рибка є. Починаю з крек джека, чота за пару забросів глуховато. На очередній проводці, шось повішалось, по виважуванню чую шо не окунь, і щучка мілка так чота не ісполняє, коли витягнув - судачок дета 400 гр :) Пробую сфоткати. сорі шо не якісно. Відпускаю.
22072009(001).jpg
Дальше ловля на воба результату не приносить. Пробую ріджа 35 , за пару забросів знов судачок 200 гр - відпускаю. Дальше знов шось результату нема. Бачу , що вже 30 хв не далеко від мене хтота теж спінінгує. Іду думаю побазарюю Прихожу - дідуля активно швиряє в одну точку жовтого віброхвоста. Поспілкувавшись був вражений його результатами на нашому озері, в прошлому році осінню судак 8700 з берега -водокачка, 16 штук за ніч -від 1 кг. Ще казав шо зараз кликастих поменьшало, колись за ніч 4-5 штук від 1кг і більше - це була норма. Ще трошки постоявши і поговоривши і покидавши, прийшов до нас дощик, я зібрався і чух чух додому.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 31 липня 2009, 15:57
Вчора вечером заїзджав до колеги помогти йому з компом, дета 23.00 вже був вільний і їхавши додому рішив заскочити на дамбу , НЕ пожалів :pleasantry: Рибка клюнула на крекджека. Тягнув його без напряга. Чесно кажучи був здивований від бойцовських якостей кілограмового судака, до щуки йому ще далеко 8-)

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 01 серпня 2009, 10:53
Сьогодні зранку Я, Паша і мій кєнт пішли обловлювати наше озеро, ми (я з знайомим Сєрьогою), почали ловити коло малої дамби до годинки часу ніодного удару, потім в мене щось взяло, повідчуттях або більший окунь або дрібна щука, але так і не витягнів так як заплила в водорості, якраз підійшов Паша і почали рибалити разом, покидавши ще троха безрезультатно, вирішили піти на дамбу в результаті дрібний 1 окунь, далі пірс за дамбою, ще один дрібний окунь, вже всі ростроєні рибалкою і поганою погодою, як мому знайомому влітає щучка, десь коло кілограмчика, дєдушка який ловив з боку на пружинки поміг підсачком, :) щучка на березі, було зловлена на мепс аглі лонг 4 біла (срібна), покидавши ще з годинку від дамби, до малої дамби, ніодного удару, зібрались і пішли додому..
п. с. Знайомий не може з фотіка фотки скинути, бо десь дріт загубив, Паша, скинь будь ласка фотки.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 серпня 2009, 10:57
Повідомлень: 416

Дякував (ла): 145
Подякувати: 310
Повідомлення
Додано: 01 серпня 2009, 11:00
кент то я))))
автовініл.розробка та поклейка автомобілів плівкою.063 386 19 64

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 01 серпня 2009, 11:02
:) може ше Паша сьогодні скине..


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 01 серпня 2009, 11:36
А в мене жодного удару :'( .
Іншим разом сподіваюсь ! :drill:

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 серпня 2009, 10:57
Повідомлень: 416

Дякував (ла): 145
Подякувати: 310
Повідомлення
Додано: 01 серпня 2009, 12:26
о! :)
Доречі ця щучка мала повний живіт малька,
думаю це ознака початку жору :laie:
такщо готуємся :gan:
автовініл.розробка та поклейка автомобілів плівкою.063 386 19 64

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
01 серпня 2009, 10:57
Повідомлень: 416

Дякував (ла): 145
Подякувати: 310
Повідомлення
Додано: 04 серпня 2009, 22:03
був сьогодні вечером на нашому озері . Результат -ноль. Рівень води чомусь дуже впав. риба коло берега дуже активно викидалась але не від того що її хижак ганяв ,а просто так(непанятна). обловив все від пірсу біля Галичини до малої дамби ударів ноль . перепробував весь силікон і бляхи. Доречі замітив багато мертвих судаків розміром в 5-6 см.
дивно.
чи то :grisha: чи то риба не клює)))
автовініл.розробка та поклейка автомобілів плівкою.063 386 19 64

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 05 серпня 2009, 12:13
Вчора ввечері поки чекав друга (домовились поїхати на серет кленя ловити), був час, і я був біля ставу, то десь 30 хв покидав вертушки з пірса (той що біля "Галичини") і якимось чудом вчепився окунець
040820091029.jpg
на мепс тройку з червоними крапочками. Було ще зо два удара, на той самий мепс.

Сьогодні зранку десь в 6-45 я був на ставку на тій самій дамбі. Збоку два дідка з донками. Ударів ноль, і не видно щоб окунь чи щука ганяла. Пару хвилин покидавши перебираюсь блишче до дамби. Біля дамби бачу "вода кипить", рибка скаче в різні сторони, і через секунду мепс тройка летить у воду.
050820091033.jpg
От такий гарний окунь приблизно на 300 гр знов чудом зацепився на той самий мепс тройку. (прокоментуйте, хто знає чого такий "чудо" зацеп за нижню губу ззовні в середину другий раз)

Ще пару забросів, і ніц. Через пару хвилин в радіусі 20 метрів часто "закипала вода" і мальок врозсипну... Тривало це ще десь пів години. Удари були, але більше ніц не виловив. :russian:
Вирішив пройтись на малу дамбу, по дорозі пару забросів виборочно робив, ніц. Вода цвіте...
На малій дамбі наблюдав як інколи окунь ганяє, але так і не виловив ніц.
Пройшовся парком - рибаків на мирну рибу ДУЖЕ багато. От такий ранковий тур.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 05 серпня 2009, 16:35
Окунь часто приманку атакує прижимаючи її до дна, тобто він хоче її придусити, поранити, порізати - своїми зяберними кришками. Такі картини бачив по каналу охота і рибалка, коли камерою знімали як окунь атакує балансир, блесну. Було видно, як декотрі особини просто прижимали приманку до дна, старались порізати її своїми зяберними кришками.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Клубівець
З нами з:
06 грудня 2008, 22:02
Повідомлень: 506

Дякував (ла): 358
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 08 серпня 2009, 20:24
Нарешті є змога щось накалакаю.В середу з когегою по роботі вилізли 5 ранку на став, почали махати спінами від пристані, закінчили біля пивзаводу. Біля острова Сидоренка, в траві, намацали окуня. У мене чотири удари, два витягнув, один зійшов, четвертий невстиг зачепитись.Розмір близько п"ятнадцяти сантиметрів. Ловив на силікон, колір світло-коричневий з бльостками. Нарешті цього року розловився. В другана нуль. На ставі перші рази рибалить (сам зі Львова), але ще не все втрачено. В п"ятницю продвжили марафон, але від пристані до гребного каналу. Результат нуль. На нові пристані біля лісу напоролись на сітку, витягли, до десяти метрів. Карпика до півкилі відпустили підростати і радіти життю, сітку порвали і викинули. На каналі місцеві вдосвіта взяли дві щуки біля кілограма на фіолетовий силікон.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 5 з 10 [ 137 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: