Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 7 [ 96 повідомлень ]
Голавль

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 20:39
Повідомлень: 312

Дякував (ла): 31
Подякувати: 91
Повідомлення
Додано: 14 грудня 2008, 11:52
Хотелось бы поделится опытом и набрать его,в рыбалке на Голавля (этой красивой ,сильной и осторожной рыбы) ;D Сам увлекаюсь именно понему уже непервый год ,хотелось бы послушать мнения однодумцев (обсудить ньюансы,приманки,снасти и многое другое)... :fishtale:


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
01 грудня 2008, 20:28
Повідомлень: 175
Звідки: м. Зборів, Тернопільська обл.
Дякував (ла): 7
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 14 грудня 2008, 13:59
А де можна на голавля поїхати окрім р.Дністер?


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
01 грудня 2008, 20:28
Повідомлень: 175
Звідки: м. Зборів, Тернопільська обл.
Дякував (ла): 7
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 14 грудня 2008, 14:20
Дуже дякую. Просто голавля ще не ловив ніколи. Планую в новому сезоні кудась поїхати на нього. А в моїх місцях де я живу навіть не знають про таку рибу (більшість) ;D


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 480

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 14 грудня 2008, 15:15
В цьому році я перший раз поїхав на р.Дністер щоб половити голавля. Вражень чесно кажучи море і від самої природи і від р. Дністер, і від рибалки. підготовленим до такої рибалки не був але на вертушечку Meps мені вдалося виловити одного голавлика перше враження було, що це жирна плотва :skrob: :pardon: . з вигляду дуже гарна рибка можна даже сказати борцовска риба :) на наступний рік вирішив підкупити собі приманок для такої риби і попробувати вдачу ще раз на даний момент прикупив собі Salmo Hornet3. І ще планую підкупити Yo-zuti L Minnow але ще точно не оприділився чи 33 чи 44 :skrob:
Максимус ти як бувалий рибак голавля може ти щось підкажеш
от такі вареники любі друзі :) раз в житті варто попробувати половити цю рибу :ribak:
Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 20:39
Повідомлень: 312

Дякував (ла): 31
Подякувати: 91
Повідомлення
Додано: 14 грудня 2008, 15:36
написав rc5
В цьому році я перший раз поїхав на р.Дністер щоб половити голавля. Вражень чесно кажучи море і від самої природи і від р. Дністер, і від рибалки. підготовленим до такої рибалки не був але на вертушечку Meps мені вдалося виловити одного голавлика перше враження було, що це жирна плотва :skrob: :pardon: . з вигляду дуже гарна рибка можна даже сказати борцовска риба :) на наступний рік вирішив підкупити собі приманок для такої риби і попробувати вдачу ще раз на даний момент прикупив собі Salmo Hornet3. І ще планую підкупити Yo-zuti L Minnow але ще точно не оприділився чи 33 чи 44 :skrob:
Максимус ти як бувалий рибак голавля може ти щось підкажеш
от такі вареники любі друзі :) раз в житті варто попробувати половити цю рибу :ribak:

Да рыба просто боец! :good: .....Сдесь очень много ньюансов (большая,маленькая речка,глубина,перекаты,отмели итд...). На первых порах купи себе легендарного 44...с 33 пока неспеши там совсем другая игра! и к нему приловчится надо,в место Salmo Hornet3 лутше купи убийцу головлей (да..да!!) Salmo Tiny...пока хватит.А вот когда уколишся нормально по Голавлю...тогда и поговорим уже по глубже :popcorn:


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 480

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 14 грудня 2008, 17:35
а ще читав, що голавля ловлять нахлистом ... правда це дороге задоволення мені так здається
Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 20:39
Повідомлень: 312

Дякував (ла): 31
Подякувати: 91
Повідомлення
Додано: 14 грудня 2008, 19:13
написав rc5
а ще читав, що голавля ловлять нахлистом ... правда це дороге задоволення мені так здається

Можно еще как! Но это уже выший пилотаж! Пока недорос еще :spin: :popcorn:


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 480

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 14 грудня 2008, 21:27
та там шнур для нахлисту коштує мінімум 300 грн прути теж не з дешевих задоволень ... але в мене в планах є один пункт навчитись ловити нахлистом і вязання мушок
Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 20:39
Повідомлень: 312

Дякував (ла): 31
Подякувати: 91
Повідомлення
Додано: 20 грудня 2008, 00:54
Зображення
Думаю начнем с приманок по Голавлю!!! И так убийца всех времен и народов! незабвенный Юзурик 44.....(именно этот цвет)
В этом году разловил его на ура! Летит как реактивный! (заброс просто супер),Активная частота,течку держит любую,без завалов. Что апстрим,поперек,против, разницы незаметил.Глубина от 0.20 до 1.5м!! При умении им работать,просто бомба! 5+ :spin:


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 22:58
Повідомлень: 555

Дякував (ла): 619
Подякувати: 493
Повідомлення
Додано: 20 грудня 2008, 18:26
Цей воб вже є класика для голавля :-) , доречі ця розкраска як на мене недуже ефективна, пробував на нього ловити, брав у колеги - не дуже, але раз на раз не попадає :) . От колір натурал більш уловистий мені здається.... моя думка.
Нарахунок течії - я непогоджуюсь абсолютно, на великому перекаті зі стрімкою течією (Дністер) йозурі 33 66 випльовувало на ура. перевірено мною і нетільки ;)


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
01 грудня 2008, 20:28
Повідомлень: 175
Звідки: м. Зборів, Тернопільська обл.
Дякував (ла): 7
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 20 грудня 2008, 18:46
Недавно дістався мені L-44. Ше його не розловив. Ігра сподобалась. Практики ловлі на тонучі воблери не маю :( бо ніколи ними не ловив. Та просто не та пора року зараз. Риба зараз дуже в'яла і хоче дуже і дуже повільної проводки. А тонучий воб повільно не проведеш, бо піде на дно і буде всяку х**ню на гачки збирати. Але на голавля думаю кудась поїду з ним. Тоді і розловлю 8-)


Модератор
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 18:53
Повідомлень: 499
Звідки: м-н Новий Світ, Циганка
Дякував (ла): 95
Подякувати: 189
Повідомлення
Додано: 20 грудня 2008, 23:12
написав kalyanzb
Недавно дістався мені L-44. Ше його не розловив. Ігра сподобалась. Практики ловлі на тонучі воблери не маю :( бо ніколи ними не ловив. Та просто не та пора року зараз. Риба зараз дуже в'яла і хоче дуже і дуже повільної проводки. А тонучий воб повільно не проведеш, бо піде на дно і буде всяку х**ню на гачки збирати. Але на голавля думаю кудась поїду з ним. Тоді і розловлю 8-)


Хороший твічінговий воб, але розловиш ти його реально весна-літо, зараз бере тільки на мікроприманки, - до 3 грама, сьогодні ловили на двох нормальних ставках, 3 - рибака, 2-є з нулями, пробував любе-різне,
а Макс на Ріджа матросів набомбив, 25-30 шт. і 4 шнурка зловив. Так що зараз риба вибаглива, хоче льоду :laie:
Зображення

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
27 листопада 2008, 20:39
Повідомлень: 312

Дякував (ла): 31
Подякувати: 91
Повідомлення
Додано: 20 грудня 2008, 23:28
написав BOB
Цей воб вже є класика для голавля :-) , доречі ця розкраска як на мене недуже ефективна, пробував на нього ловити, брав у колеги - не дуже, але раз на раз не попадає :) . От колір натурал більш уловистий мені здається.... моя думка.
Нарахунок течії - я непогоджуюсь абсолютно, на великому перекаті зі стрімкою течією (Дністер) йозурі 33 66 випльовувало на ура. перевірено мною і нетільки ;)


Раскраска как раз на Голавля !! Проверенна уже давнооо... и не только мной :YAHOO: !!
Просто ловить на него надо уметь (и знать когда он эффективен) работает что по активному ,что по вялому голавлю. Натуральный эффективен больше осенью.... 44 течение держит без проблем :sun: Ловил им на дикий речках! не разу не выплюнуло!.. У 33 и 66 совсем другая игра не надо их ровнять вместе!.... Я им ловлю уже год! занимает первое место в моей коробочке 8-) (проводку он хочет определенную,как разловиш поймеш )....


Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 480

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 21 грудня 2008, 20:53
чекаю весни-літа для розлову 44 і 33 :sun:
Зображення

Администратор
Аватар користувача
З нами з:
25 листопада 2008, 20:44
Повідомлень: 480

Дякував (ла): 176
Подякувати: 312
Повідомлення
Додано: 22 грудня 2008, 16:02
Почув таку думку, що Salmo Tiny на голавля це витрачання грошей паршивий воб хто що може сказати?
Зображення
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 7 [ 96 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron