Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 6 з 7 [ 98 повідомлень ]
Звіти 2010 р.

Клубівець
З нами з:
06 грудня 2008, 22:02
Повідомлень: 506

Дякував (ла): 358
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 22 жовтня 2010, 21:49
Сьогодні з обіда вирішив збігати на канал і не прогадав. Приємно було зустрітись з форумчанами Кокунь, Максимус, Хочячек з колєгом, Маріо, ну і трохи неслухняним Олегом :heey: . В уловах основному складав окунь, не великого розміру, матроси і спортивні екземпляри :ops: , рахувати ніхто не пробував, та й кому воно потрібно було, добре, що клював :spin: :connie: :drill: :shrk: . Додам ще трохи приємних світлин сьогоднішнього дня і нашого ставу.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора володя подякували: 4
Babai, GOR, parawyt, Хочячек


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 серпня 2009, 11:10
Повідомлень: 215
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 207
Подякувати: 262
Повідомлення
Додано: 23 жовтня 2010, 11:20
Сьогодні зранку перед роботою вирішив піти на озеро, випробувати cвій новий спінінг - КФ Уди. :drill:
Ловив біля Галичини коло лопухів. З самого початку поставив новий воблерок Crackjack 38, розловив його на 2-му забросі. Клював дрібний окунь досить активно. Штук 10 полосатих вдалось ним спокусити, потім глухий зацем ііііі...обрив. Жесть..настрій впав :'( . Привязую джиг 1.75 гр з маленьким твістерком і понєслась. Майже на кожній проводці чую тук-тук...єс окушок. Настрій покращився :YAHOO: і з великою насолодою ловив силікончиком, поки не прийшов час йти на роботу :'(
П.С. Спінінг досить приємний. Для ловлі окуня - бомбей :)

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
:laie:
За це повідомлення автора under подякували: 4
Ben, FAst, parawyt, володя


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 серпня 2009, 11:10
Повідомлень: 215
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 207
Подякувати: 262
Повідомлення
Додано: 24 жовтня 2010, 18:53
Вийшов сьогодні зранку ще раз на те ж місце, де вчора ловив. Був ще FAst зі мною. Зранку трошки полосатого попотягали, поки сонце не вийшло, потім як обрубало. Джигою зацепив корягу, помаленько підтягнув до берега і помічаю, що на корязі висить мій воблер, який вчора на цьому місті я обірвав! :YAHOO:
На рідкість дуже повезло. Біля 11 години пішли на канал...як потім виявилося зря йшли. (куча рибаків і у всіх фанарь...поки ми там були)

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
:laie:
За це повідомлення автора under подякували: 3
parawyt, seryoja, Паша


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
07 березня 2010, 17:23
Повідомлень: 370

Дякував (ла): 237
Подякувати: 472
Повідомлення
Додано: 25 жовтня 2010, 17:57
Сьогодні зранку, перед роботою, на 30хвилин відвідав дамбу, рибаків - 0. Після перших трьох забросів чіпляється окунець - відпускаю. Ше парочка проводок і другий матрос на гачку - відпскаю. Починають сходитись рибаки. Буквально пять хвилин - удар, фрикціон затріщав, підтягю до плити акуратно, бо без поводка. Витягнути на верх нереально, потягнв до причала, підважив догори і на березі опинилась 2кг щука. Інтузіазм на висоті не тільки в мене, а й в рибаків які стояли поруч. Стою далі, три заброса - удар - вот вона, друга щучка, трошки менша, десь на пів кіло. Гордо піднімаю голову, йду до машини і бажаю всім хорошої рибалки. Фотки закину пізніше.
За це повідомлення автора Хочячек подякували: 4
FAst, parawyt, seryoja, володя


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
07 березня 2010, 17:23
Повідомлень: 370

Дякував (ла): 237
Подякувати: 472
Повідомлення
Додано: 25 жовтня 2010, 21:36
вот вона!

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора Хочячек подякували: 6
Сергій2, parawyt, seryoja, under, Паша, володя


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
25 вересня 2010, 10:05
Повідомлень: 85
Звідки: Біла
Дякував (ла): 89
Подякувати: 35
Повідомлення
Додано: 28 жовтня 2010, 18:41
Сьогодні біля 4 години було вільна хвилинка і вирішив перейтися на канал. На мості було пару чоловік. Я достав мікроджиг з головкою 2 гр, який надавно придбав. Почав кидати в сторону озера і взяв одну щучку грам приблизно 500. Потім звернув увагу що з другого боку окунь ганяє малька і перейшов на ту столрону. Зловив парканадцять спортивних екземплярів які були відпущені наганяти собі жир. Пробував різні насадки але найкраще йшов на мікроджиг червонуватого колбору з блиском. До речі на нього і злапав щуку.
За це повідомлення автора soziym подякували: 2
parawyt, Tarsik


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 серпня 2009, 11:10
Повідомлень: 215
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 207
Подякувати: 262
Повідомлення
Додано: 29 жовтня 2010, 19:01
Вийшов сьогодні на озеро зранку в районі 8 години з Олегом (FAst). Пізніше зустріли Андрія (gluk) і так втройом старалися виманити рибу. Клював (не дуже активно) спортивний окунь на мдж, я вимутив 5 полосатих і ще кілька дрібних "ембріонів", які потрапили в своє рідне озеро. Ч-з деякий час чую борсання у воді - за метрів 15 від мене в gluk-а вчепилася непогана щука (в районі 1.8кг) на силікон. Підходжу до нього і помагаю переправити щуку ч-з бетонне підвищення на берег. Пізніше я з Олегом перейшли на більш щущі приманки, більший силікон і воблери, але нажаль щуки вже не вдалось виманити.
Потім пішли на річку за щукою. Там по нулях.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
:laie:
За це повідомлення автора under подякували: 2
parawyt, seryoja


Новенький
З нами з:
27 жовтня 2010, 18:44
Повідомлень: 17
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 18
Подякувати: 38
Повідомлення
Додано: 01 листопада 2010, 19:57
Вийшов на судака,приблизно в 6 годині.Лапав ступєнькою на причалі.....Результат:судак приблизно 2 кг :\m/: :pleasantry:
Ще мав 1 схід.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора roma123 подякували: 8
jurek, Niko, parawyt, seryoja, under, Паша, Віталік, ЩукарьJ


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 02 листопада 2010, 20:16
Сьогодні в обід непогано відловився по полосатому в районі "Циганки"

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення
За це повідомлення автора Pashtet подякували: 5
FAst, parawyt, seryoja, under, Паша


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 серпня 2009, 11:10
Повідомлень: 215
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 207
Подякувати: 262
Повідомлення
Додано: 03 листопада 2010, 16:23
З лодки ловив?
Доречі в обідню пору завжди думав що кльов і активність риби дуже низька...
але бачу що не завжди)
:laie:

Постійний відвідувач
З нами з:
06 липня 2009, 09:47
Повідомлень: 184
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 272
Подякувати: 119
Повідомлення
Додано: 03 листопада 2010, 19:38
Сьодня в районі 12 години був на озері.
Місце Х було біля Галичини, але йшов від Чайки, нестримався зразу розсклав спін і почав подекуди кидати свій селікон. Заодно тішитися свої новим прутиком (KingFisher Miracle). На одній з проводок в районі церкви(де поворот і пряма до дружби) побачив лапушки рішив їх обстріляти кинув разок, чую удар ,але далі глухо,закинув ше раз тянув тянув і нічого. Вже біля самого барега хотів повтикати як селікон грає і в цей момент біля нього пролетіла торпеда(грам думаю 500 мала) але зараза промазала. Я зразу пару забросів в тому районі, але результату непринесло. Ну вже стало цікавіше, початок рибалки і вже яката двіжуха.
Дойшов до Галичини трохи з Бодькою(under) покидали, але було глухо ні ударів ні видно щоб окунь ганяв малька. Там пару хвилин постояв і поняв шо треба рибку шукати, пішов до дамби обкидав той кусочок і тоже толку 0.
Далі Бодя на роботу ,і я вже помало думаю йти додому, але рішив ше пройтися до чайки, походу прострілюю перспективні місця, перед Максімом в лапушках вимучую шнурика, відципаю і він пливе далі. Далі опять глухо, дойшов до чайки думаю пару забросів і спати піду, кинув чую тук-тук і всьо. знов кидаю і опять то саме тук-тук і все, окунь бє ну дуже акуратно, стараюсь паузи довгі робити, але поскільки дно дуже зарозше непонятним мохом, особо нерозженеся. Тут почанає потрохи вечеріти , вимучую окунька , пару забросів ше одного. Це стає мені подобатися бачу метрів 20 від мене окунь ганяє страшно іду туда , ловлю ше там 2-ох Але дуже імбицильних :pleasantry: зразу же їх топлю. Почало вже темніти так нормально , вода кіпить але прикол втому шо то біля мене то за 15 метрів то ше дальше і тре бігати як сраний віник, але наламує то шо ганяє під самим берегом де мілина і приманку толком непроведеш.
Але закидав твістерка і бистренько крутив з підсмикування(досить інтенсивним) так вимутив ше 2 кокунів ,далі потемніло і я довольний пішов додому :fishtale: Хоть і риби як такої небуло шо брати ,але рибалочка вийшла цікава :flag:
:newy:
За це повідомлення автора FAst подякували: 4
GOR, parawyt, Паша, володя


Клубівець
З нами з:
06 грудня 2008, 22:02
Повідомлень: 506

Дякував (ла): 358
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 05 листопада 2010, 10:02
Вчора в десь близько 14 00-14 30 вийшов на ЧАЙКУ, вітерець був трохи сильний, тому не завжди вдавалась проводка. До годинки 16 00 мав лише два дрібні удари та вирішив іти додому, що правда вітер трохи стих, але почав накрапати дощик. Але зайшов ще раз на своє коронне місце і на першому забросі вішається двохсот грамовий окунь. Пізніше вимутив ще грам на сто і одного матросика.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора володя подякували: 2
parawyt, under


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 481

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 05 листопада 2010, 19:07
після роботи вирішив на годинку вискочити на озеро порибалити відпочити від трудового робочого тижня. компанію вирішив ще скласти FAst. на озеро вийшли і трошки розчарувались дув сильний вітер то вирішили половити на "чайці". матроси тукали але спортивного характеру і тут на Н-ому забросі мені добряче тукнуло фрикцион за співав чарівну пісеньку хвилина боротьби і достойний мордатий тріпається вже на березі
111.jpg після фотосесії він був відпущений в рідну стихію. після того кльов почав зменшуватися матроси пішли спати на тому і рибалка закінчилась година відпочинку пішла на користь :)

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення
За це повідомлення автора rc5 подякували: 5
parawyt, roma123, under, володя, ЩукарьJ


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
13 листопада 2009, 20:52
Повідомлень: 326
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 461
Повідомлення
Додано: 06 листопада 2010, 11:08
Я думаю, все ж, що такі цікаві розповіді було б прикольніше доповняти назвами приманок (характеристики типу колір, розмір), на які спіймані риби, щоб картина риболовлі краще вимальовувалась...


Постійний відвідувач
З нами з:
06 липня 2009, 09:47
Повідомлень: 184
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 272
Подякувати: 119
Повідомлення
Додано: 07 листопада 2010, 14:53
Короткий звіт.
Від 8 до 9,30+- рибачили з Under'om біля Галичини. Ніудару небуло.
Рішили піти на циганку, по дорозі зупиняємся на чайці. Перший заброс в мене окуньок. Переходжу на друге місце пару забросів , коричневий твістерок , джиг 2 грм , акуратна проводка і чую щось сіло посолідніше, Міракл в дугу, пару сек спливає щучка , поводка немає , але бачу крючок нормально висить акуратно піднімаю і вона на березі. Вага приблизно 600-700 грам. (Додало азарту) Далі ше пару окунів вимучую розмір радує

071120104059.jpg. Ну і стабільно імбіцили покльовують , а засікаються недуже. Порибачили пів часа на чайці , йдемо на циганку. Кидали хвилин 30 толку 0, в мене один окушок :ops: грам 30 =) і одна покльовочка. Вернулися на чайку, там ше пару хвилин , але результату немає. Поскільки після нас там діди спінінгами і селіконами кілограмовими обстріляли всьо, то думаю в пару ближайших годин кльову небуде.
Вопше рибалка чудова вийшла.
Улов

071120104060.jpg
:flag:

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
:newy:
За це повідомлення автора FAst подякували: 7
Ben, parawyt, roma123, under, Хочячек, Паша, володя

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 6 з 7 [ 98 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед: