Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 8 з 8 [ 113 повідомлень ]
Звіти 2008-2009 р.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 05 грудня 2009, 16:54
Сьогодні з Андрієм заїхали в Івачів на годинку (проїздили мимо і затримались)
з 10-50 до 12-00 покидали селікон з берега і причалу біля першої бази.
Жодного удару на селікони від мінімальних до 2 номеру. Погода також не сприяла - з періодичністтю в 10 хв йшов дощ по 3-5хв.
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 15 грудня 2009, 11:55
Трошки пізновато пишу звіт :) . Ще в пятницю вирішив, що в суботу поїду на івачів закривати сезон на цій водоймі :) . 6.20 подйом. кава... іт.д. . Зібравшись , починаю шукати фотік, ніде нема.... :( . Думки шо рибалка буде без фотіка, заставляють мене поставити на 5 хв другу мобілу на зарядку. Ще раз перекуривши вирушаю... Дубак огогого.... Приїхав на базу, рибаків фанарь, думки шо я ї..тий починають мене тривожити. Пішов розбудив Юру. Лодку вибирав яку хтів :) . погрузив весла, якорь і замічаю шо шось нете з спіном. Дивлюсь, а він тріснутий =-O :'( . накрилась рибалка ..... але нє , буду ремонтувати :) , пів години роботи з напильником і все ОК!. кінг фішер тепер в мене має десь 2м. Випливаю. починаю рибалити. Зробивши декілька забросів магалоном, замічаю шо всі кидки воблера получаються як книжка пише. воб летить рівненько, не перекручується. До цього часу, з десяти кидків магалоном 1-2 получались правильними (воб не крутився в польоті), а тепер наоборот :write: з 10 кидків, 1-2 поганих. Додам , що якшо магалон в польоті крутиться то дальність кидка суттєво хромає, а як що летить рівненько, то і кидок получається відповідний 8-) . Порибаливши на просторах десь до години часу Я задубів конкретно :brrrr: . і вирішено було повертатись на базу, і походити покидати з берега, бо так хоть ноги відходять :) . Полазивши в районі комб. бази сідаю в кар, і валю на УТМР. Роблю зупинку біля місця, де недавно на магалона був виловлений щук. Перший кидок і при проводці відчуваю різкий удар, але риб приманку нехапнув :( . Думкою одразуж подумав, що то був окунь. Роблю ще пару проводок і знов удар , в воді побачив як щук почав вивертатись, потримавши рибу пару секунд , відбувається сход. Я зажурився, бо дуже хотів злоти рибу :'( . Роблю ще пару проводок , знов похожий стук., перезаброс в те саме місце, пару потяжок і щук вже вигинає мого спіна. Улибка до вух :sun: , витягую. Бігом достаю мобілу включаю її, ввожу пін код, включаю камеру, роблю одну фотку і опа, білім-білім енд ОФ.

12122009.jpg
Продовжую далі ловити, Роблю ще декіль ка проводок і на черговій, замічаю як вже під самим берегом, на моїх очах за вобом валить файний хребет. Я роблю паузу, потім пару смичків, хребет атакує приманку і промахується. Так як дійство було під ногами, і дальше проводку робити не було вже куда, я роблю швидкий перезаброс на 5 м. вперед, ще декілька смичків , і хребет навалюється з розкритою пащою на воба. Спін в дугу, я тарчу, фрикціон жужу..... кільовка :) . Потримавши її десь зо хвилину часу, рибка швидко змучується і Я її виволочую на берег. Довольний як слон таблєткою :YAHOO: . А от сфоткати вже нема чим :( . , ладно , ловлю дальше. Ще пару забросів і знов покльовка =-O . Я в захваті від рибалки :good: . Виважуючи рибу , напорююсь на камиші і рибка застрягає під берегом, достати нема чим, ця возня в мене затянулась десь на пів часа.. ходив шукав по березі дошки, патики... потім знайшов довгого шеста, і ним вигнав щуку з камишів і витягнув її на берег :sun: .
Продовжуючи ловити заробляю чергову покльовку , пару секунд рибу потримав і сход, потім знов покльовка, пару секунд рибу потримав і сход........... на мою думку це через те, що риба приманку бере дуже акуратно - Зима всеж таки ;) .
Походивши ще по березі чуток , мені позвонила дружина і Я змушений сідати в кар і чух - чух додому. При проїзді с. н.Івачів замічаю , що плеса вже вкриті льодом :( . Ось така була суботня рибалка :write: !

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 19 грудня 2009, 19:22
Нарешті дочекавшись можливості вийти на лед,ми з колегою рванули на Івачів.В 5.00 вже були на озері,зоєринтувавшись в місцевості почали розставляти жерлиці. Хоча було -15,морозу не відчувалося,працювали на повну катушку. Розвиднілося в 7.30 і в нас батарея вже була готова,попили чайку і чекаємо в кого буде першій вистріл. Час ждем, два.... не-має, дубарь :brrrr: Дивимся за сусідами чи в них е якісь двіженія,але біля 10 один здався і пізніше другій втік ми рішили збиратися і додому.По дорозі назад зупинилися біля дамби і надергали окуньків на уху.
P10102079.jpg
P101021199.jpg
P1010212999.jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 29 грудня 2009, 23:26
написав Ben
Хто знає як зараз ситуація з окунем середнього розміру? Яка товщина льоду?

Сьогодні підвозив додому знайомий рибак,розговорилися за івачів.Ситуація така-лед е грубий,але через русло йти опасняк,заходят зі сторони глядок.нині взяв одну щуку на 4,а вчора трохи окунів натягав,самий більшій 1.3кг.де саме лапав непризнався.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 29 грудня 2009, 23:29
написав Tarsik
написав Ben
Хто знає як зараз ситуація з окунем середнього розміру? Яка товщина льоду?

Сьогодні підвозив додому знайомий рибак,розговорилися за івачів.Ситуація така-лед е грубий,але через русло йти опасняк,заходят зі сторони глядок.нині взяв одну щуку на 4,а вчора трохи окунів натягав,самий більшій 1.3кг.де саме лапав непризнався.

Ясно, дякую. Наскільки я знаю на окуня в основному в Малашівці їдуть?
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 31 грудня 2009, 17:53
Сьогодні в 8-30 був вже на льоді, ще трошкі темно,. В цей час рибаків ще мало.
Засверлив декілька лунок біля бази УТМР на руслі. Сиджу, дергаю балалайку, глухо :skrob: . Ще декілька лунок, трошкі ближче до середини ставу, також глухо :skrob: :skrob: . Пересуваюся далі, накінець то довгочекана покльовка, підсікаю і витягую на льод.... спочатку незрозумів що це за =-O чудо-риба. Потім вспамятав, що читав десь на форумах про неї, це ротан. Це був мій перший ротан На око, в ньому грам 100, зразу питання до обізнаних, до якого розміру вони виростають? які середні (зачетні) екземпляри. Я на всяк случай випустив. Знову опускаю мормишку в лунку, за секунду ще покльвка, і знову ротан, але зовсім маленький.
Потім пішли окуньки. Але такі "прошені", добре треба балайку потрясти :connie: , щоб була покльвка. Десь в годині 11 вирішив випробувати балансір. в результаті окунь гр 200 і ще один ротан грам на 100, а згодом балансір був скушаний щучкою, чесно кажучи навіть не розраховував на такий трофей. В загалі ,до кінця рибалкі в мене було 10 зачетних окунців (150-200гр), маловато, але, як то кажуть - чесно відпрацьовані :)
Коли вертався в Тернопіль, в око впала велика кількість жерлиць, було таке відчуття, що поверхня льоду вкрита кольоровими прапорцями. Виникло питання: куди дивиться УТМР :ireful: ,(вроді як дозволено 5 жерлиць на чоловіка (члена УТМР)) якщо так дальше піде, то літом з спіном в Івачеві на ставі не буде шо робити.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 481

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 31 грудня 2009, 19:12
на рахунок ротанів найшов таку інфу
В длину ротан может достигать 14-25 см, в зависимости от условий обитания, однако рыбы рекордных размеров встречаются нечасто. Продолжительность жизни — до 7 лет, обычно составляет 4-5 лет.

Ротан — хищник. Первоначально мальки питаются зоопланктоном, затем мелкими беспозвоночными, бентосом. Взрослые ротаны поедают икру и мальков рыб, пиявок, тритонов, личинок земноводных (головастиков). У ротана широко распространён каннибализм — поедание более мелких особей своего вида.

В небольшом водоёме ротан становится многочисленным и способен полностью истребить представителей других видов рыб.

В крупных водоёмах численность ротана регулируют другие хищные рыбы: щука, сом и особенно окунь.
Зображення

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 31 грудня 2009, 21:21
нашот жерлиць і івачева
знайомий там живе, каже там крім жерлиць, які вбільшості там і ночують і зимують, там немеряно так званих бутилочників! Жалівся, шо за останні кілька років щуки зменшилося врази! Зимою купа жерлиць і бутилок, літом сеті і подводні охотніки, серед яких є багато голоти - товчуть всьо підрят!!!
отака то фігня!

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 8 з 8 [ 113 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron