Запам'ятати мене з цього комп'ютера
Рыболовный интернет-магазин Фиш-мир
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 7 повідомлень ]
Rod Holdall....

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29

Додано: 14 квітня 2010, 18:18
Привіт...всім...
в цій темі хочу обговорити род холдери... можливо хтось має, можливо користувався...
бажано з фотками...
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
02 грудня 2008, 00:05
Повідомлень: 391
Звідки: Запретка
Дякував (ла): 155
Подякувати: 241
Повідомлення
Додано: 15 квітня 2010, 15:18
Тобі з твоіми запросами сюда http://www.sportfishing.com.ua/phpBB/
Але тебе там з твоім характером забанят за дня два-три :D :D
За це повідомлення автора Tarsik подякували: 5
BOB, FAst, Pashtet, rc5, tercarp


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 16 квітня 2010, 09:21
:) ....
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 10 квітня 2011, 16:32
лан... немаю я до чого вчепитися.. маю пару хвилин вільного часу, потопчу клавіатуру.

Вдалося мені прикупити ще минулого року ( але поюзати його я зможу лише цього сезону) род холлдал(для людей які не стикуються з такими термінами - це просто чохол на удочки з катушками) від форми "Tandem Baits".

Давно хотів такого, проте все ніяк недоходили руки купити, а можливо просто не було потреби.

Довго думав якого взяти. Перебрав і жрс і дешевші варіанти і на дайву дивився і на шимано. Хоча більшість з них знаходиться в різній ціновій категорії, проте переглядав практично всі.
Дуже сподобався шимановський холлдал. Бачив його один раз в англії і після того не зустрічав. Напевне взявби його але із за того, що небуло в наявності мусів схилятися до інших варіантів.
Дешевші - лякали якістю виконання і матеріалами з дорощих жрс відпадала бо естетичного вигляду не мала і всі катушки в їх чохлах були знизу, а мені хотілося щоб він був якомога практичнішим, естетичним, менш більш не габаритним і яксним(хоча я ж вибирав 13футові то там і так габарити великі).

Так і зупинився я на виборі "Invaider EX". Всі параметри вроді би підходили. Але ж я його вибирав по так званим "картинкам", ніразу не тримаючи в руці. Тобто була доля ризику що він мені не підійде або, коли приїде буде іншим.

Приїхав. Ха.. беру в руки і думаю...шось то замаленька сумочка як для нього, всеж як не як, мало б бути для 13футових удочок. Так як розложувати коло автобуса неболо змоги та і вже назад не вернеш мусів змеритися. Згрубшого перевіривши шо все є і прочитавши напис 13" я переконався що це те що замовляв.

Вдома перш за все розпаковою - розложую - складаю до купи. І так... маленький непримітний чохольчик почав набувати форми. Якість виконання нависоті, всі шви рівні, як і в остальній продукції від цієї фірми.

Всередині просторний з перегородками, проте, що мене трішки засмутило, - це та трубка яка недає йому згинатися вдвоє.. вона, на мою думку, мала б бути не з алюмінію а з якогось більш твердого сплаву ( я розумію - вага буде більша але ті півтори кг не відіграють великої ролі на загальній масі чохла), як не як алюміній...

Сам чохол дуже великий, з страпами і перегородками, що дають змогу відокремити кожну удочку одна від одної. Все зроблено якісно з хороших матеріалів.

Загалом можна нагрузити його 6 удочками з катушками і ще 3 стане збоку без катушок. Як на мене - Шикарно. Також має кілька відсіків ззовні. Туди можна покласти весь інвентар, накшталт рушничків і всякої такої мєлочі.

Ставивши удочки з катушками зіткнувся з однією проблемою. Так - так...і як на мене то це серйозний недолік. Так як я використовую удочки фірми "Chub" модель "Outkast" і катушки "Daiwa Emcast Sport" я з трудом їх туди поставив. Чому? Проблемка в тому що "плече" удочки коротше чим те "плече" на яке розраховували при пошиті чохла ( можливо і удочки фірми "Tandem Baits" стали б в ідеал). Можна ж було б мішок для катушки зробити більш ширшим - тим самим універсальнішим.
Це один і найбільший з двох тих недоліків, котрі я побачив в цьому холлдалі. Так удочки стали в нього проте не так вільно як хотілосяб.

Загалом чохлом дужже довольний. Можу навіть порекомендувати тим хто ще думає і вибирає.

ПіСі. В нас на форумі є ще як мінімум одна людина яка має такий самий чохол, можливо в неї є інші зауваження до нього можливо я щось не так описав булоб цікаво почути думки а також цікавоб почитати і про Ваші холлдали.
Фотки мого виложу чуток пізніше адже він на іншій квартирі.
Зображення


Зображення

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....
За це повідомлення автора Docento подякували:
rc5 (10 квітня 2011, 18:31)
Востаннє редагувалось Docento в 11 квітня 2011, 20:44, всього редагувалось 1 раз.

Активний дописувач
З нами з:
07 травня 2010, 14:55
Повідомлень: 65
Звідки: ternopol
Дякував (ла): 10
Подякувати: 25
Повідомлення
Додано: 10 квітня 2011, 22:02
Мав подібний від дайви не сподобався.6 вудок з катушками дуже незручно,одні напроти других, а яке це все тяжке =-O .Оптимальний варіант наш АКРОПОЛІС на 4 шт. дешево і сердито.А маркер і спод в одиночних від ТАНДЕМА


Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 11 квітня 2011, 18:02
да... от шо є то є ... правду кажеш важкий дужже і причому шо не на 100% загружений..

маєш фотки свого? як акрополіс в пошитті?

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=
додам сюди ще фотки щоб новий допис не писати

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....
Востаннє редагувалось Docento в 11 квітня 2011, 20:48, всього редагувалось 1 раз.

Клубівець
Аватар користувача
З нами з:
17 червня 2009, 13:12
Повідомлень: 278
Звідки: ммм...вроді там де сонце і ше кілька планет...
Дякував (ла): 0
Подякувати: 29
Повідомлення
Додано: 11 квітня 2011, 20:47
дорвався до фотіка... тому додаю ще фотки

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Всі люди тіні...і життя наше буденне...проте інколи бувають моменти....котрі закарбовуються на тисячоліття.....
Показувати повідомлення за: Сортувати за
Відповісти Сторінка 1 з 1 [ 7 повідомлень ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей

Доступно

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі
Знайти:
Вперед:   
cron