Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 15 повідомлень ]
форель

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 14 січня 2010, 22:02
вобшем зацікавився ловлею форелі на спінінг :) Цікаво, чи ловив її хтось з фішінгклабу?
Якшо в когось є досвід - діліться!
Я багато читавна форумах, заперло. Даж відео пару нарив по ловлі форелі на спінінг! Літом, якшо все буде куль, думаю зганяти в карпати на рибалочку чисто на форель... Вроді і недалеко... Гріх не спробувати! Ато народ заради такої рибалочки з Харькова через всю Україну на рибалочку таку катається :)
На форумах пишуть шо багато форелі є в Раховскому районі Закарпатської обл., є як дика в річках несильно велика, так і в риборозводнічках досить немаленькі екземпляри, де рибалка платна по принципу піймав-відпустив!

ППС, для затравки трох лінків на відеоматеріали :)

"Ни пуха, ни пера!".Ловля форели в карпатских реках.

Братья Щербаковы: ловля форели


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
17 лютого 2009, 14:30
Повідомлень: 184
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 130
Подякувати: 148
Повідомлення
Додано: 14 січня 2010, 22:38
:) Сам зацікавився цим питанням... Може це міжсезоння так діє? :)
Теж облазив чимало форумів, але якоїсь КОНКРЕТНОЇ інформації про приманки і місця (назви річок, місцевості), як і варто було очікувати, не знайшов :( Та й не варто особливо на це розраховувати. Оскільки форелева рибалка (як і кленева) у диких річках не терпить натовпу! Річечки маленькі, а природна популяція цієї рибки на жаль сильно вразлива... Ще й браки жити дають! :ireful:
Шукати точки самому - справа неблагодарна. Потрібно або питати у місцевих, хоча шанс отримати достовірну інфу - 1 до 10000, або звертатись із слізним проханням до знаючих людей...
Інша проблема полягає у тому, що чималенька чатина Рахівського р-ну є заповідною територією. Взагалі об"єкти заповідного фонду у Карпатах займають велику площу і належним чином охороняються. За порушення заповідного режиму можна мати великі проблеми. Сам за родом діяльності маю відношення до природоохороної роботи і проблем заповідання, тому знаю, що кажу. Так от, потрібно чітко знати - належить даний відрізок річки до якоїсь заповідної території - чи ні.
Але виловлена у числій річечці крапчаста гарнюнька рибка, думаю, варта того, щоб попри всі труднощі спробувати свого рибальського щастя ;) . Який це мабуть кайф побродити з ультралайтом по берегах карпатських потічків і, якщо поталанить, насолодитись потужною клювакою та виваджуванням цього цікавого, ле на жаль малочисельного лосося!


Постійний відвідувач
З нами з:
06 липня 2009, 09:47
Повідомлень: 184
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 272
Подякувати: 119
Повідомлення
Додано: 15 січня 2010, 01:04
хех дійсно дуже красива рибка...і відео також бачив пару...перше зних від братів Щербакових.. Дійсно дуже цікава рибалка була.Хотілося б і собі так половити. Думаю враження від такої рибалки мего супер.! І сама рибка дуже красива, половити таку на легку снасть ...мабудь суперово. :fishtale:
:newy:

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 15 січня 2010, 10:12
Ця дивовижна рибка і у нас присутня, на Тернопільщині, але дуже в невеликій кількості.
Зображення

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 15 січня 2010, 11:01
із одного форуму по темі:
Код:
Подробнее в каких именно речках ее можно ловить?
Турья и ее притоки, верховья Тисы, Ужа, Латорицы, Черная Тиса, Выча!, Лютянка.

Питання до знатоків:
Чи можна ловити річкову форель? Ато зустрічав на форумах шо її вилов в Україні для любительської риболовлі заборонено!


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 480

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 15 січня 2010, 11:09
так заборонено
наскільки я знаю кожного року відбувають виїзні збори нахлистовиків на Закарпаття. там проходить триденний семінар по нахлисту в'яжуть мушки вчаться махати патиками ну і ловити саму рибу в основному форель яку вони відпускають
Зображення

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
17 лютого 2009, 14:30
Повідомлень: 184
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 130
Подякувати: 148
Повідомлення
Додано: 15 січня 2010, 13:30
написав m1g0r
Чи можна ловити річкову форель?


написав rc5
так заборонено


Документом, у якому наведений список видів флори і фауни, що перебуває під охороною і забороняє вилучення їх з природи є Червона книга України. нещодавно вийшло 3-тє видання ЧК (2009р.). Так от, у ній форель не згадується! Лосось дунайський є, харіус європейський є, навіть карась золотий є, а форелі немає! Відтак заборону на її вилов можуть встановлювати якісь місцеві природоохоронні органи на підставі місцевих Червоних книг.
АЛЕ! Популяція форелі (струмкової не райдужної) в Україні дуже мала, річки, де вона існує дуже малі (та й мало їх!) тому забирати рибу з водойм я вважаю нерозумно! Тобто юридично, як я розумію, можна, а от керуюючись здоровим глуздом - непотрібно!!!
Отаке...


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 15 січня 2010, 15:13
я б таку рибу зразу зрадістю відпускав, та й гачки мона безбороді ставити...
Якшо я правильно зрозумів, то зловив форель, відпустив, сам закон не порушив і від рибалки задоволення... Правильно?


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
17 лютого 2009, 14:30
Повідомлень: 184
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 130
Подякувати: 148
Повідомлення
Додано: 15 січня 2010, 15:28
написав m1g0r
я б таку рибу зразу зрадістю відпускав, та й гачки мона безбороді ставити...


На жаль далеко не всі риболови сповідують принцип "упіймав-відпусти" :( Тому можливой не розвінчують міф про заборону ловлі форелі в Україні :skrob: . У кожномі разі культурний рибалка, який приїхав у гори на 1-2 дні не завдасть такої шкоди популяції форелі, як місцеві бракон"єри. Неважко вибити практично всю рибку на великому проміжку річечки у 3-5 м завширшки... Підхід таки: зараз заберу все, а що буде завтра мене не хвилює...


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
22 грудня 2008, 21:09
Повідомлень: 622
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 305
Подякувати: 220
Повідомлення
Додано: 15 січня 2010, 16:02
написав Pashtet
Ця дивовижна рибка і у нас присутня, на Тернопільщині, але дуже в невеликій кількості.

Зацікавив. Можна трошки більше інформації?
http://zemlian.com - розіграш безкоштовних фотосесій весь 2015 рік за репости

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 16 січня 2010, 19:53
ще покуривши чуток форуми, стало зрозуміло, що ловити форельку краще на вертушки від 0 і менші з жовтим і білим лепестком, ще нормально працюють мікроколебалочки, далі мікроджиг, іноді на манюнькі воби міношки.


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
28 квітня 2009, 12:50
Повідомлень: 995
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 237
Подякувати: 586
Повідомлення
Додано: 17 січня 2010, 17:56
в Рыбачьте с нами. Январь 2010 / (видеожурнал, выпуск 5) є немало про ловлю форелі! Заодно розказубть про чемпіонт світу 2009 по ловлі форелі в Андорі!
Раджу глянути!
Кому трафік жме - могу наваяти на болван або флеш!


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 22 січня 2010, 22:39
В карпатах нема чого ганятися за форелью,краще в Вишівець на річку біля розвідника...


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
18 лютого 2010, 23:05
Повідомлень: 63

Дякував (ла): 122
Подякувати: 58
Повідомлення
Додано: 01 березня 2010, 02:14
написав goof
В карпатах нема чого ганятися за форелью,краще в Вишівець на річку біля розвідника...

А тут дозволю собі не погодитися! :stop:
Хіба не варто поїхати в Карпати хоча б заради цього:

P9270037.jpg

P5310354.jpg

P5310372.jpg

P9270046.jpg

P5310376.jpg
???
І в яких місцях ще і рибку половити? :)
Стосовно рибалки проблема сильно ускладнюєтья тим, що на хоч який не будь кльов варто розраховуати тільки при більш-менш чистій воді, що в карпатах буває не завжди - пройде в горах дощик - і все - мутняк :skrob: . Тому, коли їдеш за 200 км - не знаєш на що попадеш - так сказать "на фарт". Правда класний відпочинок завжди гарантований. :good: .
Куди їхати:
2 Sasha - конкретних місць для рибалки, напевне, не знайдеш ніде (крім заказників, риборозводників), тому що нікому не хоеться приїхати на своє улюблене місце - і побачити там купу рибаків... :gan:
Крім того, ні для кого не секрет, що крім браків є ще контингент, який після свого "відпочинку" лишає цілі купи всякого г..., і то ще добре - якщо купи, а не порозкидують по всьому берегу на пару сотень метрів! :ireful:
Та і зрештою, на мою думку, форелєва рибалка - це в першу чергу ПОШУК... Бо мона один раз попасти на кльове місце, а приїдеш за 1-2 тижні - а там галяк - русло змінилось, рівень піднявся, або впав і т.п. :(
Приманки:
№1 - Aglia 1, 0, 00 - проводка: з міляка на глибину.
Для вобів - головне, щоб добре тримав гру і глибину, колір, думаю, якщо і має значення то виключно залежно від умов ловлі, ну і звичайно не переборщити з розміром - це ж не щука. ;D
Більшої ніж на долоню форелі з моєї "кумпанії" ще ніхто не ловив - але копоті такої дає, шо ого-го!
Правда раз зустріли одного чела на річці, розговорились - показав улов - 3 шт: найбільша мала в довжину 50см (вагу не буду вгадувати, щоб не помилитись). найманша - десь 30... І він, козел, їх вже додому спакував! :twisted:
Але цей факт доводить те, що може попастись і такий екземпляр, що УЛ не потяне. Місцеві кажуть, що в них це нормальний розмір - луплять восени рибу острогами! (а потім кричать, що ми "їм всю рибу вилапали"!!!)
І ще такий прикол - вимучив на одній річці в Карпатах голавля (грам на 300 не більше), то мєсний аборігєн-рибак навіть не знав як ту рибу назвати :WASSUP:

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Новенький
Аватар користувача
З нами з:
13 березня 2019, 07:38
Повідомлень: 4
Звідки: Тернополь
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 13 березня 2019, 07:41
А собственноручно пойманная еще вкуснее!

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 15 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron