Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 1 з 8 [ 113 повідомлень ]
Звіти 2008-2009 р.

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 27 листопада 2008, 17:45
Описуєм рибалку на цій водоймі!!! :ribak:


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 27 листопада 2008, 19:07
Да БОБ 2007 рік в івачеві пройшов на УРА! :pleasantry:
Зображення

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 27 листопада 2008, 19:17
написав Pashtet
Да БОБ 2007 рік в івачеві пройшов на УРА! :pleasantry:


8-) 8-) 8-) :YAHOO: :YAHOO: :YAHOO: :YAHOO:
Я ще незакидав фоток за 2008 з Івачева, там поприкольніші :lol: , позменьшую розміра тай закину!!!!


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 28 листопада 2008, 16:58
Як обіцяно фотки з цього літнього Сезону!!!!!!!!!!!!!!!!! :pleasantry: :pleasantry: :pleasantry:

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 28 листопада 2008, 17:14
ок, БОБ нарив фотку з літа, після івачева, 2 шпрота, зловлені з лодки за 25 м від берега

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 28 листопада 2008, 17:26
І я ще одну нарив, забув викласти. А твої шпроти такі маленькі трошки :pleasantry: . Знаю шо ти їх вроді біля пірса залізного зловив :drill: а нашо?

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 28 листопада 2008, 17:30
приманки на які в івачеві ловив весь сезон : Воблер Хеддон, джексон карась, вертушки блюфокс 3-4 розкраска під окуня, вертушка абугарсія під окуня з мухою на трійнику--работала убойно, жаль що на озері нашому загубив ;) . Ловив ще силиконами салатовий з чорною спинкою 5-7 см, джигголовки 3-5гр, повідок з ФК. Ну вроді все!!!


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 28 листопада 2008, 17:34
менший 800гр, більший 1500гр :mrgreen:
зловлені на Haddon
Зображення

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 28 листопада 2008, 18:18
Хеддон рулить, вот жаль що мого тепер нема, бо вкарала його якась івачівська мамка яку я небачив і яка 2-ва дні передтим мому кенту зломала спінінг :shock: . А хеддон переловив щук дуже багато -самий матьорий мій воб був ;) . Такої розкраски типер некупиш, маю такі самі але нето..............

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 08 грудня 2008, 18:40
Так як небуло змоги вирватись на цілий день порибалити, а мав до 12.00 бути вдома. То було вирішено махнути в івачів, тай колеги їхали на чистопади, я зранку сів до них в машину , щоб мене підкинули в івачів. 7.30 я на дамбі, побачив двох мисливців з рушницями, місцеві- бо були без машини і вийшли з села , я їх ціль була застрелити старого пса - вивели на дорогу , привязали і бабах :bomb: . Нецікаво такі картини спостерігати :( . покидавши трошки на озері стустився до річки, там є заплава невеличка, за пів годинки лову один окушок :( . Пішо на озеро знов і повалив по лівому березі до водокачки - шо можу сказати, вода впавша, під берегами міляк на 20 метрів. Дойшов до водокачки і там є непогана місцина, але там також було мілко, тай дохлу рибу бачив, окуня на 400 гр карася і мальків :( . Вирішено вернутись на заплаву біля річки де зловив ще одного окуня, потім маю хороший ударчик-сход, продовжую кидати в те місце,пару кидків і вже щось солідненьке на гачку :drill: і так пару секунд і сход :flag: . Обідно бо то була щука 100 % і вона втікла, бо далі кидав в ту точку і фанарь... Отже зловив три прикольних окуньки і на автобус, але його небуло, думаю іду пішки на трасу, там скорше на щось сяду, по дорозі зупиняється Пежо партнер , простий чоловік вирішив мене посто підвезти - є ще добрі люди, він вертався з полювання з івачева , розговорились за рибалку- то він казав шо верхня частина озера вся в сітках, причому якщо будеш їх чіпати то ще й морду набють... >:o . І сьогодні він бачив інцидент: казав , що якісь мужики-охотніки побачили сітки тай повитягали їх, а коли приплили на берег то їх вже чекали місцеві, але ненатих попали і добре шо смились, а то ше би їли ті сітки :) :) :)
Фотки

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 29 грудня 2008, 19:04
Сьогодні,GOR і я,вже в 6.50 були на Івачові. :YAHOO:Висадилися приблизно метрів 300 перед базою УТМР,русло подолали без проблем і розбили лагерь за кущом.В темпі вальса почали роставляти жерлиці,ледь встигли поставити 6-ту штуку як GOR побачив першій вистріл(7.40),ми рисью до жерлиці і як положено ждемс, що буде виробляти цей хіщнік.Нажаль вистріл був холостий.Роставивши решту арсеналу ми сіли попити чаек і тут как всегда-стоїт флажок(9.00).Ми до нього -знову холостий,мабуть карандашики :-p балувалися :connie: . З нетернінням чикали слідуючу поклевку,але почав дути західний вітер,стало холодніше.Ми робили обход тереторії,провіряли як себе почувае живець,але всьо було як книжка пише.Біля 11.00 стався довгоочікуванний вистріл,ми підійшли до жерлиці,катушка потехенько крутилася,зупинка,знову почала крутитися стравлюючі остатки жилки під воду і тут GOR підсікае,YES,вона на гачку.Підтягнувши 2 метра і судячи по сопротівленію ми зрозуміли що там крупний єкземпляр но тут знову сход.ВАУ,як обідно.Це була остання цікава подія нашоі рибалки,взагалом ми залишилися задоволені нашою вилазкою.


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 29 грудня 2008, 19:08
Круто.....Зачот......... :\m/: , прочитав , і аж сам захотів на жерлиці..........


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 06 січня 2009, 23:52
Був вчора в Івачові на жер.Ниодного вистрела.Сезон в мене почався препогано,це все можна описати в пару фраз:три рибалки;чотири вистрела;одна ондатра :russian: :russian:Про ондатру "ставок фінансового інститута"


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 07 січня 2009, 00:27
написав Tarsik
Був вчора в Івачові на жер.Ниодного вистрела.Сезон в мене почався препогано,це все можна описати в пару фраз:три рибалки;чотири вистрела;одна ондатра :russian: :russian:Про ондатру "ставок фінансового інститута"

Не дивуйся. Ну не бере по першому льді щука.
Я теж їздив на пару баюр 100 жерлиць -- 3 вистріла і нічого
http://www.active.lviv.ua

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 17 січня 2009, 03:16
В прошлу неділю після декількох годин чекання в боршівці на вистріли, вирішено було заїхати в рідний івачів на тих пару годин що ше лишились. На самому озері рибаків багато небуло, з жерлицями народу хватало, але забіги не наблюдались. Самі ж розтавили десь коло 30 жрл. за півгод в мене вистріл і сход-пожований живець. Знов за 20 хв в паштета вистріл і зачот :spin: десь до кілограма щучка, недовга зате груба-породиста в нас щука :) . На пузі щуки були пявки, що свідчить шо риба стоїть на дні і не :) переміщається, для кльову це паршиво. Після роздумів деж моя щука :brash: я вирішив переставити жерлиці поновому, але недопомогло.......... П.С. може ше до кінця зими хоть одну щуку зловлю :drill: .....

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 1 з 8 [ 113 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron