Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 6 з 8 [ 113 повідомлень ]
Звіти 2008-2009 р.

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 31 серпня 2009, 13:41
Дощик й справді валив зранку нехілінький, враження були що він не закінчиться.... , добре шо мали дощові костюми :)
З Самого ранку з кльовом діла вобше не складувались, ноль полнейший, далі пішли на міляки кокунів шукати. Помаленько потихенько - почались появлятись покльовки, то на МДЖ то на вертушки 1 і 2 -ого номеру. Попоже на фіолетовий твістер розкусив окунів ..... покльовки почастішали, але і щука не пропустила приманку і обрив :( , шукаю ще одного такого - Є :) , чіпаю і жара пошла далі....... дуже багато мелочі чіплялось, на одній місцині з малим влупили десь біля 6 шт жирненьких. Поступово зміщувались в сторону дамби і біля 1-ї водокачки попали на окуньове ельдорадо. Кожна проводка з ударами , щучок пару влетіло... Один удар був , що аж чуть спін з рук не вирвало, я припупів =-O Жаль шо така рибка слєняла :'(

Десь біля 12.00 все заглохло.... поодинокі удари, і ми поступово повалили на базу. На базу повернулись ще два рибака з трофейчиком 3.6 кг воб. джексон карась - той що побільше. взяла дета в районі 13.00.
Ще додаю фотки з попередніх рибалок, просто інтернету не було....... :( мобіла чота глюканула!!!!

14082009.jpg
06082009(001).jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 04 вересня 2009, 18:05
Матроси
Сьогодні випала можливість вирватись на 3 години і половити полосатих на Івачеві, вертуха і в цей раз не підвела :spin: , ловив на меляках 30-40 см глибина, єдина заморочка - кожна 2-3я проводка тягнем водорості %) , цього разу матроси радували розміром 250-300г.
IMG_2147.jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 05 вересня 2009, 18:28
Вчора біля 11 приіхав в івачів карасів потягати,там де хтів рибачити місця небуло,то прийшлося чекати.в 15 позакидав батарею,але карасі показали мені вилику дулю :p ,до вечора поклевок небуло.до моіх сусідів прийшли знайомі по поводу :beer: :drunk: і до 24 я слухав сбірку украінських народних пісень які закінчились многая літа.сусіди ушлі в накаут і десь біля 1.30 почалися поклевки,до ранку взяв 7 карасів,1 карпа і ляща.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 06 вересня 2009, 22:17
Івачів вчора, ранок відловив на лайтову снасть в лопухах, рахунок - "0-0", потім перехід в УЛ джиг.
Результат: 7 - полосатих нормального розміру і 1 шнурок коло 0.5 кг, рибалку наламував сильний боковий вітер >:o

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 12 вересня 2009, 13:07
Сьогодні зранку компанія в складі (Макс і Я) вирішили відвідати Ренів з надувними лодками, добре що не вспіли розкластися, підійшло 2 мисливця і сказали що за пів години почнуть мочити качку >:o . Що робити??? Печем в Івачів,
6-30 ми вже на воді, поплили бомбити лопухи, за годину в Макса сучка на 1 кг, за пів години в мене коло 0.5 кг, а далі глушняк, МДЖ - повний ноль, мікро-вертухи - та сама історія, потім почались неприємності, в Макса почав спускати передній балон в лодці, він поплив ближче до берега і далі там ловив, я потихеньку підтянувся до нього і вирішив перевірити зроблену вчора вертуху, так як більше не лишалось що робити і тут, перша проводка краснопер 200гр, О!!! - це мене радує, :sun: , друга проводка окунь 300гр, тоже непогано, потім краснопер на грам 350 =-O (таких по розміру не ловив навіть в Жукові)
IMG_2154r.jpg Макс потихеньку підпливає до мене, каже шо моя лодка підозріло шипить, і тут передній балон моєї лодки за 10 сек спустився повністю =-O , передаю все саме цінне, шо може замокнути зі своєї лодки Максу і швиденько на половину спущеній лодці гребу до берега, :lodka: вспів...., Макс не розгубився мій патик в руки і вперед вговорив ще плотвичку 200гр, і поплив до берега, так на сьогодні закінчилась наша рибалка, з пригодами :krazy: , хоча радує що розловив саморобну приманку.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 14 вересня 2009, 09:03
Ловив зимою з льоду і весною в Жукові на спіннінг, но більші не попадалися, не бачив і у їнших рибацюг, можливо повиростали за літо, але брати в руки жуківську рибу не дуже приємно, пояснювати не буду чому, хто там ловив зрозуміє ;) До речі в Івачеві (зі слів знайомого, Саня Кім) недавно був виловлений трофейний дід-карась, заважив майже на 5кг. =-O
Зображення

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 14 вересня 2009, 10:38
на рахунок задоволення, згоден з тобою на всі 100%, сам хочу туди поїхати пар спустити, особливо радує те що по спінінгу можна половити різнопланово, на джиг - окуня щуку і краснопера потаскати на вертуху, вибір для спінінга дуже широкий.
Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 00:55
Повідомлень: 495
Звідки: Sтарий Парк
Дякував (ла): 542
Подякувати: 270
Повідомлення
Додано: 14 вересня 2009, 16:36
написав Pashtet
До речі в Івачеві (зі слів знайомого, Саня Кім) недавно був виловлений трофейний дід-карась, заважив майже на 5кг. =-O

Так,так. Це правда. Я тоже чув. В неділю говорив з підводним охотніком в Івачові, то казав що пару раз бачив карасів, які більше трьох кіл важуть.. Саму більшу щуку він взяв два місяці назад. Важила 9.8 кг., 110 см.
Вчора ловив на міляках . Майже взяв три щуки, одна з лодки випригнула :-p =-O , дві зійшли в кувшинках. Обідно. Вся щука взяла на ярко зелений селікон.
Автономера за 5 хв.вул Весела 1. 098-999-42-42 .

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 14 вересня 2009, 21:11
Вчора, як зразковий сімьянин :lol:, день народження провів вдома, тому нині було вирішено поіхати :ribak: порибалити. Хотя тиск наробив манки(поліз догори), і зранку я вагався чи варто чи ні, такі вже в 6,00 був на дамбі. Клеву за цілий день як такового не було, в мене пару вялих поклевок :connie:, в сусідів 4 дрібних карася.
P.S.Нині приїжджали на дамбу якісь інспектори, толі міські, толі обласні, по поводу високого рівня води в озері і проблеми постійного скупчення виликоі кількості плавунів. Я сам лічно нічого не чув, бо був на плитах, але там неподалік стояв колега, в нього ще хотіли взяти інтерв'ю з ТВ-4,але він відмовився і вони знайшли другу жертву. Одним словом вони знімали репортаж про можливий прорив дамби і ще в кадр попали зловісні бутилочніки,завтра в провінційних вістях,на ТВ-4 обіцяли показати.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 14 вересня 2009, 21:32
вирішив поюзати гугл про дамбу в івачіві, знайшов це http://teren.uaforums.net/--vt440.html?highlight=
ну і нашо там 120 тисяч, хіба що вони хочут ще і глядки від плавунів почистити


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 18 вересня 2009, 10:57
Вчора я і Серега,з самого ранку махнули в івачів,приїжаєм в 5.30 лодок немерано вільних,забили собі лодку,чекаєм.В якийсь момент тьма народу.Випливаєм рішаєм почати по чистому заробили декілька не понятних тичків.Пересуваємся на міляк така сама ситуація,починаєм втрачати настрій,десь в 7.30 поплили в камиш напротів бази і за 10хв берем по 2 непоганих окуні десь по 300-350гр і одного шнурочка(відпущений) і знову гробова тишина.В 9.00 збори і на роботу.Ось така в нас получилася вилазка.


Клубівець
З нами з:
06 грудня 2008, 22:02
Повідомлень: 506

Дякував (ла): 358
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 19 вересня 2009, 12:09
Вчора 6 30 по правому боці залізного пірса кидався бльоснами і докидався, щука десь кіло. Бавився хвилин п"ять бо заскочила в траву, добре шо спінінг міцніший виявився, а то було б весело. Перед від"їздом покидав на дамбі біля мосту, там якраз чистять русло, один удар і сход, кілька зацепів, один з летальним кінцем. Рівень води високий.


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 21 вересня 2009, 15:28
19.09 в суботу жона відпустила до 11.00 порибачити. Зізвонившись з Кімичом і Андрюхою погнали на Івачів. шоста ранку на воді , Я з Кімичон , Андрюха сам. Дубак був конкретний, руки мерзнуть, кльову нема.... :( Кімич засікає одну на 700 гр на карася, витягнув, попоже мені на селикон такаж сама, метрова свічка біля лодки і селикон улетає в космос....
Подальші спроби чота зловити нульові, по дорозі зустріли Паштета з Максом в яких теж фанарі, ще бачили негрів з спіном котрі вчаться ловити нашу щуку :) . Поступово сонечко пригрівало і було вирішено ще половити біля першої водокачки, ми не прогадали, припливши туди я одразуж почав тягати кокунів а Саня спіймав одну на 600гр. , поступово обкидуючи лапухи в Сані ще дві по 600гр і два сходи, а в мене два зріза фіолету. Бачучи шо щучка попадається раз за разом чіпляю Блекфурі і за пару забросів 800гр в лодці. Кльов ішов суперовий , але глянувши на годину -09,50 ,бистро на весла і на базу де нас вже чекав Андрюха з двома окунями і двома шнурками , котрі він казав клюнили на вертуху1-ого номеру!!! Ось така була суботня вилазка-- жаль шо часу мало було :pardon:

П.С. фото з штормової рибалки з RС5 :pleasantry:

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 28 вересня 2009, 11:44
Вчора зранку погнав сам на Івачів. компаньйонів небуло :( . Шоста ранку - Комбайновова база кипить від рибаків, купа гумових лодок, машин,всі носяться з шестами..... Думаю шо лодки мені небачити, але чекаю :) , авось хтота не приїде. Я не прогадав, коли всі розплилися - лишилась славнозвісна під номером 1, з Юрою добазарився і вперед. Першою в сумирках пішла вертуха №3 , рівень води впавший дета на 30см. Кльову нема, пробую селикон , теж фанарі. Далі зміщають під протилежний берег до тополь, перехожу на мдж, перша проводка по міляку результату не дала. Роблю одразуж висновок шо з кльовом сьогодні туго при туго буде :( . Поступово експерементую з кольорами і вагою головки, почали появлятись ударчики і було виловлено пару дрібних кокунів. Обловльючи прибережні мілини зміщаюсь в сторону першої водокачки. У відрі вже три матроси :) . В дному місці мав потужний удар щуки, але потримав її пару сек і сход, добавлю - на мдж щука попадає досить часто, але через малий розмір крючка досить часто сходить :) . Десь біля години девятої будучи в районі першої водокачки кльов пожвавився, але розмірами недуже. Було виловлено на фіолет з десяток дрібних матросів, і пару гарненьких, також знов був сход пристойної щуки.

27092009(001).jpg
Обкидуючи міляк зловив супер шуку :) і буквально через 5 хв на ту саму селеконку клюнула на 600гр , захоплююче виважування з думками: пі...ц- ща зійде!!! витягую і дивлюсь шо застьожка якраз була на рівні зубів, пів см глибше би ковтнула і аля...люлю...

27092009(003).jpg
Рибаків на озері німєряно, карася товчуть дико :) . Я ще з годинку поплавав біля русла, але наявність безлічі
водорослей на поверхні мішали правильно робити проводки і було вирішено валити на базу. По дорозі назад зустрів Кокуня, який пока що ніц не впіймав, але дзвонивши до нього дета після обіду, в улові вже шота присутствувало. Причалюючись на базі зустрів карасятніка котрий вигружався, улов в нього був досить солідний... десь з десяток карасів в районі 300гр -1.5кг. 13.00 погнав додому!!!
27092009(006).jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
08 січня 2009, 13:44
Повідомлень: 61

Дякував (ла): 1
Подякувати: 18
Повідомлення
Додано: 28 вересня 2009, 20:34
Після обіду (десь після 13 год дня) Івачів ожив в плані кльову. :drill:
Я взяв кілошку, і кілька полосатих, друг двушку і десь кілошку+сходи і всі решту задоволення.
Але це не головне.
Рибу ловлю вже 25 років,АЛЕ ТАКОГО НЕ БАЧИВ. :krazy:
В той час,коли я в стані повного релаксу і "єдінєнія" з природою спокійнісінько твічу хижачка , метрів 300 від івачівської дамби,бачу як на мого човна накочується хвилька води(погода була майже штиль).Коли хвилька докотилась 2-3 метри до човна- я в (поляриках) чітко побачив шеренгу з 10-15 рибин величиною не менше 30-40 см ,які з відкритими ротами рухались на глибині 3-5 см в бік мого човна =-O
Хтось на форумі написав ,що це великі окуні полювали.
Це неправда.
Це була якась мирна або напівмирна риба.Вона ловила якусь живність з поверхні води.
Такі "набіги" відбувались навколо могл човна десь з годину.
Я пропонував їм весь діапазон своїх УЛ і не дуже УЛ приманок-0.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 6 з 8 [ 113 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron