Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 8 повідомлень ]
Всім Привіт !!! Шукаю Поради щодо вибору Жилка для карпа !!!

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 травня 2012, 10:50
Повідомлень: 141
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 194
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 20 березня 2013, 16:00
Не судіть строго якщо не в ту тему написав ! Але мені інтересно Яку ж жилку варто брати для ловлі карпа
T-Force Carp ENDURO 1000mt. 0.35mmTrabucco Планую Брати , мене цікавить яка ваша думка на рахунок неї ? Можливо хто юзав ? Або ж порадить нормальну Жилку швидкотонущу і щоб коефіцієнт розтягу був не великий !

ОСЬ ПАРАМЕТРИ T-Force Carp ENDURO 1000mt. 0.35mmTrabucco

Тонущая леска. Высочайшая разрывная нагрузка, абразивная стойкость и низкая растяжимость позволяет борьбу с крупным карпом даже на самой дальней дистанции. Такой уникальной комбинации низкой растяжимости при подсечке и высокой податливости при вываживании нет ни у какой другой лески в мире . Эти характеристики дополнены тонущими свойствами - очень быстро погружается при попадании в воду. Бронзово-коричневый цвет.
Разрывная нагрузка: 15.8 кг
ПрОсТиЙ Як БаРаБоЛя !

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 травня 2012, 10:50
Повідомлень: 141
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 194
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 20 березня 2013, 23:06
Народ ЩО У НАС НЕМАЄ КАРПЯТНИКІВ ?????????????????????????????????????
ПрОсТиЙ Як БаРаБоЛя !

Постійний відвідувач
З нами з:
23 вересня 2011, 19:51
Повідомлень: 203
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1
Подякувати: 33
Повідомлення
Додано: 21 березня 2013, 00:33
написав Rivs2010
Не судіть строго якщо не в ту тему написав ! Але мені інтересно Яку ж жилку варто брати для ловлі карпа
T-Force Carp ENDURO 1000mt. 0.35mmTrabucco Планую Брати , мене цікавить яка ваша думка на рахунок неї ? Можливо хто юзав ? Або ж порадить нормальну Жилку швидкотонущу і щоб коефіцієнт розтягу був не великий !

ОСЬ ПАРАМЕТРИ T-Force Carp ENDURO 1000mt. 0.35mmTrabucco

Тонущая леска. Высочайшая разрывная нагрузка, абразивная стойкость и низкая растяжимость позволяет борьбу с крупным карпом даже на самой дальней дистанции. Такой уникальной комбинации низкой растяжимости при подсечке и высокой податливости при вываживании нет ни у какой другой лески в мире . Эти характеристики дополнены тонущими свойствами - очень быстро погружается при попадании в воду. Бронзово-коричневый цвет.
Разрывная нагрузка: 15.8 кг


Лєска нормальна сам нею користуюся, але 035 загруба , яб тобі порадив би, 028,030
ще тобі можу порадити Леска Formax Camo, вона тоже норм!!
За це повідомлення автора Андрюха7 подякували:
Rivs2010 (21 березня 2013, 09:31)


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
25 травня 2012, 09:25
Повідомлень: 160
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 12
Подякувати: 175
Повідомлення
Додано: 21 березня 2013, 02:32
Дуже хороша жилка http://shimano-rapala.com/leska/shimano ... 1074m.html, але це моя думка
Плохой день на рыбалке, лучше чем хороший день на работе!!!
За це повідомлення автора daxa.79 подякували:
Rivs2010 (21 березня 2013, 09:31)


Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 травня 2012, 10:50
Повідомлень: 141
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 194
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 21 березня 2013, 09:32
написав Андрюха7
написав Rivs2010
Не судіть строго якщо не в ту тему написав ! Але мені інтересно Яку ж жилку варто брати для ловлі карпа
T-Force Carp ENDURO 1000mt. 0.35mmTrabucco Планую Брати , мене цікавить яка ваша думка на рахунок неї ? Можливо хто юзав ? Або ж порадить нормальну Жилку швидкотонущу і щоб коефіцієнт розтягу був не великий !

ОСЬ ПАРАМЕТРИ T-Force Carp ENDURO 1000mt. 0.35mmTrabucco

Тонущая леска. Высочайшая разрывная нагрузка, абразивная стойкость и низкая растяжимость позволяет борьбу с крупным карпом даже на самой дальней дистанции. Такой уникальной комбинации низкой растяжимости при подсечке и высокой податливости при вываживании нет ни у какой другой лески в мире . Эти характеристики дополнены тонущими свойствами - очень быстро погружается при попадании в воду. Бронзово-коричневый цвет.
Разрывная нагрузка: 15.8 кг


Лєска нормальна сам нею користуюся, але 035 загруба , яб тобі порадив би, 028,030
ще тобі можу порадити Леска Formax Camo, вона тоже норм!!


Дякую мабуть на ній і зупинюся ! :ok:
ПрОсТиЙ Як БаРаБоЛя !

Активний дописувач
Аватар користувача
З нами з:
30 травня 2012, 10:50
Повідомлень: 141
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 194
Подякувати: 22
Повідомлення
Додано: 21 березня 2013, 09:39
написав daxa.79
Дуже хороша жилка http://shimano-rapala.com/leska/shimano ... 1074m.html, але це моя думка


Леска дійсно чудова !!! Но є оде тільки але я читав тестування про неї !!! Вона дійсно хороша але дуже часто на шпулі рветься і буває навіть одного сезона не переживає !!! Тай коефіцієнт розтягу у неї заявлений виробником 12% А насправді при тестуванні кусочка 59см коефіцієнт розтягу становив 21% !!!! вона хороша на невеликих відстанях до 80мт а дальше то вже троха проблемка з її використанням оскільки коли їшла б обережна покльовка то її б навіт незамітив оскіки вона тянеться та щей підсікти тяжко троха ! ;)
ПрОсТиЙ Як БаРаБоЛя !

Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
12 грудня 2008, 22:05
Повідомлень: 220
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякувати: 26
Повідомлення
Додано: 22 березня 2013, 20:28
написав Rivs2010
написав daxa.79
Дуже хороша жилка http://shimano-rapala.com/leska/shimano ... 1074m.html, але це моя думка


Вона дійсно хороша але дуже часто на шпулі рветься і буває навіть одного сезона не переживає !!! Тай коефіцієнт розтягу у неї заявлений виробником 12% А насправді при тестуванні кусочка 59см коефіцієнт розтягу становив 21% !!!! вона хороша на невеликих відстанях до 80мт а дальше то вже троха проблемка з її використанням оскільки коли їшла б обережна покльовка то її б навіт незамітив оскіки вона тянеться та щей підсікти тяжко троха ! ;)

Це повна фантазія.
Не вводьте народ в оману.
Я вважаю, що зараз на ринку це практично один з найкращих варіантів.
http://www.active.lviv.ua
За це повідомлення автора Serhij подякували: 2
daxa.79 (22 березня 2013, 21:10), Rivs2010 (23 березня 2013, 00:25)


Постійний відвідувач
Аватар користувача
З нами з:
25 травня 2012, 09:25
Повідомлень: 160
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 12
Подякувати: 175
Повідомлення
Додано: 22 березня 2013, 21:24
написав Rivs2010
написав daxa.79
Дуже хороша жилка http://shimano-rapala.com/leska/shimano ... 1074m.html, але це моя думка


Леска дійсно чудова !!! Но є оде тільки але я читав тестування про неї !!! Вона дійсно хороша але дуже часто на шпулі рветься і буває навіть одного сезона не переживає !!! Тай коефіцієнт розтягу у неї заявлений виробником 12% А насправді при тестуванні кусочка 59см коефіцієнт розтягу становив 21% !!!! вона хороша на невеликих відстанях до 80мт а дальше то вже троха проблемка з її використанням оскільки коли їшла б обережна покльовка то її б навіт незамітив оскіки вона тянеться та щей підсікти тяжко троха ! ;)


не знаю, де Ви про неї, таке прочитали, я знаю по своєму досвіду та й від людей чув, що жилка майже не розтягується, деякі рибаки ставлять її на фідер, а також вона міцна, витримує по декілька сезонів.
Плохой день на рыбалке, лучше чем хороший день на работе!!!
За це повідомлення автора daxa.79 подякували:
Rivs2010 (23 березня 2013, 00:25)

Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 8 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron