Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 2 [ 26 повідомлень ]
Cпособи прикормлювання

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 18 травня 2009, 23:33
Тамтого року почувши про нові для мене методи прикормлювання місця ловлі, я придбав спочатку ракету від Fox,потім згодом ще одну нашого виробництва і парашут.Но при використанні зіштовхнувся з проблемою -коли витягуеш ракету вона горне воду і тяжко витягувати.С парашутом і пращою та сама історія.Декілька днів назад порившись в інтернеті знайшов потрібну мені інформацію на американському сайті http://www.carpanglersgroup.com/forum/index.php?showtopic=34632.І удосконаливши ракету виставляю фото.
P1010213.JPG
На нитці за допомогою безузлового монтажа прикріплений гачок 2розміра з обрізаним жалом,а кінець ціеї нитки я наглухо вмонтував в середину поплавка ракети.Принцип дії доволі простий-при забросі вертлюг зачіпляем за гачок і огонь!Коли ракета ударяется о воду цей вертлюжок зіскакуе з гачка(можливо це буде ще в процесі польоту),ракета спокійно вигружае прикормку і коли ви підмотуете ії до берега то вона йде поплавком вперед що значно пришвидшуе цей процес.Цю конструкчію можна використовувати і для парашута і для пращі(баклажки).
Бажаю успіху.
P1010205.JPG
P1010227.JPG
Ще декілька ссилок на другі сайти
http://www.carpanglersgroup.com/forum/i ... opic=34632

http://www.harp.valor.ua/bb/viewtopic.p ... 3de0b17cfa

http://forum.israfish.com/viewtopic.php ... 0&start=25

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 30 червня 2009, 18:22
Щодо мене то користувався і 1 і 2 і 3 оснастками.. непоганий результат досягався використовуючи кожну із них проте враховуючи вартість - якість зупинився на 3.
Чому:
1. робиться за 5хв на ставку.
2. не вимагає крутої палки(в мому розумінні спод..так як він коштує як звичайний патик але використовуєш його лише для прикормлювання, бо виважувати сподом воопще нецікаво..)
3. шар на відміну від ракети розбивається при ударі об воду і прикормлює не точково а плесом, що на мою думку краще.
4. враховуючи пункт 3. можна дайти до висновку що економічніше.. ;) хто зважає на вартість карпової рибалки.

Ні хвоста ні луски... :sun:
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 30 червня 2009, 23:46
Але спод потрібний все рівно і від ракети не відмовишся теж.
Не розумію як можна кидати прикормку не сподом. Хіба не шкода вудилища.....???? Можна легко скласти вудилище при такому використанні.
http://www.active.lviv.ua

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 02 липня 2009, 18:19
написав Serhij
Але спод потрібний все рівно і від ракети не відмовишся теж.
Не розумію як можна кидати прикормку не сподом. Хіба не шкода вудилища.....???? Можна легко скласти вудилище при такому використанні.


туту залежить який тест палки + яка палка - флагман чи брет-фіш чи центурі або хатчінсон... + який діаметр шарика..якшо ти шарики катаєш до 100 грам і тест в тебе 3лб чи навіть 3,5лб то я думаю навантаження на палку ніякого...аналогічне як при забросі...імхо :sun:
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 03 липня 2009, 17:15
написав Docento
туту залежить який тест палки + яка палка - флагман чи брет-фіш чи центурі або хатчінсон... + який діаметр шарика..якшо ти шарики катаєш до 100 грам і тест в тебе 3лб чи навіть 3,5лб то я думаю навантаження на палку ніякого...аналогічне як при забросі...імхо :sun:

Були такі товариші, що таким методом складали досить пристойні патики. Це не моя думка, це -- приклад з життя. Палку скласти таким чином не так і важко. І до того ж, строй в вудилища завсім інщий, ніж в спода. (теж практика) І вудилища не предназначені для такого використання.
http://www.active.lviv.ua

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 03 липня 2009, 18:02
написав Serhij
написав Docento
туту залежить який тест палки + яка палка - флагман чи брет-фіш чи центурі або хатчінсон... + який діаметр шарика..якшо ти шарики катаєш до 100 грам і тест в тебе 3лб чи навіть 3,5лб то я думаю навантаження на палку ніякого...аналогічне як при забросі...імхо :sun:

Були такі товариші, що таким методом складали досить пристойні патики. Це не моя думка, це -- приклад з життя. Палку скласти таким чином не так і важко. І до того ж, строй в вудилища завсім інщий, ніж в спода. (теж практика) І вудилища не предназначені для такого використання.



тоді мона питання - яка різниця чи ти шаром кидаєш (вага 100грам) чи ти кидаєш грузом з оснасткою (вага 100 грам) ? ;)

а строй у вудлища інший бо там тест інший... )))) дай мені нормальну палку і дай мені шар з тестом палки і як би я не махав - я її не вломаю! за умови що через кожні 3-5 забросів перевіряти стик зєднання.... (практика + література) ;) :sun:
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 03 липня 2009, 18:54
Патики є з різним строєм. І цим все сказано. Відрізняється спод від вудилища в забросі і сильно. Не забувай про парусність шара і подумай з якою силою тобі треба кинути шар щоб була досягнута потрібна відстань...?? Сила нормального заброса ++++ сила на подолання парусності.
http://www.active.lviv.ua

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 03 липня 2009, 23:46
написав Serhij
Патики є з різним строєм. І цим все сказано. Відрізняється спод від вудилища в забросі і сильно. Не забувай про парусність шара і подумай з якою силою тобі треба кинути шар щоб була досягнута потрібна відстань...?? Сила нормального заброса ++++ сила на подолання парусності.



але якшо бланк розрахований на закид такої ваги його ажніяк невломаєш!!! нерозумію в чому я неправий?
якщо ти крім гачка шей мішок ПВА з прикормкою вчепиш то матимеш ту саму "парусність" про яку ти кажеш! але ж бланки то не тріскають!!!

тому я і кажу що коли бланк розрахований на 3лб то чим би ти його не грузив на 3лб він всерівно ним кине і для нього це не буде в напряг!...

А строй тут в принципі нам як такий і непотрібний...для детального розгляду... чому - тому що з повільним строєм патики на 3 - 3,5лб вроді як би не ідуть...тіки середні (і то рідко) та бистрі... спод - тож бистрий строй має... мож я неправ - попров.. в тебе походу опиту вроді більше.. :skrob:
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Активний дописувач
З нами з:
15 березня 2011, 17:17
Повідомлень: 37
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 17:26
:grisha: :grisha: :grisha:
Востаннє редагувалось Андрюха в 27 березня 2011, 22:14, всього редагувалось 1 раз.

Активний дописувач
З нами з:
07 травня 2010, 14:55
Повідомлень: 65
Звідки: ternopol
Дякував (ла): 10
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 17:46
написав Андрюха
Здорова всім! вмене таке питаня вот вмене є спінінг 3,60 тест 60-150 флагман про карп. яку мені ліпше курмушку використовувати для ловлі коропа на ставках???

Можна будь яку методну кормушку 60 гр


Активний дописувач
З нами з:
15 березня 2011, 17:17
Повідомлень: 37
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 18:23
:laie: :laie:
Востаннє редагувалось Андрюха в 27 березня 2011, 22:14, всього редагувалось 1 раз.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 19:02
написав Андрюха
а ракетою?

Ракетою тільки підкормлюеш місце ловлі,при тому досить точно.а ловити на фідерну,bor_vasya добре порадив.
P1010098.JPG

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Активний дописувач
З нами з:
15 березня 2011, 17:17
Повідомлень: 37
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 20:53
тая знаю що ракетою підкормлюють!! ане я тільки на волосяну карпову оснастку ловлю на фідер нелюблю!


Активний дописувач
З нами з:
07 травня 2010, 14:55
Повідомлень: 65
Звідки: ternopol
Дякував (ла): 10
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 21:00
написав Андрюха
тая знаю що ракетою підкормлюють!! ане я тільки на волосяну карпову оснастку ловлю на фідер нелюблю!

Зформулюй правильно запитання бо неможу зрозуміти що ти маєш на увазі


Активний дописувач
З нами з:
15 березня 2011, 17:17
Повідомлень: 37
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0
Подякувати: 2
Повідомлення
Додано: 16 березня 2011, 21:57
я мав наувазі шоя ловлю карпа тільки на карпову оснастку, а не на фідерну

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 2 [ 26 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron