Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 5 з 6 [ 81 повідомлень ]
Звіти 2010 р.

Постійний відвідувач
З нами з:
06 липня 2009, 09:47
Повідомлень: 184
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 272
Подякувати: 119
Повідомлення
Додано: 01 вересня 2010, 10:35
Трохи з запізненням але напишу.
В неділю під вечір відвідали Івачів. Я і Ben.
На воду виплили десь 16,30. По скільки лодку брали на УТМР-і прийшлось трохи веслувати.
На протів тополь почали кидати. Зразу шось глуховато було.. Пару ударів і то без результатних. Пропливши трохи вперед(ближче до дамби) Я зловив окушка грам так на 200+- на дамікі пірамі 70 :) Вперше в мене на цей воб влетів окунь. Далі бен зловив шнурика грам на 400. Ну вже стало повеселіше(+погода почала випогоджуватися ,а то зразу був сильний вітер і нас несло огого навіть з якорем).
Далі проплили ще дальше ,і в мене такий шнурік влетів біля пів кг мож і меньше (на око) прийшлось забрати ,а то при діставані воблера він був сильно поскоджений і шансів вижити 0.
Удари продовжувалися і погода чим раз краща ставала. Тут на той самий воб влітає ше окушок грам на 50 :krazy: (забагрився) відчипляю і топлю його. Проплили ще дальше гарно заякорилися і почали обловлювати місця. Міняли приманки але толку небуло. Я цепаю вертуху 3 розміру. Відпливаємо на пару метрів вперед, роблю пару забросів, і чую що там шось солідне, вже довольний сижу і виважую її, Женя поміг підсаком і красуня на 2,3г в лодці.
Фото
x_99d023e6.jpg
Настрій капітально піднявся(поскільки це моя рекордна щука була) тому радий сидів як слонь. Пливем ближче до дамби, на воді штиль(ляпота) почали кидати, там ше десь по 2-3 шнурка зловили грам по 300-450 , і починаємо збиратися ,а то вже темнота незагорами. Пливши до бази занялися подобієм тролінга) закинули хедона і троха веслували , зловили ше одного шнурка.
Вот така рибалка вийшла. Весела з гарною погодою і настроєм! :popcorn:

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
:newy:
За це повідомлення автора FAst подякували: 4
BOB, GOR, Pasha, володя


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 03 вересня 2010, 23:59
Тоже пишу з запізненям, бо всякі проблемси не дають часу пописати :)
Отже рибалка за субобу. порадувала стабільним кльовом хороших окунів. Вот зі щукою не дуже везло, постійно чіплялись 200 гр. шнурки, але дві товарних всеж вдалось мутанути. Шторм в той день був конкретний, тому рибалка восновному проходила біля лапухів, де вода чучуть спокійніша. Рибалив восновному на твіч (орбіт) , пробував джигувати, але задовбував дрібний окунець :write: . ФОТО!!!

0.jpg

Звітик за вівторок. Цю рибалку яб назвав - ранковий душ :) . По приїзду на озеро дощик тільки моросив, а от коли виплив то почав паріщити + вітер сильний. Вобшем на воді я протримався 1 год, але за той час пошуріку виловив пару горбатих :). Були знайомі, то на колебло взяли дві хороших щуки :skrob: .

1.jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора BOB подякували:
Pasha


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 04 вересня 2010, 18:20
Короткий фотозвіт за сьогоднішній ранок, з RC5.
Ранок розпочали з твіча, так як десяток пробних МДЖ забросів нічого не принесли, в результаті шнурки від 100-400гр.


6.jpg

...потім знов джиг

5.jpg

3.jpg

а під кінець рибалки пішли анчоуси :krazy:

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Зображення
За це повідомлення автора Pashtet подякували: 5
Ben, FAst, Pasha, seryoja, vovik007


Новенький
З нами з:
30 червня 2010, 11:59
Повідомлень: 12
Звідки: Ternopil
Дякував (ла): 2
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 05 вересня 2010, 15:51
5.09.10 виплили в 6 ранку на озеро так і плавали до обіда фактично без результату.
Зловили кілька окунів і карандашів яких і відпустили. а в обід попалася хороша щучка, моя найбідьша в сезоні.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора Kopik подякували:
Step


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 13 вересня 2010, 22:44
Був в суботу до 9.00 на озері - рибалка була неочень , більше десятка міні матросів. два побільшеньких, два щурика по 400 гр. і пару сходів. Ловив виключно селиконом. Більші розмірі були в ігнорі повному, а вот мікруху постійно хтота дзьобав - в більшості то був спорт-размер :) .
В неділю зранку знов чуханув до 9.00. Лодку проспав, до озера добрався десь коло 7.00 :skrob: . Вибираючи де б то поджигувати: річка, дамба, комб база, утмр -вибираю останній варіант. Згадки про тутешніх окунів всиляють надію на кльов. Я так би мовити не прогадав.
Лапух частково вже впав, але всеж приманку тре тримати на постійному контролі - бо зацепи бувають тугенькі. З самого початку лову кльов був бешений - кожна проводка - хвіст. вот розміри підкачували :write: , восновному менше лодошки, але всеж декілька побільших вимутив + був сход під берегом десь пів кегешного :(

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора BOB подякували: 3
GOR, seryoja, ЩукарьJ


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 17 вересня 2010, 07:15
Тяга половити рибку мене зранку на півтора часіка затянула на озеро. Окуні покльовували славно, але зновжиж - багато дрібного :( . фіолет і машинне масло рулили. Щуки шось не було видно. Зустрів знайомого, то він казав , шо на штани по руслі ( утмр-комб база) тягає гарних окунів . :)

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора BOB подякували: 2
Ben, ЩукарьJ


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 20 вересня 2010, 23:31
Вчора зранку з знайомим Кімом погнали на озеро. В 6.00 були вже на УТМРі , запізнились би на 10 хв і лодки нам не бачити :skrob: . Коли погрузились , то нащ язік дуже ваняв дохлятиною :( - миття лодки + знаходка під бортами дохлого кегешного карпика забрали годину дрогоцінного рибацького часу :) . Випливши погребли в сторону комб. бази під аплодисменти мисливців. Гатили вони конкретно , і пофіг їм був густий туман. З кльовом шось теж не дуже складалося, коли колега на велике біле копито витягнув першого 400гр шнурка а потім такогош пустив, я теж перейшов на релакс, бо мої американські гумки і воблери шось мовчали :write: . Рибачив я вчора спіном кінгфішер міракл - взяв в знайомого потестувати. Селикон на 5 гр головці кидається справно + цього мені і вистачало + твічити палкою просто задоволення + коротенька + зла = супер твіч = орбіт постінйо розвертався на 180 градусів . Але про орбіт пізніше :) , зранку ж ловив на біле копито , результат - виловлено три шнурки в районі 300-400 гр. Одного відпустив , а двох вимушений був забрати, чесно кажучи давно мені таке не попадалось - великий селикон на 5 гр джизі і це все діло в заглот і то так шо огогогого..........
Десь в районі 10.00 туман на озері пропав, появилась маленька хвилька і півшов рух :) . Орбіт почав манити до себе хижаків. ловлю першого щурика на 500гр, попоже щучку десь 900гр, попоже гарного кокуня , далі знов щучку- пузату кіловочку + попри все це проскакують матросики :) .
14.jpg
Коло 11.00 рибачити продовжували на лапухах шо зправа від комб. бази. Тут мав два гарних сходи :( , екземпляри були не із маленьких. Щука при покльовці зразу торпедою валила в лопух де путалась і сходила. Зажати фрикціон і силою її тягнути на себе не резикнув, бо щнур не позволяв + не перевязані вузлові зєднання = не хотів втратити орбіта :pleasantry:
Десь коло пів першої попутно за вітром понеслись на базу.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора BOB подякували: 7
alexor, Babai, GOR, parawyt, Pasha, seryoja, ЩукарьJ


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
13 листопада 2009, 20:52
Повідомлень: 326
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 461
Повідомлення
Додано: 27 вересня 2010, 21:34
В суботу дійсно дув сильний вітер, але все ж вирішив порибалити. Хвиля була така, що лодку з низькими бортами декілька раз заливало через борт, що не дуже втішало, бо кожних пів години треба було вичерпувати воду. На надцятому забросі воблер вже вийшов з води і тут щука по інерції наздоганявши його вистрибнула мало не влодку повністю з води. Від несподіванки аж дух перехопило, слідуюча проводка "гуляки" все ж принесла результат. Тож мало помалу переміщаючись по хвилі кілька штук все ж вдалось спокусити. Найбільша 2 кг

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора ЩукарьJ подякували: 8
BOB, Dark_Elf, GOR, parawyt, Pashtet, seryoja, soziym, володя


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 28 вересня 2010, 18:46
написав under
Як получається твічити на такій хвилі?
>:o

Як на мене, то відносно крупні приманки і селикон на вітрі краще управляємі :write: .

Пишу звітик за неділю. З самого раненька понісся на канали вкінці озера за полосатими. Полосатих надибав, ну вот з комфортом рибалки не повезло. Вітрюган боковий наламував весь торч. На проводках тільки чув : тук тук- тук тук, а пока підсічеш то фанарь або сход. Але згодом вговорив 7 шт 150-200 грамових. Десь коло 9-ї їхавши додому заїхав на дамбу. Рибаків валом. Перший заброс - матрос 300гр. другий заброс - матрос 600 гр. Толпа зарухалась - помало почали обступати, і лодочки почали підпливати . Але нам не впервой :) , вимучую ще одного на 700 гр і на 300 гр. Кругом літають блешні, воблери , постійні зацепи за сусідів. Перестроююсь на річку. Толпа продовжує ловити. За 20 хв безкльовя - всі розсіюються. Я повертаюсь і беру ще одного, десь може кілошного :) . Так як мав їхати на весілля , то прийшлось збиратись. Бистра фотка :spin:

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора BOB подякували: 9
alexor, Dark_Elf, GOR, parawyt, raslabon, seryoja, under, володя, ЩукарьJ


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
13 листопада 2009, 20:52
Повідомлень: 326
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 461
Повідомлення
Додано: 28 вересня 2010, 21:39
В неділю теж порибачив, хоча по нету чомусь передавали сонце, але на щуку, як завжди, захватив снасті, бо планував присісти на карасика десь в затишнішому місці. Але вранішнє чисте небо плавно почало затягувати сірими хмарами, вітер дув ще сильніший ніж в суботу, тому попер до будки (я рахую це 1 насосною відносно дамби) з великими сподіваннями на кльов. Рибалив ближче до прибережного лопуха навпроти новозведених дачних будиночків, спробував пробити вітер силіконом. Вдале попадання на границю чистої води і трави принесло таку приємну тяжість на тому кіці шнура, фрикціон сходу стравився метра на два, декілька кульбітів, і як завжди плямиста показала свій повітряний трюк, намагаючись звільнитись, але не в цей раз, гамакатсу надійно засів у верхній щелепі...ще мить і риба в підсаку. Але цікавою виявилась знахідка в роті зубатої, там був трійник з поводком, я так думаю, що їй випав шанс втекти з поплавочної снасті...(фото додаю)
Порибалив не гірше ніж в суботу.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора ЩукарьJ подякували: 5
BOB, Dark_Elf, GOR, parawyt, seryoja


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
07 березня 2010, 17:23
Повідомлень: 370

Дякував (ла): 237
Подякувати: 472
Повідомлення
Додано: 29 вересня 2010, 20:17
Сьогодні під вечір я і Володя поїхали на дамбу Івачівського Ставу. За півтори години рибалки, вітер і холод не давав спокою :brrrr: . Перших 40хв - 1година пройшло в холосту, пару тичок. І як тільки почало темніти, склалось враження, що окунь проснувся. І як результат: в Володі окунь, пару сходів і обрив на щуці, що було на тому кінці сказати важко..., в мене 5 окунів грам по 300 і теж обрив, тнадцять сходів, і це все протягом останніх 20 хвилин. Фото зробити не вдалось, бо було досить темно.
За це повідомлення автора Хочячек подякували: 5
BOB, Dark_Elf, GOR, parawyt, володя


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
13 листопада 2009, 20:52
Повідомлень: 326
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 461
Повідомлення
Додано: 04 жовтня 2010, 21:28
В неділю дорога до Горішнього виявилась місцями майже невидимою, наче в молоці...
Це ж саме і на воді, видимість майже нульова, попливши з бази в сторону дамби, декілька раз залишав весла, щоб скласти спінінги на карася і на щуку і втрачав орієнтацію в просторі, лодку перекрутило і все, добре що від дороги недалеко був, то ж зрозумів де база, а де село, і десь за годинку "всівся" на вибране місце. Водичка впала, і глибина проглядалась достатньо, тому інтуітивно шукав місце поглибше... Повний штиль, десь недалеко проглядаються в тумані розпливчасті лодки рибалок. Каша в воду і щоб не гаяти час достав "патик" і гайда маслати...Оп, дзвіночок запрацював і перший карась не забарився, але кльов був слабенький, хоча як на таку пізню пору то нормально, це вперше я в жовтні на карася присів.
Незабаром і щуку вимутити вдалось, потянула на кілограм, але рана на спині в неї була не з приємних. Не знаю як в когось, але це в мене вже третя така покоцана попалась, і це ще далеко не найгірше поранення(було наче скальп зі спини здертий). Впевнений що це робота "іхтіандра".
Пізніше виложу фото крупної щуки (кілограм 6-8), яка теж "пала смертю хоробрих" після такої зустрічі. Я її виловив біля берега і в неї була пробоїна через весь живіт. Після такого поранення вижити нереально...
До обіду ще три шнурка вчепилось, та й карасик вже майже не подавав признаків голоду...пора додому.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора ЩукарьJ подякували: 3
parawyt, seryoja, under


Клубівець
З нами з:
06 грудня 2008, 22:02
Повідомлень: 506

Дякував (ла): 358
Подякувати: 177
Повідомлення
Додано: 09 жовтня 2010, 18:12
Зранку махнув на Івачів, а ранок виявився добряче холодний :brrrr: та це не перешкода, хоч з човном пролетів, але ловля з берега принесла результат. Почав від Комбази і до дамби, на одній проводці по два-три дрібні удари, брали окуньці до ста грам, мав два сходи крупнішого окуня. Пізніше засвітило сонечко кльов притих і я пішов на дамбу. На дамбі виявилось тоже глухо, взяв лише трьох матросів. Але тут перед моїми очима промайнув автомобіль (з погнутим переднім правим крилом) -це ВІН, вірніше їх двоє :beer: Боб :fishtale: і Хочячек ;) з повним відром окунів, певно на базарі закупились :\m/:. І тут, як і вчора на каналі Боб бомбив окуня, результат досить вражаючий окуня на 300гр., і 800гр. Фотографії прилягаються :write:

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора володя подякували: 6
BOB, parawyt, seryoja, under, Хочячек, yge0607


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
13 листопада 2009, 20:52
Повідомлень: 326
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 461
Повідомлення
Додано: 10 жовтня 2010, 21:53
По нету передавали на 10.10.10 цілий день дощ, але на рибалку все ж зібрався.
До годинки 11 покльовок взагалі не було, обшастав і дамбу і 1 насосну, і тут зовсім розслаблений безкінечним твітчем відчув різку потяжку, що аж мало спін не вирвало з рук, :drill: фрикціон заграв знайому пісеньку, але не таку як завжди, а досить таки затяжну, я вже бува подумав, що зачепив неглядячи підводника, бо їх сьогодні шастало кругом просто валом, нащитав в тому районі чотирьох. Враження було таке, що там "мамаша" серйозна, і тут зупинка і все, зацеп...Підпливаю до місця і з силою піднімаю з водоростями плямисту, здалась без зайвих пручань...вдома зважив - (1.900 кг) Ще трохи покидавши настрій зовсім пропав, "мисливці" плавали вже майже біля лодки, метрів 10-15....не хотілось перевіряти шнур на міцність)))

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора ЩукарьJ подякували: 3
BOB, parawyt, seryoja


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 15 жовтня 2010, 21:46
Сорі шо пізно. Коротко опишу понеділкову рибалочку на озері. З самого рання погнав на канали в малашівцях. Морозець щічки щіпає, кльов слабенький :( . Єлі вдалось вимутити тіпа вже взрослих чотири полосатих, і пару ембріонів відпустив. Ще як на диво почали проявляти активність шнурки , їх виловив теж чотири і впотопив. Активність шнурків заставила ще поганяти воблерки, але нажаль крупніші щучки болт забили.........
Десь біля десятої поїхав на лодку. Рибаків багато не наблюдається, але спінінгуї є. Зустрів одного, другого. У всіх ні удару :( жесть. Пробиваю лапухи, чистяк, мікруху , твічинг. =-O . За два часа шнурок 300 гр. Переміщаюсь в сторону дамби. Ще зустрів ще двох спінігуїв в яких опять ні удару =-O . На дамбі вимутив пару полосатих ембріонів. Карпятник Вася-влізло опять макушатніків на дамбі порозкидав >:o . Якось міняючи примакки - Є .. потужненький ударчик. фрикціон жу-жу. Щучку я тягну :) . Одразу ж опробував багорчик куплений в м. Над Ставом. Спочатку не міг ніяк попасти під жабра, але попав :) , вобшем тре набити руку....
Десь коло 13.30 поплив на базу. По дорозі назад бачив плавун біля першої водокачки розміром 100х100м.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
За це повідомлення автора BOB подякували: 5
Andriko007, excelero, parawyt, seryoja, ЩукарьJ

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді Сторінка 5 з 6 [ 81 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron