Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 7 з 7 [ 98 повідомлень ]
Звіти 2010 р.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
07 березня 2010, 17:23
Повідомлень: 370

Дякував (ла): 237
Подякувати: 472
Повідомлення
Додано: 08 листопада 2010, 22:56
Після чудового звіту FAst вирішив піти сьогодні о 9.00 на чайку, перших 20 хв - безрезультатні. зробив пару забросів в сторону озера і під берегом в останній момент чіпляється 300 грамовий окунь (віброхвіст рижого, прозорого кольору).Наступних 20 хв - глушняк. Розвертаюсь на 180 градусів і пробую вимутити пару окунів там. В результаті за півтори години 6 окунів.
За це повідомлення автора Хочячек подякували:
parawyt


Постійний відвідувач
З нами з:
06 липня 2009, 09:47
Повідомлень: 184
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 272
Подякувати: 119
Повідомлення
Додано: 11 листопада 2010, 19:34
Доброго вечора любі друзі :heey:
Сьогоднішній звіт.
16,00 я на чайці, сонечко світить погодка тепленька , я складаю снасть і селікон летить вводу. На 4-5 проводці чую легенькі ударчики підсічка і матросік на березі, дістаю гачок і він сальтом летить у воду. :ok: Починаю обкидувати фартові ямки і любимі місця, опять кокунь троха більший. Це вже додає азарту, зразу месні рибацюги стають біля мене і кидаю свої селіконки. Але в них ніц я незамічаю, покльовочки легенькі завжди , але рибка незасікається. Пробиваю свою першу фартову ямку, проводка ніц нема, ше раз і чую бжжжж шось сидить досить солідне. Підтягую дивлюся окуньок розмір мене порадував. Незнаю скільки важить бо вдома вага навернулася. Але вот фото

33.jpg
Фоткав вдома поскільки з собою фотіка немав, а телефон без камери. ну це неважно
Після окуня настрій в мене піднявся капітально, підійшов до мене месний рибак каже шо опять відпустиш окуня?) :lol: (але я рішив його забрати)
Після того як він наробив шуму покльовик трохи пропали, і ударчики ну дуже слабенькі, але парочку малких вимутити вдалося.
Почало темніти чайка збісилася, вода тупо вся кіпить і саме дивно шо покльовок вопше нема, весь селікон перекидав навіть вертушки пробував , а толку 0.
Тут вже потемніло добре так , рішив покидати на озері став біля горбатого (3гр джиг і фіолет) і кидаю в сторону максіма тобто вздовж берега, через декілька хвилин виловлюю окуня, потім ше одного настрій опять піднявся. І тут почалося саме цікаве :write:
На н-ному забросі чую мочнеший удар міракл вдугу :skrob: (УЛ є ул) я аж ростірявся , але починаю вимутувати чую рибка серйозно брикається, підтягнувши до берега дившлюся то шнурок грам 500 який забагрився за живіт і шей з пучком водорослів. А висадив мене страшно. Аж руки затряслися :skrob:
Ципаю другий селікон, кокола на офсєтніку+3гр голова, думаю біля лапухів обстріляю , кидав кидав толку небуло, тут рішив просто вперед закинути. Кручу кручу чую бумц зацеп. Непоняв думаю офсєт і так легко зацепилося, 2-3 секи проходить реский ривок в право(йомайо думаю) фріцик тріщить жостко. Я аж перелякався, 3 хвилини кружляло біля берега , бо не міг підвести в деяких моментах думав зубочистка вломиться пополам, тому фріцик контролював то натягував то підпускав. Метра 2 до берега, то шось зійшло :( я в печалі :brash: , думаю що це був хороший судак, і офсєтнік незміг толком морду пробити. А може і щук , але поводка небуло думаю він би перегриз. Вопешм шоб там небуло адреналін мене зашкалював. На цій веселій паузі я рішив піти додому.
Вопшем рибалка сьодня вийшла нервозна, ніколи недумав шо на озері отримую стільки емоції. Але загалом радий як слон. :nose:

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
:newy:
За це повідомлення автора FAst подякували: 7
Evgenovych, jurek, parawyt, seryoja, under, Паша, володя


Постійний відвідувач
З нами з:
06 липня 2009, 09:47
Повідомлень: 184
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 272
Подякувати: 119
Повідомлення
Додано: 11 листопада 2010, 20:09
написав Хочячек
на шо брав окунь, бо я вчора на чайцы перепробував все, а взявяв 2 шт на машинне масло з чорними цятками.

Великий на фіолет і на нього ше 2-3 окуня пару на непонятний зелений і 2 на біле копито :pardon:
:newy:
За це повідомлення автора FAst подякували:
Хочячек

Повідомлення
Додано: 11 листопада 2010, 20:11
написав FAst
написав Хочячек
на шо брав окунь, бо я вчора на чайцы перепробував все, а взявяв 2 шт на машинне масло з чорними цятками.

Великий на фіолет і на нього ше 2-3 окуня пару на непонятний зелений і 2 на біле копито :pardon:

біле копито це сила!!!, фАвОрИтНа приманка по окуню :bravo: :good: :brash:


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
11 березня 2010, 23:06
Повідомлень: 188
Звідки: Тернопіль, Новий Світ
Дякував (ла): 139
Подякувати: 52
Повідомлення
Додано: 14 листопада 2010, 21:40
Сьогодні зранку на 1,5 годинки заскочив на озеро. Досить довго не міг знайти окуня, але все-таки вдалося. Працював силікон - КОПИТО, колір - машинне масло, головка - 3гр, проводка - рівномірна повільна.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення
За це повідомлення автора Evgenovych подякували: 2
parawyt, under


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
07 вересня 2010, 17:30
Повідомлень: 51
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 8
Подякувати: 8
Повідомлення
Додано: 17 листопада 2010, 17:52
джигував сьогодні на озері на горбатому мості зловив двох матросів кстать вечером окунь там такі опери витворяв.... і одного шнурка на чайці рибки довольні поплили назад в свою стехію
За це повідомлення автора raslabon подякували:
parawyt


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 26 листопада 2010, 11:40
Сьогодні зранку поджигував на "Циганці", мілкі матроси ловилися на кожні проводці, але пару мордатих вдалося вговорити.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення
За це повідомлення автора Pashtet подякували: 6
Evgenovych, FAst, m1g0r, seryoja, under, володя


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 28 листопада 2010, 17:56
Зранку виходив на "Циганку" покльовували тільки матроси до 100гр і було дуже холодно в руки :brrrr:
Під вечір було трохи часу тай погода вже була набагато сприятливіша для рибалки і я знову на озері, парочка мордатих мене реально порадувала.


IMG00042-20101128-2.jpg

IMG00043-20101128-3.jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення
За це повідомлення автора Pashtet подякували: 6
parawyt, plumber, seryoja, under, yge0607, Паша

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 7 з 7 [ 98 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron