Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 1 повідомлення ]
Ялець

Активний дописувач
З нами з:
24 вересня 2014, 22:27
Повідомлень: 35
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 11
Повідомлення
Додано: 08 вересня 2015, 22:06
Як і верховодка, ялець відноситься до когорти т. зв. спортивних риб. І не тому, що її ловлять спортсмени. Скоріше - річкові мисливці, що рибалять яльця, мають до нього чисто спортивний інтерес. А це, як на мене, викликає повагу. Рибка, що володіє чудовими смаковими якостями, просто відпускається на свободу. Головне, власне, не сама риба, а задоволення, яке отримуєш від спілкування із нею. Ялець - риба-живчик, часто стоїть у придонному горизонті на самому стрижні течії.
Візуально ялець нагадує молодого головня: аналогічно видовжене кругле тіло, схоже на колоду. Єдине, що їх різнить - маленький (на відміну від свого візаві) рот яльця і жовті черевні плавники.
Цілеспрямовано полювати яльця можна на перекаті, озброївшись легкою "махалкою". Із приманок краще придбати у рибальській крамниці "дозу" опариша, або "вкопати" черв'яка, якого потрібно насаджувати на гачок №18, 20 фрагментами.
Рибалити яльця найкраще в період бабиного літа, у жовтні, коли вода у Сереті стане майже прозорою. Особисто мені щастило його успішно полювати метрів на 80 вище від підвісного моста ( з боку гідропарку). Насадкою був білий хліб. Навіть 100-грамову рибину непросто вивести, пручається із останніх сил.
Впіймавши яльця, пам'ятайте, що риба занесена у Червону Книгу України, її лов заборонений, тому максимум, що дозволяється, так це - коротка фотосесія із красунчиком і - назад, у рідну стихію.

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 1 повідомлення ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron