Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 1 з 6 [ 81 повідомлень ]
Звіти 2010 р.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 09 січня 2010, 18:23
Всім привіт,нині зранку з другом відвідали озеро,довго рішалися де рибалити і рішили зупинитися в районі 3 водокачки,в першій же лунці,підчас другого підйому легенька покльовка,я підсікаю,а то що там клювало,як рване до себе...і це все буквально долі секунди і результат-поломана удочка!!!Сам в шоке!!!переважно все лапав маленькі окуньки,GOR іх називае "воблери",а тут на тобі,красавец.І жилка,0,12,непідвела.Більше івачів нас нічим непорадував і ми поіхали на тернопільскій став,а там как всегда ерші,"воблерки" і плотва,ну дуже прошена.Бачив як поплавочніки відривалися,ну я тут неспеціаліст
P1010243000.jpg
P10102460000.jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
29 січня 2009, 11:47
Повідомлень: 61
Звідки: Тернопіль, Східний масив
Дякував (ла): 160
Подякувати: 41
Повідомлення
Додано: 15 березня 2010, 10:48
Всім привіт. Відвідав вчора Івачівський став. За останньою оперативною інформацією на ямі під Глядками непогано ловився ротан. В 8-ій год. були на місці. Але, як це частенько буває, попали в той період, коли риба клює вчора і завтра :hooked: . До обіду вдалось вговорити тільки 6 повненьких ротанів. Потім трохи пообідали :drunk: . Після цього вимутив ще 5 штук. Всі були ну дуже прошені. Більше двох покльовок з одної лунки не було. Посиділи до 16.30 і пішли на автобус. Результат рибалки не вельми, звичайно, але це не головне. Відпочинок на свіжому повітрі і хороший енергетичний заряд на наступний робочий тиждень - це те, що на наступної неділі знову потягне нас на рибалку :spin:


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
29 січня 2009, 11:47
Повідомлень: 61
Звідки: Тернопіль, Східний масив
Дякував (ла): 160
Подякувати: 41
Повідомлення
Додано: 16 березня 2010, 10:42
Додаю фотки ротанів, вчора не вийшло, бо не зміг підігнати розмір :pardon: . А сьогодні мене просвітили, як це робиться. До речі, вчора зажарив їх, виявились дууууже смачними :nyam:

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 04 квітня 2010, 08:42
В суботу (вчора) , зраненька зганяли на Івачів в складі чотирьох спінінгістів: два заядлих і два тільки но починаючих. З самого ранку з кльовом діла не складались :skrob: , туман на озері, дубак трохи конкретний - все наштовхувало на повний 0..... За годинку другу знаходимо місцину з окунями - кльов нарісовався з неоткуда :) . Всі починають тягати матросиків 50-100гр. Починаючі спінінгісти довольні як слони, їх ул. патики від окунів гарно гнуться :D . Попоже Я витягую шнурка на 500 гр. на ул приманочку і без поводка :write: , адреналінчик піднявся!!! Коли окуні стали дуже - при- дуже прошеними, вирішено переключитись на шнурків. Хочячек всюду слідував за мною, і не прогадав. На одній місцині він заробляє хороший удар (щучка +-800гр.), спін в дучу - очі на викоті =-O і куча різних фраз......
Щук зійшов. за пару хвилин знов йому сідає така сама.... картина повторилася... а фрази стали ще голоснішими :empaty: . Пару порад як тре поводитись в такій ситуації, Хочячека вгамували. Він всю дорогу назад казав, що сьогонішня рибалка просто супер :D .
З своїх спостережень додам: шнурки зараз хочуть мікруху.... великі воблери і селикон були в ігнорі!!!
Пару фоток

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора BOB подякували: 2
Sava_f8, Паша


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 07 квітня 2010, 19:08
Сьогодні поіхав порибачити,поплавочком побалуватися.Зранку часу небуло тому на озері був в 14.30.Я цій краснопері і опариша і манку а звітам молчок.Посидів 2 годинки і додому,но душу відвів
За це повідомлення автора Tarsik подякували:
Sava_f8


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
29 березня 2010, 23:40
Повідомлень: 2
Звідки: м.Тернопіль
Дякував (ла): 19
Подякувати: 1
Повідомлення
Додано: 08 квітня 2010, 22:10
всім привіт! вчора ганяли :gan: на рибалочку помочити спін....,в складі 4-х рибацюг,довго думали куди поїхати і вирішили на канали в с.Ішків.Приїхали на місце біля 8-ї. Вирішили швиденько перекусити і вперед до праці.Погода не радувала,то падав дощ,то переставав+сильний вітер.Рибалили до 11.30 перемочили все шо мали повний 0,увсіх жодного удара. :( Зробивши збори :punish2: вирішили робити ноги звідсиля в сторону дому,заїхали ще у В.Ходачків аналогічно,хотя "месні" говорили шо днем раніше лупила непагано Щучка.Тут рибалили біля двох годин,потім переїхали в.с Почапинці тут тоже фанарь :-! навіть окунь не бив :connie: .Я ніяк не міг успокоїтися,шо фанарь і запропонував заскочити на Івачів.Сюди попали пізно біля 3-ї - 4-ї.,а рибалили до 7-ї.Ітог 3 щучки:1кг,0,9кг,0.9кг.Товариш впіймав 4 шнурка 200-150г,які були випущені,інші рибаки мали пару ударів.Відловився на повну,до вихідних адреалінчика хватить :ok: і додому.
За це повідомлення автора серж подякували:
Вася хижак


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 11 квітня 2010, 22:33
Сьогодні, даби трошкі провітрити голову поїхав перед обідом на став в Івачів. Першу зупинку зробив біля дамби, але це було невдалий вибір, ні тук-тук. Слідуюча зупинка біля лодочної станції, Трошкі помахавши спіном змушений був сховатися в машині від дощу, але через 20 хвилин, знову до праці. Після дощу вітер стих, я попробував джигувати малим силіконом. Ударчик- окунець 100 гр (поплив у рідні пенати, як майже і всі решту), як кажуть мелоч, но приємно. Слідуючим був карандашик грм на 200, потім ще один такий. Через 20 хв вже трошкі більший (300 грм),але на жаль відпустити вже не було кого :( , дуже жадний попався. Поміняв приманку, я тут недавно зробув собі щось схоже на тіні мегалон, і вирішив його потестувати. На другому забросі чіпляється вже щось більш солідне - щучка кілошка. Дуже приємно стало, зловити на власноруч зроблений воб :YAHOO: . Після цього ще парочка забросів і додому. Так що я не тільки провітрився, но і отримав чимале задоволення від рибалкі, хоч сильно на результат і не сподівався


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 13 квітня 2010, 22:27
Сорі шо так пізно пишу звіт, але з часом напряги тай побутові проблемси вже достали...
Вобшем в суботу ганяв З Ромкою на Івачів. З самого ряня занявся ловом окунів. Тестував нові селиконки :sun: . Результат був досить не поганий... але всеж, окуня були дуже при дуже прошені, за проводку приманку хапали по 2-3 рази але жадно хаванути її мало хто відважувався. Коли мені надоїло бавитись з селиконом, попробував як будуть окуні відкликатись на ул. воблери. результат був ще гіршим ніж на селикон :skrob: . Змінюючи місця лову, побачив виходи щуки. Бистро достаєм магалона ;) і жара пошла. За півтора часа два схода і чотири реалізованих. Додам:проводка має бути особлива, інакше ігнор...
Коли бамкнула година валити додому, бачили рибінспекцію на лодці. Вони плавали з якорями по плесах і шукали браківські сітки....
п.с. Добре , що хоч щось роблять!!!

01.jpg
02.jpg
Додаю фотки за неділю. Через те, що був чемний, жона відпустила на два часіка покидати. Сраня наломали настрій даїшники, написали штраф за ремень =-O 55 грн....
Але замітив одну особливість. Якщо їду на рибалку і мене пиняють . то завжди буде улов :sun:

03.jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора BOB подякували: 2
Ben, Паша


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 00:55
Повідомлень: 495
Звідки: Sтарий Парк
Дякував (ла): 542
Подякувати: 270
Повідомлення
Додано: 18 квітня 2010, 14:33
Ух сьогодні зранку відірвався по окуню,давно такого виходу риби я небачив. Ловив недалеко від початку с.Малашивці. Замітивши виходи малька з води почав обловлювати місцевість. Маньячка перша пішла вхід і непрогадав,досить довгий час ловив нею та ії сестрами. Мідний колір лепістка був фаворитом. Потім вхід пішов Рідж,твіч цього воба(тай інших) недав результату, рівномірна проводка,дуже помаленько дала очікуваний результат,потім був КрекДжек,потім ще якісь.
По дорозі до дому біля причалу взяв на Ріджа шнурка,який поплив далі :heey: Вот такий Хепі енд.
Погодка супер,рибалка супер .......

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Автономера за 5 хв.вул Весела 1. 098-999-42-42 .
За це повідомлення автора yge0607 подякували: 6
BOB, серж, GOR, Pashtet, Паша, володя


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 19 квітня 2010, 10:41
Вчора рибачив у Івачеві, напевно десь поряд із Юрою, але чомусь не пересіклися, напевно розійшлися в різні сторони,
зранку полосатий морозився, не хотів звертати увагу ні на гуму ні на воби, а от коли вже припекло трохи сонечко почали зявлятися тички, потім покльовки, а потім почав ловитися і чим більше припікало сонце тим крупніші полосаті вішалися на гачок, в прилові на дюймове Копито, влітали шнурки, декількох після невдалої "операції" прийшлося забрати.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення
За це повідомлення автора Pashtet подякували: 3
FAst, GOR, yge0607


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 19 квітня 2010, 22:47
Cьогодні після роботи на годинку заскочив в Івачів, розловлював нові приманки, Crappie Slider grub 1" & 1.5"
Почав з Копита 1", окунь тикав-покльовував, але безтолку %) . Навіть дюймовий слайдер не міг його спровокувати, але красноперому він сподобався, брав жадно і взаглот, але тільки на проводці з горизонтальним смиком. Далі красноперого ловила вертуха, яка добавила в прилов ще двох шнурків, які реально дали газу, так як снасть ціленаправлено збиралась під полосатого: параболік 1-3гр, флюорокарбон 2.5лб .

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення
За це повідомлення автора Pashtet подякували: 4
BOB, серж, m1g0r, yge0607


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 482

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 02 травня 2010, 17:28
Сьогодні в складі 4 чоловік мене, Pashtet, seryoja, Паша відвідали Івачевські простори. Рибаків як завжди тьма і всі товчуть краснопірку :drill: . з самого ранку ще якийсь трошки рух відбувався в мене було декілька сходів дуже тендітно бере хижак як ніби стидається тої приманки. Pashtet як завжди показував майстер клас по вилову полосатих хоча не дуже був задоволений кльовом не з такою інтенсивністю брав він :( seryoja з Пашаою теж старались вговорити на свої приманки якусь рибку а я як не любитель полосатих скористався ранковим кльовом пішов шукати зубату. як виявилось в подальшому недарма. кльов продовжувався десь до години 9 дальше як обрізало погода міняється :( збираємось біля машини результат нашого лову був такий: Pashtet виловив з десяток окунів і ще влетів йому шнурок, seryoja теж по окунцях пройшовся і 2 щучки один 0.4 другий 0.7 кг, Паша теж не пас задніх впіймав одну зубату ну і на сам кінець мій результат одна 0.7 кг і одна 1.2кг
в районі 10 годині наша рибалка завершилась
Фото мого улову

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення
За це повідомлення автора rc5 подякували: 4
Dark_Elf, FAst, under, vovik007


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 15 травня 2010, 17:09
Був сьогодні перший раз на рибалці в Івачеві. Мав з собою спін і поплавчанку. Приїхав трохи пізно десь 8:30, спочатку трохи ловив спіном, але потім поняв, шо я ловлю, напевне, не "там" :) Так як на ставі вперше, става не знаю і спінінгіст з мене не дуже, було вирішено в 10:00 розкласти "поплавок". З 10:00 до 14:00 зловив десь 1,5кг червінки. Рибаки які сиділи зранку наловили до 12:00 десь по 4-6кг, декому попадав карась... Зараз аналізую шо зробив неправильно, на наступний раз, думаю, вийде краще відловитись :)
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 19 травня 2010, 16:10
Сьогодні веселою компанією:
Ben, Oleg.iva, Under, я відвідали чудовий Івачевський став.
Моя мета - ловля окуня. Ben вирішив взятися за спінінг, і казав, що якщо не буде перти то перейде на вилов краснопёра поплавчанкою.
Машину припаркували біля бази комбайнового, і мабуть чисто символічно зайшли на причал. Приємно здивувало що його трохи підлатали. Таке враження що наварили пару додаткових кріплень між "плитами" і тепер вони не прогинаються з тим страшним грохотом, який був раніше. Ну так принаймні здалось.
Дуже спортив настрій мужичок, який сидів в нагляк з трьома вудками! (період нересту мождна тільки одну з одним гачном) і в 30 см від його ніг вздовж причалу була нятягнута сітка. Такі собі поплавки білі... Один крайній, підтоплений, трясся і смикався. Не приємно однако.

З причалу пару забросів та рухаємось в сторону бази УТМР попутно проловлюючи перспективні місця.
Десь на пів дороги до УТМП на очередному забросі (зараз з берега полюбому кидаєш по при камиш - поросло вже) під камишик, одразу починаю провотку і на першому оберті катушки відчуваю що на тому кінці щось повисло, перша мисля - промахнувся, зацеп. Але почало інтенсивно тарабанити в руку і гнути спінінг. Я припух. Всплески, пару обертів катушки, біле жирне, широке брюшко, бризки, шум... спінінг випрямився, катушка пішла плавно...
І тільки питання зависло що то було... А було щось як мінімум пристойного розміру, бо скажу що :ops: ніхто не повірить. Датчика на тому кінці ще не придумали щоб важив на скільки кг зійшло :lol:
Зробивщи ще один заброс, розумію що зараз тут брати не буде і йду далі.
По дорозі було приємно зустріти свого знайомого, який приїхав з компанією рибаків. Трохі підказав що 7гр джигголовка для Івачева з берега то занадто і трохи потеревенивши біжу вперед доганяти "брігаду".
Наблюдаю як Under витягує окушка, і йду далі (здається Олег фоткав його?)
Я вирішив таки осісти на базі УТМР, решта пішла далі.
Краснопёра на УТМР поплавочники просто наказували, причому я не знаю за що, але наказували і великих і маленьких. Велика щильність рибаків і постійні махання тими 4-х метровими палками...
Наблюдав кумедну зі сторони картину, але звісно зі всією повагою і співчуттям до головного героя розкажу. На мості, що трохи лівіше на базі УТМР, всівся на "круте" крісло зі спинкою один рибак тай ловив собі потрохи. Правда пірс то вже старий і має нахил. Так це рибак, вирівши трохи відкинутись на спинку крісла, відкинувся і зробив сальто назад. Ну сальто не сальто але у воду плюхнувся файно. Вопщем дістали його, оказалось там не дуже глибоко - лише по пояс. Рибак передівся зібрався та й поїхав кудась... Мабуть додому, але про це "история умалчивает".

Окунь брав. Брав не дуже часто але доволі активно зранку. Прибувши на базу спостерігав 2 рибаків що стояли біля "головного героя" на причалі то вони з завідною інтенсивністтю тягали окуня. І не окушка такого собі, а поважного окуня, окуня гарного розміру. Розкатавши губу що у мене зараз буде так само, потім помало її закатав назад. Покльовки були делікатні, обережні. Ловив віброхвастами маслянистих кольорів. Кольора і вагу постійно перебирав. Брало на все, але дуже акуратно і окуні були трудові. Вього я наловив з десяток окунів різного розміру - найбільший 450 гр. ще 3 достойних а решта не дуже великі.

Як висновок я собі зробив що варто їхати як можна рініше.
По дорозі назад, спілкуючись з хлопцями взнаю що всі з уловами і наче всі задоволені рибалкою =)

P.S.
Приходив єгерь. Дивився сонними очима в квитки членів товариства. Дивився і в мій квиток, діставав вкладиш, крутив там. Не знайшов помітки про трудову участь і сказав що без неї лодки давати не будуть.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости
За це повідомлення автора Паша подякували: 4
Ben, GOR, m1g0r, володя
Востаннє редагувалось Паша в 19 травня 2010, 16:52, всього редагувалось 1 раз.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 травня 2009, 16:28
Повідомлень: 452
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 89
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 19 травня 2010, 17:33
Да, непогано порибалили. Зловив 13 окунів 80-150г (попадали ше менші - відпускав). На початку рибалки я зрозумів, шо до неї не готовий :sos: , так як в моєму арсеналі не було уловистих окуньових "копит" :shrk: , і якби не
seryoja, яки подарив мені те саме копито уловистої розкраски, за шо йому дуже вдячний, то не знаю, чи взагалі б щось зловив...
Потроху починаю "вїжати" в лайтовий спінінг з допомогою більш досвідчених спінінгістів. Спінінгова ловля і поплавочна сильно відрізняються, і там і там є свій "прикол". Але шось одне набридає, хочеться різноманіття...
"НА РИБАЛКУ" - все для зимової та спінінгової риболовлі пр-т Ст. Бандери 27а - зупинка обл. лікарня, поблизу магазину "Вепр"
Аська: 483477242
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 1 з 6 [ 81 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron