Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 6 з 6 [ 81 повідомлень ]
Звіти 2010 р.

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 05 листопада 2010, 00:02
Трохи пізновато, але тільки комп зремонтував. Пишу звітик за неділю. Десь годинка третя дня сам повалив на івачівську дамбу. Там за годину ловлі вговорив пару ембріонів і шнурків. Потім перебрався вниз на річку, а там справи пішли фартово :) Пробив місце з окунями, і вимутив шість штук з яких був один на 600 гр і один на 400 . Ще мав пару сходів і пару обривів на корягаг ( останні - дай боже :skrob: ) . В самому кінці, коли вже смеркало конкретно - получив ще один хороший ударчик, різке виважування і шнурок на 600 гр на березі. Несучи відчутний кукан до машини довольний, шо нарешті шось потягав. :spin: Передягаючись коло машини включив фари і ше замутив таку форку :sun:

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора BOB подякували: 4
GOR, seryoja, under, володя


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
31 липня 2010, 23:21
Повідомлень: 83
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 1095
Подякувати: 28
Повідомлення
Додано: 06 листопада 2010, 22:39
Привіт всім. Був в пятницю проїздом в івачеві близько 15.00-15.30. Вирішив попробувати щастя на річці зразу за дамбою :ribak: . Зробив забросів з десяток і тут підходить дядя в комуфляжі я зразу і незрозумів, що то рибінспектор. Сказав що з 1 числа заборона і тут тепер зимувальна яма. Я вибачився культурно сказав, що незнав :flag: , змотав снасть, почитав постанову, що дав рибінспектор, пообіцяв що більше не буду, але нетут то було :stop: .Прийшлось писати пояснюючу :write: .Тепер чикаю що вирішить начальство(по словам рибінспектора або попередження або штраф 50 з хвостиком).Напевно перший раз в житті я зрадів що нічого не зловив :connie: .
Тому читайте розділ форуму Рибінспекція , Охорона природи, Нормативні документи. - тему Заборона вилову риби на зимовий період 2010-2011рр.(Дякую Володі).
P.S. Осадок ніби я останій браконєр :punish2: .
За це повідомлення автора parawyt подякували: 2
under, володя


Клубівець
З нами з:
06 грудня 2008, 22:02
Повідомлень: 506

Дякував (ла): 358
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 08 листопада 2010, 20:58
Сьогодні на дві годинки заїхав в Івачів на дамбу, погодка сприятлива. Результат два окуня 100-150 грам і десяток хороших ударів та сходів, засікався за край губи на довгих паузах, а жертвою став твістер RELAX коричневий з чорними цятками.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора володя подякували: 2
Andriko007, parawyt


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
13 листопада 2009, 20:52
Повідомлень: 326
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 461
Повідомлення
Додано: 15 листопада 2010, 21:26
До суботи ледве дочекався, так вже хотілось на рибалочку, ще й минулої неділі мав схід крупняка, (ганяв він тоді червінку не по дитячому і то крупну, вода аж закипала), то ж і на цей день мав великі надії. Тесав "буратіну" кожен день потроху, відповідного розміру, але так щоб без насильства над котушкою, - 9см, пофарбував у натуралий колір, лакував за декілька годин до виїзду і цілу ніч над газом сушив, щоб був готовий. Переживав, чи вдалось, оскільки не випробовував ні в ванні ні на водоймі, довірився інтуіції.
Випливши від берега, одразу ж зробив декілька пробних закидів недалеко від лодки,... гра приємно вразила, ну просто сподобалась, а коли подобається, значить є віра в приманку.
До години часу привикав до приманки, відпрацьовував проводку і тут не зробивши і 3 метрів я відчув потужний ривок в руку, і фонтан бризг на поверхні води, - моментальна підсічка, і приємна тяжість плавно почала пручатись. В гачках був впевнений, оскільки на них не економлю, а от в кільцях, які поспіхом зранку надів - не дуже...Але не форсував подій. Душу гріла думка, що спокусив все таки... і от вона показалась , глайдера не було видно з пащі, зробивши ще декілька вибриків біля лодки щука плавно просіла у підсак. Оце ж сюрприз. Зважила 3 кг і декілька грам. Рибалка набула зовсім іншого змісту, вже навіть сильний вітер (до 11 м/с) не псував настрій, але покидавши ще зо дві години, я перестав з ним боротись і поплив до берега.
П.С. Заднє кільце добряче підрозігнулось, але :stop: напевно це і спасло мою приманку від мертвячого зацепу в цей же день, на бовталці не дуже то і зручно маніпулювати лодкою і якорем так як хочеш, але зацеп реально не піддавався, я був впевнений, що це один з патиків, типу "арматури" від колишнього трубчатого камиша, а вони наче дерево тверті, ламаються легко, а от по вертикалі з ними важко справитись, вже мало не розпрощавшись з вобом, все таки витягнув, але без нижнього трійника і кільця (довелось зняти з іншого воба). Ще одна доза адреналіну.....
Були б сильніші ніж шнур на розрив - хана. Тому експерименти тільки починаються... :write:

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора ЩукарьJ подякували: 13
Babai, Сергій2, GOR, m1g0r, seryoja, under, vovik007, Хочячек, Віталік, володя і ще 3


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 червня 2009, 21:32
Повідомлень: 977
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 520
Подякувати: 900
Повідомлення
Додано: 05 грудня 2010, 21:15
нині з Паштетом і Мігором після невдалого спінінгування заїхали в Івачів на став.. то навпроти комбайнової вже тьма рибаків.. так шо там вже тягнуть з лунок як має бути.. ми довго не думаючи балалайки в руки (добре шо в Паштета в машині були) і на лід не далеко від берега, товщина льоду коло 7см.. ловили на:
Паштет - безмотилка
Мігор - блешня
я на "штани"
так що сезон "пінгвінів" вже відкрили і за годинку вговорили по паро окуньців.. :BYE:

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
За це повідомлення автора seryoja подякували: 11
m1g0r, mario, parawyt, Sasha, SFox, under, vovik007, yge0607, Паша, володя і ще один


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 28 грудня 2010, 21:40
Всім привіт,в суботу зібрав рибацюг і рванули в івачів ротанів подергати і щучку вимантити.Зраненька вже були на ставі і першим ділом на ратанові місця,но туман перебив всі сподівання на гарний кльов.З виликим трудом на нас трьох було злапано декілька живців ратанів і парочка окунців і ми пішли на русло поставити жерлиці.Я зарядив пару і з Василем знайшли на руслі стоянку дрібного окуня,.
IMAG0011.jpgБіля 12 години до нас приедналися Гор і Кабан
IMAG0007.jpg,дрібні матросіки поклевували,були навіть такі єкземпляри як "коні",але вони були відпущені восвоясі,може колись комусь і дадут прибавку андреналіну.Коло 14 години Василь рішив поставити своі жерлиці,зібравши три штуки він пішов трохи дальше від нас,поставив першу і пішов заряжати другу тут бац і вже на першій жерлиці стоіт флажок,дві хвилини і щука на леді-ми всі були в шоці,везе ж людям.
IMAG0013.jpgДо Гора і Кабана приіхали друзі,були навіть колеги з Хорватіі,вони ім дали вудочки половити рибку,так як в них зимою вилов заборонений.
IMAG0009.jpg
Під кінець рибалки до нас заіхали в гості Паштет,Серега,Рц5 і Макс ,поділившись враженнями вони поіхали і ми почали збиратися,одним словом-рибалочка удалась на славу!!!!

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора Tarsik подякували: 8
BOB, GOR, parawyt, Sasha, seryoja, SFox, soziym, володя

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 6 з 6 [ 81 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron