Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 1 з 7 [ 98 повідомлень ]
Звіти 2010 р.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 28 березня 2010, 18:40
Телефонний дзвінок і за 2 хв збори та раптовий виїзд у парк на "калабаньки". Машина мчиться шум гам, і проїхавши поворот я згадую що зараз у парку mIgor i по слухам Pashtet. Так само швидко, як і сама поїздка, я дзвоню до mIgorа. Каже що вже 1,5 години ловить - ніц і каже що Pashtet вже пішов. Отож я з Хочачеком повертаєм біля маяка направо і вже повільніше їдемо в сторону каналу. Ями страшні, дорога жахлива (ще гірше ніж в минулому році). Приїжджаємо і спостерігаємо картину -
Тобто канал розтаяв повністтю.
Добираємся до місця ловлі (біля мосту зі сторони озера) спостерігаємо -
Хто знає ці місця і бував тут можуть зауважити рівень води. Там де зазвичай можна було вільно пересуватись зараз все підтоплено.
Трошки для галочки помочили селікон у воді та попозували для фото -

280320101235.jpg
Далі вирішили перебігтися назад на другий берег озера. Ударів не було, але селікон прополоскали і тут. У Хочачека стався підлий зацеп - селікон лишився на дні.

280320101238.jpg
Під'їхав ще один рибак шукати рибу (його видно - стоїть на мості) - в мене піднявся настрій з думкою - "Хоч не ми одні такі оптимісти !"
:)
Йдучи до машини ще заглянув я під сам міст що розділяє канал та озеро. Під мостом на відстані 2-3 метра від берега біля поверхні "тусувалась" якась стайка дрібної рибки. Мене здивувало що вона плавала таки над глибиною. Ми зробили символічно по два заброси та лишили цю скоріш за все мирну рибу у спокої. Вирішили перебратися ближче до Тернополя і половити біля дамби. По дорозі дзвінок до MIgor-а, таки каже ніц не піймав і каже що вже у дорозі додому.
Машину припаркували біля маяка та спустились вниз до мосту -

Untitled-1.jpg
Під мостом сидів як партизан старий рибак (відмічений на фото над рисочкою). Доволі балакливий, але шкода що випивший. Поки я та Хочачек полоскав приманку старий рибак ще встиг розповісти що ще у цю середу (24-03-2010) ловив тут окунів, та зі звуком - " О " показував :ops: ... ну так на півтори лодоні показував розмір окуня, а сьгодні каже ніц. Тай казав що вода дуже піднялась, тому він і пішов. Може й так, хто зна. І розповів таки що внизу по течії десь там далеко в кущах сидить рибак який на кивок ловить і тягає великих окунів прям сьогодні, і що він годину тому біля нього був, але пішов сюди під міст. З чого я роблю висновок - "места надо знать". І в любу погоду є місце і остнастка де риба буде брати. Але хто зна, може то просто рибацька байка...
Ще трошки спустившись вниз по течії в нас жодного удару та спостерігаємо кислі вирази облич у рибаків-поплавочників, які на моє питання- "Чи бере щось?", стають ще кислішими та кривими і кажуть - "ніц." Зібравшись назад у такому ж швидкому темпі як і на рибалку ми почистили легенько красовки та попрямували до машини - додому. Дякую Хочачеку що витягнув мене з дому. Свіже повітря - супер, та вперше на рибалці у мене темп "вальсу". Виїздом задоволений.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости
За це повідомлення автора Паша подякували: 4
GOR, jurek, seryoja, володя


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 00:55
Повідомлень: 495
Звідки: Sтарий Парк
Дякував (ла): 542
Подякувати: 270
Повідомлення
Додано: 29 березня 2010, 07:54
З сторони Білої неяких сіток на каналі небуло ,іх ніхто зараз неставить,зараз з вилами товчуть щуку в заповіднику на міляках. Вчора лазив по каналі. Ловились окунці на ладошку .Окунь брав біля самого берега, на темнозелений виброхвост ,чим меньше(ультралайт) тим ліпше. Маньячки і воблерки ігнорував.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Автономера за 5 хв.вул Весела 1. 098-999-42-42 .
За це повідомлення автора yge0607 подякували:
BOB


Активний дописувач
З нами з:
27 листопада 2008, 22:07
Повідомлень: 100

Дякував (ла): 137
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 11 квітня 2010, 21:00
Ну що ж, можете мене привітати - сьогодні відкрив нарешті для себе сезон :)

З колегою Павлом сходили на канал, на лівий берег як велить закон. Рибаків було багато - більшість поплавочників, пару чоловік спінінгували. Вибачаюсь якщо когось не впізнав з форумчан, так як ще не всіх знаю в обличчя. За першими спостереженнями кльову не було ні в одних, ні в других.
Моєю метою було максимально розловити свій воблеровий набір, який прикупив зимою. Зі всього, що пробував, розловив лише СтрайкПро Мідж окуньового кольору - клюнуло 3 шнурка, 2 пішли підростати, третій заглибоко заглотнув воблера. Міджем твічив в основному під берегом, тому 1 покльовку і декілька виходів шнурків бачив на власні очі - прикольно!
Важчими воблерами твічити було важко - вершок спіна спочатку згинався, потім випрямлявся, тому подьоргування виходили якісь замортизовані. Може форумні експерти підкажуть новачку, що не так, але про це в ін. темі. Негативний досвід також отримав зі шнуром - на память завязав 2 вузлики :(
Пройшлися ми з Пашою майже до жабячої калюжі, яка трохи тягнеться паралельно каналу, і він по дорозі взяв щуку під кіло теж під берегом (воблер СтрайкПро, вага біля 10гр., марки не памятаю). Обоє використовували нерівномірний твічінг з паузами.
Отже, за результатами рибалки 1:1, Паша переміг, з чим я його і привітав. А я йду в інет, до експертів вчити матчасть ;)
За це повідомлення автора Dark_Elf подякували: 2
Pasha, володя


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 11 квітня 2010, 21:31
написав Dark_Elf
Ну що ж, можете мене привітати - сьогодні відкрив нарешті для себе сезон :) ..................... А я йду в інет, до експертів вчити матчасть ;)

Вітаю :) !!! А матчасть краже в процесі рибалки на водоймі вчити - шпіонаж називається... Підглядати за спінінгістами в яких є якийсь прогрес... В інтернеті так неполуічиться і словами навіть якшо хтіти то проводку точно неопишеш!


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 серпня 2009, 11:10
Повідомлень: 215
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 207
Подякувати: 262
Повідомлення
Додано: 18 квітня 2010, 11:01
Був сьогодні зранку на нашому озері, біля горбатого мосту. Відкрив для себе сезон)
Результат - 1 шнурок (був відправлений далі плавати в озеро), зловлений на воблер Smith Luna (мій перший воб, який недавно купив і сьогодні випробував)
фото
Зображення Зображення
:laie:
Востаннє редагувалось under в 18 квітня 2010, 16:58, всього редагувалось 1 раз.

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 серпня 2009, 11:10
Повідомлень: 215
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 207
Подякувати: 262
Повідомлення
Додано: 18 квітня 2010, 22:30
Вирішив ще сьогодні і вечірком сходити порибалити.
Результат - судачок, годин 9 вечора, біля горбатого моста, на яскравий блискучий силікон.
Це мій перший судак) :spin:
Зображення
:laie:

Клубівець
З нами з:
06 грудня 2008, 22:02
Повідомлень: 506

Дякував (ла): 358
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 18 квітня 2010, 23:11
Under я тебе бачив, стояв навпроти за горбатим. Почалось всьо з того, що не витримав дурних розмов %) з колегами по-роботі :grisha: і о 8 00 був на чайці, кидав-кидав, крім кількох дрібних стуків біліше нічого не було. А вже як зайшло сонце і звільнилось місце біля горбатого на ставі, почав ганятись за судаком, який доволі активно хуліганив. :laie: Пробував силікон, йозурика не йшло :( , поставив СТРАЙК ПРО на твічинговій проводці ( якщо її так можна назвати) удар =-O і через мою не досвітченість :fool: він поплив далі :'( , екземпляр був солідний встиг побачити і відчути. Через кілька проводок знов удар і сход :ireful:. Але все таки мені вдалось перехітрити і трохсот грамовий судачок на :hook: березі. Після фотосесії я його втопив. Радості не має меж :YAHOO: перша риба цього року і перший судак в мому житті. :good: Фото додаю, вибачайте за не дуже якісне з мобільного.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора володя подякували: 2
BOB, under


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 серпня 2009, 11:10
Повідомлень: 215
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 207
Подякувати: 262
Повідомлення
Додано: 18 квітня 2010, 23:28
Володя, бачу я зашвидко пішов, судака зловив в 9 годині, а додому вже йшов в 9.15. Думаю треба було ще залишитись, можливо ще щось би влетіло).
Тільки закинув і зробив біля 2-х метрів проводку - покльовка, але дуже слабенька, спочатку подумав що це якийсь мінімальний зацеп, але потім вже відчув його коли тягнув.
Тягнув як трупа, судак майже не сопротивлявся)
:laie:
Востаннє редагувалось under в 18 квітня 2010, 23:42, всього редагувалось 1 раз.

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 серпня 2009, 11:10
Повідомлень: 215
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 207
Подякувати: 262
Повідомлення
Додано: 26 квітня 2010, 23:43
Була сьогодні рибалочка на нашому рідному озері). Я і Олег (FAst) вирішили верірком на судачка покидати. По дорозі ще зробив фотку нашої водойми))
Зображення
В 9.15 вечора були біля горбатого моста. Рядом ловили 2 мужика зі світящимися поплавками на мальок. З їхнього улову бачив лише качку, яка зачепилась за один з тих поплавків і протягнула лєску на метрів 50. Десь біля 10 години в мене біля самого берега (коли вже силікончик виходив з води за ним кинувся судачок. ЕХ :spin: ...азатру трошки добавилось. Потім до нас підійшов Володя, який проходив мимо, вирішив з нами трошки поспілкуватися.
В годині 23,15 в мене на силікончик вчепився судачок на грам 300-350. :laie: Роблю фото і випускаю далі плавати.
Зображення
Це мій 2-й судачок), вчепився він метрів 15 від берега.
Ще хвилин 15 половили і поконям)
:laie:
За це повідомлення автора under подякували:
володя


Постійний відвідувач
З нами з:
06 липня 2009, 09:47
Повідомлень: 184
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 272
Подякувати: 119
Повідомлення
Додано: 26 квітня 2010, 23:50
Додам пару копійок=)
Рибалка вийшла цікава... Правда в мене петля скинулася і трохи борода була, в результаті чого прийшлось різати шнур поскільки темно, і затянулося наславу. Шкода шнура, але і без того ніяк. Під час процедури верніше намагань розплутати це , пропливаючий водяний щур, чуть незабагрився за блесну яка була в воді :hooked: (булоб весело)
Але рибка сьодня ходила непогано, в декількох метрів від нас час від часу судачок скидався.
В Боді був обідний сход біля самого берега, але і це додало азарту, я ніц незловив поскільки небуло ніякої яркої резини. Пробував трохи твічити і блеснити на чайці. Але результат ніякий.
Але загалом було прикольно. Буде вже потепліше вже мона на пів ночки сходити!!
:newy:

Клубівець
З нами з:
06 грудня 2008, 22:02
Повідомлень: 506

Дякував (ла): 358
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 28 квітня 2010, 10:23
Перш за все хочу подякувати БОБу за твістер і МАКСИМУСу за зремонтовану ним катушку. Вчора від 18 30 до 21 30 походив по нашому ставі і нарешті розловив фіолетове копито напевно 1 :YAHOO: , а посмакувала ним щучка :laie: грам 300-400 на чайці. Походу бачив PASHTETa, :spin: який зацепив дерево. Трохи пізніше влетів окуцець грам 100 на твістер, колір кока-коли. Але судак цього разу вирішив мене обминути :connie: .

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
04 серпня 2009, 11:10
Повідомлень: 215
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 207
Подякувати: 262
Повідомлення
Додано: 30 квітня 2010, 12:52
Всім привіт. Сьогодні була рибалочка зранку. Я, Сергій2 і Олег (FAst) в 7 годині вже були біля горбатого моста.
Після пів годинки безуспішних закидань в мене на прозорий воблер дамікі пірамі влітає шнурок (біля того ж моста)
Зображення Зображення
ще трошки половили і вирішили піти на циганку, де кльов був явно активніший, і в мене після 2 забросу на маньячку знову влітає шнурок))
Зображення
ч-з пару хв витягую наступну щучку на ту ж саму маньячку
Зображення
далі відзначився FAst, зловивши також шнурка на дамікі пірамі
Зображення
Потім Олег зловив ще одну таку саму на пірамі. тут вже без фото.
В Сергія на вертуху Мепс агліа лонг3 також карандашик вчепився, який біля самого берега зірвався...
І на закінчення остання щущка, зловив її я на воблер Рапала ікс-рап
Зображення
В загальному зловили 7 шнурків :) , жаль що нічого більшого не влітало. Рибалка получилась цікавою, погодка класна. Попили ще пифко..і ч-з деякий час порозходилися.
:laie:
За це повідомлення автора under подякували: 2
seryoja, Паша


Постійний відвідувач
З нами з:
06 липня 2009, 09:47
Повідомлень: 184
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 272
Подякувати: 119
Повідомлення
Додано: 30 квітня 2010, 16:17
Хотів додати..
До того як ми пішли на циганку, Я ловив виключно на чайці на МДЖ.. пробував шо то із чим його їдять..=)
Старанно 2 години кидав весь селікон який мав. Роскраски різні, проводки тоже експерементував. В результаті толком ніодного удара небуло. Стояло пару кокунів то кидав під морду, а вони ігнор. Один окушок то невстиг догнати і все.Принципі ше пару чоловік кидало на чайці то я також небачив і по слухам ніхто нічо незловив , навіть ударів небуло.
Вот я думаю чи то я такий Джигіт чи то риба сьодня нехотіла на нього клувати.
Вже і ступеньки і ривочки і рівно мірна проводка і глухо як в танку. Думаю шо навіть такий невмілий в тому ділі вже би мав шось зловити якби кльов був. Тому думаю шо шось сьогодні нето було.
Ну за то вже на Циганці веселіше було. Шнурки влітали , пару ударчиків нереалізованих. Кароче шнуркам пофік на шо там клювати. І вертухи і воби.=)
Пізніше трохи пішов на пару хвилин на цю вишку На циганці. Там ше зловив шнурочка. І наблюдав як краснопьорка атакувала воблер Оо , який принципі буквально трохи меньший за неї. Але видовище кумедне, незнала з якого то боку його в кусити.
Вот така сьодні рибалка вийшла. Принципі прикольно, погода супер свіжий воздух , і рибалка. Чого ше треба? :)
:newy:
За це повідомлення автора FAst подякували:
seryoja


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 30 квітня 2010, 16:28
на які відстані від берега щука брала? і на якій краснопер атакував?
ато в роздумах.. мож на циганку з нахлистом пхнути :spin: :nose: во благо там є де розмахнутись :pleasantry:


Постійний відвідувач
З нами з:
06 липня 2009, 09:47
Повідомлень: 184
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 272
Подякувати: 119
Повідомлення
Додано: 30 квітня 2010, 16:32
Ну принципі першу зловив вздовж берега. Метрів 10 максимум, а на тій вишці(білий домік) то там ну дуже мілко воб по дні черкав денеде. І тільки доходив де тінь на воду падала зразу за ним підводне царство бігло. Вот і там красноперка одна бушувала :)
:newy:
За це повідомлення автора FAst подякували:
seryoja

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 1 з 7 [ 98 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron