Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 2 повідомлень ]
Краснопірка

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
09 грудня 2008, 17:41
Повідомлень: 370

Дякував (ла): 160
Подякувати: 105
Повідомлення
Додано: 24 вересня 2011, 00:03
Це риба з родини коропових. За формою тіла вона близька до плітки, але трохи вища, голова менша і закінчується ротом, спрямо­ваним догори. Забарвлення краснопірки подібне до забарвлен­ня в’язя, але всі плавці в неї значно червоніші. Очі оранжеві, у верхній частині ока є червона пляма.
Краснопірка

Краснопірка живе у затоках річок, водосховищах, а також у проточних озерах, які густо заросли водяною рослинністю. Вона уникає швидкої течії, постійно тримається у трав’янис­тих заростях, де живиться водоростями, а також личинками комах, рачками.

У період розмноження (травень — червень) у самців з’яв­ляється шлюбне вбрання: тіло й плавці стають яскравішими, а на голові та лусці виникають білуваті бородавочки.

Краснопірка надзвичайно плодюча. Самки довжиною 8—10 см відкладають у середньому 5,2 тис. ікринок, а дов­жиною ЗО—32 см — 262,1 тис. ікринок. Максимальну плодю­чість (309,6 тис. ікринок) зареєстровано в самок довжиною 28—30 см.

Нерестяться краснопірки при температурі води, вищій за 15°. Ікру самки відкладають на стебла й додаткові корені очерету тощо. З неї через тиждень викльовуються мальки, які спочатку тримаються в місцях народження, а потім пере­ходять на глибші місця, де живуть разом з дорослими особинами. Тут вони живляться інфузоріями та дрібними водорос­тями. Краснопірка росте дуже повільно. Рідко довжина її тіла перевищує ЗО см, а маса — 500 г. Нею часто живляться хижі риби. Внаслідок цього споживається рослинна їжа, яку біль­шість риб водойм безпосередньо не використовує для жив­лення.
За це повідомлення автора Killer подякували: 2
FISH (03 листопада 2011, 17:51), parawyt (05 липня 2012, 08:06)


Активний дописувач
З нами з:
24 вересня 2014, 22:27
Повідомлень: 35
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 11
Повідомлення
Додано: 09 вересня 2015, 00:06
Рибалити краснопірку не так просто, як видається з першого погляду. Потрібно шукати неглибокі і зарослі водоростями місцини. Коли ловиш червінку у заростях латаття, рано чи пізно натрапиш якщо, не на карася, то на линка точно - супутні породи, що живуть поряд, але на різних "поверхах" водойми. Оскільки риба поверхнева, потрібна легка і чутлива снасть, а також міцні нерви, бо витерпіти клювання краснопірки непросто. Як правило, приманку мусолить дріб'язок. Якщо хочете впіймати крупнішу особину, висоту спуска поплавця потрібно встановити таким чином, щоб приманка опинилась майже на дні. Краснопірка чудово полюється на опариша, хоча, скільки себе пам'ятаю, все життя її ловив на хлібний м'якуш. Таке рибальство може виявитись добутливим, якщо у "вікно" латаття, куди опускаєте насадку, вкинути шматочок дрібно розжованої скоринки. Шматочок повинен долетіти цілим до місця призначення і поцілити у ваш поплавець. Якщо вам це вдасться, рахуйте, що ви зараховані до славної когорти краснопірочників. У такій акуратній ловлі дуже важливо максимально прицільно вкинути принаду. Від цього залежить результат ловлі. До речі, поплавець має бути із коротким кілем, бажано - не фарбований. І не бійтесь, що рибина налякається сплеску. Як і плоскирка, краснопірка нерідко активізується при контакті корму із поверхнею водойми.
За це повідомлення автора GOR1 подякували:
plumber (08 січня 2016, 21:28)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 2 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron