Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 11 повідомлень ]
Ловля Голавля на печінку!!!

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
10 березня 2009, 11:50
Повідомлень: 34
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 11 березня 2009, 16:04
Народ хто любить ловити голавля на печінку?
Може хтось десь не давно пробував?Які результати?
Хто де буває.
Сам їзджу в Мишковичі цього року ще не був але збираюсь поїхати! :newy:
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 11 березня 2009, 16:27
2008 рік на Борщівщині, ловив на Збручі, Телескоп з чутливим кінчиком, джигголовка на 3гр, кусок печінки 2х2см приблизно і потихеньку ховаєшся за кущем в тишині і сплавляєш цей делікатес по течії метрів на 20 можна дальше і ставиш патик і споглядаєш природу, птахів, віддихаеш і на кінчик не забуваєш дивитися ;) , я так раз заснув, проснувся від шороху зліва від себе, це була гадюка яка мене роздивлялася =-O , як побачив її, вскочив і побіг навіть не дивився куда, не люблю я змій, екстрім получився ше той... :lol: Так..., і ше раз про кінчик, поклевку видно дуже добре саме головне не прозівати, а то наживку збиває, після холостої треба обовязково міняти, коротко здається так, бачив що Хмельницькі голавлятники ловили трохи інакше, довгий патик(5-7м) з кивочком, і вперед пробивати перспективні місця, але дуже тихенько, бо лобастий дуже зашугана риба.
Тиждень назад, пробував на Сереті, в районі с.Острів, але результат 0-0.,можливо ще зарано, хоча казали що на Збручі вже ловлять.
Зображення

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
10 березня 2009, 11:50
Повідомлень: 34
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 11 березня 2009, 16:39
Цитата:
написав Pashtet
2008 рік на Борщівщині, ловив на Збручі, Телескоп з чутливим кінчиком, джигголовка на 3гр, кусок печінки 2х2см приблизно і потихеньку ховаєшся за кущем в тишині і сплавляєш цей делікатес по течії метрів на 20 можна дальше і ставиш патик і споглядаєш природу, птахів, віддихаеш і на кінчик не забуваєш дивитися ;) , я так раз заснув, проснувся від шороху зліва від себе, це була гадюка яка мене роздивлялася =-O , як побачив її, вскочив і побіг навіть не дивився куда, не люблю я змій. Так, і ше раз про кінчик, поклевку видно дуже добре саме головне не прозівати, а то наживку збиває, після холостої треба обовязково міняти, коротко здається так, бачив що Хмельницькі голавлятники ловили трохи інакше, довгий патик(5-7м) з кивочком, і вперед пробивати перспективні місця, але дуже тихенько, бо лобастий дуже зашугана риба.




А я ловлю на поплавок в проводку.Найкраще ловити в заводях або на слабенькій течії.На рахунок тиші я згоден дуже шуглива риба,треба не шуміти!
Кусок печінки 1*1см
Покльовка впевнена,сходів майже ніколи нема!
Багато раз був на Дністрі,річці Стрипа.
Дуже подобається цей спосіб ловлі!
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 11 березня 2009, 16:42
Якщо поплавок, то такий щоб - лобатий його не бачив ;) , гусяче перо, або шось під гілочку з дерева.
Зображення

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
10 березня 2009, 11:50
Повідомлень: 34
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 11 березня 2009, 17:01
Поплавок впринципі ролі не грає,але бувало що голавль хапав поплавок а не печінку! :)
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.

Модератор
Аватар користувача
З нами з:
03 грудня 2008, 20:48
Повідомлень: 463
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 310
Подякувати: 313
Повідомлення
Додано: 11 березня 2009, 20:37
Якщо можна подробніше про наживку. Печінка якого звіра, варена, сира, чи недоварена. І ще питання, чув що на твердий сир голавлик бере? Правда?


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 20:39
Повідомлень: 312

Дякував (ла): 31
Подякувати: 91
Повідомлення
Додано: 11 березня 2009, 20:58
написав Pashtet
Якщо поплавок, то такий щоб - лобатий його не бачив ;) , гусяче перо, або шось під гілочку з дерева.

+100 Поплавок имеет значение! (Если только не жор). Правильно Паша сказал (гусяче перо). У меня по лобатому практика большая! ;)


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 11 березня 2009, 21:12
на курячу, можна на все шо в всередині(животі, кишки, серце, та інша гидота..), для нього все підходить :nyam:
Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
26 січня 2009, 15:34
Повідомлень: 277

Дякував (ла): 63
Подякувати: 109
Повідомлення
Додано: 11 березня 2009, 21:21
Краще брати водоналивний поплавок,типу таких як беруть на мухи.Ще не погано брати на наживку плавлений сирок.


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
10 березня 2009, 11:50
Повідомлень: 34
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 0
Повідомлення
Додано: 12 березня 2009, 10:47
Цитата:
написав Максимус
написав Pashtet
Якщо поплавок, то такий щоб - лобатий його не бачив ;) , гусяче перо, або шось під гілочку з дерева.

+100 Поплавок имеет значение! (Если только не жор). Правильно Паша сказал (гусяче перо). У меня по лобатому практика большая! ;)


Поплавки беру шарообразної форми або щось типу того, 2-3 гр темних тонів.
Ніяких проблем ніколи небуло на голавля їздив не один раз і небезрезультатно :ops: .Звичайно якшо поставити поплавок такий як на "живця" Грам на 100 то різниця є ! :)
А на рахунок гусячого пера мені здається що на течії в проводку ним сильно не половиш-струя його буде затягувати полюбому,з таким пером сидіти на висячий поплавок десь в заводі,але це моя думка :)
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 20:39
Повідомлень: 312

Дякував (ла): 31
Подякувати: 91
Повідомлення
Додано: 13 березня 2009, 01:42
Лобатый в основном на границе течения и обратки стоит. В зоне где вода более спокойна! Так как он, любит укрытия и засады (Каряги,ветки,поваленные деревья). Только летом он в основном выходит на перекаты покормится живностью...и то стоит где то за камнем! (Крупный всегда на глубине). Так зачем тебе бегать по течению??? ;) .... :timeout:
Если в проводочку хочеш, так лучше где-то на обратке или в заводе.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 11 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron