Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 1 з 1 [ 15 повідомлень ]
Треба зупинити цей бесприділ

Новенький
З нами з:
28 березня 2015, 11:24
Повідомлень: 11
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 2
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 03 червня 2015, 10:48
Доброго дня.
Почав рибачити в цьому році з березня місяця на тернопільському ставку. І саме з цього року приспів на фідер. Цікава рибалка і головне результативна. Але менше з тим. Шукав хороші місця. Був і на каналі і на ближньому і на середньому пляжі і біля водокачки. Був хороший лящ, десь біля 1,5 кг. Але буквально два дня назад кльов припинився. З п'ятої ранку і до дев'ятої, не бачив ні однієї прокльони. Пізніше підійшов один з постійних рибаків в тому районі і розказав мені, що общався з одним клерків який сказав йому, що до кінця нересту будуть гратися з рівнем води.та будуть це робити раз в два дні. Тим більше бачили спеціалістів, які крутили там щось на дамбі. Я рахую, що таких клерків треба гнати в шию, а таких спеціалістів, Яків там крутять на дамбі треба скинути в воду. Хай по купаються. Невже вони не розуміють, що це негативно сканується на рибі, та припиняє нерест. Не розумію цілі ї дій.
ДУЖЕ ПРОШУ ТИХ ЛЮДЕЙ ХТО МОЖЕ ВПЛИНУТИ НА ЦЕ ПИТАННЯ, ПРИПИНИТИ ЦЕЙ БЕСПРИДІЛ.
Я звичайним рибак. Лювлю всдозволиних місцях і на один гачок. Як і багато з вас. Займаюсь рибалкою тільки ради задоволення. А ці клерки лібше займалися тими хто ставить сітки на ставі. Всі знають хто і де їх ставить.
КЛЕРКІ, знайте, часи міняються в Україні. Я надіюсь що щось повинно помінятися в Україні. І до вас руки дойдуть.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
25 вересня 2011, 23:30
Повідомлень: 28
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 74
Подякувати: 15
Повідомлення
Додано: 03 червня 2015, 11:22
Рибак "общався".... що йому сказали побачивши крутили.....абсурд..."БЕСПРИДІЛ" ЦЕ МЄРЗОСТЬ... :)


Новенький
З нами з:
28 березня 2015, 11:24
Повідомлень: 11
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 2
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 03 червня 2015, 11:31
Вельмишановний активний дописувач, замість того щоби домахуватися до слів, допоможіть вирішити проблему. Якщо вам не байдужа дана ситуація.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
24 березня 2013, 17:18
Повідомлень: 677
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 84
Подякувати: 73
Повідомлення
Додано: 03 червня 2015, 11:47
проблема вирішиться через тиждень, треба трохи зачекати і все має бути нормально.
За це повідомлення автора tedden подякували:
lipova8 (03 червня 2015, 11:50)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
25 вересня 2011, 23:30
Повідомлень: 28
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 74
Подякувати: 15
Повідомлення
Додано: 03 червня 2015, 11:54
Якщо проблему можна вирішити за гроші-то це не проблема...а просто витрати...Ну це жарт звісно....є ще багато водойм де "клєрки ще не общались"....це буде вирішенням твоєі проблеми...удачі
написав Gera
Вельмишановний активний дописувач, замість того щоби домахуватися до слів, допоможіть вирішити проблему. Якщо вам не байдужа дана ситуація.


Новенький
З нами з:
28 березня 2015, 11:24
Повідомлень: 11
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 2
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 03 червня 2015, 12:11
Ну що я можу написати. Активний дописувач, він завжди активний. Вам успіхів.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 03 червня 2015, 21:20
Я чесно не розумію,ти що хочеш ловити кожен день ляща по 1,5 кіло?Дуже велика проблема два дня нічого не зловив :'( Знаю фідерщиків які перед тим щоб хотя би шось зловити тиждень кормлять місце,(так само карпятники)А то шо тобі наговорили,це то саме тиск не такий чи вітер,погода міняється :connie: Можливо ти шось не то робиш,не тим годуєш ,не та наживка,подумай.НА ТВОЄ ПИТАННЯ МОЖЕ ВПЛИНУТИ Петро Олексійович


Новенький
З нами з:
28 березня 2015, 11:24
Повідомлень: 11
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 2
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 03 червня 2015, 22:21
Дякую за пораду. В допомозі Петра Олексійовича не маю потреби. Я писав не за то, що кожен раз маю ловити лящів по 1,5 кл., але не бачити покльовки з 4 ранку до 9. Рибачив на відстані коло 40 метрів. І тільки після того як третій раз переніс прикормочний стіл на 5 метрів, почались покльовки. Але не лящьові. Що не правильно робив? І ще, лящ не карп. І не треба його 5 днів годувати. Тут помиляєшься. Я в фідері новачок. Тільки в цьому році почав на нього рибачити. Але вже склалося особиста думка. Якщо маєшь бажання можем пробратися. Удачі.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 03 червня 2015, 23:01
Я не розумію.То ти кажеш шо не мав покльовки 5 годин а коли змістився то покльовки є але не то :ops: ти сам своїм словам суперечиш. Покльовки бачив(сам кажеш бачив)Ти фідері новачок(твої слова)Нічого не зловив,не біда,ти на рибалку ходиш щоб заготовляти рибу?Чи відпочивати?А хороший лящ від карпа не відрізняється(можливо лящ починає брати на 3 день а не на 5) :YAHOO: Не переживай після відкриття тебе ще не одна така рибалка чекає :BYE: Р.С. скажи простіше що лящ не клював,а то навів тут кіпішу караул беспредел,клерки не дають рибу ловити.


Активний дописувач
З нами з:
18 травня 2014, 22:06
Повідомлень: 134
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 13
Подякувати: 17
Повідомлення
Додано: 03 червня 2015, 23:24
Шановний пане Gera, вашого співрозмовника звуть lipova8, а "актиний дописувач" це статус, який залежить від кількості дописів. Я виріс на Дністрі, і ми в дитинстві дуже просто контролювали рівень: на межі води втикали в землю прутик. на завтра все видно, і не треба користуватися чутками, клясти клерків і кричати про"бесприділ".
З повагою.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи.

Постійний відвідувач
З нами з:
29 липня 2012, 20:44
Повідомлень: 206
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 4
Подякувати: 9
Повідомлення
Додано: 04 червня 2015, 01:21
вибачте не хочу нікого критикувати, але мені здається шо це цей хворий трошки шо підходив до мене на озері і казав шо він фідерист, купив собі фідер 3.6 з 40гр тестом


Новенький
З нами з:
28 березня 2015, 11:24
Повідомлень: 11
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 2
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 04 червня 2015, 07:13
Ніхто кіпішу не піднімав. Я написав свою думку по даннному питанню. Так думаю, що цей сайт створений для спілкування по рибальських питанням. На рахунок покльовок, лишуся при своїй думці. В нас з вами різні поняття на рахунок принципу фідерноі рибалки. За побажання, дякую. Вам теж ні хвоста, ні луски.


Новенький
З нами з:
28 березня 2015, 11:24
Повідомлень: 11
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 2
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 04 червня 2015, 07:19
Вельмишановний Mykola STARyy. Мого співрозмовника так не звуть. Це його нік. І на рахунок статусів я в курсі. Прутики продовжуйте втикати і далі. Успіхів вам.


Новенький
З нами з:
28 березня 2015, 11:24
Повідомлень: 11
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 2
Подякувати: 3
Повідомлення
Додано: 04 червня 2015, 07:22
Пишете хворий підходив. Може побачив в вас щось рідне. Свій до свого. Успіхів вам. Будьте здорові.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 04 червня 2015, 08:15
:ireful:
Тема не про що!!!!!!!! Закрито!!!!
За це повідомлення автора GOR подякували: 6
Сірий_1975 (06 червня 2015, 17:50), Gera (04 червня 2015, 08:40), Molar (04 червня 2015, 18:03), Tarastt (07 червня 2015, 14:15), Хочячек (04 червня 2015, 10:06), УДАЧІ (25 червня 2015, 21:39)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 1 з 1 [ 15 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron